FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste zadovoljni odrađenim prijelaznim rokom i trenutnim igračkim kadrom?

Da
125
47%
Ne
143
53%
 
Ukupno glasova: 268

Avatar
Aduka87
Postovi: 9199
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 03 dec 2021, 17:05

JavierBosnia je napisao/la:
03 dec 2021, 16:57
Razumijem svako ima svoje i postujem. Ali sto onda pratis koji k i solis pamet ostalima poslije utakmice, pametujes, al ne ne odgovara ti da ides na utakmice. Kad prolazimo u evropi na fb kacis sliku sa grbom Sarajeva, a kad ne ide yebes majke i najpametniji si na dunjaluku.

Ocito su se mnogi nasli prozvanim u ovom oko posjete.
To je to
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bodi123 » 03 dec 2021, 17:31

ado-hz je napisao/la:
03 dec 2021, 16:57
2006god, zaista ne mogu da se sjetim skim smo igrali. Cijelu utakmicu padala kisa, ja levat nisam ponio kisobran. Pokisnuo ko mis, do gaca.
Pjeske sa Koseva kuci, evo nije mi problem reci ni gdje zivim na Otoci. Nekih dobrih 45min pjeske sM se vracao kuci plus onih sat ipo na utamici.
Nakon 2dana jaka upala u stomaku, treci dan nesnosljivi bolovi. Pravac Kosevo, bolnica.
Tolika bol da nisam mogao da hodanpa su me na pretrage vozili u invalidskim kolicima.
Hitna operacija, puklo mi slijepo crijevo od jake nahlade i promrzlosti,razlilo se po ogranizmu.
Samo neka SADAKA kako mi rece doktor koji me je operisao me je spasila da ne dobijem SEPSU.
Zbog koga i zbog cega zivot izgubiti, zdravlje narusiti? Zbog ljubavi prema klubu?
Ljudi su gubili glave u ratu za nasu drzavu pa sta su dobili danas ti borci. Nista!!! Red da cekaju kod doktora za nalaze i lijekove.
Svako ko voli klub vise od samog sebe, svog zdravlja, svoje porodice i bliznih je za mene totalna budala.
Ne znam koji me djavo tjera da sutra odem na utakmicu al otici cu.
Tako je. Potpisujem od a do ž.

Nemojte ba te priče kone vjernije pa ih ide više. Šta su ba vjerniji, svi smo isti narod, živimo u istom gradu, družimo se između sebe... Dva brata rođena, jedan pitar drugi navija za Želju. Željovac će otić na 10/10 tekmi, a naš pitar će propustit dvije kad je pljusak, kad vjetar puše... zato što čovjek hoće da sačuva svoje zdravlje. I tako se nakupi ova hiljada više njima.

Životom garantujem da nam zamjeniš stadione da bi posjeta ista bila, al samo u našu korist.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
samoSA
Postovi: 1378
Pridružen/a: 15 jul 2015, 00:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la samoSA » 03 dec 2021, 17:41

Milion razloga je lose posjete da se ne lazemo,od vremena,stadiona,igre,cak mislim da je Kosevo kao stadion prohujalo sa vremenom pa i da se krov uradi nista se promjenilo ne bi,gore u avgustu puse.
Nece raja vise da gleda anti-fudbal kad ima 100 tekmi vikendom kod kuce lagano.
Ja licno necu doci jer mi je 50+ god i ne zelim se mrznuti ni novinu stavljat pod guzove kad to mogu iz kuce sve ispratit i tako ce biti dok se vrijeme ne razljepota.

Avatar
leo1946
Postovi: 1900
Pridružen/a: 20 sep 2021, 13:28
Lokacija: Stadion Kosevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la leo1946 » 03 dec 2021, 17:47

Ne znam, to je moje licno misljene mada je mozda takvo kakvo jeste jer ne zivim dolje, realno sam i previse daleko pa svaki put kad uhvatim vremena da dodjem meni je ko bajram. Jer recimo ja sam maksuz se zaputio na dva dana da dodjem u hastahanu na proslavu, nije mi bilo tesko ni najmanje tako da ****, za sebe smatram da spadam u tu skupinu od hiljadu bolesnika :)
1946-1987

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bodi123 » 03 dec 2021, 17:48

Onda se kod njih i vazda nešto radi. Kopaju, čačkaju, grade... mic po mic pa ljudi dođu i da vide dokle ide, kako ide... A kod nas stolice prefarbat ne mogu 100 godina, a kamoli da šta pokrenu i našminkaju. Stadion iz godine u godinu sve više propada.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
Aduka87
Postovi: 9199
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 03 dec 2021, 18:03

Okej jel ovo tema nk zeljescar ili sta ?
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bodi123 » 03 dec 2021, 18:09

Tema je zašto imamo slabiju posjetu od gradskog rivala. Nek ljudi pišu, diskutuju, bolje i to nego da se je.bu majke Sabliću, Husref za protiv, Pidro i slične budalaštine koje su svakodnevne na temi.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
samoSA
Postovi: 1378
Pridružen/a: 15 jul 2015, 00:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la samoSA » 03 dec 2021, 18:17

bodi123 je napisao/la:
03 dec 2021, 18:09
Tema je zašto imamo slabiju posjetu od gradskog rivala. Nek ljudi pišu, diskutuju, bolje i to nego da se je.bu majke Sabliću, Husref za protiv, Pidro i slične budalaštine koje su svakodnevne na temi.
Normalno.Cak bi bilo dobro da se pisu i ideje kako poboljsati posjetu mozda citaju iz kluba pa nesto urade i po tom pitanju.

Akta
Postovi: 393
Pridružen/a: 04 okt 2021, 19:39
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Akta » 03 dec 2021, 18:17

Ovde se pokrece prica o posjeti jer se ne moze podnijeti da je neko bolji u tom segmentu, a ne zato da se ljubav pokaze.

Koliko god vi ovde furali raju da dodju, koliko god marketing bio ukljucen, nece biti vise od 3k ljudi u narednih par godina...

Ja mogu dati zivot, da sem derbija i evrope, na Kosevu nece biti vise nikad onih 3k standardnih navijaca, to je sad spalo, u najboljem slucaju, na 1500.


Prestanite se zamarati time, ko zeli doci ce ko ne zeli i ne mora. Sarajevo ce biti i sa 100 i sa 10 hiljada navijaca ma stadionu

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54360
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 03 dec 2021, 18:21

U subotu na stadion Koševo dolazi Velež. Bordo porodica, okupljena oko Fudbalskog kluba Sarajevo, ispratit će svoj voljeni tim na zimsku pauzu. Posljednji put u ovoj kalendarskoj godini Sarajevo igra zvaničnu utakmicu.​

Polusezona na izmaku donijela je nekoliko sretnih, ali i tužnih trenutaka za sve one, kojima je FK Sarajevo blizu srca. Pobjede i porazi, dobre i slabije igre. Naša mlada ekipa nagovijestila je svoj potencijal. Brojni, talentovani igrači, postali su neizostavni članovi prvog tima Sarajeva, a uz one iskusnije, čine kolekitv, koji će, vjerujemo, u nastavku sezone obradovati navijače. Subotnju utakmicu želimo zaključiti pobjedom, a kako bi to uspjeli potrebna je podrška svih članova naše porodice. ​ ​

Samo ZAJEDNO možemo doći do rezultata, koji će nas sve učiniti sretnim. A, šta je porodica bez zajedništva? Zbog toga, kao i bezbroj puta do sada, u subotu svi putevi vode na Olimpijski stadion „Asim Ferhatović-Hase“.​

Uz šalove i zastave, uz grla i dlanove, bodrimo naše Sarajevo do nove, važne pobjede.​

Jer, za sve nas važi jedna činjenica, za nas simbol kluba je ... grb što kuca, umjesto srca u našim grudima!​

FK Sarajevo – FK Velež​
Subota 4.12.2021. u 13 sati!
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Mokes
Postovi: 14894
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mokes » 03 dec 2021, 18:38

Zabi ga Jukić za Zrinjski.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
napoleon72
Postovi: 5222
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 03 dec 2021, 18:40

samoSA je napisao/la:
03 dec 2021, 18:17
bodi123 je napisao/la:
03 dec 2021, 18:09
Tema je zašto imamo slabiju posjetu od gradskog rivala. Nek ljudi pišu, diskutuju, bolje i to nego da se je.bu majke Sabliću, Husref za protiv, Pidro i slične budalaštine koje su svakodnevne na temi.
Normalno.Cak bi bilo dobro da se pisu i ideje kako poboljsati posjetu mozda citaju iz kluba pa nesto urade i po tom pitanju.
Eto Javier je dao dobru ideju. Bodovi lojalnosti, pa nagradi vjernog navijaca na kraju sezone salom, ili duxom, ionako stalno neke akcije prave. Pa paketi ulaznica, family paket neki za dvoje odraslih i dvoje djece, stavis taj paket za 20 KM (djeca sa oba roditelja ulaze dzabe), ili stavis nesta tipa da uz junior ulaznicu ide sok djetetu dzaba, bilo sta. Pa ona kategorizacija ulaznica nije bila losa, za slabije tekme stavis 3-5-7 KM a za jace 5-8-10. Bezobrazno je brate protiv Ljubica, u srijedu, u rodjendanskoj sedmici, naplatit kartu 8 KM. Da klub napravi bordo kabanice i stavlja ih uz karte u prodaju, +2 KM i dobijes kabanicu na kojoj pise Sarajevo, bila bi top zayebancija jer uvijek kisa pada kad FKS igra. Prije je bilo onih nagradnih igara od lutrije kad neko puca penal golmanu, sto klub sad to sam ne organizuje, da poklone majicu onom ko zabije gol? Jbt 30 maraka mjesecno (u dva kola), nasa raja voli dzabaluk, voli da bilo sta dobije onako, ili priliku da dobije. Neces drasticno povecat posjetu, al ces privuc odredjen broj, pa malo po malo. Pa svako 5, 7, 9 kola roknes neko vece iznenadjenje, izvlaci se broj karte na utakmici i random navijac dobije duksericu. Pa ce drugi put onaj 50-50 navijac odlucit da ide jer ima sansu da za cenera dobije dux od 50 KM. Iskopirat vece klubove, sta klubu fali da jednom u polusezoni nekom navijacu da VIP ulaznicu za naredno kolo? I to sasvim slucajno, dodje nas 800 protiv Veleza, najsretniji dobije VIP kartu za derbi recimo. Pa ce ti naredni put na malu tekmu doci 1500 ljudi, ili 2000. Svi vole da budu ukljuceni u nesta.
GRMI SA SJEVERA!
1946

90ka deseti heroj Bosne

Avatar
SviUNapad1jeAFH
Postovi: 1750
Pridružen/a: 10 nov 2021, 09:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SviUNapad1jeAFH » 03 dec 2021, 18:41

bodi123 je napisao/la:
03 dec 2021, 17:31
ado-hz je napisao/la:
03 dec 2021, 16:57
2006god, zaista ne mogu da se sjetim skim smo igrali. Cijelu utakmicu padala kisa, ja levat nisam ponio kisobran. Pokisnuo ko mis, do gaca.
Pjeske sa Koseva kuci, evo nije mi problem reci ni gdje zivim na Otoci. Nekih dobrih 45min pjeske sM se vracao kuci plus onih sat ipo na utamici.
Nakon 2dana jaka upala u stomaku, treci dan nesnosljivi bolovi. Pravac Kosevo, bolnica.
Tolika bol da nisam mogao da hodanpa su me na pretrage vozili u invalidskim kolicima.
Hitna operacija, puklo mi slijepo crijevo od jake nahlade i promrzlosti,razlilo se po ogranizmu.
Samo neka SADAKA kako mi rece doktor koji me je operisao me je spasila da ne dobijem SEPSU.
Zbog koga i zbog cega zivot izgubiti, zdravlje narusiti? Zbog ljubavi prema klubu?
Ljudi su gubili glave u ratu za nasu drzavu pa sta su dobili danas ti borci. Nista!!! Red da cekaju kod doktora za nalaze i lijekove.
Svako ko voli klub vise od samog sebe, svog zdravlja, svoje porodice i bliznih je za mene totalna budala.
Ne znam koji me djavo tjera da sutra odem na utakmicu al otici cu.
Tako je. Potpisujem od a do ž.

Nemojte ba te priče kone vjernije pa ih ide više. Šta su ba vjerniji, svi smo isti narod, živimo u istom gradu, družimo se između sebe... Dva brata rođena, jedan pitar drugi navija za Želju. Željovac će otić na 10/10 tekmi, a naš pitar će propustit dvije kad je pljusak, kad vjetar puše... zato što čovjek hoće da sačuva svoje zdravlje. I tako se nakupi ova hiljada više njima.

Životom garantujem da nam zamjeniš stadione da bi posjeta ista bila, al samo u našu korist.
:clap: :clap: :clap:

Avatar
Aduka87
Postovi: 9199
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 03 dec 2021, 19:10



Svi na Kosevo.
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

Tatamata1946
Postovi: 1639
Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tatamata1946 » 03 dec 2021, 19:12

Godinama smo gubili tu bazu navijaca jer to nije bilo nikom bitno i sad se vide retultati toga.
Mora se natkriti jedna tribina da bi ljudi mogli povesti djecu na utakmicu.
Mora se igrati lijep fudbal i moramo imati neke zvijezde u timu koji privlace one derbi navijace.
Klub treba raditi vise na promociji naseg kluba po skolama, raznim udruzenjima i ostalim gradovima BiH. Mora se priblizit ljudima van glavnog grada.
Sjever mora biti bolji jer je dobar sjever magnet za mnogu mladju raju. Vjerujte da su mnogi poceli navijati za Sarajevo zbog HZ ali one moraju biti na nivou.
Savez treba dozvoliti najbolje termine za utakmice a zna se da je to nedjelja ili drugim danima poslije 17 sati.
Savez tjera puno gledalaca ne samo kod nas nego inkod ostalih jer su svima ogadili fudbal.
Savez treba nagradjivati lijepu atmosferu i dobru posjetu a ne kaznjavati kao sto sad radi.
Ima tu jos dosta stvari ali da dalje ne nabrajam

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 4474
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MaroonBjelave » 03 dec 2021, 19:14

Samo da se prijavim bratu iz Telekoma za Stream.
Ostajte mi čile i vedre
Moje Bjelave...
Vratit ću vam se ja...

vedinjo98
Postovi: 2105
Pridružen/a: 22 nov 2020, 14:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la vedinjo98 » 03 dec 2021, 20:10

Cudno stvarno. Ljudi hladno srusise nas rekord od prosle sezone i to s losijom ekipom. Kad skontas 42 data gola mi 18. Bilbija sam ko nasa cijela ekipa. Ko da Ronaldo igra nasu ligu.
FK SARAJEVO
🏆 Titula 7x 🏆
🏆 Kup 7x 🏆

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 03 dec 2021, 20:23

-20 od prve pozicije kad se je to zadnji put desilo? :D
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
Foux87
Postovi: 1473
Pridružen/a: 24 jun 2020, 21:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Foux87 » 03 dec 2021, 20:26

ElCartel11 je napisao/la:
03 dec 2021, 20:23
-20 od prve pozicije kad se je to zadnji put desilo? :D
I utakmica manje :kafa:
Koliko volim te zna samo ludo srce moje

Atmosfera je sjajna i sve grmi, ali nakon prvog kiksa, oni psovat će vam prvi, opet ćete tražiti sa sjevera pjesmu, a ne psovke i publiku bijesnu.

Avatar
f0rest1946
Postovi: 3256
Pridružen/a: 18 maj 2016, 15:11
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la f0rest1946 » 03 dec 2021, 20:38

vedinjo98 je napisao/la:
03 dec 2021, 20:10
Cudno stvarno. Ljudi hladno srusise nas rekord od prosle sezone i to s losijom ekipom. Kad skontas 42 data gola mi 18. Bilbija sam ko nasa cijela ekipa. Ko da Ronaldo igra nasu ligu.
Jbg oni imaju igrace koji su igrali ligu sampiona mi nemamo.

Jos imaju trenera koji pojma nema a opet ih ide :eh:

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: boki86, GangEvil, Lecler, Lobudaraczapamcenje, tabba77 i 67 gostiju.