FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste zadovoljni odrađenim prijelaznim rokom i trenutnim igračkim kadrom?

Da
125
47%
Ne
142
53%
 
Ukupno glasova: 267

Avatar
BegovicRamiz
Postovi: 2025
Pridružen/a: 12 nov 2021, 14:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BegovicRamiz » 25 jan 2023, 17:31

iako imam dobar osjecaj za brazilca
al ne treba ga zacementirati u prvih 11
mislim da Hamza ima jos da pokaze

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54329
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 25 jan 2023, 17:31

Pod hitno nam treba neki domaći stoper do pripremnih utakmica u Antaliji. Ne treba dovoditi bilo koga ali treba reagovati na vrijeme.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Shategabri
Postovi: 14590
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Shategabri » 25 jan 2023, 17:36

Mi bi s ovom odbranom gol primili i od neke ekipe sa lokalnog termina :roll:
Koševo Zapad

Avatar
Hajdeee
Postovi: 5573
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hajdeee » 25 jan 2023, 17:39

Cora1946 je napisao/la:
25 jan 2023, 17:28
Hajdeee je napisao/la:
25 jan 2023, 17:26
Jaka i kreativna sredina dobija utakmice, uzima titule. Tacka
Malo i odbrana osvaja titule :D
Ma naravno :mrgreen:
Al kakve god da ti stopere imas, ako sredima ne odradjuje i defanzivu, ovi ce odozada trpiti ogroman pritisak...mora pucati i zadnja linija

Ostajem pri svom stavu. Jaka sredina u oba pravca je SVE!
- FKS -

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 25 jan 2023, 17:41

Shategabri je napisao/la:
25 jan 2023, 17:36
Mi bi s ovom odbranom gol primili i od neke ekipe sa lokalnog termina :roll:
Forumska ekipa sto smo igrali prije 4-5 godina bi ovo new erah Sarajevo nagrdila ko Sloga Simin Han!
Bahati, bahati Željkan!
1946

mirzatele
Postovi: 11960
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mirzatele » 25 jan 2023, 17:43

Kad sam ja govorio da je Avramovski daleko nas najbolji igrač, a ovdje su ga tjerali i otpisivali kao viška stranca

Avatar
Herson
Postovi: 927
Pridružen/a: 24 nov 2022, 15:14

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Herson » 25 jan 2023, 17:45

Nevjerovatno koliko nas Dal koci u ofanzivi. Momak ima potencijal, zna lopte sto se kaze, ali on jednostavno ne moze igrati na poziciji desetke. Tu poziciju mora igrati kreativan igrac, koji osjeca i razumije igru, a on to jedostavno nije. U drugom poluvremenu se jasno vidjelo sta znaci na toj poziciji imati pravog igraca. Mi imamo brza, pokretna krila i to treba iskoristiti, njima je najpotrebniji igrac koji je u stanju podvaliti loptu kroz protivnicke linije.
Ono sto me posebno fasciniralo je gradja i korpulentnost Celika, a momku je samo 16 godina. Ne cini mi se da ima problema s pas igrom, kao sto Trako ima naprimjer. Mora mu se davati sto vise prilike za igru u narednom periodu.

Avatar
Chony533
Postovi: 1363
Pridružen/a: 21 jul 2021, 21:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Chony533 » 25 jan 2023, 17:46

Iskreno u ovom momentu ne bi zalio za tim kad bi se prodao recimo Ikić, necu da bude da jedna utakmica pokaze sve al imamo korektnu zamjenu, s tim da bio veci plus bio kad bi mu se mogli nekako papiri nasi srediti al daj Boze
I grb što kuca, umjesto srca…🔴⚪️
COYG‼️

kenoHZ
Postovi: 392
Pridružen/a: 23 jun 2022, 14:33

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kenoHZ » 25 jan 2023, 17:49

Pravi ispit su nam utakmice u Antaliji, jer su protivnici itetako ozbiljne ekipe. Treba uzeti u obzir da je ekipa umorna jer su pripreme u punoj snazi, ali dobro djeluju. Pogotovo drugo poluvrijeme, nekako imam osjećaj da će biti dobra polusezona.

PS.
Objasnite mi kako vi gledate utakmicu, kad konstanto serete po forumu. Svako pogrešno dodavanje, trči na forum i seri, Malo spustite loptu i ne pametujte. Svaka greška novih pet novih stranica na forumu.

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 4473
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MaroonBjelave » 25 jan 2023, 17:54

kenoHZ je napisao/la:
25 jan 2023, 17:49
Pravi ispit su nam utakmice u Antaliji, jer su protivnici itetako ozbiljne ekipe. Treba uzeti u obzir da je ekipa umorna jer su pripreme u punoj snazi, ali dobro djeluju. Pogotovo drugo poluvrijeme, nekako imam osjećaj da će biti dobra polusezona.

PS.
Objasnite mi kako vi gledate utakmicu, kad konstanto serete po forumu. Svako pogrešno dodavanje, trči na forum i seri, Malo spustite loptu i ne pametujte. Svaka greška novih pet novih stranica na forumu.
Gledamo tako valjda što nam vrh tehnologije više nije tv guzičar u boji i stampaća mašina.
Ostajte mi čile i vedre
Moje Bjelave...
Vratit ću vam se ja...

Avatar
miky_hz
Postovi: 23118
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 25 jan 2023, 17:58

."Biće još nekoliko novih igrača na pozicijama koje nam trebaju, nadam se da će imati dovoljno vremena da se uklope u naš sistem rada i da će što prije prihvatiti ono što mi želimo", istakao je trener Sarajeva.
Realno sem tog stopera nista specijalno nije potrebno,mozda taj vezni sa nasim papirima i to je to.

Ovo "nekoliko" mi na prvo slusanje zvuci malo nepotrebno i previše.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
nokee
Postovi: 2203
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 25 jan 2023, 18:00

Kako bi nam leglo da prodamo Dal-a. Bila je ta neka ponuda, vala ako je istina trebao se prodati. Ima potencijala, ali drzati zdravog Avrama na klupi zbog njega je smijesno!
I kako bi legao jedan domaci stoper, Vukotic npr. Kakvi smo pehovi i on bi se povrijedio..

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6425
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la JavierBosnia » 25 jan 2023, 18:03

miky_hz je napisao/la:
25 jan 2023, 17:58
."Biće još nekoliko novih igrača na pozicijama koje nam trebaju, nadam se da će imati dovoljno vremena da se uklope u naš sistem rada i da će što prije prihvatiti ono što mi želimo", istakao je trener Sarajeva.
Realno sem tog stopera nista specijalno nije potrebno,mozda taj vezni sa nasim papirima i to je to.

Ovo "nekoliko" mi na prvo slusanje zvuci malo nepotrebno i previše.
Rekao je "par", to znaci 2 po pravilu :D
Ali s obzirom da je Mirza isto izjavio da imamo jos mjesec do pocetka priprema (umjesto prvenstva), ne treba uzimati za ozbiljno kad on prica
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9556
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 25 jan 2023, 18:04

miky_hz je napisao/la:
25 jan 2023, 17:58
."Biće još nekoliko novih igrača na pozicijama koje nam trebaju, nadam se da će imati dovoljno vremena da se uklope u naš sistem rada i da će što prije prihvatiti ono što mi želimo", istakao je trener Sarajeva.
Realno sem tog stopera nista specijalno nije potrebno,mozda taj vezni sa nasim papirima i to je to.

Ovo "nekoliko" mi na prvo slusanje zvuci malo nepotrebno i previše.
Ma Francis i stoper, plus imam osjećaj da će se dovesti neko od ovog dvojca što je Ayla zapratila ( Sarić i Stefan Kovač ).
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
Herson
Postovi: 927
Pridružen/a: 24 nov 2022, 15:14

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Herson » 25 jan 2023, 18:07

Samo domaci stoper, sve ostalo je bespotrebno gomilanje igraca, a ionako ih ima viska. Pa ne igramo na tri fronta da nam treba 30 igraca.

Benkara21
Postovi: 3569
Pridružen/a: 01 avg 2015, 14:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Benkara21 » 25 jan 2023, 18:09

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
25 jan 2023, 18:04
miky_hz je napisao/la:
25 jan 2023, 17:58
."Biće još nekoliko novih igrača na pozicijama koje nam trebaju, nadam se da će imati dovoljno vremena da se uklope u naš sistem rada i da će što prije prihvatiti ono što mi želimo", istakao je trener Sarajeva.
Realno sem tog stopera nista specijalno nije potrebno,mozda taj vezni sa nasim papirima i to je to.

Ovo "nekoliko" mi na prvo slusanje zvuci malo nepotrebno i previše.
Ma Francis i stoper, plus imam osjećaj da će se dovesti neko od ovog dvojca što je Ayla zapratila ( Sarić i Stefan Kovač ).
Sarić ok, ali Kovač ni u snovima. Ugovor do 2025. i standardan je. Ne znam ni na posudbu da li bi mogli. Nema šanse.
Yugoslavia: ★★
Bosnia&Herzegovina League: ★★★★★
Bosnia&Herzegovina Cup: ★★★★★★★
Super Cup: ★
18.05.2019. 🏆

Avatar
NazorUso
Postovi: 3830
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 25 jan 2023, 18:09

Avram mora igrati i to na desetci. Mada k'o sto gledam gzrat ce ga na krilo, da mlafunce igra :(
Dovesti Sarica i domaceg stopera i tjt.
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

pitara
Postovi: 1032
Pridružen/a: 18 jun 2019, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pitara » 25 jan 2023, 18:12

:tralala:
nokee je napisao/la:
25 jan 2023, 18:00
Kako bi nam leglo da prodamo Dal-a. Bila je ta neka ponuda, vala ako je istina trebao se prodati. Ima potencijala, ali drzati zdravog Avrama na klupi zbog njega je smijesno!
I kako bi legao jedan domaci stoper, Vukotic npr. Kakvi smo pehovi i on bi se povrijedio..
Ma ne mogu se porediti realno nebo i zemlja Avram je možda i najkvalitetniji igrač u ekipi. Idealno bi bilo da se prodaju Dal i Čirjak a da se dovedu stopera centralni vezni naših papira pa da mogu u napadu igrati Ziljkić/Avramovski/Renan/Ikić Musa na beku i Martinović kao 5ti stranac, a da se Gruzijac vrti sa ovom trojkom iz napada.
Ako bi ostalo ovako sa strancima realno je Dal namjanje zlo tu kad skontaš da ako izbacio njega moraju igrati ili Čataković umjesto Renana, Avdija umjesto Muse , Ramić umjesto Čirjaka ili Džafić umjesto Ikića

Avatar
holyman
Postovi: 8287
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 25 jan 2023, 18:13

nokee je napisao/la:
25 jan 2023, 18:00
Kako bi nam leglo da prodamo Dal-a. Bila je ta neka ponuda, vala ako je istina trebao se prodati. Ima potencijala, ali drzati zdravog Avrama na klupi zbog njega je smijesno!
I kako bi legao jedan domaci stoper, Vukotic npr. Kakvi smo pehovi i on bi se povrijedio..
Pa evo ni medjugorje ni famos nisu zainteresovani poslije svega vidjenog.
NEMA NAZAD

Avatar
nokee
Postovi: 2203
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 25 jan 2023, 18:19

pitara je napisao/la:
25 jan 2023, 18:12
:tralala:
nokee je napisao/la:
25 jan 2023, 18:00
Kako bi nam leglo da prodamo Dal-a. Bila je ta neka ponuda, vala ako je istina trebao se prodati. Ima potencijala, ali drzati zdravog Avrama na klupi zbog njega je smijesno!
I kako bi legao jedan domaci stoper, Vukotic npr. Kakvi smo pehovi i on bi se povrijedio..
Ma ne mogu se porediti realno nebo i zemlja Avram je možda i najkvalitetniji igrač u ekipi. Idealno bi bilo da se prodaju Dal i Čirjak a da se dovedu stopera centralni vezni naših papira pa da mogu u napadu igrati Ziljkić/Avramovski/Renan/Ikić Musa na beku i Martinović kao 5ti stranac, a da se Gruzijac vrti sa ovom trojkom iz napada.
Ako bi ostalo ovako sa strancima realno je Dal namjanje zlo tu kad skontaš da ako izbacio njega moraju igrati ili Čataković umjesto Renana, Avdija umjesto Muse , Ramić umjesto Čirjaka ili Džafić umjesto Ikića
Meni je Cirjak dobar, ok bi bilo zamjeniti ga al recimo da se vrati Ljuban Crepulja, za Sarica ga nikad nebi dao. .
Gruzijac (mada jos nije nikakvo mjerilo) pokazuje da je veliki potencijal sa 21 godinom i tu ce bas biti borba Ikic-Guli. Meni Musa recimo nista nije bolji od Avdije. Tu bi najmanja steta bila. Al sreca imamo Mirzu pa ce on skontati sta je najbolje :urnebes:

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Hz1946 i 45 gostiju.