FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste zadovoljni odrađenim prijelaznim rokom i trenutnim igračkim kadrom?

Da
125
47%
Ne
139
53%
 
Ukupno glasova: 264

spezial
Postovi: 3695
Pridružen/a: 23 feb 2021, 17:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la spezial » 27 sep 2021, 16:35

Ma dobar je pitar, malo je pobrko ovaj rezultat u moldaviji ali 90% ovoga sto je napiso stoji... samo kod nas problem s platama i igrackim kadrom, a zrinjski i sb promijene po 20 igraca i trenera pred ligu i opet nekako igraju

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5785
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 27 sep 2021, 16:39

Bacilo me malo :)

Tuga je da 150 k € dobijes ako si prvak, od generalnog sponzora plus tv prava

Od grada drzave 50 k € nekad 70 k €

A jedan benko sa 32 godine trazi platu 300 -400 k km godisnje

Zarada od ulaznica ostali sponzora 1 m km

Prodas najboljeg igraca za 600 k km

Protivnici se finansiraju drzavnim parama zrinjski HDZ ili tuzla city koji daje platu (prikazuje) od 200 € mjesecno dok ti isti igraci kad dodju u FK SARAJEVO traze 200€ po satu

Drzava inspekcija savez sipa osa niko nista ne isteazuje, jer ovo je kriminal

Ako nasi investitori nece da ulazu ozbiljne novce i zele za sicu nesto naprave i da u sto brzem roku uvale nas drugom investitoru naprave brzu zaradu, onda nek kamp poprave dignu za jos bar 3stepenice, i nek dovode najbolje igrace iz bh u akademiju..

Ako hocemo nesto vise i zele da nas klub dignu na veci nivo, MORAJU nas povezat sa cardifom kortijem los angelesom moraju dovest strance (nako ko onaj italijan ) u akademiju moraju nam trenere iz akademije pa i prvig tima edukovat vodit ih u kampove cardifa kortija da gledaju treninge utakmice

Ovo je naj jeftini nacin da budemo samoodrzivi i da se ispune njihovi ciljevi minimalno ulaganje i qoick profit strategija, sto je ocito njihov plan.

Tan je nas prodo za 3 godine i orva ponuda koja je ispala

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54245
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 27 sep 2021, 16:46

Samo se nemojte ibretiti kad se budemo branili protiv Tuzle, da imamo kvalitet za titulu ne bi imali manje od 50% pobjeda a trećina prvenstva gotovo. Hajde da ti imaš neke neriješene rezultate ali većinom su to porazi.
Ne želim da budem negativan ali ovako ćemo se manje razočarati.
Nisam navikao da ovako pišem kao navijač Sarajeva ali tako je, dvije ekipe su iznad nas po kvalitetu a tu je i Borac koji će biti iznad nas na ovaj ili onaj način.
Ismiru i Goranu puna podrška ali bez 2-3 kvalitetna igrača na zimu mi ćemo biti 10 bodova iza Tuzle/Zrinjskog.
Nemamo mi loš sastav ali nismo ni pripreme imali, u svemu kasnimo mjesec i više.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
holyman
Postovi: 8145
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 27 sep 2021, 17:03

stanje redovno
NEMA NAZAD

Avatar
napoleon72
Postovi: 5197
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 27 sep 2021, 17:07

miky_hz je napisao/la:
27 sep 2021, 16:16
FirstDown je napisao/la:
27 sep 2021, 16:09
Pitar6785 je napisao/la:
27 sep 2021, 15:49
Prva utakmica U evropi pobjedio 0:1
Druga utakmica izgubio 0:1 ispo na penale 50% krivica golmana za primljen go iz igre
(Trenerova pogresna procjena da je najgori golman nasvijetu bolji od Dizdarevica koji je nakon prve sanse na golu pokazao da je 20 stepenica iznad) OVO JE GRESKA TRENERA KOJI NAS JE KOSTAO 300 k €
Nadam se da ne misliš na Milsami :urnebes: :rol:
Prekuco Pitar,neka imaginarna utamica odigrana :urnebes:
Paralelni univerzum, sta bi bilo da je Krste zabio penal u Moldaviji :rol:
GRMI SA SJEVERA!
1946

90ka deseti heroj Bosne

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 4473
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MaroonBjelave » 27 sep 2021, 17:08

napoleon72 je napisao/la:
27 sep 2021, 17:07
miky_hz je napisao/la:
27 sep 2021, 16:16
FirstDown je napisao/la:
27 sep 2021, 16:09

Nadam se da ne misliš na Milsami :urnebes: :rol:
Prekuco Pitar,neka imaginarna utamica odigrana :urnebes:
Paralelni univerzum, sta bi bilo da je Krste zabio penal u Moldaviji :rol:
Ko kaže da ga nije zabio :rol:
Ostajte mi čile i vedre
Moje Bjelave...
Vratit ću vam se ja...

Avatar
Foux87
Postovi: 1473
Pridružen/a: 24 jun 2020, 21:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Foux87 » 27 sep 2021, 17:18

Vidi se da ekipe počinju da se umaraju i gube konce, najbolji primjer TC i Zrinjski dok bojac očekivano "napreduje" (svi znamo kako). TC u zadnje vrijeme nije baš nešto (pobjeđuju ali nije to kao na početku sezone) Velež jedva dobili baš kao i Slobodu, mučili se sa Rudarom i izgubili od ŠB (nije loše ali se vidi da poklekuju). Zrinjski ima dobrog trenera što se i vidi na terenu baš kao i Tuzlaci prebacili su u niži stepen (da se razumijemo opet su kvalitetniji od nas) ali mislim da bi sa par finih igrača na zimu bili bi bolji od njih. bojac ne treba komentarisati svi znamo njih i nema potrebe trošiti riječi na pacove iz Banja Luke.
Koliko volim te zna samo ludo srce moje

Atmosfera je sjajna i sve grmi, ali nakon prvog kiksa, oni psovat će vam prvi, opet ćete tražiti sa sjevera pjesmu, a ne psovke i publiku bijesnu.

spezial
Postovi: 3695
Pridružen/a: 23 feb 2021, 17:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la spezial » 27 sep 2021, 17:28

Ma ja tipujem da ce borac biti prvak i ove sezone, ne vidim sta ih sprjecava, pa njih niko do kraja ne moze pobijediti... sta je frka stici 9 bodova zaostatka a jos 22-3 utakmice do kraja.

Svi moraju kiksati kad tad, i zrinjski i tc, a kad zagusti i kad se budu patili u utakmicama jos ce ih sudije u kljucnim trenucima gurati u probleme. Oni se sad kur*e, ali nece im biti smijesno kad ih pocnu klati sudije kad se nadju na putu borca.

Sanchez1987
Postovi: 2930
Pridružen/a: 02 feb 2020, 11:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sanchez1987 » 27 sep 2021, 17:55

Foux87 je napisao/la:
27 sep 2021, 17:18
Vidi se da ekipe počinju da se umaraju i gube konce, najbolji primjer TC i Zrinjski dok bojac očekivano "napreduje" (svi znamo kako). TC u zadnje vrijeme nije baš nešto (pobjeđuju ali nije to kao na početku sezone) Velež jedva dobili baš kao i Slobodu, mučili se sa Rudarom i izgubili od ŠB (nije loše ali se vidi da poklekuju). Zrinjski ima dobrog trenera što se i vidi na terenu baš kao i Tuzlaci prebacili su u niži stepen (da se razumijemo opet su kvalitetniji od nas) ali mislim da bi sa par finih igrača na zimu bili bi bolji od njih. bojac ne treba komentarisati svi znamo njih i nema potrebe trošiti riječi na pacove iz Banja Luke.
Daj boze drug da bude tako,nas trener poslije borca izjavi da nam fali svijezine,sto se tice tog umora mi smo od 4-5 boljih ekipa lige skoro pa najgori po tome,to se vuce jos od strucnjaka jeleskovica,sto se tice pojacanja i tc ce se pojacati sigurno na zimu i zrinjski,pogotovo ako vide priliku za prvim mjestom,kod nas u stratu imas dva igraca manje medju prvih 18, krle i heba,to ti je znaci kao da nemas nikoga a imas,zauzimaju mjesto itd itd.

Zeko87
Postovi: 2133
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zeko87 » 27 sep 2021, 18:10

Ovo ti sve pokazuje koliko su bitne te domaće utakmice. Pobjedama nad Tuzlom, gdje smo bili bolji i protiv Leotar koji je najlošija ekipa lige, imali bi egal u borbi za titulu sa 23 boda.

Jake ekipe dobijaš kući u gostima kidaš po bod, a slabije ekipe udaraš i kući i na strani. Zeza nas Koševo i to je to
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

Avatar
Foux87
Postovi: 1473
Pridružen/a: 24 jun 2020, 21:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Foux87 » 27 sep 2021, 18:26

Sanchez1987 je napisao/la:
27 sep 2021, 17:55
Foux87 je napisao/la:
27 sep 2021, 17:18
Vidi se da ekipe počinju da se umaraju i gube konce, najbolji primjer TC i Zrinjski dok bojac očekivano "napreduje" (svi znamo kako). TC u zadnje vrijeme nije baš nešto (pobjeđuju ali nije to kao na početku sezone) Velež jedva dobili baš kao i Slobodu, mučili se sa Rudarom i izgubili od ŠB (nije loše ali se vidi da poklekuju). Zrinjski ima dobrog trenera što se i vidi na terenu baš kao i Tuzlaci prebacili su u niži stepen (da se razumijemo opet su kvalitetniji od nas) ali mislim da bi sa par finih igrača na zimu bili bi bolji od njih. bojac ne treba komentarisati svi znamo njih i nema potrebe trošiti riječi na pacove iz Banja Luke.
Daj boze drug da bude tako,nas trener poslije borca izjavi da nam fali svijezine,sto se tice tog umora mi smo od 4-5 boljih ekipa lige skoro pa najgori po tome,to se vuce jos od strucnjaka jeleskovica,sto se tice pojacanja i tc ce se pojacati sigurno na zimu i zrinjski,pogotovo ako vide priliku za prvim mjestom,kod nas u stratu imas dva igraca manje medju prvih 18, krle i heba,to ti je znaci kao da nemas nikoga a imas,zauzimaju mjesto itd itd.
Mislim da će na zimu Heba, Kanurić, Cmiljanić dobiti nogu, ako dođu ovi što se spominju gotovo pa sam siguran u to. Naravno tu ima još pokoji igrač kao Krle, Pidro ali mislim da oni neće otići. Svakako da će i druge ekipe pojačati mada mi trebamo imati fokus na sebi vjerujem da će se i forma znatno popraviti te da će ovi igrači koji se spominju (ako dođu) donijeti neku svježinu i živahnost ekipe. Nama treba biti prioritet kup naravno da se treba fajtati za ligu ali sumnjam da će tu nešto biti. Bilo kako bilo i ovoj tami će doći kraj. Te iduće sezone napasti titulu. Igraj bordo-bijeli.
Koliko volim te zna samo ludo srce moje

Atmosfera je sjajna i sve grmi, ali nakon prvog kiksa, oni psovat će vam prvi, opet ćete tražiti sa sjevera pjesmu, a ne psovke i publiku bijesnu.

Avatar
Foux87
Postovi: 1473
Pridružen/a: 24 jun 2020, 21:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Foux87 » 27 sep 2021, 18:28

U nedjelju od 17h igramo na Tušnju protiv TC.
Koliko volim te zna samo ludo srce moje

Atmosfera je sjajna i sve grmi, ali nakon prvog kiksa, oni psovat će vam prvi, opet ćete tražiti sa sjevera pjesmu, a ne psovke i publiku bijesnu.

Avatar
napoleon72
Postovi: 5197
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 27 sep 2021, 18:31

Jedina zajednicka stvar za sampionski zrinjski 08/09 (plus kup 07/08) i 15/16, sampionski (DK) Zeljeznicar 11/12 (plus kup 10/11) i 12/13, te sampionsko Sarajevo (DK) 18/19 je doktor Eldin Jeleskovic. Covjek je, sasvim slucajno, ucestvovao u 9 trofeja u ovoj ligi, i to ako mu ne pisemo titulu Sarajeva 2020. I onda dodje pitar i ironicno ga naziva strucnjakom i vrijedja nesta. Yebem ti Alija majku
Zadnja izmjena: napoleon72, dana/u 27 sep 2021, 18:35, ukupno mijenjano 1 put.
GRMI SA SJEVERA!
1946

90ka deseti heroj Bosne

Kerovodja
Postovi: 182
Pridružen/a: 16 avg 2021, 21:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kerovodja » 27 sep 2021, 18:34

napoleon72 je napisao/la:
27 sep 2021, 18:31
Jedina zajednicka stvar za sampionski zrinjski 08/09 i 15/16, sampionski (DK) Zeljeznicar 11/12 i 12/13, te sampionsko Sarajevo (DK) 18/19 je doktor Eldin Jeleskovic. I onda dodje pitar i ironicno ga naziva strucnjakom i vrijedja nesta. Yebem ti Alija majku
Sto nije spremijo fanima kad je tako dobar

Avatar
napoleon72
Postovi: 5197
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 27 sep 2021, 18:39

Kerovodja je napisao/la:
27 sep 2021, 18:34
napoleon72 je napisao/la:
27 sep 2021, 18:31
Jedina zajednicka stvar za sampionski zrinjski 08/09 i 15/16, sampionski (DK) Zeljeznicar 11/12 i 12/13, te sampionsko Sarajevo (DK) 18/19 je doktor Eldin Jeleskovic. I onda dodje pitar i ironicno ga naziva strucnjakom i vrijedja nesta. Yebem ti Alija majku
Sto nije spremijo fanima kad je tako dobar
Nije mu Usro dao :rol:
GRMI SA SJEVERA!
1946

90ka deseti heroj Bosne

Avatar
PeakyBlinders
Postovi: 1143
Pridružen/a: 24 nov 2020, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PeakyBlinders » 27 sep 2021, 18:45

Vidim o stadionu se pričalo.
Ja bi počeo graditi tribine sa tartan staze. Poslije rušio stare tribine. Bukvalno da bude uz teren odma. Teren primakao istoku i sve tribine u visini istoka da budu. Imali bi top stadion, a na zapadu napravio garaže, za navijače kluba. 1KM parking. Napravio fitnes centar i restoran na garaži. Napravio tu i navijačke prostorije i kafić. Točenje piva za vrijeme tekme i neki gril. Moglo bi tu još nekih ideja biti, ovako bezveze zjapi onoliki broj stolica na koje niko nije sjeo.
ORIGINAL 1987

fks74
Postovi: 9198
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 27 sep 2021, 18:54

Foux87 je napisao/la:
27 sep 2021, 18:26
Sanchez1987 je napisao/la:
27 sep 2021, 17:55
Foux87 je napisao/la:
27 sep 2021, 17:18
Vidi se da ekipe počinju da se umaraju i gube konce, najbolji primjer TC i Zrinjski dok bojac očekivano "napreduje" (svi znamo kako). TC u zadnje vrijeme nije baš nešto (pobjeđuju ali nije to kao na početku sezone) Velež jedva dobili baš kao i Slobodu, mučili se sa Rudarom i izgubili od ŠB (nije loše ali se vidi da poklekuju). Zrinjski ima dobrog trenera što se i vidi na terenu baš kao i Tuzlaci prebacili su u niži stepen (da se razumijemo opet su kvalitetniji od nas) ali mislim da bi sa par finih igrača na zimu bili bi bolji od njih. bojac ne treba komentarisati svi znamo njih i nema potrebe trošiti riječi na pacove iz Banja Luke.
Daj boze drug da bude tako,nas trener poslije borca izjavi da nam fali svijezine,sto se tice tog umora mi smo od 4-5 boljih ekipa lige skoro pa najgori po tome,to se vuce jos od strucnjaka jeleskovica,sto se tice pojacanja i tc ce se pojacati sigurno na zimu i zrinjski,pogotovo ako vide priliku za prvim mjestom,kod nas u stratu imas dva igraca manje medju prvih 18, krle i heba,to ti je znaci kao da nemas nikoga a imas,zauzimaju mjesto itd itd.
Mislim da će na zimu Heba, Kanurić, Cmiljanić dobiti nogu, ako dođu ovi što se spominju gotovo pa sam siguran u to. Naravno tu ima još pokoji igrač kao Krle, Pidro ali mislim da oni neće otići. Svakako da će i druge ekipe pojačati mada mi trebamo imati fokus na sebi vjerujem da će se i forma znatno popraviti te da će ovi igrači koji se spominju (ako dođu) donijeti neku svježinu i živahnost ekipe. Nama treba biti prioritet kup naravno da se treba fajtati za ligu ali sumnjam da će tu nešto biti. Bilo kako bilo i ovoj tami će doći kraj. Te iduće sezone napasti titulu. Igraj bordo-bijeli.
Koji se to spominju da će doći ?

NajvecaRadosti
Postovi: 6281
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 27 sep 2021, 19:09

PeakyBlinders je napisao/la:
27 sep 2021, 18:45
Vidim o stadionu se pričalo.
Ja bi počeo graditi tribine sa tartan staze. Poslije rušio stare tribine. Bukvalno da bude uz teren odma. Teren primakao istoku i sve tribine u visini istoka da budu. Imali bi top stadion, a na zapadu napravio garaže, za navijače kluba. 1KM parking. Napravio fitnes centar i restoran na garaži. Napravio tu i navijačke prostorije i kafić. Točenje piva za vrijeme tekme i neki gril. Moglo bi tu još nekih ideja biti, ovako bezveze zjapi onoliki broj stolica na koje niko nije sjeo.
Da nema atletske staze,i da su nam istok i sjever odma do terena mi bi 10 godina za redom bili prvaci,znaci niko boda ne bi uzeo!! :D :rol:

Par dobri ideja ali realno znamo da nema nista od toga...Koji to ima covjek koji ce dati 10+ miliona KM za ovo.Investitor ti moze pomoci da sredis neke dugove,da imas igracima za plata,da dovedes neka fina pojacanja,osvojis titulu,dodjes par puta do play offa,taj investitor vidi da mu se to vise ne isplati,izvadi svoje pare sto je ulozio i dovidjenja.I sve tako u krug dok se ne udje u grupnu fazu bilo kojeg Evropskog takmicenja.To mora biti prvi cilj,ali taj cilj je gotovo pa nemoguce ostvariti ako nisi prvak,jbt stave te da igras od 1.pretkola,moras 4 ekipe izbaciti od toga 3 su na papiru jace od tebe...
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

Avatar
Foux87
Postovi: 1473
Pridružen/a: 24 jun 2020, 21:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Foux87 » 27 sep 2021, 19:21

fks74 je napisao/la:
27 sep 2021, 18:54
Foux87 je napisao/la:
27 sep 2021, 18:26
Sanchez1987 je napisao/la:
27 sep 2021, 17:55


Daj boze drug da bude tako,nas trener poslije borca izjavi da nam fali svijezine,sto se tice tog umora mi smo od 4-5 boljih ekipa lige skoro pa najgori po tome,to se vuce jos od strucnjaka jeleskovica,sto se tice pojacanja i tc ce se pojacati sigurno na zimu i zrinjski,pogotovo ako vide priliku za prvim mjestom,kod nas u stratu imas dva igraca manje medju prvih 18, krle i heba,to ti je znaci kao da nemas nikoga a imas,zauzimaju mjesto itd itd.
Mislim da će na zimu Heba, Kanurić, Cmiljanić dobiti nogu, ako dođu ovi što se spominju gotovo pa sam siguran u to. Naravno tu ima još pokoji igrač kao Krle, Pidro ali mislim da oni neće otići. Svakako da će i druge ekipe pojačati mada mi trebamo imati fokus na sebi vjerujem da će se i forma znatno popraviti te da će ovi igrači koji se spominju (ako dođu) donijeti neku svježinu i živahnost ekipe. Nama treba biti prioritet kup naravno da se treba fajtati za ligu ali sumnjam da će tu nešto biti. Bilo kako bilo i ovoj tami će doći kraj. Te iduće sezone napasti titulu. Igraj bordo-bijeli.
Koji se to spominju da će doći ?
Ma onaj bek Marković ili kako već, onaj iz Rudara Brazilac i Kvržić (ova dva zadnja su mahalske).
Koliko volim te zna samo ludo srce moje

Atmosfera je sjajna i sve grmi, ali nakon prvog kiksa, oni psovat će vam prvi, opet ćete tražiti sa sjevera pjesmu, a ne psovke i publiku bijesnu.

Avatar
Foux87
Postovi: 1473
Pridružen/a: 24 jun 2020, 21:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Foux87 » 27 sep 2021, 19:24

PeakyBlinders je napisao/la:
27 sep 2021, 18:45
Vidim o stadionu se pričalo.
Ja bi počeo graditi tribine sa tartan staze. Poslije rušio stare tribine. Bukvalno da bude uz teren odma. Teren primakao istoku i sve tribine u visini istoka da budu. Imali bi top stadion, a na zapadu napravio garaže, za navijače kluba. 1KM parking. Napravio fitnes centar i restoran na garaži. Napravio tu i navijačke prostorije i kafić. Točenje piva za vrijeme tekme i neki gril. Moglo bi tu još nekih ideja biti, ovako bezveze zjapi onoliki broj stolica na koje niko nije sjeo.
Mnogo je skupo to izvesti mislim da bi nas u tom slučaju jeftinije izašao da stadion pravimo od nule. Mada ništa od toga, a kad bi pravili volio bih da bude na fazon Anfielda s tim da tribine budu jednake veličine ne ono jedna veća druga manja.
Koliko volim te zna samo ludo srce moje

Atmosfera je sjajna i sve grmi, ali nakon prvog kiksa, oni psovat će vam prvi, opet ćete tražiti sa sjevera pjesmu, a ne psovke i publiku bijesnu.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Aduka87, benko21, Evander, Grk1234, Pena, Vanja8 i 36 gostiju.