FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste zadovoljni odrađenim prijelaznim rokom i trenutnim igračkim kadrom?

Da
125
47%
Ne
143
53%
 
Ukupno glasova: 268

Avatar
feniksptica
Postovi: 15339
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la feniksptica » 27 okt 2021, 20:50

A vii Zipa. Cudo nije napiso +13 ne brinite
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

NajvecaRadosti
Postovi: 6321
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 27 okt 2021, 20:50

Akta je napisao/la:
27 okt 2021, 20:46
Da li je neko zaboravio da mi nismo prosli pripreme?

Nadam se da se salis???Goran je qurcina trener.Sta je on to uradio kod nas pa da se moze reci da je dobar??U rangu Jesica ako ne i gori,i on se mora sto prije skloniti kako ne bi tonuli jos dublje.Vinko,Husref,Dzeno,pa i Cala bolje vodili od njega.Goran nema nikakvog autoriteta u ekipi.A i igraci su preplaceni manekeni,i to stoji.Sablic je najveci krivac,a odma iza njega igraci

Dobro je neko napisao gore,"Bolje su igrali dok du gladovali bez marke mjesecima"
Cast pojedincima koji nema puno
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

Benkara21
Postovi: 3569
Pridružen/a: 01 avg 2015, 14:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Benkara21 » 27 okt 2021, 20:52

slika

Evo bruke dana, zamalo i mi uz njih.
Yugoslavia: ★★
Bosnia&Herzegovina League: ★★★★★
Bosnia&Herzegovina Cup: ★★★★★★★
Super Cup: ★
18.05.2019. 🏆

Akta
Postovi: 393
Pridružen/a: 04 okt 2021, 19:39
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Akta » 27 okt 2021, 20:55

NajvecaRadosti je napisao/la:
27 okt 2021, 20:50
Akta je napisao/la:
27 okt 2021, 20:46
Da li je neko zaboravio da mi nismo prosli pripreme?

Nadam se da se salis???Goran je qurcina trener.Sta je on to uradio kod nas pa da se moze reci da je dobar??U rangu Jesica ako ne i gori,i on se mora sto prije skloniti kako ne bi tonuli jos dublje.Vinko,Husref,Dzeno,pa i Cala bolje vodili od njega.Goran nema nikakvog autoriteta u ekipi.A i igraci su preplaceni manekeni,i to stoji.Sablic je najveci krivac,a odma iza njega igraci

Dobro je neko napisao gore,"Bolje su igrali dok du gladovali bez marke mjesecima"
Cast pojedincima koji nema puno
Vi sve sto mozete, tjerate.
Vi nemate rjesenje, vase rjesenje je TJERANJE.

Goran je gurnuo Traku, Ramica, Dizdarevica momci od po 18 godina. Meni dovoljno da podrzim njegov rad.

Kada bude imao na zimj normalne uslove, tad mu se treba i normalno suditi.

spezial
Postovi: 3708
Pridružen/a: 23 feb 2021, 17:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la spezial » 27 okt 2021, 21:09

Hvala bogu pa nisam otisao jos da se smrzavam zbog ovog sra*a!

Ne znam stvarno, moglo se vadit da nema para, sad ima. Moglo se vadit na neuigranost, al ova ekipa je odigrala 20 utakmica vec skupa, ne kontam sta se ocekuje? Dobro nisu prosli pripreme, ali vec dovoljno su u takmicarskoj formi, pa nisu pripreme sveto slovo jbt... mozda da pocnemo razmisljati o tome da su igraci i trener qarina? Ja sam ih branio, ali sve vise vidim da nisam bio u pravu..

fks74
Postovi: 9258
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 27 okt 2021, 21:11

NajvecaRadosti je napisao/la:
27 okt 2021, 20:50
Akta je napisao/la:
27 okt 2021, 20:46
Da li je neko zaboravio da mi nismo prosli pripreme?

Nadam se da se salis???Goran je qurcina trener.Sta je on to uradio kod nas pa da se moze reci da je dobar??U rangu Jesica ako ne i gori,i on se mora sto prije skloniti kako ne bi tonuli jos dublje.Vinko,Husref,Dzeno,pa i Cala bolje vodili od njega.Goran nema nikakvog autoriteta u ekipi.A i igraci su preplaceni manekeni,i to stoji.Sablic je najveci krivac,a odma iza njega igraci

Dobro je neko napisao gore,"Bolje su igrali dok du gladovali bez marke mjesecima"
Cast pojedincima koji nema puno
Hajde nam recite, koji trener je do sada valjao. Sve i jednog trenera smo otjerali , niti jedan nije otišao sam. SVI SU OTJERANi

Avatar
NisamInSajder
Postovi: 3566
Pridružen/a: 25 jan 2021, 18:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NisamInSajder » 27 okt 2021, 21:12

I šta kad se promjeni trener? Pa i on ostvari iste rezultate ili čak gore, što je vrlo moguće, ekipa je sastavljena u hodu, niko nije prošao pripreme, a i velika večina igrača nema kvalitet koji je potreban Sarajevu.

Prije mjesec dana klub nije imao marke kako treba, skoro bez investitora, a prije toga si i bio bez investitora. Sabliću suditi tek u drugom dijelu sezonu i tad samo ako se riješi dijela škarta, pa sklopi barem 11 kvalitetnih igrača.
Suti, samo suti
suti moj djecace plavi

Antikloc
Postovi: 2468
Pridružen/a: 11 mar 2021, 08:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Antikloc » 27 okt 2021, 21:12

Kad smo dali gol ,odlucujuci gol ,pred kraj utakmice,niko sa klupe se nije ni pomakao. To je strasno.
Dezinficiram,deratiziram kloceve po kucama,uredima,stadionima. Cijene pristupacne.
Iznad glava viju se barjaci
Idu papci,olovski seljaci !!

Under
Postovi: 467
Pridružen/a: 08 okt 2021, 02:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Under » 27 okt 2021, 21:12


NajvecaRadosti
Postovi: 6321
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 27 okt 2021, 21:12

Akta je napisao/la:
27 okt 2021, 20:55
NajvecaRadosti je napisao/la:
27 okt 2021, 20:50
Akta je napisao/la:
27 okt 2021, 20:46
Da li je neko zaboravio da mi nismo prosli pripreme?

Nadam se da se salis???Goran je qurcina trener.Sta je on to uradio kod nas pa da se moze reci da je dobar??U rangu Jesica ako ne i gori,i on se mora sto prije skloniti kako ne bi tonuli jos dublje.Vinko,Husref,Dzeno,pa i Cala bolje vodili od njega.Goran nema nikakvog autoriteta u ekipi.A i igraci su preplaceni manekeni,i to stoji.Sablic je najveci krivac,a odma iza njega igraci

Dobro je neko napisao gore,"Bolje su igrali dok du gladovali bez marke mjesecima"
Cast pojedincima koji nema puno
Vi sve sto mozete, tjerate.
Vi nemate rjesenje, vase rjesenje je TJERANJE.

Goran je gurnuo Traku, Ramica, Dizdarevica momci od po 18 godina. Meni dovoljno da podrzim njegov rad.

Kada bude imao na zimj normalne uslove, tad mu se treba i normalno suditi.
Jbg sad drug,ako gledamo po tom kriteriju onda Vinko nije smio dobiti otkaz.Prodali mu 2 najbolja igraca ubjedljivo,Doveli 1 napadaca koji je tesko povrijeđen i drugoga doveli 7 dana pred nastavak prvenstva.Uz to plate kasnile po 3-4-5 mjeseci i svaku utakmicu imao sudije protiv sebe.I opet zavrsio sezonu na cvrstom 2.mjestu(da je bilo posteno sudjenje svejedno pored svih problema pobjegao bi drugom sa dvocifrenim brojem bodova)i osvojio kup.

Nista ti ne moze biti izgovor protiv nakvog Ljubica.Bolan nijednom igracu Ljubica ovo nije pro zanimanje,svi ovi igraci sto su veceras igrali protiv tebe sutra ujutro idu na posao.Pitanje jel uopste ovi treniraju svaki dan..Znaci polu-amaterski ili skroz amaterski klub tebi dodje na Kosevo kad slavis rođendan i namuci te 90.min
Pa jel to realno hajd reci....

Osim toga Leotar koji nikad do tada nije zabio gol na Kosevu dodje i dobije te glat.

Nakav Milsami izbaci te u dvomecu u prvom pretkolu nakve Koferencijske lige...

Napisao sam gore,nama vise nije ni problem toliko fizicka spremnost nego nemamo pojma.Da su na Maldive otisli nista ovo ne bi bilo bolje sekunde.
Sablic je ispucao sav kredit i mora ici po meni
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

Akta
Postovi: 393
Pridružen/a: 04 okt 2021, 19:39
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Akta » 27 okt 2021, 21:16

NajvecaRadosti je napisao/la:
27 okt 2021, 21:12
Akta je napisao/la:
27 okt 2021, 20:55
NajvecaRadosti je napisao/la:
27 okt 2021, 20:50


Nadam se da se salis???Goran je qurcina trener.Sta je on to uradio kod nas pa da se moze reci da je dobar??U rangu Jesica ako ne i gori,i on se mora sto prije skloniti kako ne bi tonuli jos dublje.Vinko,Husref,Dzeno,pa i Cala bolje vodili od njega.Goran nema nikakvog autoriteta u ekipi.A i igraci su preplaceni manekeni,i to stoji.Sablic je najveci krivac,a odma iza njega igraci

Dobro je neko napisao gore,"Bolje su igrali dok du gladovali bez marke mjesecima"
Cast pojedincima koji nema puno
Vi sve sto mozete, tjerate.
Vi nemate rjesenje, vase rjesenje je TJERANJE.

Goran je gurnuo Traku, Ramica, Dizdarevica momci od po 18 godina. Meni dovoljno da podrzim njegov rad.

Kada bude imao na zimj normalne uslove, tad mu se treba i normalno suditi.
Jbg sad drug,ako gledamo po tom kriteriju onda Vinko nije smio dobiti otkaz.Prodali mu 2 najbolja igraca ubjedljivo,Doveli 1 napadaca koji je tesko povrijeđen i drugoga doveli 7 dana pred nastavak prvenstva.Uz to plate kasnile po 3-4-5 mjeseci i svaku utakmicu imao sudije protiv sebe.I opet zavrsio sezonu na cvrstom 2.mjestu(da je bilo posteno sudjenje svejedno pored svih problema pobjegao bi drugom sa dvocifrenim brojem bodova)i osvojio kup.

Nista ti ne moze biti izgovor protiv nakvog Ljubica.Bolan nijednom igracu Ljubica ovo nije pro zanimanje,svi ovi igraci sto su veceras igrali protiv tebe sutra ujutro idu na posao.Pitanje jel uopste ovi treniraju svaki dan..Znaci polu-amaterski ili skroz amaterski klub tebi dodje na Kosevo kad slavis rođendan i namuci te 90.min
Pa jel to realno hajd reci....

Osim toga Leotar koji nikad do tada nije zabio gol na Kosevu dodje i dobije te glat.

Nakav Milsami izbaci te u dvomecu u prvom pretkolu nakve Koferencijske lige...

Napisao sam gore,nama vise nije ni problem toliko fizicka spremnost nego nemamo pojma.Da su na Maldive otisli nista ovo ne bi bilo bolje sekunde.
Sablic je ispucao sav kredit i mora ici po meni
Ma nit ja odlucuje a ni ti o odlasku trenera. Ima ko to treba da odluci.

Ja samo kazem da trenutno promjena nece nista dobro donijeti.

Nespreman igrac ti je najgore sto se ekipi moze desiti, a mi ih imamo bar 5, ako ne i vise.
Nemojte samo govoriti proslo je 3 mjeseca. Zna se sta su pripreme a sta je priprema u toku sezone.
I ono sto se treniralo, preko neke stvari se treniralo jer nije bilo para ni motiva za rad.

Koliko smo ih otjerali, Sablic bi bio samo broj. I opet bi mjenjali na zimu, jer sa ovakvom ekipom mi trenutno nista bolje me mozemo.
Zadnja izmjena: Akta, dana/u 27 okt 2021, 21:18, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
hz033
Postovi: 2785
Pridružen/a: 18 feb 2011, 12:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hz033 » 27 okt 2021, 21:17

Vinko je za ovoga Sir Alex Ferguson!!!!!!!!!!
U novi boj ...

Antikloc
Postovi: 2468
Pridružen/a: 11 mar 2021, 08:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Antikloc » 27 okt 2021, 21:22

Ljubic je clan prve lige RS i profesionalni je fudbalski klub.
Dezinficiram,deratiziram kloceve po kucama,uredima,stadionima. Cijene pristupacne.
Iznad glava viju se barjaci
Idu papci,olovski seljaci !!

Avatar
holyman
Postovi: 8342
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 27 okt 2021, 21:24

Neovisno o treneru boli me kara za njega ali u ovom timu ima 8 igraca koji zasluzuju samare i koji svojom pojavom idu na khurac, a tek zalaganjem i igrom..
Zapamtite, ovo nijedan trener ne moze postaviti niti nauciti bolje.
NEMA NAZAD

Akta
Postovi: 393
Pridružen/a: 04 okt 2021, 19:39
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Akta » 27 okt 2021, 21:25

Imamo i mi profesionalce u ekipi, bar kazu da su, pa ne znaju centrirati.

Meni samo nije jasno, ako znas igrati fudbal, treniras citav zivot, uzimas pare i ne zmas dodati loptu na tri metra, ne mozes centrirsti loptu potpuno otvoren, bez bloka. Iz kormera danas lopta ide u suprotnu stranu u aut.
Fkt mi nije jasno, kako se to uspije.
Smatras se profesionalcem, na utakmici ne napravis nijedan šprint. Ne udjes u duel sa zeljom da isti dobijes.

Iskreno se nadam, da ce im snimak ove utakmice svako jutro prije treninga pokazati. Cisto da se pogledaju kako igraju.

Avatar
feniksptica
Postovi: 15339
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la feniksptica » 27 okt 2021, 21:28

Igraci misle da su veci od kluba pa svoje licne interese na terenu pokusavaju rijesiti
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

obrijanopile
Postovi: 720
Pridružen/a: 10 mar 2021, 13:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la obrijanopile » 27 okt 2021, 21:29

Mislim da tjeranje Gorana nece nista riješiti. Po njegovoj izjavi u klubu nisu jos sve stvari dovedene do kraja, a to se čeka da bi mogli krenuti dalje. Prije bih otjerao Krstu, Fanima, Pidru, onog polugolmana, obavio ozbiljan razgovor sa Bodulom i Bagaricem jer ni oni nisu ono za što se predstavljaju. Dosta je tjeranja trenera, a ostavljanja skarta.
Treba prvo posložiti stvari u klubu od portira do sportskog direktora, pa onda krenuti u remont ekipe.
Evo i oni tebe selame!

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 4474
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MaroonBjelave » 27 okt 2021, 21:31

holyman je napisao/la:
27 okt 2021, 21:24
Neovisno o treneru boli me kara za njega ali u ovom timu ima 8 igraca koji zasluzuju samare i koji svojom pojavom idu na khurac, a tek zalaganjem i igrom..
Zapamtite, ovo nijedan trener ne moze postaviti niti nauciti bolje.
Od riječi do riječi :clap: :clap:
Ostajte mi čile i vedre
Moje Bjelave...
Vratit ću vam se ja...

Antikloc
Postovi: 2468
Pridružen/a: 11 mar 2021, 08:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Antikloc » 27 okt 2021, 21:34

Goran nema autoritet. Njega se igraci ne boje. A i iz Hajduka je. Tjerat obavezno.
Dezinficiram,deratiziram kloceve po kucama,uredima,stadionima. Cijene pristupacne.
Iznad glava viju se barjaci
Idu papci,olovski seljaci !!

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bodi123 » 27 okt 2021, 21:35

Odavno odvratniju a goru ekipu nismo imali. Što neko reče ima barem 10 igrača kojima treba šamarčinu preko usta zavezati. Nema ništa gore nego umislit sebi da si neko i nešto, a ustvari si ka.rina obična kojoj je FK Sarajevo i ova šaban liga vrhunac prosjačke karijere.

Da hoće doć ovaj Kepčija, nek istjera sve igrače iz prvog tima, nemaju dvojica za koje bi čovjek rekao da trebaju ostati i da se neko za njih bori. Amaterčine odvratne, gade mi se svi do jednog.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 53 gosta.