FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste zadovoljni odrađenim prijelaznim rokom i trenutnim igračkim kadrom?

Da
125
47%
Ne
139
53%
 
Ukupno glasova: 264

NajvecaRadosti
Postovi: 6283
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 28 nov 2021, 18:18

Igracima se nema sta zamjeriti stvarno,najborbenija utakmica ove sezone daleko.Sablic prvo poluvrijeme odlicno postavio i islo nam je super.Ali naravno u 2.pol mi ko mi,od prve sekunde pic.kasta igra i povlacenje.
Ja nez hocu li doziviti nekada da mi i kada vodimo 90 min samo napadamo.Pa nije Bayern grob te nejebo.Zamjerka Sablicu za to.

Ono u zadnjoj minuti umalo napad nisam dobio,pa Mirko dragi sta pokusavas iz mrtvog ugla kad su 2 igraca na liniji,a Merso na 5m sam ceka loptu.Palic danas bio odlican ali kako sa 8m fulas gol koji je sirok 7m sine dragi....

Kurdic jako naivno skrivio penal.Bodul ima ocigledno probleme sa zivcima ali jedini koji ima muda!Nazalost nema ga na derbiju a vjerovatno i utakmicu poslije te.

Sudija sve zakuho neizjednacenim kriterijem kod davanja kartona.
@Aduka87 Kakvi 200k pusti te suplje.Pa Sablic ima ugovor do juna 2022.To je 7 mjeseci,kada podjelimo ispadne da mu je plata mjesecno 28.500 KM....Al u qurcu

Moglo se danas bez problema uzeti,poraz nismo zasluzili...Okrenuti se Velezu,pokusati nesto u toj utakmici,pobjeda bi bila odlicna da zavrsimo ovaj pakao od godine.
Zadnja izmjena: NajvecaRadosti, dana/u 28 nov 2021, 18:24, ukupno mijenjano 1 put.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

Akta
Postovi: 393
Pridružen/a: 04 okt 2021, 19:39
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Akta » 28 nov 2021, 18:19

Darko Bodule, na qurac se nabode.


Yebem li ti pleme.

keli
Postovi: 2891
Pridružen/a: 18 jun 2021, 14:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la keli » 28 nov 2021, 18:26

Ma sjasite s bodula izgubili bi svakako kako mi uvijek volimo krivicu na nas prebaciti dok se ostali svi cvrsto drze skupa. Zato nas i svaka susa ebe. Neka si bodule ne treba vise nikome pardona u ovoj kar.ina ligi dati.

Avatar
Osttribine
Postovi: 2765
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 28 nov 2021, 18:30

napoleon72 je napisao/la:
28 nov 2021, 18:14
bordobijeli je napisao/la:
28 nov 2021, 17:47
Zasto niko od naših nije reagovao na sliku ratnog zločinca Praljka ??
Nama je Bilibij prekidao utakmice zbog zastave Armije BIH.
Nije Bilbija, Valjic je. A da odbijes da igras radi zastave, bilo bi 3:0 za Siroki. Oni su omogucili sve uslove da se utakmica odigra. Niko nije ugrozen. Na delegatu i sudiji je da okarakterisu sliku kao uvredljivu i povuku potez, nemamo mi nista s tim.
Da se razumijemo, nabijem im i ja deda mraza na qrac, samo kazem da mi kao klub na ovo ne mozemo reagovat. Drugo je ono kad je Hebib pogodjen sa tribina, tad smo se mogli "cjenkat", a i tad smo pickasto izasli na teren.
Upravo tako, gledam i po fb raja frustrirana porazom pa kao sto nismo izasli sa terena, pa bi popusili pored 3 boda i jos kakvu dodatnu kaznu. Problem u ovome lezi u balijama po NSBiH koji bi rodjene kcerke u qrve pretvorili za neku poziciju licnu u savezu, a ne da se suprotstave nekim odlukama koje nisu samo sudijske prirode. Pa evo vidimo najbolji BH sudija koji neku noc sudi utakmicu lige šampiona vec dva kola nije delegiran za glavnog sudiju u nasoj ligi ako se ne varam.

Bio je Praljak (j.ebo im on mater ustašku) i u prvom poluvremenu na ogradi ali smo vodili i igrali svoju neku igru i imali vodstvo. Onda u nastavku zahvaljujuci onom glupanu Bodulu kojeg sad aman dizu u zvijezde zbog ovog poteza zijanimo utakmicu. Zalosno kakvih se sve igraca navuklo u nas klub poput Kerim zuti karton Palic, pa i ovaj Kurdic, fudbalska inteligencija nula bodova, itd itd.

Samo da je docekati vise ovu pauzu, valjda se malo saberemo pregrupisemo i uzmemo mjesto koje ce nas voditi u Evropu, to ispustiti ne smijemo.

Avatar
Nirton
Postovi: 6445
Pridružen/a: 18 feb 2021, 10:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Nirton » 28 nov 2021, 18:34

keli je napisao/la:
28 nov 2021, 18:26
Ma sjasite s bodula izgubili bi svakako kako mi uvijek volimo krivicu na nas prebaciti dok se ostali svi cvrsto drze skupa. Zato nas i svaka susa ebe. Neka si bodule ne treba vise nikome pardona u ovoj kar.ina ligi dati.
I šta smo konkretno dobili time što je Bodul uradio, osim što smo stvorili dobre preduslove da izgubimo
Zadnja izmjena: Nirton, dana/u 28 nov 2021, 18:34, ukupno mijenjano 1 put.
I vole te širom Bosne i Hercegovine, vole te i širom Evrope, širom svijeta. Ima nas mnogo, mnogo onih kojima srce zaigra kada mislimo na tebe. Mnogo onih kojima grb kuca umjesto srca u grudima.

bordobijeli
Postovi: 14251
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 28 nov 2021, 18:34

Osttribine je napisao/la:
28 nov 2021, 18:30
napoleon72 je napisao/la:
28 nov 2021, 18:14
bordobijeli je napisao/la:
28 nov 2021, 17:47
Zasto niko od naših nije reagovao na sliku ratnog zločinca Praljka ??
Nama je Bilibij prekidao utakmice zbog zastave Armije BIH.
Nije Bilbija, Valjic je. A da odbijes da igras radi zastave, bilo bi 3:0 za Siroki. Oni su omogucili sve uslove da se utakmica odigra. Niko nije ugrozen. Na delegatu i sudiji je da okarakterisu sliku kao uvredljivu i povuku potez, nemamo mi nista s tim.
Da se razumijemo, nabijem im i ja deda mraza na qrac, samo kazem da mi kao klub na ovo ne mozemo reagovat. Drugo je ono kad je Hebib pogodjen sa tribina, tad smo se mogli "cjenkat", a i tad smo pickasto izasli na teren.
Upravo tako, gledam i po fb raja frustrirana porazom pa kao sto nismo izasli sa terena, pa bi popusili pored 3 boda i jos kakvu dodatnu kaznu. Problem u ovome lezi u balijama po NSBiH koji bi rodjene kcerke u qrve pretvorili za neku poziciju licnu u savezu, a ne da se suprotstave nekim odlukama koje nisu samo sudijske prirode. Pa evo vidimo najbolji BH sudija koji neku noc sudi utakmicu lige šampiona vec dva kola nije delegiran za glavnog sudiju u nasoj ligi ako se ne varam.

Bio je Praljak (j.ebo im on mater ustašku) i u prvom poluvremenu na ogradi ali smo vodili i igrali svoju neku igru i imali vodstvo. Onda u nastavku zahvaljujuci onom glupanu Bodulu kojeg sad aman dizu u zvijezde zbog ovog poteza zijanimo utakmicu. Zalosno kakvih se sve igraca navuklo u nas klub poput Kerim zuti karton Palic, pa i ovaj Kurdic, fudbalska inteligencija nula bodova, itd itd.

Samo da je docekati vise ovu pauzu, valjda se malo saberemo pregrupisemo i uzmemo mjesto koje ce nas voditi u Evropu, to ispustiti ne smijemo.
Pa cisto treba reagovati, ne treba se pomiriti s tim stvarima. Ok znam da Vico i drustvo nece nista uraditi, al eto čisto da pokazemo da nam smetaju te stvari.

keli
Postovi: 2891
Pridružen/a: 18 jun 2021, 14:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la keli » 28 nov 2021, 18:36

Nirton je napisao/la:
28 nov 2021, 18:34
keli je napisao/la:
28 nov 2021, 18:26
Ma sjasite s bodula izgubili bi svakako kako mi uvijek volimo krivicu na nas prebaciti dok se ostali svi cvrsto drze skupa. Zato nas i svaka susa ebe. Neka si bodule ne treba vise nikome pardona u ovoj kar.ina ligi dati.
I šta smo konkretno dobili time što je Bodul uradio, osim što smo stvorili dobre preduslove da izgubimo
Da je ovo uradio igrac zrinjskog, borca, sirokog itd svi bi stali uz njega samo se mi vazda gospoda pravimo a u ovoj ligi biti gospodin je ravno samoubistvu. Oni se drze itekako skupa a vi od sad uvijek na svaku nepravdu sutite i govorite sami smo krivi. Daleko cemo tako dogurati sigurno. P.s.mirvicu ako imalo mozga imas idi iz ovog sivila od drzave i ne okreci se.

NajvecaRadosti
Postovi: 6283
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 28 nov 2021, 18:39

Kada ce se znati koliko je utakmica kazne dobio Bodul?Mislim da je 4 neki minimum

Jos jednom,naj.ebem se majke onim skutorima,je.bo im Praljak gospu Medjugorsku!Istupiti iz lige ako ne dobiju 5 utakmica praznog stadiona!
Zadnja izmjena: NajvecaRadosti, dana/u 28 nov 2021, 18:42, ukupno mijenjano 1 put.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

Avatar
hz033
Postovi: 2758
Pridružen/a: 18 feb 2011, 12:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hz033 » 28 nov 2021, 18:40

Nemojte tako na Bodula, nije on kriv sto je glup, nadobudan, prepotentan, malouman i debilan te mu nista ne znace saigraci ni dres koji nosi !!!!!!!
U novi boj ...

Avatar
Foux87
Postovi: 1473
Pridružen/a: 24 jun 2020, 21:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Foux87 » 28 nov 2021, 18:41

NajvecaRadosti je napisao/la:
28 nov 2021, 18:39
Kada ce se znati koliko je utakmica kazne dobio Bodul?Mislim da je 4 neki minimum
Koliko god svaka mu čast, jedini sa jajima na terenu.
Koliko volim te zna samo ludo srce moje

Atmosfera je sjajna i sve grmi, ali nakon prvog kiksa, oni psovat će vam prvi, opet ćete tražiti sa sjevera pjesmu, a ne psovke i publiku bijesnu.

keli
Postovi: 2891
Pridružen/a: 18 jun 2021, 14:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la keli » 28 nov 2021, 18:42

Bodulu zamjeram samo sto ga nije udario jace. I sto se nije popeo na tribinu i prebio one sabane.

NajvecaRadosti
Postovi: 6283
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 28 nov 2021, 18:44

Foux87 je napisao/la:
28 nov 2021, 18:41
NajvecaRadosti je napisao/la:
28 nov 2021, 18:39
Kada ce se znati koliko je utakmica kazne dobio Bodul?Mislim da je 4 neki minimum
Koliko god svaka mu čast, jedini sa jajima na terenu.
100%
Jedini sa mudima poslije Rahmana.Je.bo gospodu vise,toga nema.Samo bezobrazno i drsko!
Ako je vec crveni bio neizbjezan onda mi je samo zao sto onog skutora nije jace udario pleme im jeb.em mrtvo ustasko.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

fks74
Postovi: 9200
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 28 nov 2021, 18:45

Foux87 je napisao/la:
28 nov 2021, 18:41
NajvecaRadosti je napisao/la:
28 nov 2021, 18:39
Kada ce se znati koliko je utakmica kazne dobio Bodul?Mislim da je 4 neki minimum
Koliko god svaka mu čast, jedini sa jajima na terenu.
Ma ja, Bodulu 4 utakmice a veličanje ratnih zločinaca ništa.

Avatar
nogometas
Postovi: 310
Pridružen/a: 13 nov 2021, 21:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nogometas » 28 nov 2021, 18:46

Da je bio Rahman sa bodulom, ugasili bi skripare

Avatar
Nirton
Postovi: 6445
Pridružen/a: 18 feb 2021, 10:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Nirton » 28 nov 2021, 18:47

keli je napisao/la:
28 nov 2021, 18:36
Nirton je napisao/la:
28 nov 2021, 18:34
keli je napisao/la:
28 nov 2021, 18:26
Ma sjasite s bodula izgubili bi svakako kako mi uvijek volimo krivicu na nas prebaciti dok se ostali svi cvrsto drze skupa. Zato nas i svaka susa ebe. Neka si bodule ne treba vise nikome pardona u ovoj kar.ina ligi dati.
I šta smo konkretno dobili time što je Bodul uradio, osim što smo stvorili dobre preduslove da izgubimo
Da je ovo uradio igrac zrinjskog, borca, sirokog itd svi bi stali uz njega samo se mi vazda gospoda pravimo a u ovoj ligi biti gospodin je ravno samoubistvu. Oni se drze itekako skupa a vi od sad uvijek na svaku nepravdu sutite i govorite sami smo krivi. Daleko cemo tako dogurati sigurno. P.s.mirvicu ako imalo mozga imas idi iz ovog sivila od drzave i ne okreci se.
Znači trebamo ovdje pisati hvalospjeve o liku koji dobije preglup direktan crveni karton, na 1-1 u drugom poluvremenu. :bow:
Trebali su onda još par naših igrača pošamarat ove njihove i dobit još par crvenih, pa treba se zajedno držat.
I vole te širom Bosne i Hercegovine, vole te i širom Evrope, širom svijeta. Ima nas mnogo, mnogo onih kojima srce zaigra kada mislimo na tebe. Mnogo onih kojima grb kuca umjesto srca u grudima.

keli
Postovi: 2891
Pridružen/a: 18 jun 2021, 14:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la keli » 28 nov 2021, 18:48

Nirton je napisao/la:
28 nov 2021, 18:47
keli je napisao/la:
28 nov 2021, 18:36
Nirton je napisao/la:
28 nov 2021, 18:34

I šta smo konkretno dobili time što je Bodul uradio, osim što smo stvorili dobre preduslove da izgubimo
Da je ovo uradio igrac zrinjskog, borca, sirokog itd svi bi stali uz njega samo se mi vazda gospoda pravimo a u ovoj ligi biti gospodin je ravno samoubistvu. Oni se drze itekako skupa a vi od sad uvijek na svaku nepravdu sutite i govorite sami smo krivi. Daleko cemo tako dogurati sigurno. P.s.mirvicu ako imalo mozga imas idi iz ovog sivila od drzave i ne okreci se.
Znači trebamo ovdje pisati hvalospjeve o liku koji dobije preglup direktan crveni karton, na 1-1 u drugom poluvremenu. :bow:
Trebali su onda još par naših igrača pošamarat ove njihove i dobit još par crvenih, pa treba se zajedno držat.
Ma ne mozes ti skontat sta pricam tako da zivio :D

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kamuflazn » 28 nov 2021, 18:48

Bodul odusevio ograniceni pitarluk, sa zacinima baliluka.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Avatar
nogometas
Postovi: 310
Pridružen/a: 13 nov 2021, 21:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nogometas » 28 nov 2021, 18:50

fks74 je napisao/la:
28 nov 2021, 18:45
Foux87 je napisao/la:
28 nov 2021, 18:41
NajvecaRadosti je napisao/la:
28 nov 2021, 18:39
Kada ce se znati koliko je utakmica kazne dobio Bodul?Mislim da je 4 neki minimum
Koliko god svaka mu čast, jedini sa jajima na terenu.
Ma ja, Bodulu 4 utakmice a veličanje ratnih zločinaca ništa.
I nas klub ucestvuje u tom velicanju zlocinaca i zato ne treba srati o tome. Sto su igrali? Dokle ce se cekati da nam drugi rijesavaju sudbine. Kad smo pichkice i treba nas gaziti sve vise i jace.

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 28 nov 2021, 18:51

Je li istina da je Mirvic vratio Anelu "petoba info klixu" Poturu u FKS?
Bahati, bahati Željkan!
1946

keli
Postovi: 2891
Pridružen/a: 18 jun 2021, 14:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la keli » 28 nov 2021, 18:53

Kome god je ovo sve okej nek stave redom na profilnu praljka, vicu, petrovica, gigovica, beusa, misketa itd ima dovoljno za svakoga. Poz od ogranicenog pitara.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Chony533, Kmenkake, Pena i 41 gost.