FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste zadovoljni odrađenim prijelaznim rokom i trenutnim igračkim kadrom?

Da
125
47%
Ne
142
53%
 
Ukupno glasova: 267

Avatar
Lecler
Postovi: 2428
Pridružen/a: 25 sep 2018, 23:35
Lokacija: Vratnik
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lecler » 28 mar 2023, 11:24

Ma samo stoje mašine uopšte se ne pomjeraju.
ISTINA ZA VEDRANA!

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6425
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la JavierBosnia » 28 mar 2023, 13:10

Lecler je napisao/la:
28 mar 2023, 11:24
Ma samo stoje mašine uopšte se ne pomjeraju.
Ocito teren nije bas najbolji, kao kod Veleza situacija, pa dok se ne rijesi nece poceti. Za nadati se protiv Tuzle da bude spreman
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
FCUM
Postovi: 7034
Pridružen/a: 22 avg 2011, 14:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FCUM » 28 mar 2023, 13:22

ako je mirza rekao da emo igrati protiv sloge onda cemo igrati. ja vjerujem sefu. Samo ne znam kad protiv sloge :lol: :lol:
FC United Of Manchester !
Against Modern Football !

This is how it feels to be FC
This is how it feels to be Home
This is how it feels when you don't sell you're arse to gnome !

Avatar
NazorUso
Postovi: 3845
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 28 mar 2023, 13:32

Postoje objektivni razlozi pa je teren neravan.
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Avatar
Zutti
Postovi: 1082
Pridružen/a: 06 mar 2023, 17:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zutti » 28 mar 2023, 14:24

Lucas je napisao/la:
28 mar 2023, 02:46
Dadox je napisao/la:
28 mar 2023, 02:00
Lucas je napisao/la:
27 mar 2023, 22:13


Široki ih i moze dobiti jedino ako im ovi puste, regularno ih ne bi pobjedili da igraju 10 utakmica zaredom.Ipak ne vjerujem da ce se Rendulic kockati.
Na to mi i miriše
Preozbiljno mi djeluju i na terenu i van terena, a pogotovo u klupskim strukturama, da sebi dozvoljavaju bilo kakve mrlje i cirkuse. Danko Šulenta je ozbiljan čovjek, za Mirvica je recimo Beppe Marotta po mnogo cemu. Hajd vidjecemo sve za par dana, mi u svakom slučaju moramo pobjediti Slobodu, a Zrinjski - Široki i da X bude, nije tragedija.
Jedino sto je sigurno to je da u Tuzli poraz dozivljavamo. S narkomanom na klupi protiv Slobode u Tuzli, za koju vjerujem da ce pod Pranjicem pocet malo bolje igrat, bod je ko Avazov toranj
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5815
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 28 mar 2023, 14:26

Realno Zrinjski nema nikakvu potrebu da pobjedi ili remizira sa uskim, sa 3 boda sb obezbjedjuje evropu (dovoljno vise bodova od nas plus sto mi imamo itakmicu sa zrinjski u gostima..

Takodje zrinjskom i hdz odgovara da sb izbori evropu jer to znaci hdz dio novca sto da je sb ce samo usmjerit u z mostar..

Velika mogucnost postoji ako velez izbaci zeljkana u 1/2 da zrinjski pusti veleza da osvoi kup ako nebudu oni 4 tako da ga zeljkan ili mi dodatno popusimo.. jedino postoji malo nade u tome da Vico penaltizuje bojca (jer vidimo da se raspalo sve kod njih istjerali vicinog brara i uprave) e to treba pazljivo pratit jer tu je sansa za nas ili prosjaka, mozda i veleza..

Jer i velez ima isti sudbinu ko sb samo sto su ubice na drugom a velez na trecem mjestu kad se pare djele, zrinjskim je mnogo isplativije pustit velezu kup i napravit minus 10 k km (30 k pobjedniku a 20 k porazenom ufinaku kupa) a dobit 100 k km od opstine sto bi morali dat velezu uslucaju ne igranje evrope..

Sto kaze Hadzibegic nase je da pobjedimo skedeci 10 utakmica i netrebamo vidit brigu o politice hdz u mostaru

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5815
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 28 mar 2023, 14:33

Zutti je napisao/la:
28 mar 2023, 14:24
Lucas je napisao/la:
28 mar 2023, 02:46
Dadox je napisao/la:
28 mar 2023, 02:00


Na to mi i miriše
Preozbiljno mi djeluju i na terenu i van terena, a pogotovo u klupskim strukturama, da sebi dozvoljavaju bilo kakve mrlje i cirkuse. Danko Šulenta je ozbiljan čovjek, za Mirvica je recimo Beppe Marotta po mnogo cemu. Hajd vidjecemo sve za par dana, mi u svakom slučaju moramo pobjediti Slobodu, a Zrinjski - Široki i da X bude, nije tragedija.
Jedino sto je sigurno to je da u Tuzli poraz dozivljavamo. S narkomanom na klupi protiv Slobode u Tuzli, za koju vjerujem da ce pod Pranjicem pocet malo bolje igrat, bod je ko Avazov toranj
Sloboda je u proslom kolu odnijela bod od veleza, uzeli su nam 4 bobe u 2 predhodne utakmice, slobodu smo mi slabo kad kandzijali u gostima i kad smo bili mnogo jaci i sa koliko toliko normalnim trenerom na klupi, pa nama su oni znali uzet bodove kad nisu imali ni hljeba ni soli ni trenera..

Al se nadam 0-2

Avatar
ado-hz
Postovi: 3402
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 28 mar 2023, 14:54

U Tuzli kec ko munara ;)

Avatar
Osttribine
Postovi: 2769
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 28 mar 2023, 16:25

Pitar6785 je napisao/la:
28 mar 2023, 14:33
Zutti je napisao/la:
28 mar 2023, 14:24
Lucas je napisao/la:
28 mar 2023, 02:46


Preozbiljno mi djeluju i na terenu i van terena, a pogotovo u klupskim strukturama, da sebi dozvoljavaju bilo kakve mrlje i cirkuse. Danko Šulenta je ozbiljan čovjek, za Mirvica je recimo Beppe Marotta po mnogo cemu. Hajd vidjecemo sve za par dana, mi u svakom slučaju moramo pobjediti Slobodu, a Zrinjski - Široki i da X bude, nije tragedija.
Jedino sto je sigurno to je da u Tuzli poraz dozivljavamo. S narkomanom na klupi protiv Slobode u Tuzli, za koju vjerujem da ce pod Pranjicem pocet malo bolje igrat, bod je ko Avazov toranj
Sloboda je u proslom kolu odnijela bod od veleza, uzeli su nam 4 bobe u 2 predhodne utakmice, slobodu smo mi slabo kad kandzijali u gostima i kad smo bili mnogo jaci i sa koliko toliko normalnim trenerom na klupi, pa nama su oni znali uzet bodove kad nisu imali ni hljeba ni soli ni trenera..

Al se nadam 0-2
Sto si toliko uporan sa svojim glupostima, ako ne znas statistiku sa odredjenim klubom, pogledaš malo na google pa nadjes ako te vec interesuje, u zadnjih 8 susreta (ukljucujuci jedan kup susret 0:0) na Tusnju imamo 5 pobjeda dvije nerjesene i jedan poraz, naravno da je Sloboda na svom stadionu uspjesnija od nas sa ukupnim omjerom 28 pobjeda, 14 remija i 14 poraza. Ali ta tvoja opaska da smo slabo ih kad pobjedjivali ne stoji. A niti kazem da cemo ih u nedelju pobijediti, sa ovim Varešanovićem nismo nigdje pristigli, nikakvog pomaka u igri, dok Sloboda ima novog trenera sto je odmah pozitivan šok za njihove igrace, plus igraju pred svojom publikom, bore se za opstanak. A ovo da su nam znali uzeti bodove (valjda na Koševo misliš) je jos veca glupost, zadnju ligašku pobjedu protiv nas Sloboda je na Koševu ostvarila davne 1981. godine. Eto sad imaš malo statistike, pa ovo negdje utefteri da ne lupaš gluposti kao inace sto radiš.

bordobijelisampion
Postovi: 1528
Pridružen/a: 10 dec 2022, 16:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijelisampion » 28 mar 2023, 17:32

NISTA OD RADOVA NA KOSEVU!!
Nakon Sto su poceli zavr§ni radovi na rekonstrukciji travnjaka na stadionu Kosevo, isti su prema rijecima uposlenika Centra za sport i rekreaciju obustavljeni zbog lose odradenih prijašnjih radova. Naime, nakon Što su stigle masine i radnici Nizozemske kompanije Tarkett sports B.V. uočili su neke nepravilnosti, a iste se odnose na podlogu (o cemu smo i ranije pisali), masine jednostavno nisu u stanju da prosiju hibrid zbog veoma tvrde podloge. Napomene radi, radove na postavljanju podloge koja je predmet vjestacenja je radila kompanija Hellasod SA iz Grcke. Nogometni savez Bosne i Hercegovine Hoce li neko odgovarati??? Opóina Centar Sarajevo Srdan Mandié morate li sve iz medija saznati, ili se ponekad radovi obidu???

Instagram-Bordo Ljubav
Zadnja izmjena: bordobijelisampion, dana/u 28 mar 2023, 17:33, ukupno mijenjano 1 put.

visokohz
Postovi: 2932
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la visokohz » 28 mar 2023, 17:33

mnon46 je napisao/la:
28 mar 2023, 11:07
Napokon se smiluju i počnu prošivati, kad ono najhladnija sedmica sa najviše padavina haha
Kako su počeli tako su i stali,navodno hibrid nije moguće prošivati zbog tvrde podloge kad je bal nek je maskembal neko nam ga dobro z a b i j a

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 4473
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MaroonBjelave » 28 mar 2023, 17:48

Lecler je napisao/la:
28 mar 2023, 11:24
Ma samo stoje mašine uopšte se ne pomjeraju.
Zambonii se nisu pomakli kako treba. Ovaj do sjeverne tribine se ko i nešto miče. Onaj do juga stoji ukopan ko kurban pred klanje.
Ostajte mi čile i vedre
Moje Bjelave...
Vratit ću vam se ja...

Komercijala19
Postovi: 24
Pridružen/a: 05 apr 2017, 11:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Komercijala19 » 28 mar 2023, 17:50

slika
Uskoro novi Shop na Aerodromu
Sarajevo ce biti,sve drugo ce proci

Avatar
NazorUso
Postovi: 3845
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 28 mar 2023, 18:02

Postoje objektivni razlozi pa je podloga tvrda.
#PonosnaDoNeba
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

visokohz
Postovi: 2932
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la visokohz » 28 mar 2023, 18:06

MaroonBjelave je napisao/la:
28 mar 2023, 17:48
Lecler je napisao/la:
28 mar 2023, 11:24
Ma samo stoje mašine uopšte se ne pomjeraju.
Zambonii se nisu pomakli kako treba. Ovaj do sjeverne tribine se ko i nešto miče. Onaj do juga stoji ukopan ko kurban pred klanje.
:D :kralj:

Alii
Postovi: 1143
Pridružen/a: 11 dec 2022, 01:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Alii » 28 mar 2023, 18:07

Komercijala19 je napisao/la:
28 mar 2023, 17:50
slika
Uskoro novi Shop na Aerodromu
Zatvorit ce se kao i kafic brzo
A snijega vani a taman krenuli radit ja steta 🤣

Avatar
miky_hz
Postovi: 23125
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 28 mar 2023, 18:11

bordobijelisampion je napisao/la:
28 mar 2023, 17:32
NISTA OD RADOVA NA KOSEVU!!
Nakon Sto su poceli zavr§ni radovi na rekonstrukciji travnjaka na stadionu Kosevo, isti su prema rijecima uposlenika Centra za sport i rekreaciju obustavljeni zbog lose odradenih prijašnjih radova. Naime, nakon Što su stigle masine i radnici Nizozemske kompanije Tarkett sports B.V. uočili su neke nepravilnosti, a iste se odnose na podlogu (o cemu smo i ranije pisali), masine jednostavno nisu u stanju da prosiju hibrid zbog veoma tvrde podloge. Napomene radi, radove na postavljanju podloge koja je predmet vjestacenja je radila kompanija Hellasod SA iz Grcke. Nogometni savez Bosne i Hercegovine Hoce li neko odgovarati??? Opóina Centar Sarajevo Srdan Mandié morate li sve iz medija saznati, ili se ponekad radovi obidu???

Instagram-Bordo Ljubav
Ova Grcka firma je radila i Grbavicu ako se sjecam i eto uradili su realno dobro i njih je to koštalo 1.216.000 KM sa svim cini mi se,i zavrsili ga za neka 2 mjeseca.

Kod nas teren 2,5 miliona dakle skuplji skoro za duplo a na to duplo skuplje evo sta dobijamo.

Neko ce nekad za ovo završiti sigurno sa nekim krivicnim prijavama jel je ovo prvo pranje para pa sve ostalo.


Naše bi prve pohapsio zbog "objektivnih razloga",isto su saucesnici jel kad opravdavaš jedan kriminal onda se ne razlikujes nista od tog kriminalca.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54340
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 28 mar 2023, 18:14

Fakat šta je sa onim kafićem? Pohvale za fan shop, drago mi je da se to polako privodi kraju.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Hajdeee
Postovi: 5576
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hajdeee » 28 mar 2023, 18:17

MortemHz je napisao/la:
28 mar 2023, 18:14
Fakat šta je sa onim kafićem? Pohvale za fan shop, drago mi je da se to polako privodi kraju.
Zatvoren jer je poslovao u gubitku.
Moras biti umjetnik u retardiranosti ili lopov, da na onoj lokaciji najuzeg moguceg centra, i najvece frekvencije ljudi u gradu, ne opstanes sa onim kaficem.

Sad im je plan da tu otvore Fan Shop.

I to nesto stagnira. Mislim znam zbog cega, ali nije jos uvijek za javnost.
- FKS -

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54340
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 28 mar 2023, 18:21

Hajdeee je napisao/la:
28 mar 2023, 18:17
MortemHz je napisao/la:
28 mar 2023, 18:14
Fakat šta je sa onim kafićem? Pohvale za fan shop, drago mi je da se to polako privodi kraju.
Zatvoren jer je poslovao u gubitku.
Moras biti umjetnik u retardiranosti ili lopov, da na onoj lokaciji najuzeg moguceg centra, i najvece frekvencije ljudi u gradu, ne opstanes sa onim kaficem.

Sad im je plan da tu otvore Fan Shop.

I to nesto stagnira. Mislim znam zbog cega, ali nije jos uvijek za javnost.
Lokacija je stvarno top, jedna od najboljih u čitavom gradu ali fan shop tamo je loša ideja. Eto ti glavni fan shop dvije minute niže. Ova lokacija na aerodromu je fantastična jer nemaš ništa ni blizu a dosta ljudi dnevno prolazi tu, najviše turista ali ima i domaćih. Ljudima sa Dobrinje i sl. je to mnogo bolja opcija nego grad isto tako.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Antikloc, Chony533, Cuspajz, holyman, murky, soe, unforgiven87 i 67 gostiju.