FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste zadovoljni odrađenim prijelaznim rokom i trenutnim igračkim kadrom?

Da
125
47%
Ne
143
53%
 
Ukupno glasova: 268

Sanchez1987
Postovi: 2930
Pridružen/a: 02 feb 2020, 11:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sanchez1987 » 05 dec 2021, 01:56

GalileoGalilei je napisao/la:
05 dec 2021, 00:02
Nirton je napisao/la:
04 dec 2021, 18:08
Alfrede rokni jednu analizu ove polusezone :mrgreen:
Nemam na šta, druže. :D

Ja se samo nadam da će Mirvić uložiti pristojna sredstva u ovom prijelaznom roku. Mi bez dobrih i direktno ubodenih pojačanja nećemo biti ništa bolji. Ko kaže da imamo dobru ekipu i da je sve do Sablića, taj veze nema o životu. Ima Sablićeve krivice, i to dosta, ali je i činjenica da je ovaj roster smiješan, nekvalitetan, neizbalansiran, te pun škarta. Dva prijelazna roka trebaju da se ovo očisti i sklopi dobra ekipa.
Najmanje dva,da se ovo OCISTI
Al zato Sabrina Buljubasic :ljepota: :ljepota: kako si nekada znao napisati
:puke: :puke:

vedinjo98
Postovi: 2105
Pridružen/a: 22 nov 2020, 14:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la vedinjo98 » 05 dec 2021, 02:02

Sablic treba ostati. Kada bolje razmislim nije fer suditi treneru dok ne prodje pripreme fino. Trebamo se ujediniti i pruziti covjeku podrsku, ne zaboravimo da je on svugdje gdje bio trener uzeo trofej.
FK SARAJEVO
🏆 Titula 7x 🏆
🏆 Kup 7x 🏆

Avatar
napoleon72
Postovi: 5215
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 05 dec 2021, 02:10

vedinjo98 je napisao/la:
05 dec 2021, 02:02
Sablic treba ostati. Kada bolje razmislim nije fer suditi treneru dok ne prodje pripreme fino. Trebamo se ujediniti i pruziti covjeku podrsku, ne zaboravimo da je on svugdje gdje bio trener uzeo trofej.
Druze, daj meni krdo bikova i od jula do decembra cu ih istrenirat da idu u formaciji ko spartanci i da se.ru samo tamo gdje sam posadio krompir pa da mi nadjubre njivu kvalitetno. Kakve pripreme, pola godine je s njima i mi ni milimetar nismo odmakli od Milsamija do danas.
GRMI SA SJEVERA!
1946

90ka deseti heroj Bosne

Avatar
GalileoGalilei
Postovi: 2088
Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GalileoGalilei » 05 dec 2021, 02:24

Sanchez1987 je napisao/la:
05 dec 2021, 01:56
GalileoGalilei je napisao/la:
05 dec 2021, 00:02
Nirton je napisao/la:
04 dec 2021, 18:08
Alfrede rokni jednu analizu ove polusezone :mrgreen:
Nemam na šta, druže. :D

Ja se samo nadam da će Mirvić uložiti pristojna sredstva u ovom prijelaznom roku. Mi bez dobrih i direktno ubodenih pojačanja nećemo biti ništa bolji. Ko kaže da imamo dobru ekipu i da je sve do Sablića, taj veze nema o životu. Ima Sablićeve krivice, i to dosta, ali je i činjenica da je ovaj roster smiješan, nekvalitetan, neizbalansiran, te pun škarta. Dva prijelazna roka trebaju da se ovo očisti i sklopi dobra ekipa.
Najmanje dva,da se ovo OCISTI
Al zato Sabrina Buljubasic :ljepota: :ljepota: kako si nekada znao napisati
:puke: :puke:
Pisaću i dalje, sve dok je takvih hablečina kao ti, koji ne znaju za pojam zvani sarkazam.

Sanchez1987
Postovi: 2930
Pridružen/a: 02 feb 2020, 11:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sanchez1987 » 05 dec 2021, 02:51

GalileoGalilei je napisao/la:
05 dec 2021, 02:24
Sanchez1987 je napisao/la:
05 dec 2021, 01:56
GalileoGalilei je napisao/la:
05 dec 2021, 00:02

Nemam na šta, druže. :D

Ja se samo nadam da će Mirvić uložiti pristojna sredstva u ovom prijelaznom roku. Mi bez dobrih i direktno ubodenih pojačanja nećemo biti ništa bolji. Ko kaže da imamo dobru ekipu i da je sve do Sablića, taj veze nema o životu. Ima Sablićeve krivice, i to dosta, ali je i činjenica da je ovaj roster smiješan, nekvalitetan, neizbalansiran, te pun škarta. Dva prijelazna roka trebaju da se ovo očisti i sklopi dobra ekipa.
Najmanje dva,da se ovo OCISTI
Al zato Sabrina Buljubasic :ljepota: :ljepota: kako si nekada znao napisati
:puke: :puke:
Pisaću i dalje, sve dok je takvih hablečina kao ti, koji ne znaju za pojam zvani sarkazam.
Da da sarkazam :rol: :rol: :clap: :oops:

Avatar
robertkosar
Postovi: 3456
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la robertkosar » 05 dec 2021, 07:51

Da sam na Mirvicevom mjestu nebi ulozio ni pet feninga dok nebi smjenio ovu ublehu :puke:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Avatar
leo1946
Postovi: 1900
Pridružen/a: 20 sep 2021, 13:28
Lokacija: Stadion Kosevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la leo1946 » 05 dec 2021, 10:25



**** sablicu, neces me ni ti ni retardi koji se nazivaju fudbalerima otjerati od moga Sarajeva!
1946-1987

Avatar
napoleon72
Postovi: 5215
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 05 dec 2021, 10:49

Sedam ligaskih poraza i jedan evropski, pet na Kosevu!!! Odlazi ubleho tovarska, nosi se u Drnis, Sibenik, Split, idi bilo gdje, truj nekog drugog!!
GRMI SA SJEVERA!
1946

90ka deseti heroj Bosne

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 05 dec 2021, 11:00

Hvala Bogu pa se zavrsi polusezona. Covjek ne zna bi li se smijao ili plakao. Lani u ovo doba zavrsili polusezonu bez poraza i ubjedljivo na prvom mjestu. A vidi nas sad. Sprdancija.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
samoSA
Postovi: 1378
Pridružen/a: 15 jul 2015, 00:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la samoSA » 05 dec 2021, 11:05

Nece Sablic nigdje sta vam je,covjek drma dobru platu ne smiju ga otjerat u tom slucaju njemu jos bolje.
Sta ga briga sta god bude svakako je bez posla bio nije on kriv sto ni kriv ni duzan dodje u FKS,i sad ce bas otic sto ga sa tribina psuju,jasta ce.
Valja ga istrpit do kraja ugovora njega i jos 15 balerina.
Dugo ce trajati oporavak kluba ako prije toga Mirvic ne digne sidro,samo nemojte pricat one standardne nakon pauze svemirski brod i te gluposti.

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9560
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 05 dec 2021, 11:09

samoSA je napisao/la:
05 dec 2021, 11:05
Nece Sablic nigdje sta vam je,covjek drma dobru platu ne smiju ga otjerat u tom slucaju njemu jos bolje.
Sta ga briga sta god bude svakako je bez posla bio nije on kriv sto ni kriv ni duzan dodje u FKS,i sad ce bas otic sto ga sa tribina psuju,jasta ce.
Valja ga istrpit do kraja ugovora njega i jos 15 balerina.
Dugo ce trajati oporavak kluba ako prije toga Mirvic ne digne sidro,samo nemojte pricat one standardne nakon pauze svemirski brod i te gluposti.
Otkaz Sabliću bi znacio skroz blijed prelazni rok, a ovako posto ce ostaviti Sablica, mozemo očekivati bar 2 solidna krila da dodju. Bolje i ekipu da gradimo za sljedece sezone, a onda na kraju sezone kad istekne ugovor Goranu, lako cemo za novog trenera.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54351
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 05 dec 2021, 11:12

samoSA je napisao/la:
05 dec 2021, 11:05
Nece Sablic nigdje sta vam je,covjek drma dobru platu ne smiju ga otjerat u tom slucaju njemu jos bolje.
Sta ga briga sta god bude svakako je bez posla bio nije on kriv sto ni kriv ni duzan dodje u FKS,i sad ce bas otic sto ga sa tribina psuju,jasta ce.
Valja ga istrpit do kraja ugovora njega i jos 15 balerina.
Dugo ce trajati oporavak kluba ako prije toga Mirvic ne digne sidro,samo nemojte pricat one standardne nakon pauze svemirski brod i te gluposti.
Naravno samo što se ovo može postepeno srediti, ipak igramo bosansku ligu što nikad ne treba zaboraviti. Sablić je izjavio kako traže od 3 do 5 igrača na pauzi, ako potrefimo sa iole normalnim igračima to će nam puno značiti pa sve i da smo ti i ja na klupi. Neće preko noći ništa doći ali dovedi sad ta 3 igrača, kada završi sezona raskini ugovore sa isto tako 2-3 igrača, dovedi pred europu nekoga i imat ćeš x300 puta bolje stanje a za to ti treba pola godine otprilike, nije nemoguće.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

NajvecaRadosti
Postovi: 6321
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 05 dec 2021, 11:21

Zna li neko kada pocinje prijelazni rok u BiH?(kod nas je to inace februar :mrgreen: )
Treba min.3-4 kvalitetna pojacanja(oba krila,lijevi bek,eventualno ako stignu jaci napadac ili brzi stoper)

Zajeban je uvijek zimski prijelazni rok,vecina igraca pod ugovorom
Kad bi ovo sve sredili i doveli kvalitetne igrace na navedene pozicije do pocetka prvog djela priprema(do 20.januar)bilo bi odlicno.

Ali poznavajuci nas.....
Zadnja izmjena: NajvecaRadosti, dana/u 05 dec 2021, 11:23, ukupno mijenjano 1 put.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

Avatar
Lakoste
Postovi: 7890
Pridružen/a: 17 nov 2015, 19:46
Lokacija: London
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lakoste » 05 dec 2021, 11:23

Radije cu trpiti Sablica nego gledati placipicku Husrefa.

Avatar
Foux87
Postovi: 1473
Pridružen/a: 24 jun 2020, 21:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Foux87 » 05 dec 2021, 11:41

Ljudi šta vam je, ja sam prvi da Sablić ode ali to može biti mač sa dvije oštrice. Što neko reće gore ode li on slab prelazni rok, ako ostane ne znamo šta nas čeka. Ako ode doći će neko drugi pa dok on svoju formaciju ovo-ono gotova sezona. Istrpiti ga još ovu polusezonu i vidjeti šta i kako dalje. Europa treba biti main aim. Pa onda vidjeti šta i kako. Samo sabura ne može hljeba preko pogače.
Koliko volim te zna samo ludo srce moje

Atmosfera je sjajna i sve grmi, ali nakon prvog kiksa, oni psovat će vam prvi, opet ćete tražiti sa sjevera pjesmu, a ne psovke i publiku bijesnu.

Avatar
PeakyBlinders
Postovi: 1143
Pridružen/a: 24 nov 2020, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PeakyBlinders » 05 dec 2021, 11:50

leo1946 je napisao/la:
05 dec 2021, 10:25


**** sablicu, neces me ni ti ni retardi koji se nazivaju fudbalerima otjerati od moga Sarajeva!
Sarajevo je bolest druže, treba intervencija kardiohirurga da se izliječiš od Njega. Ne može to niko skoloniti tek tako. Nekima je postalo član porodice. Ja kad sam sina dobio prvo sam klubu javio, pa onda porodici.
Kakav Sablić i ostale vagine.
ORIGINAL 1987

Avatar
PeakyBlinders
Postovi: 1143
Pridružen/a: 24 nov 2020, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PeakyBlinders » 05 dec 2021, 11:59

Sedam pozicija tražimo na ovoj pauzi. Nekoliko odlazaka i na kraju sezone još 5 pojačanja uz masu odlazaka. Mnogima je ovo zadnja godina u Sarajevu.
ORIGINAL 1987

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 05 dec 2021, 12:21

Nama realno trebaju pojacanja na svim pozicijima osim golmana i eto hajmo reci u vezi, da imamo Djokanovica i Kapica. Ostalo je sve teski odron. Ali eto ako se trazi 7 pozicija to daje neku nadu. Al se bojim da na kraju nece doci 2-3 igraca u rangu Guzine i to je to.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
miky_hz
Postovi: 23131
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 05 dec 2021, 12:35

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
05 dec 2021, 11:09
samoSA je napisao/la:
05 dec 2021, 11:05
Nece Sablic nigdje sta vam je,covjek drma dobru platu ne smiju ga otjerat u tom slucaju njemu jos bolje.
Sta ga briga sta god bude svakako je bez posla bio nije on kriv sto ni kriv ni duzan dodje u FKS,i sad ce bas otic sto ga sa tribina psuju,jasta ce.
Valja ga istrpit do kraja ugovora njega i jos 15 balerina.
Dugo ce trajati oporavak kluba ako prije toga Mirvic ne digne sidro,samo nemojte pricat one standardne nakon pauze svemirski brod i te gluposti.
Otkaz Sabliću bi znacio skroz blijed prelazni rok, a ovako posto ce ostaviti Sablica, mozemo očekivati bar 2 solidna krila da dodju. Bolje i ekipu da gradimo za sljedece sezone, a onda na kraju sezone kad istekne ugovor Goranu, lako cemo za novog trenera.

Ekipa se gradi na sistemu vise .Kakve ti koristi ako to uradis i dovedes novog trenera na kraju sezonu i kaze necu ja ove,ja imam skroz drugu viziju fudbala sto je sasvim realno da se desi.Sad je pauza 3 mjeseca sad se planira sve i ima se vremena,na ljeto nemas ovog vremena.Sad ti treba nova ideja koju ces na ljeto samo nadograditi.Sezona je polu izgubljena a ako zelimo skroz da je izgubimo radi te odstete onda necemo izgubiti samo tu odstetu nego cemo izgubiti i pare od Evrope i od svega i na kraju ce xy gubitak biti veci nego taj koji bi dao Sablicu za taj otkaz.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Sanchez1987
Postovi: 2930
Pridružen/a: 02 feb 2020, 11:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sanchez1987 » 05 dec 2021, 12:45

Kaze Sablic hoce dva vrhunska krila,jednog beka i brzog stopera,pa tek onda se moze dobiti leotar kuci,Velez itd :D

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: ŠTA_JE i 47 gostiju.