FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste zadovoljni odrađenim prijelaznim rokom i trenutnim igračkim kadrom?

Da
125
47%
Ne
143
53%
 
Ukupno glasova: 268

bordobijeli
Postovi: 14260
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 02 okt 2022, 09:08

fks74 je napisao/la:
02 okt 2022, 08:57
Sve se ovo može okrenuti u par kola. Samo kažem. ;)
Samo treba poceti pobjedivati :D

Avatar
SviUNapad1jeAFH
Postovi: 1750
Pridružen/a: 10 nov 2021, 09:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SviUNapad1jeAFH » 02 okt 2022, 09:20

Od sljedećeg vikenda kreće pobjednički niz :pray:

eccehomo
Postovi: 294
Pridružen/a: 30 jul 2021, 15:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la eccehomo » 02 okt 2022, 09:30

mosarajvosa83 je napisao/la:
01 okt 2022, 19:55
spezial je napisao/la:
01 okt 2022, 15:50
FCUM je napisao/la:
01 okt 2022, 15:43
Sta je kod potrebno da ovaj dobije otkaz
Sto ste ba dosadni, sta ce biti evo i kad dobije otkaz?! Ko ce doci, koji trener ce nas izvaditi iz govana?! Pa vidis da nesto ne stima ovdje dublje od trenera, probali smo 5 solidnih trenera koji bi u ovoj ligi s ovim igracima trebali puno bolje igrati. Nikakvo rjesenje nije otjerati Dudica i dovesti sad nekog novog slicnog...
Ajde ne izmisljajte sam je rekao da je dobio sve moguce uslove,povlastice iskljucivo je do njega i do nikoga vise pustite se suplje,bilo koga dovest bolji ce biti jer ovo nije moguce ostvariti ovakve rezultate sa ovim timom i da hoces
Čala bi sa ovim igračima imao sve pobjede i, možda, remi u Mostaru

Avatar
samoSA
Postovi: 1378
Pridružen/a: 15 jul 2015, 00:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la samoSA » 02 okt 2022, 09:36

fks74 je napisao/la:
02 okt 2022, 08:57
Sve se ovo može okrenuti u par kola. Samo kažem. ;)
Vratit ce nam se
Nekad

Avatar
holyman
Postovi: 8331
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 02 okt 2022, 09:41

slika

:rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:
NEMA NAZAD

Avatar
ado-hz
Postovi: 3404
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 02 okt 2022, 10:05

Ja sam ubijedjen da Mirvic ne vrti svoje pare nego Tanove.

visokohz
Postovi: 2938
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la visokohz » 02 okt 2022, 11:52

samoSA je napisao/la:
02 okt 2022, 09:36
fks74 je napisao/la:
02 okt 2022, 08:57
Sve se ovo može okrenuti u par kola. Samo kažem. ;)
Vratit ce nam se
Nekad
Ma hoće do godine aBd

zagorski
Postovi: 7686
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 02 okt 2022, 12:10

Sanchez1987 je napisao/la:
02 okt 2022, 02:23
Sve ok samo Celava neznalica 6 god u klubu,on promjeni haman 4 trenera,ima li tu sta cudno?
E moj Mirvicu koga ti vrati na mjesto SD mislio sam kad si preuzeo klub da se bar malo razumijes u fudbal :salut: :clap:
Pa cim ga je vratio pokazao je koliko se razumije, to je takav korak unazad da nismo svjesni

zagorski
Postovi: 7686
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 02 okt 2022, 12:12

ado-hz je napisao/la:
02 okt 2022, 10:05
Ja sam ubijedjen da Mirvic ne vrti svoje pare nego Tanove.
I ja takodje

Antikloc
Postovi: 2466
Pridružen/a: 11 mar 2021, 08:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Antikloc » 02 okt 2022, 13:02

holyman je napisao/la:
01 okt 2022, 22:41
joker90 je napisao/la:
01 okt 2022, 21:32
Koji su sve Mirvini dobri potezi od dolaska? Vratio one dugove i onda? :hmmmmm: Ne pljujemo, samo razmisljamo naglas.
- Upumpao milion eura kada je dosao kako se klub ne bi ugasio (ne bi se ugasili ali bi bio potop, a kuravela je svakako rekla da je klub bio pred gasenjem dok nije mirvic dosao).

- Ispunio sve zelje strucnog staba i sportskog direktora. Doveo i platio koga su htjeli, otjerao sve koji su bili nepozeljni proslu sezonu, isplatio takodjer.

- Pomocu svojih veza napravio odlicne izlazne transfere, treba biti realan, sabanovica i pidru ne bi uzela ni stupcanica.

- Redovna primanja i najbolji uslovi u drzavi

- Popravio marketing koji je sada na zavidnom nivou, a znamo sta je bilo za vrijeme sabre.

- Ugled kluba kao BRENDA je digao na visi nivo, sve one gala vecere organizovao (osim svog interesa to je i znacajan interes za klub), skupio legende da ih ponovo gledamo na stadionu, izleti sa susicem i ostalim velikim imenima koji ne doprinose klubu u finansijskom smislu, ali vrlo sigurno u marketinskom.

- Vratio navijace na tribine, rekordan broj clanskih, privrzenost tribinama i korektan odnos sa svima.


Sad ispade da ga dizem u nebesa ali to je sve ono pozitivno sto nismo imali za vrijeme Nama i ovo su stvari gdje treba biti realan. Gdje pogrijesio?

- Dovodjenje raznih aylaha i zenturaca u klub na visoke pozicije zarad licnog i samo licnog interesa

- Povezanost sa sfk2000

- Vracanje provjerenog taldzije iz olimpika na mjesto sd

- Nezainteresovanost za akademiju. Dogan iz palestine prati trenazne procese i emailom salje plan i program dok lokalni klosari djeci odredjuju sudbinu. Neki covjek koji vodi glavnu rijec u akademiji nije poznat ni uzoj familiji, evo jos mu ime ne znam.

- Druzenje sa chetnicima i izdajnicima na utakmicama reprezentacije.

- Neodlucnost oko stadiona i radova na istom

- Svi navedeni promasaji radjaju mnostvo drugih kao naprimjer pogresan izbor sportskog direktora ti automatski pravi probleme u izboru novog trenera, a sam izbor novog trenera radja nove greske u dovodjenju i odvodjenju igraca.
(npr fedja kaze doveli smo ciljanja pojacanja i nismo lupali, a emir kaze da igraci koji dolaze sa strane moraju biti 3 puta bolji od domacih, pa dovede abububua nekog iz burkine faso, covjek tamo samo narandze sutao).

U svakom normalnom klubu poslije ovakve bruke citav strucni stab sa sportskim direktorom se nogom udaraju iz kluba poslije sudijskog zvizduka i tu vise nema nikakvih opravdanja, ustupaka i podrske.
Sto ne tjeraju salihamidzica i onog trenera iz bajerna? Pa kad se udje u losu formu, to su 2-3 utakmice i znas da ce proizaci nesto dobro is togs i da ce se lekcije nauciti, te da ce bajern svakako na kraju biti prvak.
Sta se kod nas uradilo poslije 9 katastrofalnih kola i historijske blamaze za najveci klub u drzavi?
Za sve pozitivno se slazem. Za nista od ovog negativnog se ne slazem :mrgreen:
Evo osvrt na te nazovi Mirviceve propuste :

Zena treba,neka zena !! Hajd sto vam smeta sto mali Dal guzi,nego sad ni Gazda ne smije guziti ?! :?:
Zene u marketingu su neskodljive. Ajla jeste iritantna do bola ali ionako sve ide preko Gazde sada,involviran je licno,pa ni ta glupaca ne cini neku stetu.
SFK 2000 je obavezan,klubovi moraju imati zensku selekciju. A i inace,neka zena. Vi svi kao da ste anamooni,da ih ne pominjem.
Celava ubleha je OK za BiH uslove. Dogovara ,sta se Gazda i trener dogovore i to je to. Uglavnom radi,veze on nema sa ovom rezultatskom katstrofom,veze nikakve. On je i Gospodinu Vinku Marinovicu dovodio igrace ( dok je bilo para ) ,pa se Gospodin Vinko Marinovic pishao po ligi.
Akademija radi,nema tu rezutata preko noci. Djeca rastu,treba vremena da narastu. Nisu gljive !!
Cetnici su clanovi Srpskog cetnickog pokreta,sa ovjerenom knjizicom i placenom clanarinom. S takvima se Mirvic ne druzi a sa Vicom i kompanijom se treba druziti i imati sto bolje odnose !!
Sto se tice stadiona,tu je on nemocan. Mi smo mala bara,puna krokodila,tu treba sabura,strpljenja i zivaca.

Mirvic je zlatan. Ne bi sjala ovako jako,ova nasa lijepa avlija,ja bih svjetlo zvao mrakom da te nije Mirva !! :mrgreen:
Da nije Mirvica ,mi bi se sad borili za opstanak a ne bi bili spokojni u sredini tabele !! :mrgreen:

A ko ne valja ?! Ne valja Debeli imbecil,on je jedini i glavni krivac. Kad nam je priredio sramotu protiv TC,trebalo ga je isto vece otjerati. Na auto putu navuci autobus na 120 km/h pa ga nogom nabiti van u ono debelo dupe. A sve poslije je prekasno,nanio je nepopravljivu bodovnu stetu,koju niko ne moze vratiti a sumnjam ni stici.
Svaki sekund u njegovom tjeranju je predragocjen. Novi trener bi do pauze uz pozitivni šok ,pregurao nekako,pa onda dobre pripreme uz par pojacanja,pa na proljece zaganjati Evropu ili bar opstanak obezbijediti.
Da pomenem Rasida Abubabu. Kad sam ja poslije susreta s njim na tribini u Doboj Kaknju rekao da nije nalik na fudbalera, @ GiS i jos neki su se smijali ! I sta cemo sad ?
No,nije bitno sto se neko smije,sto je neko u krivu,neko u pravu. To je nevazno. Strasno je ovo da ja,kao totalni amater,koji od fudbalske sprema ima bilvaktile par juniorskih i takmicarskih sezona u najnizim rangovima i nekih 1500 utakmica odgledanih uzivo. Znaci ja, kao laik i amater,vidim u sekundi da je to smlata i goli qurac od igraca,pa se onda upitat kakvi su to 'strucnjaci',koji nam njega dovode,potpisuju i predstavljaju kao pojacanje. Dok su takvi strucnjaci u klubu,slabo ce nam rezultati ici.
Dezinficiram,deratiziram kloceve po kucama,uredima,stadionima. Cijene pristupacne.
Iznad glava viju se barjaci
Idu papci,olovski seljaci !!

Avatar
mnon46
Postovi: 3208
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mnon46 » 02 okt 2022, 13:27

vratit će se negdje
U jednom trenutku govorimo za koga će mali navijati, šta će punac reći. Kaže mlada "Nek je ono meni živo i zdravo, pa nek navija za koga hoće". Tajac. Prekida ga brat riječima "Ma nek bude malo i bolesno, samo nek navija za Sarajevo".

Avatar
OsmanhodzicBuco
Postovi: 1925
Pridružen/a: 26 sep 2015, 21:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la OsmanhodzicBuco » 02 okt 2022, 13:59

ado-hz je napisao/la:
02 okt 2022, 10:05
Ja sam ubijedjen da Mirvic ne vrti svoje pare nego Tanove.
Sto dalje implicira...

Rashid
Postovi: 110
Pridružen/a: 11 sep 2022, 17:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rashid » 02 okt 2022, 14:50

Dudicu, ostani u Mostaru.

Avatar
samoSA
Postovi: 1378
Pridružen/a: 15 jul 2015, 00:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la samoSA » 02 okt 2022, 15:01

zagorski je napisao/la:
02 okt 2022, 12:12
ado-hz je napisao/la:
02 okt 2022, 10:05
Ja sam ubijedjen da Mirvic ne vrti svoje pare nego Tanove.
I ja takodje
Cije su god za toliko novca pokazuju NISTA!

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 02 okt 2022, 15:18

holyman je napisao/la:
02 okt 2022, 09:41
slika

:rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:
Pa ja lako je Zrinjskom biti ispred nas kad imaju 3 utakmice manje. Vidio bi ja njih, da su odigrali 12 kao i mi.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

mosarajvosa83
Postovi: 5362
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 02 okt 2022, 15:50

Gledaj gol razlika i blamiranja,treba pocet noge lomit baletanima na celu sa Dudukom,ov je umijece primit 19 golova

Avatar
BegovicRamiz
Postovi: 2025
Pridružen/a: 12 nov 2021, 14:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BegovicRamiz » 02 okt 2022, 17:10

hoce li se sta poduzimati u vezi terena
bar neki sastanak ko sto su oni iz Slobode imali sa izvodjacima radova
ovako ih boli qurko po medijima 2 dana se malo provrti i tjt

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5822
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 02 okt 2022, 17:17

Jakirovic za 14 kola (bez igranja u kupu) nije uspio da dostigne velez koji je imao 1 bodo vise. Nakon 19 kola..

Uslovi ubjedjen sam 100 da nemamo najbolje uslove u pl bh ako se sve uzme u obzir.

Zrinjski ima budzet od 6 m€ od kojeg na koji placa porez 1.2 m km

Tc ima budzet 5.5 m€ placa porez 300 k km

FK SARAJEVO ima budzet 7 m € A placa 3 m porez

E sad ako dodas da zrinjski i tc trose 2 m km manje a imaju istu financisku moc, imaju hdz sda iza sebe i gdje nema nikakvog pritiska sa tribina bili 4 il 1 svedno im. Tc i nema navijace zeinjski ima 1000 ljudi sto navija klubovi bez tradicije itd itd..

Nijedan trener od gvardilo kloppa do fedje nemoze otjerat 19 igraca dovest 10 i da dere ligu

Posebno ako se tom doda da domace utakmice 80% igra na neutralnom terenu

MIRVIC mora stati iza FEDJE I DATI COVJEKU bar jos ovih 7 kola da odradi plus kup da vidimo

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6425
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la JavierBosnia » 02 okt 2022, 17:34

"Puno smo ulozili i ocekivali, malo smo dobili" - Mirvic
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
Chony533
Postovi: 1363
Pridružen/a: 21 jul 2021, 21:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Chony533 » 02 okt 2022, 17:37

Sta ti ovo znaci Mirvicu sad. Vjerovatno sad ide neki motivacioni govor javno pa kao da mi navijaci podrzimo jer su momci vrijedno radili, vratit ce nam se...
I grb što kuca, umjesto srca…🔴⚪️
COYG‼️

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bordo10, tabba77 i 61 gost.