FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste zadovoljni odrađenim prijelaznim rokom i trenutnim igračkim kadrom?

Da
125
47%
Ne
143
53%
 
Ukupno glasova: 268

Alii
Postovi: 1147
Pridružen/a: 11 dec 2022, 01:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Alii » 08 jun 2023, 23:21

🤣

Lucas
Postovi: 3212
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 08 jun 2023, 23:24

Sad ce ovih par bijednih portala i ove cirkus Instagram stranice sto se bave nama, preuzeti sa foruma ovo za Vukotića :rol:

Amcho1
Postovi: 758
Pridružen/a: 23 nov 2022, 23:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amcho1 » 08 jun 2023, 23:26

spezial je napisao/la:
08 jun 2023, 23:20
Amcho1 je napisao/la:
08 jun 2023, 23:17
fks74 je napisao/la:
08 jun 2023, 23:09


Neka ide u pm, sada ga ne treba uzeti taman džaba igrao.
Hajde ba pustite inat, što ga ne treba uzeti ako se pruži prilika i treba nam takav tip igrača, a fakat nam treba. Igrači pregovaraju sa više klubova, nekad im se poklopi, a nekad završe tamo gdje im nije bio plan i sve je to legitimno. Taj igrač će se nastaviti truditi, ako ništa radi sebe i dalje prodaje. Ne znam koji bi to naš igrač izabrao našu ligu prije cvajte, možeš ga zadržati samo ako je pod Ugovorom. To je realnost, a mi volimo nešto uvijek da se inatimo.poz
Ma nije ba to, nego je pakas trazio enormne pare, onda pristao na nase uslove, i onda kad je dobio laznu ponudu iz cvajte poletio ko sivonja i ispo cmar. Yebat mu mater seljacku, dabogda mu sve propalo kad je djon obraz
Uz dužno poštovanje brate nema to nikakve veze sa obrazom. Treba to gledati kao da se ti prodaješ u dvije firme da radiš za njih, i dogovorio si skoro sve sa firmom A, a onda ti dolazi ponuda od firme B i daju ti duplo primamljiviju ponudu, naravno izabereš firmu B i zahvališ se firmi A. Ispali te firma B, jbga opet ćeš se snaći ako si kvalitet, ako ništa uzet će te firma C. Trebaš uzeti u obzir da takvi igrači ne dolaze radi emocije, već dolaze da profesionalno igraju fudbal za pare. Primjer ti u scenariu gore nemaš emocije ni prema jednoj firmi. Poz
Samo realno, samo iskreno, samo objektivno, samo istina, samo FK Sarajevo, od malena za sva vremena Sarajevo ljubavi jedina.

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5822
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 08 jun 2023, 23:32

Nijedan igrac u zadnjih 15-20 godina nedolazi u tim radi emocija..

Ahmetovic je djete slobode, zasto ne ode tamo da se penzionise.. vec skoro place sto jos nije kod nas..

Rahmanivic isto mislite da ce otic u slobodu da se oprosti mozda hoce ako ig kupi onaj vlasnik binga

Covjek dobio ponudu bolju, kad je otisao vidio ovi fa navukli da nas sjebe a na papir stavili platu manju od nas covjek nazvao pito jel ima jos mjesta kod nas ako ima ima ako nema nema, na klubu je da odluci i zdravo

Avatar
H8Z7
Postovi: 3954
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 08 jun 2023, 23:40

:eh:
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Amcho1
Postovi: 758
Pridružen/a: 23 nov 2022, 23:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amcho1 » 08 jun 2023, 23:41

Pitar6785 je napisao/la:
08 jun 2023, 23:32
Nijedan igrac u zadnjih 15-20 godina nedolazi u tim radi emocija..

Ahmetovic je djete slobode, zasto ne ode tamo da se penzionise.. vec skoro place sto jos nije kod nas..

Rahmanivic isto mislite da ce otic u slobodu da se oprosti mozda hoce ako ig kupi onaj vlasnik binga

Covjek dobio ponudu bolju, kad je otisao vidio ovi fa navukli da nas sjebe a na papir stavili platu manju od nas covjek nazvao pito jel ima jos mjesta kod nas ako ima ima ako nema nema, na klubu je da odluci i zdravo
Ma ja razumijem našu raju, kod nas se sve još uvijek nekako prima k srcu, malo mahala, malo smo zaluđenici za Sarajevom i onda tako plasiramo stvari, što je svakako legitimno jer to je ljubav prema klubu. :)

Eh sad realnost je danas nešto sasvim drugo i tako kod nas nerijetko od ljubavi ne vidimo realnost.

Pa vidi Mesija, ima sve na svijetu i odbije Barcu koja mu je dala sve , radi para. Jbga možda je pakaš, ali to je realnost danas. Šta očekivati onda od jednog igrača koji nema veze ni sa tvojim gradom ni sa tvojim klubom. Njegovo je da odradi što bolje ono za što je plaćen i to je to. :bih:
Samo realno, samo iskreno, samo objektivno, samo istina, samo FK Sarajevo, od malena za sva vremena Sarajevo ljubavi jedina.

Avatar
Sky9
Postovi: 10069
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sky9 » 08 jun 2023, 23:50

Pitar6785 je napisao/la:
08 jun 2023, 23:32
Nijedan igrac u zadnjih 15-20 godina nedolazi u tim radi emocija..

Ahmetovic je djete slobode, zasto ne ode tamo da se penzionise.. vec skoro place sto jos nije kod nas..

Rahmanivic isto mislite da ce otic u slobodu da se oprosti mozda hoce ako ig kupi onaj vlasnik binga

Covjek dobio ponudu bolju, kad je otisao vidio ovi fa navukli da nas sjebe a na papir stavili platu manju od nas covjek nazvao pito jel ima jos mjesta kod nas ako ima ima ako nema nema, na klubu je da odluci i zdravo
Ahmetović nije dijete Slobode. Došao kod nas iz Kalesije sa neke 23 godine, i nakon polusezone otišao u Rostov...
Zadnja izmjena: Sky9, dana/u 09 jun 2023, 00:07, ukupno mijenjano 1 put.
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 4473
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MaroonBjelave » 08 jun 2023, 23:55

Ma dobro, jeste šupački. Ali ne možeš mu uzeti za zlo u neku ruku kao kad bi nas ispalili neki od naših produkata.
Ostajte mi čile i vedre
Moje Bjelave...
Vratit ću vam se ja...

pjankesarajevo
Postovi: 478
Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pjankesarajevo » 08 jun 2023, 23:59

Uzeti Vukotica dok ga nije neko drugi kupio. Svi fudbaleri idu tamo gdje misle da im je dobro. Izradio se pa sta, igrace ponizan i nece se kurcit.
Samo naprijed moje Sarajvoooooooo ♥️

umrobihzbogtebe1946
Postovi: 1375
Pridružen/a: 07 feb 2020, 09:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la umrobihzbogtebe1946 » 09 jun 2023, 00:05

Šteta što Hotić ostade samo forumska želja. Kako bi nam se perfektno uklopio.
Volim te Saraj'vo!

24.10.1946.
22.7.2023.
24.7.2023.
10.8.2023.

Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 3966
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 09 jun 2023, 00:06

Mi furamo inat i gdje treba i gdje ne. Ja sam prvi govorio da je smrad ali ako se ukazala prilika hajde sad, izvoli, suti i radi.
Slazem se sa svima i s pjanketom kakvog bi ga dobili iz ove situacije
- 1 9 4 6 -

Cattivo
Postovi: 64
Pridružen/a: 19 sep 2022, 18:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Cattivo » 09 jun 2023, 00:07

Pitaristok je napisao/la:
08 jun 2023, 22:34
Spocitavate djetetu od 18g greske a zaboravljate da je i delac u prvoj utakmici bio katastrofa, prestanite biti strucni kad to niste, imaju ljudi u klubu koji znaju sta rade.
Antologijski momenat


Šahinoviću bi tražili ispisnicu za ovo
Da se razumijemo odmah, nemam ništa protiv Delača kvalitetan golman samo mislim da nam nije potreban...

Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 3966
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 09 jun 2023, 00:12

Cattivo je napisao/la:
09 jun 2023, 00:07
Pitaristok je napisao/la:
08 jun 2023, 22:34
Spocitavate djetetu od 18g greske a zaboravljate da je i delac u prvoj utakmici bio katastrofa, prestanite biti strucni kad to niste, imaju ljudi u klubu koji znaju sta rade.
Antologijski momenat


Šahinoviću bi tražili ispisnicu za ovo
Da se razumijemo odmah, nemam ništa protiv Delača kvalitetan golman samo mislim da nam nije potreban...
Decko sa 18 najmladji golman u derbijima, imao par kikseva, normalno. Treba nam golman iskusniji svakako da bi dobili jos boljeg Sahu. ali i mi volimo razapeti to je cudo, i to nase igrace, kad nekad citam pomislim da su tudji.
- 1 9 4 6 -

Amcho1
Postovi: 758
Pridružen/a: 23 nov 2022, 23:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amcho1 » 09 jun 2023, 00:28

Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
09 jun 2023, 00:12
Cattivo je napisao/la:
09 jun 2023, 00:07
Pitaristok je napisao/la:
08 jun 2023, 22:34
Spocitavate djetetu od 18g greske a zaboravljate da je i delac u prvoj utakmici bio katastrofa, prestanite biti strucni kad to niste, imaju ljudi u klubu koji znaju sta rade.
Antologijski momenat


Šahinoviću bi tražili ispisnicu za ovo
Da se razumijemo odmah, nemam ništa protiv Delača kvalitetan golman samo mislim da nam nije potreban...
Decko sa 18 najmladji golman u derbijima, imao par kikseva, normalno. Treba nam golman iskusniji svakako da bi dobili jos boljeg Sahu. ali i mi volimo razapeti to je cudo, i to nase igrace, kad nekad citam pomislim da su tudji.
Mladi su golmani i pred njima je karijera, ali mora se još puno raditi. Treba se učiti izlazak, ne možeš ostati vječno zakucan na liniji. Šahinovic mi je draži ali iskreno malo je Dizdarević u boljoj formi, zeru je sigurniji. Svakako, ako ćemo dovesti Delača, jednog golmana treba poslati na posudbu gdje će se kaliti i konstantno braniti. Ovaj koji ostaje mora dobijati šanse u slabijim utakmicama, a usput trenirati i raditi uz Delača, svakako djecu ne treba razapinjati.
Samo realno, samo iskreno, samo objektivno, samo istina, samo FK Sarajevo, od malena za sva vremena Sarajevo ljubavi jedina.

ajdohordas
Postovi: 3839
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 09 jun 2023, 00:44

Amcho1 je napisao/la:
08 jun 2023, 23:17
fks74 je napisao/la:
08 jun 2023, 23:09
benko21 je napisao/la:
08 jun 2023, 22:57
vukotic ce na kraju zavrsiti kod tegeltije
Neka ide u pm, sada ga ne treba uzeti taman džaba igrao.
Hajde ba pustite inat, što ga ne treba uzeti ako se pruži prilika i treba nam takav tip igrača, a fakat nam treba. Igrači pregovaraju sa više klubova, nekad im se poklopi, a nekad završe tamo gdje im nije bio plan i sve je to legitimno. Taj igrač će se nastaviti truditi, ako ništa radi sebe i dalje prodaje. Ne znam koji bi to naš igrač izabrao našu ligu prije cvajte, možeš ga zadržati samo ako je pod Ugovorom. To je realnost, a mi volimo nešto uvijek da se inatimo.poz
A kakav je to tip igrača Vukotić, pa nam toliko treba ?
Visok i spor stoper. Jednog ovakvog precrtanog imamo, a to je Šerbečić. U pozicioniranju i skok igri su odlični. Ali na širokom prostoru i kada protivnik krene u kontru i polukontru su katastrofalni. Besim je to pokazao i u zadnjoj utakmici protiv Igmana kada su ga Denković i Heba na guzicu bacali.

Protiv ekipa koja imalo imaju školovane i brze igrače kao mi Renana, mi nemamo šanse sa dvojicom takvih stopera.
Idealna situacija je jedan niži brži, drugi višlji i jači u duelu i da se nadopunjuju. I po mom mišljenju mi takvog i trebamo tražit, nešto tipa Mujakića. Bezveze mi je dovodit Vukotica, a imaš Martinovića i Besima, ako se planirao stoper onda treba tražit drugačiji tip igrača na toj poziciji.

mosarajvosa83
Postovi: 5362
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 09 jun 2023, 00:54

Alii je napisao/la:
08 jun 2023, 22:51
Ismir Mirvić ne ulaže u FK Sarajevo, on im posuđuje pare. I to bi moglo biti jako opasno.
Kakva smo mi **** od naroda Bože.
Gle ti ovo pu
A clanak pravi dusmanski
Ko to pise? Nek nam se napuse kolektivno,jedva su mnogi docekali da se razjedinimo al neka ga puse.

mosarajvosa83
Postovi: 5362
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 09 jun 2023, 00:56

Dave je napisao/la:
08 jun 2023, 22:51
Alii je napisao/la:
08 jun 2023, 22:30
Dave je napisao/la:
08 jun 2023, 22:14
Delač dođe, platili smo Beganovića, šta sa U21... Nurkovića u sredinu? Čelika na štopera? Dovesti Mehmedovića?
Mulalic
Ako ga misle kao prvu opciju, zašto plaćati obeštećenje za rezervu?
Treba sirok roster jer igramo evropu,takodje povrede,kartoni.

keli
Postovi: 2891
Pridružen/a: 18 jun 2021, 14:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la keli » 09 jun 2023, 02:31

Svaki igrac gleda da nadje dobar angazman vani pa onda dodje kod nas ili jedino ako ga mi za svoje uslove preplatimo pa ce razmislit o nasoj ponudi. Te price da je neko ispao pakas prema nama okacite macku o rep jer bismo svi to napravili. Lako je izigravati moralnu vertikalu kad gledas sa strane. Do kad cemo zivjeti u zabludi da nismo jedna od najvecih rupa sto se tice ligaskog fudbala? Sasvim ocekivan potez momka kojem je ispala potencijalna opcija da igra u jacoj ligi, za jace pare, na lijepim stadionima, u uredjenijoj drzavi i mi mu kao nesto zamjeramo. Uostalom fudbal je posao i tu nema vise placenik/nije placenik. Fudbaler ako je profesionalac, nas ne treba zanimati koliko je placen sve dok na terenu odradjuje korektno svoju platu.

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 09 jun 2023, 05:50

Cattivo je napisao/la:
09 jun 2023, 00:07
Pitaristok je napisao/la:
08 jun 2023, 22:34
Spocitavate djetetu od 18g greske a zaboravljate da je i delac u prvoj utakmici bio katastrofa, prestanite biti strucni kad to niste, imaju ljudi u klubu koji znaju sta rade.
Antologijski momenat


Šahinoviću bi tražili ispisnicu za ovo
Da se razumijemo odmah, nemam ništa protiv Delača kvalitetan golman samo mislim da nam nije potreban...
Zapeli ste za ovu gresku Delaca kao sivonje i samo je ponavljate kao pokvareni radio.
Svaki golman napravi gresku to je neminovno. Donnaruma prije godinu dana u LP kad je kostao PSG ispadanja od Reala. Courtouis protiv Liverpoola recimo ovu sezonu (kad je Salah zabio za 2:0). Ter Stegen za Barcu kad je primio gol sa centra u LP (cini mi se protiv Rome davno je to bilo vec). Itd itd

Hocu reci, da svaki golman ima greske. Problem kod golmana je sto "nesmije pogresiti". Njihova svaka greska se na kraju 99% kazni sa golom za protivnika.

Dizdarevic i Sahinovic su puni nesigurnosti, a samim tim i unose nemir u ostatak odbrane. Ovaj prvi je jos pravo linijski golman, pa mjesto visoke lopte sto idu u kazneni prostor, da ih lovi ili boksuje, on gleda ko kip, pa zato stoperi moraju reagirati non stop. Sahinovic je tu za nijansu bolji.

Rijetko, ali bas rijetko, da neka ekipa ima mladog golmana kao sto mi furamo vec par sezona. Tu su uvijek isli iskusni igraci kao i na stoperske pozicije, jer su to 2 najosjetljivije pozicije u fudbalu, gdje se svaka greska skupo placa.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
nokee
Postovi: 2212
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 09 jun 2023, 07:49

Ma djetinjasto je razmisljanje o Vukoticu u smislu e nek mu je propalo kad je supak!
A supak je za sta?
Za to sto je izabrao uredjenu ligu sa vecim primanjima i manjim pritiskom?
Da je nase dijete pa na nekakvu emociju da je dolazio pa hajde ali ovako..
I sad ako ima druga sansa prepustiti ga snsd-u?

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: aimar21 i 60 gostiju.