FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste zadovoljni odrađenim prijelaznim rokom i trenutnim igračkim kadrom?

Da
125
47%
Ne
139
53%
 
Ukupno glasova: 264

keli
Postovi: 2891
Pridružen/a: 18 jun 2021, 14:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la keli » 29 nov 2021, 13:55

Zukanovic je napisao/la:
29 nov 2021, 13:52
Kakav Goce hvala Bogu da like nije dosao prije 1-2 godine. ne treba nama jos jedan bivsi trener HNL 2 i Sirokog.
pa dobro ne mora goce al predlozi nekoga a da je realan za dovesti

Avatar
Foux87
Postovi: 1473
Pridružen/a: 24 jun 2020, 21:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Foux87 » 29 nov 2021, 13:59

keli je napisao/la:
29 nov 2021, 13:42
Koga biste postavili za novog trenera u slucaju da Sablic ode na zimskoj pauzi? Ja bih mozda opet probao (ako smo probali) sa Brunom Akrapovicem i upratio sam da Goce Sedloski radi odlican posao u makedoniji pa zasto da ne i njega razmotriti
Blaž Slišković :bih:
Koliko volim te zna samo ludo srce moje

Atmosfera je sjajna i sve grmi, ali nakon prvog kiksa, oni psovat će vam prvi, opet ćete tražiti sa sjevera pjesmu, a ne psovke i publiku bijesnu.

NajvecaRadosti
Postovi: 6288
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 29 nov 2021, 14:02

keli je napisao/la:
29 nov 2021, 13:42
Koga biste postavili za novog trenera u slucaju da Sablic ode na zimskoj pauzi? Ja bih mozda opet probao (ako smo probali) sa Brunom Akrapovicem i upratio sam da Goce Sedloski radi odlican posao u makedoniji pa zasto da ne i njega razmotriti
Simon Rozman/Marko Maksimovic/Savo Milosevic

Svi slobodni,bolji za jedno 10 klasa od ovoga.Mada on ostaje....Da su htjeli dali bi mu otkaz do sada
Zadnja izmjena: NajvecaRadosti, dana/u 29 nov 2021, 14:55, ukupno mijenjano 1 put.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

keli
Postovi: 2891
Pridružen/a: 18 jun 2021, 14:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la keli » 29 nov 2021, 14:06

NajvecaRadosti je napisao/la:
29 nov 2021, 14:02
keli je napisao/la:
29 nov 2021, 13:42
Koga biste postavili za novog trenera u slucaju da Sablic ode na zimskoj pauzi? Ja bih mozda opet probao (ako smo probali) sa Brunom Akrapovicem i upratio sam da Goce Sedloski radi odlican posao u makedoniji pa zasto da ne i njega razmotriti
Simon Rozman/Marko Maksimovic/Savo Milosevic

Svi slobodni,bolji za jedno 10 klasa od ovoga.Mada on ostaje....
rozman nije losa opcija al njemu bi ovo bio korak nazad dolazak u ovu ligu

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54268
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 29 nov 2021, 14:09

keli je napisao/la:
29 nov 2021, 13:42
Koga biste postavili za novog trenera u slucaju da Sablic ode na zimskoj pauzi? Ja bih mozda opet probao (ako smo probali) sa Brunom Akrapovicem i upratio sam da Goce Sedloski radi odlican posao u makedoniji pa zasto da ne i njega razmotriti
Ako trenere budemo plaćali kao inače onda komotno može Sablić ostati. Za Brunu nismo imali dovoljno novca i zato se nismo ni mogli dogovoriti sa čovjekom.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

keli
Postovi: 2891
Pridružen/a: 18 jun 2021, 14:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la keli » 29 nov 2021, 14:17

MortemHz je napisao/la:
29 nov 2021, 14:09
keli je napisao/la:
29 nov 2021, 13:42
Koga biste postavili za novog trenera u slucaju da Sablic ode na zimskoj pauzi? Ja bih mozda opet probao (ako smo probali) sa Brunom Akrapovicem i upratio sam da Goce Sedloski radi odlican posao u makedoniji pa zasto da ne i njega razmotriti
Ako trenere budemo plaćali kao inače onda komotno može Sablić ostati. Za Brunu nismo imali dovoljno novca i zato se nismo ni mogli dogovoriti sa čovjekom.
Tad nismo imali tacno, ali buduci da ga placa Skendija onda mislim da mozemo i mi sa Mirvicem

VenamaHrabrih
Postovi: 2433
Pridružen/a: 26 feb 2018, 21:31
Lokacija: sarajevo-pula-aix
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VenamaHrabrih » 29 nov 2021, 14:34

Ako je vjerovati Š..., danas ga vidjeh, Andrej Panadić je realna opcija.

HeraklitMracni
Postovi: 5341
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HeraklitMracni » 29 nov 2021, 14:49

Musemica normala :urnebes:

Avatar
BegovicRamiz
Postovi: 2022
Pridružen/a: 12 nov 2021, 14:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BegovicRamiz » 29 nov 2021, 14:58

Mierez 2 gola u 14 utakmica ove sezone.
Koga mi pohvalimo propadne ko žeton.

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Unknown2 » 29 nov 2021, 15:31

VenamaHrabrih je napisao/la:
29 nov 2021, 14:34
Ako je vjerovati Š..., danas ga vidjeh, Andrej Panadić je realna opcija.
Za sta realna opcija?

Avatar
samoSA
Postovi: 1378
Pridružen/a: 15 jul 2015, 00:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la samoSA » 29 nov 2021, 15:34

Nemamo mi para za ozbiljno neko trenersko ime.Svaki ozbiljan trener bi da dovede par imena jakih a sumnjam da je i Mirvic spreman da se razbacuje parama pogotovo jer je kod nas tesko vratiti ulozeno o zaradi da ne pricamo.
Sto neko rece pomirio sam se sa tim da cu gledat FKS u nekim grupnim takmicenjima i sl,idem na tekme jer imam tu ljubav prema klubu i naviku i tjt.

Avatar
ado-hz
Postovi: 3401
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 29 nov 2021, 15:38

Prodaj Fanima i jos nekog ako mozes, ulozi 2M i napravi ovu ekipu da gledamo Atomski fudbal :D :D
Evo svi su slobodni al treba se malo isprsiti i dati para.
slika

Avatar
kupus army
Postovi: 1543
Pridružen/a: 02 mar 2010, 23:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kupus army » 29 nov 2021, 15:42

ado-hz je napisao/la:
29 nov 2021, 15:38
Prodaj Fanima i jos nekog ako mozes, ulozi 2M i napravi ovu ekipu da gledamo Atomski fudbal :D :D
Evo svi su slobodni al treba se malo isprsiti i dati para.
slika
Ma može kod nas 8 stranaca, nema veze sto je 4 dozvoljeno 🤣🤣
Kao dijete 's tobom ja osjetilo bol,svu srecu ovog svijeta,dobro,a i zlo!

izdzezveubrazil
Postovi: 2352
Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la izdzezveubrazil » 29 nov 2021, 15:43

Ma nažalost, pitanje trenera nam je sporedno.

Ja ne bih imao ništa protiv da Sablić ostane, ali da se totalno napravi zaokret u politici kluba, bez tog nas nigdje nema. Naravno, ako zaokret bude podrazumijevao i novog trenera, i to je ok.

Sablićev problem je što je maknuo u stranu Ramića i Traku, što je počeo promovisati Buljubašića pa stao sa tim. Bez promocije igrača iz akademije mi apsolutno besmisleni postajemo kao klub. 2020. smo osvojili titulu, godinu smo završili sa 45 bodova i bili rekorderi, pa se sve srušilo kao kula od karata.

Ja ne smatram da bi nam išta dobro donijelo tjeranje baš kompletne ekipe u jednom prelaznom roku, samo bismo i na proljeće gledali ovo što sad gledamo.

Bez obzira bila formacija 4-3-3/4-2-3-1 ili 3-5-2/3-4-3, to je još jedno sporedno pitanje, mora se iskristalisati na čemu se gradi budućnost.

Dizdarević, Pidro, Šabanović, Lazić, Dupovac, Trako, Kurdić, Oremuš, Đokanović, Ramić, Ševelj, Kapić, Bodul, Velkoski, Bagarić, Cmiljanić, trebaju ostati u ekipi i na proljeće.

Lično smatram da fajde nema od Kanurića, Islamovića, Imamovića, Konjalića, Palića, Kobiljara, Varešanovića, Dervišagića, Hebibovića, Ahmetovića i naravno Fanima.

To je 11 igrača koji se moraju očistiti, neki naravno mogu probati da se vrate kroz posudbe.

Poenta je da smo previše vremena, a kad kažem vremena, mislim na minute na terenu, izgubili na igrače bez budućnosti u našem klubu. Dijelom je to bilo zbog okolnosti, ali većim dijelom zbog Sablića koji je previeš šansi dao pojedincima. Npr. Ahmetović, koliko god mi drag bio, nije trebao oduzimati ovoliko minuta. Ako igramo sa jednim napadačem, i Bagarić i Cmiljanić su trebalidobiti prednost.

Ne treba se uhvatiti ni u zamku da nam pod svaku cijenu trebaju skupa i vanserijska pojačanja, koja će u konačnici gurnuti klub u veću dubiozu. Adekvatno selektirati mlade igrače koji imaju mogućnost napretka i takve nastojati dovesti.

Puno puta se ovdje spominjalo da treba dovesti Petra Škuletića. Ja stvarno ne vidim svrhu takvog eventualnog transfera. Puno bi logičnije bilo zapeti rukama i nogama, ako se već traži napadač, da se dovede Danilo Teodorović iz Željezničara iz Banjaluke. Finansijski pretpostavljam da na isto dođe taj posao, s obzirom na to koliko bi manja plata bila Teodoroviću. I ne mora to biti Teodorović, ali prvo provjeri sve opcije koje su u opticaju među mlađim fudbalerima, pa ako tu nema pravih pojačanja, onda traži iskusnije i skuplje.

Evo spominje se i Bekić, ja fakat ne vidim rezon dovođenja Bekića kad imaš Cmiljanića i Bagarića. Na vrhuncu forme Bekić je u najboljem slučaju isti igrač kao Bagarić na vrhuncu forme. Ne treba težnja biti zato što Bagarić trenutno ne funkcioniše da se dovodi drugi sličan i da gataš hoće li proraditi, valjda bi logičnije bilo stvoriti uslove u kojima će Bagarić dati maksimum.

Dakle, ako ćemo igrati sa pet igrača nazad, smatram da u ovom trenutku nema potrebe trošiti ni vrijeme ni novac na mijenjanje bilo koje od tih pozicija. Golman je siguran, a Boga mi su i bekovi među najboljim igračima ekipe, čak i toliko osporavani Pidro. Trojica u zadnjoj liniji mogu funkcionisati, samo treba drastično povećati minutažu Traki i Ševelju npr, a smanjiti je Kurdiću. Pa onda ćeš na ljeto vidjeti šta sa Kurdićem.

Palić je užasan igrač, nema apsolutno nikakvog rezona da on oduzima minute Ramiću i Buljubašiću koji nadolazi. To je prije svega Sablićeva krivica.

Nažalost, ne mislim da će se išta po tom pitanju značajnije promijeniti, kao što napisaše ljudi prije, otkad je završen rat ja slušam priče o tome kako nam fali godinu-dvije da napravimo iskorak. Bio sam dijete, sad već ostarih, a ništa se nije promijenilo značajnije u haman 30 godina. Ne vidim što bi drugačije bilo ovaj put.

Evo dok sam ja ovo pisao, ado-hz napisa upravo ono od čega se ja ježim. Nalupaj nekakvu ekipu, skrši u nju dva miliona iako šanse nema da ta ekipa to vrati i onda će nastati problemi sigurno kroz samo par mjeseci.

Avatar
GalileoGalilei
Postovi: 2083
Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GalileoGalilei » 29 nov 2021, 15:54

ado-hz je napisao/la:
29 nov 2021, 15:38
Prodaj Fanima i jos nekog ako mozes, ulozi 2M i napravi ovu ekipu da gledamo Atomski fudbal :D :D
Evo svi su slobodni al treba se malo isprsiti i dati para.
slika
Malo manje Master League, malo više jave.

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Unknown2 » 29 nov 2021, 15:57

Za male pare mozes napravit ekipu za titule. samo moras znati svoj posao.

izdzezveubrazil
Postovi: 2352
Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la izdzezveubrazil » 29 nov 2021, 15:59

Zukanovic je napisao/la:
29 nov 2021, 15:57
Za male pare mozes napravit ekipu za titule. samo moras znati svoj posao.
Hajde napravi ovdje, napiši nam :D

fks74
Postovi: 9211
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 29 nov 2021, 16:13

GalileoGalilei je napisao/la:
29 nov 2021, 15:54
ado-hz je napisao/la:
29 nov 2021, 15:38
Prodaj Fanima i jos nekog ako mozes, ulozi 2M i napravi ovu ekipu da gledamo Atomski fudbal :D :D
Evo svi su slobodni al treba se malo isprsiti i dati para.
slika
Malo manje Master League, malo više jave.
Gledat ćeš atomski fudbal na ovakvim terenima i sa ovakvim suđenjem.

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Unknown2 » 29 nov 2021, 16:22

izdzezveubrazil je napisao/la:
29 nov 2021, 15:59
Zukanovic je napisao/la:
29 nov 2021, 15:57
Za male pare mozes napravit ekipu za titule. samo moras znati svoj posao.
Hajde napravi ovdje, napiši nam :D
Nije to moj posao. ;) mozes dovesti Kaheem Parris + Kadusica za neke 10.000 KM mjesecno skupa. kod Kaheem Parris moras platti neki 100.000 KM sto si bio glup ga dovesti za 0. ali kad mozes platiti Milanovic . i eto ti desna strana za male pare.

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kamuflazn » 29 nov 2021, 16:33

Po imenima imamo najbolju ekipu. Samo.dovesti normalnog trenera koji ih nece ubijati u pojam, koji ce od njih napraviti tim.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 43 gosta.