FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste zadovoljni odrađenim prijelaznim rokom i trenutnim igračkim kadrom?

Da
125
47%
Ne
143
53%
 
Ukupno glasova: 268

Avatar
holyman
Postovi: 8338
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 17 okt 2021, 19:53

oj jos se nisam oporavio, ne shvatam sta sam gledao
NEMA NAZAD

Avatar
sonpenn
Postovi: 3580
Pridružen/a: 12 avg 2013, 00:07
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sonpenn » 17 okt 2021, 19:56

Sarajevo ljubavi moja.

NajvecaRadosti
Postovi: 6321
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 17 okt 2021, 19:59

Igra prvi 25 min odlicna.Pored gola bilo je tu jos i 2 100% sanse Kobiljara i po dobra sanssa Bodula a pogotovo i Merse ona kad je golman Posusja vise slucajno odbranio.Poslije toga skroz tanko ali i vise nego zasluzena pobjeda.Nasa sreca sto i protivnik veze nema.
Lazic odigrao za 10 kada pogledamo da mu je ovo prva utakmica u prvi 11 poslije 9 mjeseci.Cmiljanic me fascinirao danas.Rijad i Rifet odlicni.
Sastav pred utakmicu katastrofa.Sreca Pidro dobio 3 zuti,bar jednu utakmicu da se koliko toliko manje zivciramo.Nazalost mislim da je Kapic izgubljen za Mostar.Oremus nije bio ni na klupi danas?Fanimo se povrijedio na zagrijavanju....

Daj ba pa smijesno se vaditi da igraci nisu spremni,pa 13.kolo je bolan jesil ti normalan Sablicu?????Kako ce ti to biti svaku utakmicu glavni izgovor??
Uozbiljite se!

Sta ste radili 2 sedmice???
Zadnja izmjena: NajvecaRadosti, dana/u 17 okt 2021, 20:01, ukupno mijenjano 3 puta.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

Avatar
robertkosar
Postovi: 3456
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la robertkosar » 17 okt 2021, 20:00

Kako ih ovaj duduk nije naucio kako se lopta dodaje u noge igracu a ne pola metra iza ili ispred. Dvije sedmice treninga potrosili dzaba
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Avatar
NisamInSajder
Postovi: 3566
Pridružen/a: 25 jan 2021, 18:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NisamInSajder » 17 okt 2021, 20:01

Kako trener može biti kriv za 4-5 zicera koje su promašili igrači? Prošlu sezonu nismo ni stvarali šanse, ove sezone u par utakmica imaš po nekoliko prilika, ko malo dublje pogleda utakmicu može vidjeti da ima ideja prema kojim Sablić želi da ekipa igra, ali jednostavno nema dovoljno kvaliteta u igračkom kadru da se to realizuje. Druga stvar, veliki dio ekipe, da ne kažem čitava ekipa, nije fizički spremna za čitavu utakmicu.

U napadu se moraju dovesti 2 igrača, kvalitetna i Cmiljanić mora igrati u prvih 11. Lijevo krilo se mora dovesti.

Dva ciklusa priprema su minimum koji treba treneru da spremi ekipu, Sablić nije imao niti jedan.
Suti, samo suti
suti moj djecace plavi

Avatar
Aduka87
Postovi: 9199
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 17 okt 2021, 20:01

Bolje igramo kad smo gosti, 3p 2n 1p gol razlika 8:4
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

Gomis99
Postovi: 605
Pridružen/a: 18 dec 2014, 11:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Gomis99 » 17 okt 2021, 20:02

Ja ne kontam na kojoj sam tekmi bio ako tako pricate za Kobiljara. Pa sve iole ozbiljno je krenulo od njega. Covjece bilo je na njemu 7 8 ozbiljnih faulova. Lik odskace od ostalih sa svojim sitnim korakom. Imao dvije prilike pa sta cemo sad... Ako ocjenu dajete po tome onda ne znam

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6426
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la JavierBosnia » 17 okt 2021, 20:02

Sta frajer sa istoka yebe i psuje sve mrtvo i zivo Cmiljanicu, gleda ga Cmilja ne vjeruje
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9560
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 17 okt 2021, 20:03

Ovo je katastrofa bilo, još onih zadnjih 6-7 minuta ljudi s 2 igrača manje, i uspiju nas par puta napasti u tom periodu.
Nadati se da Kapić nije ozbiljnije povrijeđen.. brz oporavak Riki :salut:
Ja ne vjerujem da pojedinci spominju Kobiljara u katastrofalnom kontekstu, a lik je među rijetkima koji je nešto pokusavao. Bodul baš slab, doduše donedavno je virozu imao.
Generalno, veoma loše su igrači individualno odigrali, većinu utakmice skoro niko naprijed nije napravio razliku. Generalno nazad je bilo ok, nisu nam ozbiljnije zaprijetili.
Boris je bio dobar, šteta onog slobodnog, sekunda falila..
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

VenamaHrabrih
Postovi: 2436
Pridružen/a: 26 feb 2018, 21:31
Lokacija: sarajevo-pula-aix
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VenamaHrabrih » 17 okt 2021, 20:03

Užas!!! Imamo snage za 15min. prvog i 12min. drugog poluvremena. Bodul zna, ali izbjegava duele. Ahmo - ne može. Andrej upao u rupu. Palić - ne zna. Šabanović se satire na desnoj strani treba mu backup. Pidro - neloš.... Sve u svemu, pothitno se vratiti na 4 igrača nazad. Za ovakvu predstavu nema opravdanja. Cmilja unio živost, ali onakva tranzicija igrača je za zatvora. I kad krenemo u napad, ne znamo napuniti šesnaesterac. Pa jbte, Posušje bolje ulazi i pozicionira se u 16. To je do trenera, niko ne može reći drugačije. Gdje je i šta radi Matijas "Čokoladica" Fanimo?
Ovo mora na 442, ili 4231 inače mrka kapa.

Yebote Krle da te yebo Krle...

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 4474
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MaroonBjelave » 17 okt 2021, 20:04

NisamInSajder je napisao/la:
17 okt 2021, 20:01
Kako trener može biti kriv za 4-5 zicera koje su promašili igrači? Prošlu sezonu nismo ni stvarali šanse, ove sezone u par utakmica imaš po nekoliko prilika, ko malo dublje pogleda utakmicu može vidjeti da ima ideja prema kojim Sablić želi da ekipa igra, ali jednostavno nema dovoljno kvaliteta u igračkom kadru da se to realizuje. Druga stvar, veliki dio ekipe, da ne kažem čitava ekipa, nije fizički spremna za čitavu utakmicu.

U napadu se moraju dovesti 2 igrača, kvalitetna i Cmiljanić mora igrati u prvih 11. Lijevo krilo se mora dovesti.

Dva ciklusa priprema su minimum koji treba treneru da spremi ekipu, Sablić nije imao niti jedan.
To je to, ništa dodati, možda Cmiljanića oduzeti :D

Zna li se je li Kapićeva povreda ozbiljnija ili..?
Ostajte mi čile i vedre
Moje Bjelave...
Vratit ću vam se ja...

Gomis99
Postovi: 605
Pridružen/a: 18 dec 2014, 11:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Gomis99 » 17 okt 2021, 20:04

robertkosar je napisao/la:
17 okt 2021, 20:00
Kako ih ovaj duduk nije naucio kako se lopta dodaje u noge igracu a ne pola metra iza ili ispred. Dvije sedmice treninga potrosili dzaba
Ne moze ih on tome sad nauciti druze, to su elementarne stvari koje se uce u pionirima.

NajvecaRadosti
Postovi: 6321
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 17 okt 2021, 20:06

JavierBosnia je napisao/la:
17 okt 2021, 20:02
Sta frajer sa istoka yebe i psuje sve mrtvo i zivo Cmiljanicu, gleda ga Cmilja ne vjeruje
Stvarno,ja sam bio na istoku i cuo sam tog lika.Zasto psovati momku koji 2 utakmice igra za 10.Cmiljanic mora igrati u prvi 11!!!Ali djaba,to je pitarluk.I kad je dobar naci ce se neko kome ne valja
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

Akta
Postovi: 393
Pridružen/a: 04 okt 2021, 19:39
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Akta » 17 okt 2021, 20:09

Kako smo losi, nek nam je Bog na pomoci.

Avatar
sonpenn
Postovi: 3580
Pridružen/a: 12 avg 2013, 00:07
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sonpenn » 17 okt 2021, 20:10

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
17 okt 2021, 20:03
Ovo je katastrofa bilo, još onih zadnjih 6-7 minuta ljudi s 2 igrača manje, i uspiju nas par puta napasti u tom periodu.
Nadati se da Kapić nije ozbiljnije povrijeđen.. brz oporavak Riki :salut:
Ja ne vjerujem da pojedinci spominju Kobiljara u katastrofalnom kontekstu, a lik je među rijetkima koji je nešto pokusavao. Bodul baš slab, doduše donedavno je virozu imao.
Generalno, veoma loše su igrači individualno odigrali, većinu utakmice skoro niko naprijed nije napravio razliku. Generalno nazad je bilo ok, nisu nam ozbiljnije zaprijetili.
Boris je bio dobar, šteta onog slobodnog, sekunda falila..
Rifet Kapić je zbog povrede napustio meč. Povreda je po svemu sudeći ozbiljnija.

"Čini se da je nešto ozbiljnije. Ostali smo i bez Fanima na zagrijavanju, pa je morao Bodul ući. Nije sve idealno".
Sarajevo ljubavi moja.

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 4474
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MaroonBjelave » 17 okt 2021, 20:11

Koliko sam ga god osporavao, Halid je trenutno naš najspremniji igrač.
Btw, nadam se da će se na zimu razmišljati i o dovođenju napadača.
Ostajte mi čile i vedre
Moje Bjelave...
Vratit ću vam se ja...

Avatar
Aduka87
Postovi: 9199
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 17 okt 2021, 20:14

JavierBosnia je napisao/la:
17 okt 2021, 20:02
Sta frajer sa istoka yebe i psuje sve mrtvo i zivo Cmiljanicu, gleda ga Cmilja ne vjeruje
Hahahaha a seljacina neka
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

bordobijeli
Postovi: 14261
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 17 okt 2021, 20:16

Bodula hvata sindrom Tino Sušić. Opet mi odredjen broj igraca ima kurcobolju igrajte fudbal dosta šetanja.

Avatar
hz033
Postovi: 2785
Pridružen/a: 18 feb 2011, 12:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hz033 » 17 okt 2021, 20:18

Ja bih ovo pripiso losoj kondiciji. Nemoguce da prvih 20 minuta izdominiras protivnika i onda stanes i napravis patnju od utakmice. Ne shvatam ono onoliko vracanje lopte nazad pa i kad treba i kad ne treba. Za sve one upropastene kontre, nemam rijeci !!!
U novi boj ...

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9560
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 17 okt 2021, 20:19

sonpenn je napisao/la:
17 okt 2021, 20:10
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
17 okt 2021, 20:03
Ovo je katastrofa bilo, još onih zadnjih 6-7 minuta ljudi s 2 igrača manje, i uspiju nas par puta napasti u tom periodu.
Nadati se da Kapić nije ozbiljnije povrijeđen.. brz oporavak Riki :salut:
Ja ne vjerujem da pojedinci spominju Kobiljara u katastrofalnom kontekstu, a lik je među rijetkima koji je nešto pokusavao. Bodul baš slab, doduše donedavno je virozu imao.
Generalno, veoma loše su igrači individualno odigrali, većinu utakmice skoro niko naprijed nije napravio razliku. Generalno nazad je bilo ok, nisu nam ozbiljnije zaprijetili.
Boris je bio dobar, šteta onog slobodnog, sekunda falila..
Rifet Kapić je zbog povrede napustio meč. Povreda je po svemu sudeći ozbiljnija.

"Čini se da je nešto ozbiljnije. Ostali smo i bez Fanima na zagrijavanju, pa je morao Bodul ući. Nije sve idealno".
A u pm..
@MaroonBjelave budale smo ako ne zaganjamo Čatakovića na posudbu. Stipu lijevo dovesti. Onda dalje treba vidjeti da se nađe neki dobar backup Halidu, a da se raskine sa Mirkom, jer jednostavno nemamo prostora da nam na klupi sjedi igrač sa povelikom platom, + stranac.
Paliću se zahvaliti, Varešanoviću se zahvaliti.
Nakon toga, gledati lijevo krilo neko, tu bi se morao neki stranac dovesti, kvalitetniji igrač. Desno ako Fanimo ode, Amoaha dovesti.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 30 gostiju.