FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste zadovoljni odrađenim prijelaznim rokom i trenutnim igračkim kadrom?

Da
125
47%
Ne
143
53%
 
Ukupno glasova: 268

pitara
Postovi: 1035
Pridružen/a: 18 jun 2019, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pitara » 02 dec 2022, 14:05

Testo je napisao/la:
02 dec 2022, 14:00
Šta to fali Smajlagiću ?
Realno, fali mu to što smo mi imali velike probleme sa realizacijom a Merso i Nardin si otisli. Nije igraca koji ti moze garantovati 10ak golova(ko Merso onih par sezona), a ako planirate dovesti neko kvalitetnije ime za prvog napadača a da on bude treća opcija, opet nema smisla zbog price o akademiji, gdje bi to mjesto 3 napadača trebao popuniti neko iz akademije da bi ga mogao polako uvesti u seniorski fudbal sa nekim minutama u zavrsenim utakmicama

Avatar
Testo
Postovi: 2484
Pridružen/a: 19 feb 2016, 22:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Testo » 02 dec 2022, 14:44

Pa po meni solidna opcija kao 2.napadač.
Za prvog tima naravno da svi želimo neku haubicu poput Komazeca i Benke birkvatile.
A ako bi mu se dala šansa u kontinuitetu, možda i ispadne dobro.
Mene građom podsjeća na Džeku.
Pa ove sezone nam je u 2 tekme, 2 puta zabio.
Dao je i Željezničaru gol.

Nije to toliko loše kao što ovdje mnogi predstavljaju.
Za jalovog Nardina je izmislio fudbal, a nije ni približno skup kao on.
„Ne mogu, brate, ja igrati za novac i slušati kako treba da igram.
Hvala im, bili su korektni i nisu mi pravili probleme.
Rekao sam im da ja mogu da igram samo za Sarajevo.“

Avatar
holyman
Postovi: 8345
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 02 dec 2022, 14:48

Jbg da igramo protiv 9 klubova uzeli bi ligu, ali 12 je previse
NEMA NAZAD

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6426
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la JavierBosnia » 02 dec 2022, 15:15

Dvolicni su neki ovdje poprilicno. 90% postova je ljetos bilo da je ovo najbolji prijelazni rok odradjen samo sto su se otjerali oni debili, a kad su se dovodili Ikic, Dzafic, Cirjak, Nardin, Musa bilo je uff strasni igraci, najbolji iz lige, plus ovi iz vana = bravo Hadzija
Sad sve naopako. Okej haj
Ljetos Smailagic potpisa za Tuzlu, ou uzese nam ga, dobar napadac, steta. Sad treba da dodje, ma gdje ces njega :D
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Dandaroglu
Postovi: 11
Pridružen/a: 23 nov 2022, 09:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Dandaroglu » 02 dec 2022, 15:17

Vjerovatno ce biti akademac prikljucen Smajlagicu (ako ne propadne sad kad se provalilo ko je :urnebes: ). Plus, ce merso ostati da radi sa njima dodatno.

pitara
Postovi: 1035
Pridružen/a: 18 jun 2019, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pitara » 02 dec 2022, 15:23

Testo je napisao/la:
02 dec 2022, 14:44
Pa po meni solidna opcija kao 2.napadač.
Za prvog tima naravno da svi želimo neku haubicu poput Komazeca i Benke birkvatile.
A ako bi mu se dala šansa u kontinuitetu, možda i ispadne dobro.
Mene građom podsjeća na Džeku.
Pa ove sezone nam je u 2 tekme, 2 puta zabio.
Dao je i Željezničaru gol.

Nije to toliko loše kao što ovdje mnogi predstavljaju.
Za jalovog Nardina je izmislio fudbal, a nije ni približno skup kao on.
Ako prizeljkujemo haubicu, onda Catakovic ide na klupu kao 2 napadač. U varijanti da Catakovic/Smajlagić bude prvi napadač nije vala dobro

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Unknown2 » 02 dec 2022, 15:27

Ako ostane Catakovic onda mora da bude prvi napadac. on je dobar za prvog napadaca. Smajlagic je bez veze bolje dati mladom igracu to mjesto na klupi. zato nadam se da nema istine.

bordobijeli
Postovi: 14261
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 02 dec 2022, 15:49

Testo je napisao/la:
02 dec 2022, 14:00
Šta to fali Smajlagiću ?
Glava i kontinuitet i sklon povredama . Ima 23 godine promjenio 15 klubova i nigdje duze od 6 mjeseci.u slobodi i mladosti nista nije pokazao sad je u Tz nesto i odigrao.

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 02 dec 2022, 15:52

JavierBosnia je napisao/la:
02 dec 2022, 15:15
Dvolicni su neki ovdje poprilicno. 90% postova je ljetos bilo da je ovo najbolji prijelazni rok odradjen samo sto su se otjerali oni debili, a kad su se dovodili Ikic, Dzafic, Cirjak, Nardin, Musa bilo je uff strasni igraci, najbolji iz lige, plus ovi iz vana = bravo Hadzija
Sad sve naopako. Okej haj
Ljetos Smailagic potpisa za Tuzlu, ou uzese nam ga, dobar napadac, steta. Sad treba da dodje, ma gdje ces njega :D

Dali je baš to iko napisao ja nešto nisam vidio? Ipak pricamo o igracu koji prije Tuzle nije dao ni jedan gol u PL a igrao je u 2/3 kluba(Sloboda,Mladost...) pa mi nije bas racionalno da je neko žalio za njim...Mislim u seniorskom fudbalu momak je realno krampa,u juniorima sam ga i ja vjerovatno hvalio,tad je nešto i obecavao.



Pilaš ga malo i ti naopako odavno vidim ja,il su ti ovi iz uprave odlucili uzeti ideje za majice ,il se uvlacis da ti uzmu :mrgreen:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6426
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la JavierBosnia » 02 dec 2022, 16:12

Nemam namjeru sjediti sat da trazim takve postove, ali siguran sam da je bilo takvih komentara, moguce da su to bili oni sto mijenjaju misljenje ujutru i navecer, stvarno ne pamtim takve stvari imam pametnija posla :mrgreen:

Ma ne pilim, samo ne mogu onih sto glume da su najpametniji nakon bitke. Znas kad se nesto zavrsi, e onda bude ma znao sam ja.. Ako nesto podrzavam pa se ispostavi pogrsnim, jbg ja zajebao ko je mogao znati, a ne vadiona odma. Svoj stav imam, nekad je dobar nekad nije, al bar se ne prilagodjavam masi u datom momentu. Jer kad su svi podrzavali, ja sam kritikovao, kad svi pljuju ja podrzavam i tako :njanjanja:
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

NajvecaRadosti
Postovi: 6321
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 02 dec 2022, 16:16

Zukanovic je napisao/la:
02 dec 2022, 15:27
Ako ostane Catakovic onda mora da bude prvi napadac. on je dobar za prvog napadaca. Smajlagic je bez veze bolje dati mladom igracu to mjesto na klupi. zato nadam se da nema istine.
Ono sto je vazilo za Hebu 16/17 vazi djelimicno za Hamzu sad.Mogao je HLADNO imati na polusezoni 10 golova umjesto 4 da je iskoristio bar ove 100% sanse.Yebo nas je par utakmica pravo svojim promasajima.U Posusju sa 7-8m sam fula citav gol,protiv Leotara 2 kriminalna promasaja,Sloboda sam na gol fula opet,Celik u kupu opet sam na gol i stativa.To je samo ono na prvu sto mi se vrti u glavi

Moze ostati kao opcija br.2 ali prvi napadac ne smije biti.Smajlagic realno smijesno pricati.Bolje prikljuciti malog Bijelonju prvom timu.Vrijeme je vise,19 godina kad ce ako ne sad?Sa 24?
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5831
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 02 dec 2022, 16:18

Mi bez vrhunskog (benko komazec ) spica bez obzira koga doveli za trenera i ostala pojacanja cemo zavrsit na 9 mjestu

Spicevi iz B I C kategorije ne dolaze u obzir

1) bar jedan spic kvaliteta Benka
2) 2 stopera sebedzic milicevic
3) trener kodro ili bolji od tog
4) lijevo krilo..

Mislim kad ovako nesto doveli da bi mogli ugrozit SB na 2/3 mjestu

Avatar
belosevic23
Postovi: 929
Pridružen/a: 11 jun 2017, 01:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic23 » 02 dec 2022, 16:32

Jel moguce sa neki pisu sta to fali smajlagicu, pa fali mu sto ce dat 3 gola u sezoni a nama treba dvocifren broj da se mozemo bilo cemu nadati, tacno mi navijaci srozavamo ovaj klub jos vise spustajuci ljestvicu da bilo ko moze doci i igrati !!

Dandaroglu
Postovi: 11
Pridružen/a: 23 nov 2022, 09:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Dandaroglu » 02 dec 2022, 16:55

Smajlagicu fali sto je nas.

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 02 dec 2022, 17:10

JavierBosnia je napisao/la:
02 dec 2022, 16:12
Nemam namjeru sjediti sat da trazim takve postove, ali siguran sam da je bilo takvih komentara, moguce da su to bili oni sto mijenjaju misljenje ujutru i navecer, stvarno ne pamtim takve stvari imam pametnija posla :mrgreen:

Ma ne pilim, samo ne mogu onih sto glume da su najpametniji nakon bitke. Znas kad se nesto zavrsi, e onda bude ma znao sam ja.. Ako nesto podrzavam pa se ispostavi pogrsnim, jbg ja zajebao ko je mogao znati, a ne vadiona odma. Svoj stav imam, nekad je dobar nekad nije, al bar se ne prilagodjavam masi u datom momentu. Jer kad su svi podrzavali, ja sam kritikovao, kad svi pljuju ja podrzavam i tako :njanjanja:
Nije to stav to je kontriranje.
You are someone else I am still right here

Avatar
nokee
Postovi: 2217
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 02 dec 2022, 17:13

JavierBosnia je napisao/la:
02 dec 2022, 15:15
Dvolicni su neki ovdje poprilicno. 90% postova je ljetos bilo da je ovo najbolji prijelazni rok odradjen samo sto su se otjerali oni debili, a kad su se dovodili Ikic, Dzafic, Cirjak, Nardin, Musa bilo je uff strasni igraci, najbolji iz lige, plus ovi iz vana = bravo Hadzija
Sad sve naopako. Okej haj
Ljetos Smailagic potpisa za Tuzlu, ou uzese nam ga, dobar napadac, steta. Sad treba da dodje, ma gdje ces njega :D
:thumbup:

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6426
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la JavierBosnia » 02 dec 2022, 17:14

Ne, procitaj predzadnju recenicu. U vecini situacija se moje misljenje i stav poklapa sa masom. Samo kad krenu kola nizbrdo ja ostajem na istoj strani.
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
Testo
Postovi: 2484
Pridružen/a: 19 feb 2016, 22:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Testo » 02 dec 2022, 17:54

Jel ovo Smajlagić ?
slika
„Ne mogu, brate, ja igrati za novac i slušati kako treba da igram.
Hvala im, bili su korektni i nisu mi pravili probleme.
Rekao sam im da ja mogu da igram samo za Sarajevo.“

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Unknown2 » 02 dec 2022, 18:01

Mislim da je to Irfan Ramic

Avatar
SviUNapad1jeAFH
Postovi: 1750
Pridružen/a: 10 nov 2021, 09:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SviUNapad1jeAFH » 02 dec 2022, 18:17

Ako već ide Dizdarević treba zaganjat Brajlovića, da imamo 2 kvalitetna golmana pa nek brani ko je bolji...

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 29 gostiju.