FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste zadovoljni odrađenim prijelaznim rokom i trenutnim igračkim kadrom?

Da
125
47%
Ne
143
53%
 
Ukupno glasova: 268

Benkara21
Postovi: 3569
Pridružen/a: 01 avg 2015, 14:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Benkara21 » 18 jan 2022, 21:44

ado-hz je napisao/la:
18 jan 2022, 21:42
Sa Mirčevskim je sve zavrseno samo jos oko plate malo serucka i trazi 5000KM a mi mu mozemo ponuditi 3000€.
Valjda ce ga premuntati
Sarkastični brat
Yugoslavia: ★★
Bosnia&Herzegovina League: ★★★★★
Bosnia&Herzegovina Cup: ★★★★★★★
Super Cup: ★
18.05.2019. 🏆

Avatar
kupus army
Postovi: 1549
Pridružen/a: 02 mar 2010, 23:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kupus army » 18 jan 2022, 21:45

ado-hz je napisao/la:
18 jan 2022, 21:42
Sa Mirčevskim je sve zavrseno samo jos oko plate malo serucka i trazi 5000KM a mi mu mozemo ponuditi 3000€.
Valjda ce ga premuntati
Dobar je Memo, samo ga treba premuntati da mu damo više nego što traži 😂
Kao dijete 's tobom ja osjetilo bol,svu srecu ovog svijeta,dobro,a i zlo!

bordobijeli
Postovi: 14260
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 18 jan 2022, 21:47

feniksptica je napisao/la:
18 jan 2022, 21:38
Treba ga gledati po tome. Htio je biti veci od kluba i trenera. Ne ide to. Olos.

Na cast svakom ko ga brani.
Okusio malo eura i doso ovdje da se provodi. Jednom Kodri, kome samo kopacke cistit moze
Pricamo o karijeri i uspjesima. Uopšte ga ne branim, postujem ga kao igraca Sarajeva i sjecam ga se kao neko ko je ginuo na terenu.

vedinjo98
Postovi: 2105
Pridružen/a: 22 nov 2020, 14:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la vedinjo98 » 18 jan 2022, 22:00

Cimirot je na kraju krajeva jos uvijek najveci izlazni transfer, Dzemo moze u diskusiju, ali ipak Gojko je prije njega. Ima jos vremena i za Rahmana, ako nastavi pruzati vrhunske partije mozda i napreduje u jacu ligu.

Meni je Rahman jedan od drazih igraca poslije rata prije svega zbog toga sto je svojim mentalitetom dizao ostatak ekipe. A onda i pridodate tome i cinjenicu da je svoj uticaj na terenu materijalizovao trofejima.
Zadnja izmjena: vedinjo98, dana/u 18 jan 2022, 22:02, ukupno mijenjano 1 put.
FK SARAJEVO
🏆 Titula 7x 🏆
🏆 Kup 7x 🏆

Avatar
zlo87
Postovi: 3272
Pridružen/a: 04 dec 2015, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zlo87 » 18 jan 2022, 22:01

Ma kakav Rahmanovic dobivao bezveze kartone
Pjevam ti iz duše kad svi ostali šute, poklanjam ti vječnost, ne samo minute..

Avatar
GalileoGalilei
Postovi: 2088
Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GalileoGalilei » 18 jan 2022, 22:09

Dobro, gore ko je rekao da je Rahman najbolji poslijeratni igrač, nije pogriješio. Odličan igrač, koji grize, koji ima muda, a i znanje. Takvi igrači se cijene i takvi će vazda ostati u sjećanju svakom navijaču.

Ipak, za mene je neprikosnoven Cimirot. Momak koji je profesionalac 1/1, koji je igrao s takvom lakoćom, u to vrijeme ubjedljivo najbolji igrač lige. Pored njega je i mlitavi Radovac izgledao kao igrač.
Za mene je on broj 1, ali svako ima svoje viđenje.

Gledaj ti ove logike za klubove.. Znači, Konya je bezveze klub, jer nemaje neku aman zaman historiju. Gleda se trenutna situacija i stanje na tabeli. Po toj logici, onda je i Atalanta tamo neki klub, džaba svi rezultati ovih godina, jer ebiga ne zovu se Juve, Inter ili Milan.

bordobijeli
Postovi: 14260
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 18 jan 2022, 22:12

GalileoGalilei je napisao/la:
18 jan 2022, 22:09
Dobro, gore ko je rekao da je Rahman najbolji poslijeratni igrač, nije pogriješio. Odličan igrač, koji grize, koji ima muda, a i znanje. Takvi igrači se cijene i takvi će vazda ostati u sjećanju svakom navijaču.

Ipak, za mene je neprikosnoven Cimirot. Momak koji je profesionalac 1/1, koji je igrao s takvom lakoćom, u to vrijeme ubjedljivo najbolji igrač lige. Pored njega je i mlitavi Radovac izgledao kao igrač.
Za mene je on broj 1, ali svako ima svoje viđenje.

Gledaj ti ove logike za klubove.. Znači, Konya je bezveze klub, jer nemaje neku aman zaman historiju. Gleda se trenutna situacija i stanje na tabeli. Po toj logici, onda je i Atalanta tamo neki klub, džaba svi rezultati ovih godina, jer ebiga ne zovu se Juve, Inter ili Milan.
Trenutno je i Tuzla City druga a ja kazem nisu nam ni do koljena i nikad nece biti. Isto je i Konyom u Turskoj osrednji klub koji je po svemu iza Feneera, Galate, Bešiktaša i Trabzona

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 18 jan 2022, 22:27

Škoro i Berberović klasični menadžerski transferi.Njih dvojica su ispali dva mlada naivna mahalca koja su upala u kola nekoliko menadžera, koje su predvodili Raša Bebić iz Novog Sada i šiptar Nusret Jašari.Jedino ih je zanimalo kako da ih opljačkaju i sebi uzmu što vecu proviziju, igrači i njihova uloga u novim sredinama im nisu bili ni u peti.Škoro za Marsej odigrao 6 utakmica i otjerali ga poslije par mjeseci, Berberović mislim da ni jedan jedini trening nije odradio sa Bayerom.

izdzezveubrazil
Postovi: 2356
Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la izdzezveubrazil » 18 jan 2022, 22:31

Historicar je napisao/la:
18 jan 2022, 22:27
Škoro i Berberović klasični menadžerski transferi.Njih dvojica su ispali dva mlada naivna mahalca koja su upala u kola nekoliko menadžera, koje su predvodili Raša Bebić iz Novog Sada i šiptar Nusret Jašari.Jedino ih je zanimalo kako da ih opljačkaju i sebi uzmu što vecu proviziju, igrači i njihova uloga u novim sredinama im nisu bili ni u peti.Škoro za Marsej odigrao 6 utakmica i otjerali ga poslije par mjeseci, Berberović mislim da ni jedan jedini trening nije odradio sa Bayerom.
:clap:

To je to. Zato mi je smiješno te transfere uzimati kao relevantne za nešto. Jednako su relevantni kao Dalov transfer u Liverpool svojevremeno, dakle potpuno nebitni. Berberović je kasnije ipak izvukao solidnu karijeru drugim transferima, a Škoro je van granica BiH bio smiješan igrač, najmanje zbog talenta, a više zbog radnih navika i ljudi koji su mu vodili brigu o karijeri. Jedan Nermin Haskić je napravio puno više.

Ovo što je Cimirot uradio mora biti putokaz klubu kako se radi sa mladim igračem, a ovo što je Rahmanović uradio je putokaz kako se radi sa malo starijim igračem.

bordobijeli
Postovi: 14260
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 18 jan 2022, 22:32

Historicar je napisao/la:
18 jan 2022, 22:27
Škoro i Berberović klasični menadžerski transferi.Njih dvojica su ispali dva mlada naivna mahalca koja su upala u kola nekoliko menadžera, koje su predvodili Raša Bebić iz Novog Sada i šiptar Nusret Jašari.Jedino ih je zanimalo kako da ih opljačkaju i sebi uzmu što vecu proviziju, igrači i njihova uloga u novim sredinama im nisu bili ni u peti.Škoro za Marsej odigrao 6 utakmica i otjerali ga poslije par mjeseci, Berberović mislim da ni jedan jedini trening nije odradio sa Bayerom.
Ti momci su bili top igraci Škoro cudo od igraca, Dzemo isto u reprezentaciji bio standardan, s Litexom osvajao Bugarsko prvenstvo igrao LP i kup uefa. Evo sad iz ove perspektive gdje je klub puno organizovani nego tada, mi nemamo ni blizu takva dva igraca u ekipi da se interesuje Leverkusen i Marsej za njih.

Avatar
leo1946
Postovi: 1900
Pridružen/a: 20 sep 2021, 13:28
Lokacija: Stadion Kosevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la leo1946 » 18 jan 2022, 22:42

Lakoste je napisao/la:
18 jan 2022, 20:46
Rahmanovic je najbolji poslijeratni igrac Sarajeva.
Sto posto. Meni medju drazim igracima sto su obukli nas dres. Sve mu najbolje zelim, da u buducnosti jos bolji transfer napravi :bih:
1946-1987

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 18 jan 2022, 22:44

Za Berberovića ni danas nisam siguran oko tog transfera u Bayer, to je misterija teška.Znam da je vrlo brzo opet došao kod nas na neku posudbu, nema ni jedna jedina fotografija na kojoj je Džemo sa nekim obilježjem ili grbom Bayera, ni ekipna ni pojedinačna.Nakon Bayera jeste ostvario fine transfere.
Što se tice Škore, on je prvo iz Sarajeva otišao u ljubljansku Olimpiju, gdje je odigrao perfektnu polusezonu tokom jeseni 2000, a onda ga uvalili u Marsej.Svojevremeno je pričao da u svim tim cirkusima koje je prošao sa tim menadžerima, u jednom trenutku nije znao gdje se nalazi.Smjestili ga u neki hotel u Italiji i on na šibicama koje je pronašao u hotelskoj sobi povezao da se nalazi u okolini Bergama.

JVVVST
Postovi: 928
Pridružen/a: 17 jun 2020, 21:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la JVVVST » 18 jan 2022, 22:46

Kad je umjesto Sarajeva odabrao trecu austrijsku ligu, za mene je on prekrizen.
Ja volim volim volim samo tebe...


BŽKŠ

bordobijeli
Postovi: 14260
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 18 jan 2022, 22:48

Svidja mi se politika Osijeka. Bjelica sve trener - menager
dovode igrace u skladu s mogucnostima, evo danas doveli iz Hrv Dragovoljca krilo na 3,5 godine nepoznat igrac i onog mladog reprezentativca CG isto. Zna sta mu treba, gledaju na duge staze, imaju vec dobre rezultate a i imat ce.

spezial
Postovi: 3707
Pridružen/a: 23 feb 2021, 17:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la spezial » 18 jan 2022, 22:57

Rahman je igrac koji je sam mogao rijesiti utakmicu potezom, upravo ono sto nam je falilo ove polusezone najvise, igrac da prodje dvojicu-trojicu i napravi visak. Od njegovog odlaska ne sjecam se da je iko predriblao igraca, uz izuzetak fanima u onih par utakmica kad je bio blistav

bordobijeli
Postovi: 14260
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 18 jan 2022, 22:58

JVVVST je napisao/la:
18 jan 2022, 22:46
Kad je umjesto Sarajeva odabrao trecu austrijsku ligu, za mene je on prekrizen.
Mi sve prekrizi smo Škoru, Musemica, Repuha, Sušića, Handzica, Adukora, Tatara, Kadušića, Radovaca, Torlaka Pašića, Švrkića, Berberovica, Rustemovica, Turkovica, Pejovica, Bibliju, Crnkica, Resića, Hadzica, Bekica, Pavlovica, Varesanovica, Pidru, Kurdica itd itd itd
Hajmo trazit dobre strane i pozitivno gledati na koje sta uradio a ne uvijek se hvatati pogresaka i krizati ljude.

keli
Postovi: 2891
Pridružen/a: 18 jun 2021, 14:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la keli » 18 jan 2022, 23:06

Sutra 🇲🇰

Avatar
Hajdeee
Postovi: 5576
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hajdeee » 18 jan 2022, 23:20

http://www.life.ba/life/life-prica-ervi ... um/276082/

Pozdrav za bordo brata, ako je na forumu, a garant barem cita. :thumbup: :clap:
- FKS -

Avatar
Aduka87
Postovi: 9199
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 18 jan 2022, 23:29

Bordo bolesnik, brat nas hahaha ❤
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

Avatar
Ivano
Postovi: 586
Pridružen/a: 14 jan 2022, 00:26
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Ivano » 18 jan 2022, 23:31

Ma niko s Brankom Rihtmanom :mrgreen:
👑 TOM BRADY 👑

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: dr.van nostrand, unforgiven87, Uvijeknapravojstrani i 50 gostiju.