FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste zadovoljni odrađenim prijelaznim rokom i trenutnim igračkim kadrom?

Da
125
47%
Ne
143
53%
 
Ukupno glasova: 268

Avatar
Osttribine
Postovi: 2778
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 02 apr 2023, 11:55

umrobihzbogtebe1946 je napisao/la:
02 apr 2023, 11:48
Najbitnije je da navijamo za pobjedu Sarajeva protiv Ajle, Mirze i svih ostalih koje ne žele dobro našem klubu.

Do tada, nijedna druga pobjeda ne nosi preveliku važnost.

Svejedno, bez obzira na sve - Prva ljubavi, najveća radosti, pobjedu daj nam ti!
A ko je postavio doticne osobe na te pozicije, pitam za jarana sto kazu, smijemo li njega prozvati :roll:

Avatar
f0rest1946
Postovi: 3256
Pridružen/a: 18 maj 2016, 15:11
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la f0rest1946 » 02 apr 2023, 11:56

Danas aBd lagana pobjeda, ne zanima me ni Mirza ni Ayla samo moje Sarajevo ❤️

Ajmo pobjediti i prikljuciti se borbi za evropu ✌️

umrobihzbogtebe1946
Postovi: 1375
Pridružen/a: 07 feb 2020, 09:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la umrobihzbogtebe1946 » 02 apr 2023, 11:58

Osttribine je napisao/la:
02 apr 2023, 11:55
umrobihzbogtebe1946 je napisao/la:
02 apr 2023, 11:48
Najbitnije je da navijamo za pobjedu Sarajeva protiv Ajle, Mirze i svih ostalih koje ne žele dobro našem klubu.

Do tada, nijedna druga pobjeda ne nosi preveliku važnost.

Svejedno, bez obzira na sve - Prva ljubavi, najveća radosti, pobjedu daj nam ti!
A ko je postavio doticne osobe na te pozicije, pitam za jarana sto kazu, smijemo li njega prozvati :roll:
Naravno, slažem se. Glavni krivac. Pisao sam već o tome, da mu je stalo, mijenjao bi nešto davno.
Volim te Saraj'vo!

24.10.1946.
22.7.2023.
24.7.2023.
10.8.2023.

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9560
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 02 apr 2023, 12:13

Osttribine je napisao/la:
02 apr 2023, 11:55
umrobihzbogtebe1946 je napisao/la:
02 apr 2023, 11:48
Najbitnije je da navijamo za pobjedu Sarajeva protiv Ajle, Mirze i svih ostalih koje ne žele dobro našem klubu.

Do tada, nijedna druga pobjeda ne nosi preveliku važnost.

Svejedno, bez obzira na sve - Prva ljubavi, najveća radosti, pobjedu daj nam ti!
A ko je postavio doticne osobe na te pozicije, pitam za jarana sto kazu, smijemo li njega prozvati :roll:
Ja se zato nisam slagao za bojkot. Ako ćeš tjerati, ma tjeraj i vlasnika, on je i doveo sve te silne kretene. Ali eto, ko on ima dobre namjere..
On da ima dobre namjere, poslije Veleža bi ih sve u pickhu materinu otjerao.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
Osttribine
Postovi: 2778
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 02 apr 2023, 12:15

umrobihzbogtebe1946 je napisao/la:
02 apr 2023, 11:58
Osttribine je napisao/la:
02 apr 2023, 11:55
umrobihzbogtebe1946 je napisao/la:
02 apr 2023, 11:48
Najbitnije je da navijamo za pobjedu Sarajeva protiv Ajle, Mirze i svih ostalih koje ne žele dobro našem klubu.

Do tada, nijedna druga pobjeda ne nosi preveliku važnost.

Svejedno, bez obzira na sve - Prva ljubavi, najveća radosti, pobjedu daj nam ti!
A ko je postavio doticne osobe na te pozicije, pitam za jarana sto kazu, smijemo li njega prozvati :roll:
Naravno, slažem se. Glavni krivac. Pisao sam već o tome, da mu je stalo, mijenjao bi nešto davno.
:salut:

Tako je, svi smo protiv Mirze i Ajle, ali glavni i odgovorni krivac je Ismir Mirvić, a tu malo zamjeram i Hz, vrsi se samo pritisak na ovo dvoje dok glavnog i odgovornog ne spominju, sutra moze i ovu tuku Ajlu otjerati, a ko nam garantuje da nece opet kakvu budalu dovesti na tu poziciju.

Avatar
BordoBBoja
Postovi: 1211
Pridružen/a: 21 jun 2022, 16:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoBBoja » 02 apr 2023, 12:22

ZipSarajevo je napisao/la:
02 apr 2023, 11:34
BordoBBoja je napisao/la:
02 apr 2023, 10:42
Sanchez87hz je napisao/la:
02 apr 2023, 10:27


Lahko je tebi ovo ti jedno 10 profil.
Mali mirzin kercic zip je rekao da se vise nece vracati na forum kad je sabina dobila otkaz
:rol:
Samo se ti smiji zvaljo, tvoja rijec vrijedi ko i narkomanova

Avatar
Osttribine
Postovi: 2778
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 02 apr 2023, 12:22

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
02 apr 2023, 12:13
Osttribine je napisao/la:
02 apr 2023, 11:55
umrobihzbogtebe1946 je napisao/la:
02 apr 2023, 11:48
Najbitnije je da navijamo za pobjedu Sarajeva protiv Ajle, Mirze i svih ostalih koje ne žele dobro našem klubu.

Do tada, nijedna druga pobjeda ne nosi preveliku važnost.

Svejedno, bez obzira na sve - Prva ljubavi, najveća radosti, pobjedu daj nam ti!
A ko je postavio doticne osobe na te pozicije, pitam za jarana sto kazu, smijemo li njega prozvati :roll:
Ja se zato nisam slagao za bojkot. Ako ćeš tjerati, ma tjeraj i vlasnika, on je i doveo sve te silne kretene. Ali eto, ko on ima dobre namjere..
On da ima dobre namjere, poslije Veleža bi ih sve u pickhu materinu otjerao.
Naravno, evo sad odgovorih, iskreno ja za ovu Ajlu Alimanović prvi put cuo kad je dosla kod nas, Ismir Mirvic je doveo, pa vratio onu Poturu, pa Hadziju, imao je Ismir losih poteza od pocetka, ali ovde ga do neki dan predstavljali "dobrijem bošnjaninom" koji je došao da investira u naš klub, a eto neko sa strane ga uzima lopatom, ko biva nista on ne konta, preposteni nas hrasnicanin. Pa da je nekog prosjecnog navijaca Sarajeva na ulici pitao o Mirzi Varesanovicu reko bi mu nemoj ni za zivu glavu, navijaci ga ne podnose sa razlogom. Cinjenica je ta da smo pod njegovim vodstvom predsjedavanjem nazovite kako hocete u totalnoj rezultatskoj dubiozi, evo vec druga sezona zaredom. Jedino nam od ruke idu ti fan shopovi izgleda :D

TrofejiSuTu
Postovi: 441
Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TrofejiSuTu » 02 apr 2023, 13:17

BordoBBoja je napisao/la:
02 apr 2023, 12:22
ZipSarajevo je napisao/la:
02 apr 2023, 11:34
BordoBBoja je napisao/la:
02 apr 2023, 10:42


Mali mirzin kercic zip je rekao da se vise nece vracati na forum kad je sabina dobila otkaz
:rol:
Samo se ti smiji zvaljo, tvoja rijec vrijedi ko i narkomanova
:rol: :rol: :rol:
Inace danas bi mogla ipak sijevnuti dvica :opaopa: :opaopa: :opaopa:
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!

VenamaHrabrih
Postovi: 2436
Pridružen/a: 26 feb 2018, 21:31
Lokacija: sarajevo-pula-aix
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VenamaHrabrih » 02 apr 2023, 13:31

ZipSarajevo je napisao/la:
02 apr 2023, 09:30
VenamaHrabrih je napisao/la:
02 apr 2023, 08:16
ZipSarajevo je napisao/la:
02 apr 2023, 07:53
Hocel ko od pesimista da stavi svoj profil na megdan.
Ako Sarajevo izgubi ili nerjeseno odigra, ja idem s foruma....
A ako pobjedi, taj protiv koga igram, pa-pa mu je s foruma?

Ponuda vrijedi do objave pocetnih 11...
Jbg, ja sam optimista, ali mi je malo i dosadno. Valja čekat dok istekne terapija, a sve sam već pročitao.
Haj, more. Ako FKS pobjedi, ja odoh, u suprotnom ti
Ima li neko vremensko ograničenje, ili zavazda?
Radi poštenog pristupa, neka neriješeno bude isto za obojicu. Ili idemo, ili ostajemo obojica. Eto, ti odluči.
Ja sam mislio odjava skroz, medjutim s tobom nek bude ograniceno na 15 dana. Ko ce pisati onda duge postove kad odes skroz s foruma :mrgreen:
Shategabri je napisao/la:
02 apr 2023, 09:07
ZipSarajevo je napisao/la:
02 apr 2023, 07:53
Hocel ko od pesimista da stavi svoj profil na megdan.
Ako Sarajevo izgubi ili nerjeseno odigra, ja idem s foruma....
A ako pobjedi, taj protiv koga igram, pa-pa mu je s foruma?

Ponuda vrijedi do objave pocetnih 11...
Čemu? Ovo da pitaš komšiluk, pa hajde. Šta hoćeš da dokažeš, dušmanluk neki?
Opusti se, nije svijet vise crno-bijelo
😂🤣😂🤣😂🤣 nije valjda da sam toliko dosadan? Halalite, jbg.
More onda do u onu tamo neđelju. Ako bude nedlučeno, nek ostane kako je i do sad.
Trebo si igrat na dužinu postova, tu bi mi ga surduknuo 😅😅😅

Antikloc
Postovi: 2466
Pridružen/a: 11 mar 2021, 08:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Antikloc » 02 apr 2023, 13:32

ZipSarajevo je napisao/la:
02 apr 2023, 07:53
Hocel ko od pesimista da stavi svoj profil na megdan.
Ako Sarajevo izgubi ili nerjeseno odigra, ja idem s foruma....
A ako pobjedi, taj protiv koga igram, pa-pa mu je s foruma?

Ponuda vrijedi do objave pocetnih 11...
Ovakve opklade se ni u Alan Fordu ,ne bi postidili :urnebes: :mrgreen:
Dezinficiram,deratiziram kloceve po kucama,uredima,stadionima. Cijene pristupacne.
Iznad glava viju se barjaci
Idu papci,olovski seljaci !!

VenamaHrabrih
Postovi: 2436
Pridružen/a: 26 feb 2018, 21:31
Lokacija: sarajevo-pula-aix
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VenamaHrabrih » 02 apr 2023, 13:33

pitartz je napisao/la:
02 apr 2023, 09:23
VenamaHrabrih je napisao/la:
02 apr 2023, 08:12
Slobodi treba pobjeda i tu je naša šansa. Ako se zatvore, a mi budemo morali kreirat nešto preko Šerbečića, prije ćemo ga primit nego dati.
Po mome mišljenju, najbolje bi bilo poduplat bokove, nešto ovako:
Dizd/Šah.
Mul-Mart-Šerb-Rad
Vran-Bal
Giul-Avr-Zilj.
Ren/Čat

U odbrani je to 4411, dupli blok. E sad, koliko su naši spremni sinhorinozavano se kretati??
Ovaj Pranjić, sudeći po njegovim igrama, pokušat će izigrati našu odbranu trokutima i davati loptu u for iza leđa. Zato moramo uvijek biti iza lopte u odbrani. Ne trebamo mi srljati u otimanje lopte, nego se postaviti zonski.
Haj nek je sasrećom.
Ma nije valjda da se od Mirze ocekuje da podupla bokove i da se formacija u fazi odbrane mijenja?

Ubijte me ako on zna ista drugo osim procitati pocetnih jedanaest
Ja se opet nekako nadam... Ko i onaj propalitet u školi Sva znaju da ne zna, al se blesavi prave kad prepisuje. Pa nekako kontam da će neđe nešta od nekog prepisat.

VenamaHrabrih
Postovi: 2436
Pridružen/a: 26 feb 2018, 21:31
Lokacija: sarajevo-pula-aix
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VenamaHrabrih » 02 apr 2023, 13:36

Hajdeee je napisao/la:
02 apr 2023, 11:00
rishovski je napisao/la:
02 apr 2023, 10:45
EVO LOPTE,EVO IGRALIŠTA,NIKO,NIKO,NE MOŽE NAM NIŠTA.... SAAAAAAAA RA JE VOOOOOO....
slika
Nasmrkani, botoksirani robot.


I to u kvaru.
Ma prišarafio bih ga ja, taman da joj je dole razvodna kutija.

Avatar
NisamInSajder
Postovi: 3566
Pridružen/a: 25 jan 2021, 18:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NisamInSajder » 02 apr 2023, 13:42

GalileoGalilei je napisao/la:
01 apr 2023, 21:04
napoleon72 je napisao/la:
01 apr 2023, 19:19
Yebo vas vise prica "svak na svojoj poziciji". Hocemo li spomenut kad je Ferguson razmontirao Arsenal sa 8 odbrambenih igraca? Kad je osvojio ligu sa Rooneyem kao CMFom? Guardiola danas unistio Liverpul sa Stonesom i Akeom na bekovima, obojica prirodni stoperi, Stones cak i u sredinu ulazio. Klopp od centralnog veznog Firmina napravio laznu devetku koja je zabila 100+ golova u dresu Liverpula. Zayebi to ba vise, samo izgovori. Kad imas sistem, taktiku, viziju, sve se uklapa na svoje mjesto. Sto nam nije smetalo kad je Cala pomjerio Dulju na AMFa a Ivetica na DMFa i bio u borbi za duplu krunu do zadnjeg kola?
Kako raja mlati gluposti, to je fascinantno. Čuj staviš ih na prirodne pozicije i to je sve, jašta malo trasu, to više ne može ni u ovoj ligi proći. Moraš imati ideju, sistem i atmosferu da bi to bilo to. Naravno da igrači trebaju igrati na prirodnim pozicijama, ali to nije nužno.

Ukoliko se igra sutra ne bude bolja za 1%, pobjedu možete zaboraviti. Ja više ni protiv najgore ekipe nisam siguran, odron smo teški.
Nego šta nego mlati. Pa evo u svim utakmicama Varešanović je izveo svih 11 igrača na poziciju gdje su najbolji. Možda se možeš lomiti oko Vrančića, jer je on realno najbolji i najviše može donijeti na polušpici ili kao visoka osmica, ali i ovo što igra odlično odradi. A igra je nikad gora, čak je i Dudić imao nekih minutica u kojima je igra izgledala na nešto, ovdje ništa. Posušje je očajno, ljudi u najgoroj formi i realno dosta slabiji nego u prošloj polusezoni, a ni Široki nije nešto posebno odigrali, realno, Široki je loš bio, naši ih na početku iz indvidualnog kvaliteta načeli i to je to. Tokom čitave utakmice samo indivudalni kvalitet stvarao nešto.

Nemamo sistem kako se braniti, kako napadati, šta kada se radi. Ništa. Džaba što je u svim ovim utakmicama svih 11 igrača na priordnoj poziciji, kad nemaju jasne zadatke šta da rade i kako da dolaze/napadaju protivnika.

Od samo pozicije, tj. da je on igrao tu poziciju ili da je ranije školovan za tu poziciju, bitnije su kvalitete koje ima i kako ih iskorsititi na toj poziciji. Ovdje se jedino iskorištava Balta, koji kolje i ulijeće klizeći sa dvije noge na 35 metara od našeg gola kod aut linije, gdje protivnik nema šta raditi sa loptom.

Ideja za alibi danas može biti "Tuzlanska publika nije bila nama naklonjena, odradili su pravu stvar za svoj klub, bili su Slobodin 12. igrač."

Da se osjeti sistem dovoljno je vrlo kratko vrijeme, pogotovo kod nas gdje je pola ekipa bez sistema ili je taj neki jednolični sistem koji se igra još samo u Bosni, pa sve drugo izgleda naučna fantastika, izmišljanje tople vode. Vidjet će se šta je Pranjić spremio za danas.
Suti, samo suti
suti moj djecace plavi

VenamaHrabrih
Postovi: 2436
Pridružen/a: 26 feb 2018, 21:31
Lokacija: sarajevo-pula-aix
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VenamaHrabrih » 02 apr 2023, 13:43

Osttribine je napisao/la:
02 apr 2023, 11:13
Ali najjaci su mi ovi pitarski djeciji izgovori "zapnu protiv nas, pretvore se u Real ili Barcu" :D Jok eto skinut ce neko gace samo zato sto si FK Sarajevo, pa u svim ligama je tako kad uslovno receno manji klubovi igraju protiv vecih i imaju veci motiv nego obicno, ali ti ako si pravi mogu se oni napinjati koliko hoce. Sto se utakmica sa Slobodom na Tusnju tice, u zadnjih 7,8 utakmica imamo dobru statistiku od 5 pobjeda, medjutim ovo Mirzino Sarajevo i igra ne ulijevaju danas nikakvu nadu, brzo ste zaboravili recimo prvo poluvrijeme protiv ovog proljeca po igri mozda i najslabije ekipe, Posusja. Ne ocekujem ni danas neki veliki pomak u nasoj igri, posebno sto vjerujem da ce Sloboda biti ta koja ce napadati, imaju novog trenera, gori im za opstanak, stadion ušminkan, derbi utakmica, publika, motiv vise. Ali kako god neka je sretno našoj ekipi pa vidjecemo danas za šta ce to biti dovoljno.
Naša šansa i jest u tome da napadnu. Budemo li mi napadali, neš gola do lejletu kadra dat.

Antikloc
Postovi: 2466
Pridružen/a: 11 mar 2021, 08:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Antikloc » 02 apr 2023, 13:47

Osttribine je napisao/la:
02 apr 2023, 11:13
Ali najjaci su mi ovi pitarski djeciji izgovori "zapnu protiv nas, pretvore se u Real ili Barcu" :D Jok eto skinut ce neko gace samo zato sto si FK Sarajevo, pa u svim ligama je tako kad uslovno receno manji klubovi igraju protiv vecih i imaju veci motiv nego obicno, ali ti ako si pravi mogu se oni napinjati koliko hoce. Sto se utakmica sa Slobodom na Tusnju tice, u zadnjih 7,8 utakmica imamo dobru statistiku od 5 pobjeda, medjutim ovo Mirzino Sarajevo i igra ne ulijevaju danas nikakvu nadu, brzo ste zaboravili recimo prvo poluvrijeme protiv ovog proljeca po igri mozda i najslabije ekipe, Posusja. Ne ocekujem ni danas neki veliki pomak u nasoj igri, posebno sto vjerujem da ce Sloboda biti ta koja ce napadati, imaju novog trenera, gori im za opstanak, stadion ušminkan, derbi utakmica, publika, motiv vise. Ali kako god neka je sretno našoj ekipi pa vidjecemo danas za šta ce to biti dovoljno.
Tocno,ovo za zapinjanje !! Dok nam je Gazda bio dobri,posteni i preposteni Nam iz prijateljskog i nesvrstanog Vijetnama a sef struke Veliki Gospodin Vinko Marinovic ,preko godinu dana su se svi napinjali i zapinjali ali niko se nije mogao dovoljno napeti ! :mrgreen:
Sjecam se k'o da je bilo danas Maja 91-e kad smo poslali Slobodu u drugu ligu :mrgreen: Haosa koji smo napravili u Doboju,policijskog doceka u Tuzli,Bernarda Barnjaka sa tri gola i 0-4 za nas :mrgreen:
Danas bi bilo dosta i 0-3,pa da opet krenu ka drugoj ligi a mi ka Evropi :mrgreen:
Dezinficiram,deratiziram kloceve po kucama,uredima,stadionima. Cijene pristupacne.
Iznad glava viju se barjaci
Idu papci,olovski seljaci !!

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5823
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 02 apr 2023, 13:57

Ja nemogu da prihvatim cinjenicu da navijac nekog tima 27 bodova (30 u nasem slucaju) sa -7 ili-4 preda sezonu. Bez obzira da nam je na klupi najveci neprijatelj u vidu Amara osima ili radovan karadzic, a ne mirza cicak. Cicak je bio uz klub i kad smo bili na hrenovki a i na trebinama je uvjek bio.
Naravno da je on uzasnim izjavama pogrijesio, al da je toliko zla nanio nije.
Recimo izdajnik iz visokog nam je bio sportski direktor, dosao na tu poziciju direktno iza mesare nadimak lazni pape

Gd bio najveci kriminalac u bh pa i bivse yuge celo bajramovic, nije smio niko pisnut

Muco baljak takodje kriminalci koji otvoreno se bave tim poslom nesto ko mini celo

Nijaz gracic htio da promjeni ime, i svi smo vidjeli da je njegovo znanje na tom nivou olimpic pa olimpik na nk olimpic i onda kljuc u bravu

Naj bogati covjek koji ulaze u bh fudbal(konstantno) je dragan covic tacnije njegova korporacija hdz bh. Iz nikakvih sportski razloga vec politicko stranacki, drugi je mili dodig on je bogati od covvica al vise voli lovu od istog i uplacuje u borac samo kad osjeti da gubi glasove da par miliona odma objavi u medije i inda ooet 2-3 godine nista

Treci naj bigati smo mi privatni kapital sa 0 pomoci od drzave privatnim novcem se 100% finansiramo, sto ja i podrzavam 1000%

Btw; degresija azmir husic krenuo da udari stocem naseg direktora, ivica osim prodo utakmicu oduzeti zelji bidevi dobio ime ulice (pa da je nas igrac mi bi njegovo ime stavili na javnu kuci il zatvor)

Avatar
BordoBBoja
Postovi: 1211
Pridružen/a: 21 jun 2022, 16:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoBBoja » 02 apr 2023, 14:07

Zukanovic je napisao/la:
26 dec 2022, 21:14
Ako bude doslo 20% od ovi imena onda idemo po titulu. :D
Sreca pa te na tm uhljupise
Ne bi se ti hljeba najeo od fudbala

bordobijelisampion
Postovi: 1529
Pridružen/a: 10 dec 2022, 16:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijelisampion » 02 apr 2023, 14:21

Evo Marko Nikolić u partizan a rekao da hoce evropske klubove :kuknjava:

Avatar
BordoBBoja
Postovi: 1211
Pridružen/a: 21 jun 2022, 16:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoBBoja » 02 apr 2023, 14:25

bordobijelisampion je napisao/la:
02 apr 2023, 14:21
Evo Marko Nikolić u partizan a rekao da hoce evropske klubove :kuknjava:
Pa to mu je dom
Nesto ko zvezda usrivoju

scudetto89
Postovi: 2656
Pridružen/a: 25 dec 2016, 16:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la scudetto89 » 02 apr 2023, 14:31

Teren odlican, nema izgovora zalizani izadjite i odigrajte najbolje sto znate, pobjeda nece doci u pitanje, u suprotnom poraz nam ne gine, tj ako budete kao curice igrali ! ;)

Sretno bordo momci ... :kafa:
04.10.2009 !
1946 !
HZ ' 87 !

Grizzlies FC

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Lobudaraczapamcenje, Maestro^^, SamoDaKazeem i 61 gost.