FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
tarpi do bagro 2
Postovi: 527
Pridružen/a: 09 jan 2011, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tarpi do bagro 2 » 29 maj 2011, 21:34

Dajte neki izvjetaj,nisam bio u gradu :(
---Skinhedi oko mene skankuju...

Avatar
DaRtAnJaN
Postovi: 492
Pridružen/a: 18 avg 2010, 13:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DaRtAnJaN » 29 maj 2011, 22:53

Megamon je napisao/la:
DaRtAnJaN je napisao/la:ne mogu ovih modernih navijaca koji kao izjavljuju "nezadovoljni smo sezonom" :lol: pa vi niste normalni... sa ovakvom turbulentnom sezonom, ovakvim upravama :lol: :lol: , treneru i na kraju igrackom kadru, prezadovoljni mogu biti svi i da ne kukaju jer je moglo biti puno gore :?
Prihvati se ti MANU,za tebe je periferija neminovonost.Evo moja glava ako si ove godine otis'o na vise od 3 utakmice Saraj'va.Kenjas k'o foka preko interneta,naravno da je neuspjesna sezona :!:
:lol: :lol: :lol: vidim ti se kao neki vodja ss.ba hordi tako nesto :lol: bolan nije ti ovo United, kontas! Ovaj klub dokle se ne organizuje i ne vrati iz dugova, opstanak u premijer ligi je odlican uspjeh. Za sta da dajem 6 KM? Ja volim ono Sarajevo iz ne tako davne i daleke historije, nesto sto se desavalo prije rata. Eh kad takvo bude stanje i kad budemo imali igrace kao tada onda sve ovo vrijedi nekih zivaca, love i vremena! Brate, ja jedva skupim za dnevne obroke, nemoj se samo hvaliti da sada Sarajevo moze bolje, kad ne moze! Prihvati realnost i kreni da gradis Sarajeva iz pocetka. A iskreno da ti kazem nervira me neki hooliganizam i ostale p.materine, nafurana djecurlija koja ni ne znaju sta je ljubav prema klubu.
we love United, we do!

CR 7 + Beckham 7 = Chicharito 14

Avatar
Megamon
Postovi: 4944
Pridružen/a: 15 sep 2010, 21:28
Lokacija: Izmedju planina u srcu doline
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Megamon » 29 maj 2011, 22:55

Guzonja da si pravi navijac otis'o bi na utakmicu dao pare za kartu i tako pomog'o klubu da izadje iz krize.Ti si onaj pravi derby navijac koji je tu kad se osvajaju titule a kad dodje teza situacija pratis evropske velikane preko Tv-a.Vjeruj mi,takvi nam ne trebaju.

A ljubav prema klubu je sjediti kuci i cekati da novac padne s neba?

PS:nisam nikakav ultras,huligan nego normalan navijac koji ide na Kosevo zbog Sarajeva.
Kada dodje sudnji dan, kad' dusa napusti tijelo Bog ce da nam kaze da je krep'o Zeljo, na taj dan sve plave boje se gase, a ostat ce BORDO da lijepi Dzenet krase!

Avatar
ado-hz
Postovi: 3404
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 29 maj 2011, 23:09

1994-2011.......17godina.....2 titule prvaka.....jedna od te dvije iako priznata od uefe racunamo je mada nije 100% osvojena na terenu,al haj neko ce se naci pametan pa reci zasluzena,mada je lopta okrugla pa je sve moguce a to dobro znamo jer smo u jednom utakmicu razvaliki komsinice a oni postali prvaci.....hocu da kazem ako smo veliki klub a svi kazemo da jesmo mene je stid da za 17godina osvojimo samo 2 titule.Znaci rodi ti se dijete slavis titulu,zazrsi ti dijete srednju skolu slavis titulu...SRAMOTA. Sto se tice kupa taj me trofej ne zanima bas puno,to moze osvojiti bilo koja seljacka ekipa. Meni je kup dobar kad osvojis prvenstvo pa ako mozes usput osvojis kup pa da kazes DUPLA KRUNA...nekako dobro zvuci kad kazes DUPLA KRUNA....a kup ko kup mi je nebitan....samo titula me zanima i nista vise....sto se tice igraca,sradnja zalost,al sve dok ne dodje neko ko ima para da uzme klub,ulozi pare,dovede igrace,pa neka onda prodaje,vrti pare radi sta god hoce ali samo da ekipa bude Evropska,al da Bog da da cemo taj film gledati.Zadovoljavat cemo se pobjedama kuci protiv seljackih ekipa,citati u novinama idemo da se nadigravamo u Travnik,Gradacac,Trebinje...zadovoljni smo bodom....stid me vise takvih clanaka u novinama i izjava trenera i kvazi igraca.Ako mi SARAJEVO nemozemo da budemo strah i trepet u ovoj ligi ko onda moze??? Od igraca koje treba zadrzati moze dijeliti misljenje samnom ko hoce ili nemora su po meni: Torlak, Dupovac, Muharemovic, Arsenijevic, Scepanovic, D.Hadzic....na hoklici svi ostali (3 Handzica....Comori....Nuhici....Sehovici....Belosevici....Obuca....i mozda jos par nekih.) Djeci treba davati sansu ali ne treba bas ovako kako smo do sada radili, ne mozes ti godisnje da napravis od 5 juniora prave igrace, to je proces koji traje 2-3 godine. Haj da guras 2 juniora da igraju al 8 puno brate. Trebas u ekipi imati Zeku koji zna sve sa loptom da bi da djeca imala od koga da uce i da dobijaju na sigurnosti.Nemoze K.Handzic biti kapiten kad njega niko ne slusa niti ima neki autoritet,ni to se tako ne radi, guraj ga u repki, nek igra sve ok al kapiten da mi je brat nemoze vala biti, jer kapiten treba da bude neko ozbiljniji recimo Torlak, iz razloga sto je stoper,das mu da je kapiten,znas da treba da igra malo ostrije,sudija ce ga gledati malo drugacije...ima to sve svoje sto bi to bilo bolje,al dzaba kod nas sve kontra. Prazne price uprava koje su prodefilirale u ovih 17 godina su mi smijesne,gade mi se, a mi postajemo telad da sutimo i slusamo prazne price. Ima li,postoji li covjek na ovom dunjaluku koji voli Sarajevo,ma nemora ni da voli ali da zeli da udje u klub da ima pare, da ulozi i napravi ekipu....izgleda da ne postoji jer nemozes od raznih gazda pizzerija, taxista, menadjera kojekakvih, rodbina, rodjaka, punaca, badza, rodjaka da napravis red u klubu, jer kod nas igraci igraju kako ti ljudi kazu. Mozda treba krenuti od trenera i recimo dovesti Husrefa,koje opet najvise vjerujem da je posten i da kod njega nema štele i preko veze da neko igra. Mislim da treba potpisati neki ugovor o saradnji sa UNIS-om, Radnikom iz Hadzica ili Napretkom o posudbi igraca jer nam propadaju igraci koji nemogu svi da dobiju priliku. Svaki veliki tim u Evropi ima svoju B ekipu zasto nebi i mi imali, pa da tamo pratis juniore kako igraju, ako se neko pokaze vratis ga, ako neko sere i ne zalaze se iz prvog tima kao sto su Hamzagic, Jahovic, Gutic posaljes ih tamo. Al izgelda bez para nista, a mi para nemamo ima vec 17godina, dok god mi dovodimo dzaba igrace koji nemaju ugovora, i dok god gledamo igrace koji su nekad igrali u Sarajevu ili su iz Sarajeva da im ne placas stan pa ih dovodimo nema napretka.Sto se tice sozeno da zavrsim ovaj roman koji mnogi nece procitati al barem je nemi laske..hehe....sto bi rekli kako si se nadala dobro si se udala....nemoze pita od govana...mislim moze al vidimo kakva....vidjecemo sad u ovih mjesec dana pojacanja koja ce doci ili nece doci koga ce dovesti i sve ce mi biti jasno odmah cemu se nadati sljedecu sezonu.

Avatar
DaRtAnJaN
Postovi: 492
Pridružen/a: 18 avg 2010, 13:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DaRtAnJaN » 29 maj 2011, 23:18

Megamon je napisao/la:Guzonja da si pravi navijac otis'o bi na utakmicu dao pare za kartu i tako pomog'o klubu da izadje iz krize.Ti si onaj pravi derby navijac koji je tu kad se osvajaju titule a kad dodje teza situacija pratis evropske velikane preko Tv-a.Vjeruj mi,takvi nam ne trebaju.

A ljubav prema klubu je sjediti kuci i cekati da novac padne s neba?

PS:nisam nikakav ultras,huligan nego normalan navijac koji ide na Kosevo zbog Sarajeva.
eto ti lekcija broj 1: nikad ne prosodjuj nekoga koga ne znas!
ti mene zezas ili mi govoris da ja ljubav svom klubu trebam da platim? :lol: :lol: :lol: takvi nam ne trebaju i slicne price babi svom pricaj ;) ja do svoje 12te godine vise puta isao na kosevo nego sto ces ti 15te :D ali eto, ne volim rasprave ovog tipa gdje neko namece svoje razmisljanje drugoj osobi. Lopovima nedam novac a kad bude privatizovan od strane fahre the boy-a onda ce mozda licit' na nesto. Ali vi bi radije u drugu ligu nego fahru za presidenta :D
we love United, we do!

CR 7 + Beckham 7 = Chicharito 14

Avatar
Frutek
Postovi: 3080
Pridružen/a: 21 okt 2008, 14:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Frutek » 29 maj 2011, 23:21

DaRtAnJaN je napisao/la:
Megamon je napisao/la:Guzonja da si pravi navijac otis'o bi na utakmicu dao pare za kartu i tako pomog'o klubu da izadje iz krize.Ti si onaj pravi derby navijac koji je tu kad se osvajaju titule a kad dodje teza situacija pratis evropske velikane preko Tv-a.Vjeruj mi,takvi nam ne trebaju.

A ljubav prema klubu je sjediti kuci i cekati da novac padne s neba?

PS:nisam nikakav ultras,huligan nego normalan navijac koji ide na Kosevo zbog Sarajeva.
eto ti lekcija broj 1: nikad ne prosodjuj nekoga koga ne znas!
ti mene zezas ili mi govoris da ja ljubav svom klubu trebam da platim? :lol: :lol: :lol: takvi nam ne trebaju i slicne price babi svom pricaj ;) ja do svoje 12te godine vise puta isao na kosevo nego sto ces ti 15te :D ali eto, ne volim rasprave ovog tipa gdje neko namece svoje razmisljanje drugoj osobi. Lopovima nedam novac a kad bude privatizovan od strane fahre the boy-a onda ce mozda licit' na nesto. Ali vi bi radije u drugu ligu nego fahru za presidenta :D
E to se prijatelju zove ponos ;)
Tiger Woods-John Terry-Karim Benzema-Peter Crouch-David Beckham-Franck Ribery-Bill Clinton
Ni sreće ni tuge do tebe nema mi druge, FK SLOBODA TUZLA

Avatar
babilonTM
Postovi: 974
Pridružen/a: 03 maj 2011, 19:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la babilonTM » 29 maj 2011, 23:25

Sarajevo bi poštovao uvjek, ali da ode u ruke Fahri to bi bilo fakat previše!
Željo je klub koji se voli u cijelom svijetu !

Samo F.K.S !!
Postovi: 4088
Pridružen/a: 18 jun 2010, 11:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samo F.K.S !! » 29 maj 2011, 23:25

babilonTM je napisao/la:Sarajevo bi poštovao uvjek, ali da ode u ruke Fahri to bi bilo fakat previše!
Pa mislis da bi to dopustili ?!?

Tarantino
Postovi: 429
Pridružen/a: 15 avg 2010, 11:27
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tarantino » 29 maj 2011, 23:26

Samo F.K.S !! je napisao/la:
babilonTM je napisao/la:Sarajevo bi poštovao uvjek, ali da ode u ruke Fahri to bi bilo fakat previše!
Pa mislis da bi to dopustili ?!?
pa misliš da bi mogli nešto uraditi? ;)
ali nema para,sve se rastalilo....

Avatar
babilonTM
Postovi: 974
Pridružen/a: 03 maj 2011, 19:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la babilonTM » 29 maj 2011, 23:27

Samo F.K.S !! je napisao/la:
babilonTM je napisao/la:Sarajevo bi poštovao uvjek, ali da ode u ruke Fahri to bi bilo fakat previše!
Pa mislis da bi to dopustili ?!?
Nadam se da nebi!
Željo je klub koji se voli u cijelom svijetu !

Avatar
DaRtAnJaN
Postovi: 492
Pridružen/a: 18 avg 2010, 13:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DaRtAnJaN » 29 maj 2011, 23:35

babilonTM je napisao/la:
Samo F.K.S !! je napisao/la:
babilonTM je napisao/la:Sarajevo bi poštovao uvjek, ali da ode u ruke Fahri to bi bilo fakat previše!
Pa mislis da bi to dopustili ?!?
Nadam se da nebi!
gdin. Fahro bi od Sarajeva napravio jaci klub od Dinamo Zagreba ;)
we love United, we do!

CR 7 + Beckham 7 = Chicharito 14

Tarantino
Postovi: 429
Pridružen/a: 15 avg 2010, 11:27
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tarantino » 29 maj 2011, 23:37

babilonTM je napisao/la:
Samo F.K.S !! je napisao/la:
babilonTM je napisao/la:Sarajevo bi poštovao uvjek, ali da ode u ruke Fahri to bi bilo fakat previše!
Pa mislis da bi to dopustili ?!?
Nadam se da nebi!
sigurno ne bi,ispisivanjem parola na utakmicama i skandiranjem bi otjerali svakoga. :roll: ako se donese zakon o privatizaciji klubova tj. ako on bude htio kupiti fks,nemoj uopšte sumnjati da se to neće desiti,a ove internet priče "ja bi ovo" " ja bi ono"...su priče za malu djecu.
ali nema para,sve se rastalilo....

mma_hz
Postovi: 10629
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 29 maj 2011, 23:48

Slusaj shvatam ja tebe sta zelis reci ,al takvi nam kao ti ne trebaju navijaci...ajde ti fino na temu uniteda i nudi im fahru za vlasinka i tako te nebuloze i prestani prijetiti raji sa foruma ....nije ti ovo fahro ss.ba :mrgreen: :mrgreen:
ponasaj se kao covjek i normalno iznosi i dokazujes svoje misljenje ...lafo neke brojeve ostavlja pa zar ti fakat kontas da bi te neko nazvao..jedino da je debil ,pa da koristi forume u te svrhe...ajde ti fahru pod ruku pa na old trafford.. ;) ;)
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
dzenan01
Postovi: 1440
Pridružen/a: 28 okt 2008, 02:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la dzenan01 » 30 maj 2011, 01:01

Tobe jarabi o čemu se ovdje raspravlja. Čuj Fahro u Sarajevu, pa nije lud čovjek da gubi vrijeme i novac na nas.
Daj Bože da nama dođe neki sličan koji je voljan uložiti repa ;)
SAMO ZBOG LJUBAVI PREMA BORDO BOJI

★ 30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
Bordostrik
Postovi: 137
Pridružen/a: 22 maj 2011, 00:14

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bordostrik » 30 maj 2011, 10:17

Megamon je napisao/la:@ZLi

H. Handzica nisam stavio zato sto je povredjen i nije bio jucer u konkurenciji za sastav.A inace da se ja pitam meni bi Hare bio prvi izbor u napadu.
ReSpEcT!! ! ! ;)
Neka frka, a?!

LFC4ever
Postovi: 575
Pridružen/a: 26 okt 2009, 16:11
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la LFC4ever » 30 maj 2011, 10:31

Volio bih da dobijemo ove,jer su zahvaljujući fair-playu izborili EL Aalesund, a iz Švedske Häcken.
Bez problema bi ih dobili,i tamo a i na Kosevu. Malo samopouzdanja igracima :)
When you walk through a storm hold your head up high
And don't be afraid of the dark
At the end of a storm is a golden sky,
And you'll never walk alone
You'll never, ever walk alone.

The Blood Is Red For A Reason!
Liverpool FC FK SARAJEVO

Avatar
Dirk
Postovi: 2038
Pridružen/a: 13 jan 2010, 11:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Dirk » 30 maj 2011, 10:38

Zvanicno smo nosioci u drugom pretkolu.vjerovatno cemo od nasih klubova najduze biti u evropi.volio bih slovence jer bi nam to bilo dobro sa navijacke strane!
Rafa Benitez : " Ja sam jedan celavi idiot, koji je dosao na svijet da bi se igrao sa velikim klubovima i od njih napravio nizerazredne. Do sada sam vodio dva takva kluba, Liverpool i Inter i uspio sam u namjeri da ih dobro upropastim."

FCS-FCS
Postovi: 1024
Pridružen/a: 22 okt 2010, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FCS-FCS » 30 maj 2011, 10:41

starigrad je napisao/la:
FCS-FCS je napisao/la:
ŠB.TRN je napisao/la:Da znam sta bih pitao.Hvala na odgovoru,volio bih da znam al ćirilicu sam ucio tocno jedan sat u 8 godina osnovne i 4 godine srednje skole!!!
Poruka bas bezveze,gdje je Borac bio zadnjih deset godina sad se odjednom digli kao da su osvojili Ligu prvaka.Čak i titulu ne žele,pa nije mi jasno onda zbog čega se ovi navijači vesele i zasto idu na gostovanja.Ako je to jedna utakmica godisnje u Europi onda razumijem !!!
ti si naso pametovati o klubu koji ima tradiciju (kakvu-takvu)..daj budi razuman ako vec nisi pametan
ljudi sampioni i to je to
a zahvaljujuci nerazumjevanju nasih kona i posebno NE RAZMISLJANJU...vi ste vrlo lahko mogli igrati ove god kup kamenjaraca..dok bi CELIK igrao euro tekme (bar dvije)
ne volim borceve navijace (a siguran sam 10000%) da i bordo braca dijele isti stav prema njihovom primitivnom i odvratnom nacionalizmu ali ti moram reci da je isto raspolozenje i prema vama jer ste u 5 deka sa ovim iz BL.
Malo ste "namazaniji" bas onako latinski ali svi mi znamo skim imamo posla kad ste vi u pitanju...jer ne treba napominjati sve ono ODVRATNO i JADNO sa vase strane (pok Vedran..zastava...zvizdanje himni itd itd)
@FCS-FCS, haj'mo bit posteni i priznati: da li bi se vi odrekli titule osvajaca kupa radi nekog drugog? i to u godini kada se slavi 90. godina postojanja. molim i tebe i sve druge da ovaj post ne shvatate kao provokaciju, jer mi to nije ni na kraj pameti. igrali smo samo za sebe i pobjedom, u te dvije utakmice, spasili sezonu. svu srecu vam zelim kod izvlacenja protivnika za pretkolo el i da sto dalje dogurate.

Razumijem i vase razmisljanje i vas stav. Sa te strane je ok. Ipak u godini ste jubileja i svaki trofej je vazan. Niste mogli do odbrane titule i uzeli ste kup. Sve je ok i niko nece shvatiti kao provokaciju vas post.
Ali sjeti se one god kad radi Veleza tj njihovog stadiona nismo htjeli igrati ...vidis u cemu je poenta...!!??
Zahebati svakog onog ko ne misli dobro ovoj zemlji i njenim narodima , ko zvizdi himni , ko skandira ime rat zlocinca, ko donosi i dize na stadionu zastave koje pripadaju SMETLJISTU (historije)..e to je bit i poenta svega . Imali ste priliki gurnuti u stranu te i takve spodobe a poslati u kup eufa Celik na cijem stadionu se otpjeva himna zajedno sa vama (ili nama svejedno). Vasa uprava je odlucila drugacije..respect ! Ali ostaje gorak okus kad samo prokontas da bi npr svinjski i listica odigrali tekmu koja bi 100% eliminisala ili FCS ili Zelju....ali ovo fakat misli da bi se desili i to ne 100% nego milion %

Avatar
hz033
Postovi: 2785
Pridružen/a: 18 feb 2011, 12:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hz033 » 30 maj 2011, 10:50

Dirk je napisao/la:Zvanicno smo nosioci u drugom pretkolu.vjerovatno cemo od nasih klubova najduze biti u evropi.volio bih slovence jer bi nam to bilo dobro sa navijacke strane!
Heh nemora značiti, kako budemo imali sreće u žrijebanju. Recimo mene je strah ekipa tipa FK Rad Belgrade, Örebro SK, TPS Turku, to su ekipe u rangu sa nama možda čak i nijansu jače. Nadam se povoljnom žrijebu pa da se bar dva predkola pregaze a u četvrtom nema lagane ekipe, strahota 8-) . Ovo su mogući protivnici četvrtog pretkola pa ti biraj :D
Tottenham Hotspur Eng 78.157
Birmingham City Eng 17.157
Sevilla Esp 93.465
Athletic Bilbao Esp 24.465
AS Roma Ita 85.110
Lazio Roma Ita 23.110
Schalke 04 Ger 61.887
Hannover 96 Ger 13.887
Paris Saint-Germain Fra 51.735
FC Sochaux-Montbéliard Fra 12.735
Spartak Moscow Rus 51.941
Lokomotiv Moscow Rus 18.441
Metalist Kharkiv Ukr 34.276
Dnipro Dnipropetrovsk Ukr 12.276
Steaua Bucuresti Rom 29.164
FC Vaslui Rom 10.164
Sporting CP Lisbon Por 68.319
Sporting Braga Por 62.319
PSV Eindhoven Ned 74.025
Besiktas Tur 37.010
AEK Athens Gre 30.833
FC Sion Sui 9.480
Anderlecht Bel 42.400
FC Nordsjælland Den 7.110
Celtic Sco 39.528
CSKA Sofia Bul 10.575
Zadnja izmjena: hz033, dana/u 30 maj 2011, 10:51, ukupno mijenjano 1 put.
U novi boj ...

Avatar
tarpi do bagro 2
Postovi: 527
Pridružen/a: 09 jan 2011, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tarpi do bagro 2 » 30 maj 2011, 10:51

LFC4ever je napisao/la:Volio bih da dobijemo ove,jer su zahvaljujući fair-playu izborili EL Aalesund, a iz Švedske Häcken.
Bez problema bi ih dobili,i tamo a i na Kosevu. Malo samopouzdanja igracima :)
I JA BIH VOLIO TE SVEDE ;)
---Skinhedi oko mene skankuju...

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: muhamedhulk, napoleon72 i 46 gostiju.