FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste za ostavku Husrefa Musemića?

Da
139
63%
Ne
83
37%

Ukupno glasova: 222

theprodigy
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la theprodigy » 25 mar 2012, 19:31

sekac je napisao/la:Bod je dobar u ovoj situaciji a vi dušebrižnici i znalci kad ste znali da je Sarajevo toliko "loše" trebali ste keca na Velež odigrati kvota je bila 2.35 a gledao sam i prvog na tabeli sinoć oduševio me igrom kao i protiv Širokog ali naravno pobjedi se ne gleda u zube ali se samo Sarajevu bod umanjuje kad osvoji na strani .Naravno nije igra bila za deset niti za oduševiti ali da je jedna ušla pobijedili bi ili da je Velež zabio izgubili bi i šta ali nije, jedina razlika između Željine utakmice sinoć i ove danas je gol koji je pao a vidjeli ste kako je pao i koliko je šansi bilo sinoć na utakmici realisti!? Gledao sam i ja na Vogošći sinoć tekmu ali to nije ništa jer je zamisli Željo pobijedio ali neka vam uživajte u svojoj slavi do nekog buđenja a vi znate kako to ide a nas pustite da lagano propadamo jer i da smo pobijedili ili izgubili opet ne bi valjalo, mi smo jedna velika nula a vi ste veliki i svi su veliki samo smo mi rinaka!Ali i da ispadnemo iz lige ja ču samo za Sarajevo navijati i zato igračima i strućnom štabu čestitam pošteno osvojeni bod a svi če imati priliku da igraju sa Veležom i Slobodoim pa bujrum pobjedite ako mislite da su tako loši.

brat objasnio sve

Colorado

Post Postao/la Colorado » 25 mar 2012, 19:43

mma_hz je napisao/la:
Colorado je napisao/la:Na kraju sve kad se sabere i oduzme ..zalosno :( sta se radi od mog Sarajeva nekad mi dodje da sjednem i da placem :cry: .. Toliko prica te pojacali se , te uprava te ovo te ono i na kraju nista .. mi u 3 utakmice zabijamo 1 jbni GO .. pa dal je to moguce :? ja raju sa termina da okupim da smo igrali ove 3 utamice mislim da bi makar vise suteva imali .. ne znam koje su igre i igrice ali sta se radi od Sarajeva to je prevrsilo svaku mjeru.Igraci znaci ne mogu meda , nedo Bog sad da dodje orebro kojeg smo otresli prosle godine na Kosevu , pa ja mislim da bi nas ljudi posteno isprasili. Opet ponavljam tolika pojacanja i sve i nista na kraju , MI SMO SARAJEVO ja kao navijac se ne mogu zadovoljiti ovim znaci sloboda gosk velez tu se moralo uzeti 7 bodova moralo da se necemu nadamo , ovako izgleda da ce i ova sezona kao i mnoge prije proteci u LAZNIM OBECANJIMA i na kraju jos jednim razocarenjem. :x :(

pa tebi ako se ne svidza nemoj pratiti brate...sta se nerviras..ne prati vise i neces se nervirati, zivce gubiti ecetera ecetera..
e cuj 7 boova od toga 2 gostujuce..kad si to prije uzimo toliko bodova Bgt..pg kad gostujes u Tuzli i Mostaru.. :roll: :roll:

cuj nemoj pratiti , pa pasa moj solidni ja sam isao na utakmice kad sam imao 6 godina i UVIJEK CU PRATITI I BODRITI MOJ JEDAN JEDINI KLUB samo mi je muka vise povraca mi se od laznih obecanja i ljudi u klubu koji su klub srozali na niske grane ..

aa sta je nemoguce od toga 2 gostujuce , ne vidim sta je tu nemoguce imas slobodu koja krpi kraj sa krajem to smo morali ih i vise nabusiti .. velez koji je dobar al dosta novih igraca al eto bod aa sta su ova 3 sa goskom .. to normala jel ? ee pa naravno da nije ! 7 bodova se moralo osvojiti , i tako bi se mogli i nadati necemu aa ovako tesko evropa ce se izboriti al sta ce se onda .. isto treba neko da nas omlati sa 4,5,6 razlike .. eto kakva nam je liga !

SiggiSmallz
Kontakt:

Post Postao/la SiggiSmallz » 25 mar 2012, 19:59

sekac je napisao/la:Bod je dobar u ovoj situaciji a vi dušebrižnici i znalci kad ste znali da je Sarajevo toliko "loše" trebali ste keca na Velež odigrati kvota je bila 2.35 a gledao sam i prvog na tabeli sinoć oduševio me igrom kao i protiv Širokog ali naravno pobjedi se ne gleda u zube ali se samo Sarajevu bod umanjuje kad osvoji na strani .Naravno nije igra bila za deset niti za oduševiti ali da je jedna ušla pobijedili bi ili da je Velež zabio izgubili bi i šta ali nije, jedina razlika između Željine utakmice sinoć i ove danas je gol koji je pao a vidjeli ste kako je pao i koliko je šansi bilo sinoć na utakmici realisti!? Gledao sam i ja na Vogošći sinoć tekmu ali to nije ništa jer je zamisli Željo pobijedio ali neka vam uživajte u svojoj slavi do nekog buđenja a vi znate kako to ide a nas pustite da lagano propadamo jer i da smo pobijedili ili izgubili opet ne bi valjalo, mi smo jedna velika nula a vi ste veliki i svi su veliki samo smo mi rinaka!Ali i da ispadnemo iz lige ja ču samo za Sarajevo navijati i zato igračima i strućnom štabu čestitam pošteno osvojeni bod a svi če imati priliku da igraju sa Veležom i Slobodoim pa bujrum pobjedite ako mislite da su tako loši.

Pusti slobno glas,vidi se da je to znak nemoci zasto da vas kritizujem nemam razlog?A djeca sto pisu nesto o vasem klubu to je cista provokacija,koja se vidi iz aviona realno danas ste bili nula,nista,zero,nada kako hoces.Nisu ni oni toliko dobri koliko vama fali samopouzdanja veliki je pritisak igrati za drugi naveci klub u BiH,a to ljubomora prica iz tebe za Zelju jer sam znas da smo trenutno u BiH(kao Barca u spaniji)tako da nema lose karike kod nas. ;) Vi morate se prvo rijesiti svojih problema pa onda gledati tudje,kao sto smo mi to uradili,u tom je fazon izmedju veliki klubova i prosjecni. :)
Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.
Dostojevski

nedaTM
Kontakt:

Post Postao/la nedaTM » 25 mar 2012, 20:02

kakve si se ti bunike najeo?? pa ona tekma Zeljo-Travnik za ovu danasnju je el classico, Superclasico, Old Firm, nezz vise sta nije, utakmica velez-sarajevo treba posluzit kao primjer tekme koju ne zelimo gledati na tv ekranima...
Kad odu šminkeri,pljuvači i šmekeri, kad prođu trendovi, mode i
pozeri,ostat' će na JUGU gordi i ponosni, ostat' će u ljubavi vjerni i
odani! THE MANIACS 1987

senci-071
Kontakt:

Post Postao/la senci-071 » 25 mar 2012, 20:03

Gore od nase igre,bio je samo komentator Spaho koji se trudio sto vise svojim komentarima (jedan sut po mecu )sto vise ismijati f.k.Sarajevo :oops:

pile87
Kontakt:

Post Postao/la pile87 » 25 mar 2012, 20:05

Da to je utakmica Zelje u losem izdanju i slazem se da nije nesto pokazano ali ta losa utakmica dolazi nakon 11 pobjeda zaredom, a kod vas je niz losih utamica ne znam ni ja vec koja u nizu i to pravi bitnu razliku.
Ja bi bas volio da ste mlatnuli velez, da se odljepite borcu al eto.
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

zlatandr
Kontakt:

Post Postao/la zlatandr » 25 mar 2012, 20:08

senci-071 je napisao/la:Gore od nase igre,bio je samo komentator Spaho koji se trudio sto vise svojim komentarima (jedan sut po mecu )sto vise ismijati f.k.Sarajevo :oops:

Spaho ti je zesci pitar
Volim te Zeljo!!!

damirfile
Kontakt:

Post Postao/la damirfile » 25 mar 2012, 20:10

senci-071 je napisao/la:Gore od nase igre,bio je samo komentator Spaho koji se trudio sto vise svojim komentarima (jedan sut po mecu )sto vise ismijati f.k.Sarajevo :oops:

jel sta slago.

mma_hz
Kontakt:

Post Postao/la mma_hz » 25 mar 2012, 20:11

zlatandr je napisao/la:

Spaho ti je zesci pitar

ma vjerovatno je ljut na igru svog tima,pa je bio malo kritican..a sve je rekao onako kako jeste.. ;)
FK SARAJEVO.

GROM
16
05
19
92
!!!

UPS
Kontakt:

Post Postao/la UPS » 25 mar 2012, 20:12

spaho, baho, igor...plejada posebne sorte pitara koji se maksuz potrude samo kad treba kritikovati FKS. cudno sorta, sta da se radi, ne obracati previse paznju

samo da komsinicama po ko zna koji put skrenem paznju da smo mi godinama u problemima ali se borimo za evropu. oni su se, dok su bili u problemima, borili za opstanak. tako je bilo i u bivsoj ligi. samo nenormalan covjek ne moze vidjeti razliku.

danas, pravo lose, ali bod je dole jako vrijedan. ako velez dodje u opasnu zonu mislim da ce dole iko tesko i do boda. puno je utakmic do kraja pa cemo vidjeti gdje sve ovo vodi i koliko ova ekipa moze ici naprijed u igri

sto se skretnicara tice, njihova igra nije nista iznad ove nase. jedina je razlika sto kod njih lopta nekako udje u gol a svi njihovi protivnici fule barem po 2-3 mrtve sanse. naravno, sudije su im uvijek bile tu kad je zatrebalo (zrinjski, gosk, zvijezda...nastavi niz ;) ) i to je to, saberi, oduzmi tu bi i mi bili negdje, sve je to u 5 deka

p.s. cestitke za nase momke koji su bili dole kao i za RA :!:
Zadnja izmjena: UPS, dana/u 25 mar 2012, 20:21, ukupno mijenjano 1 put.

Haver !
Kontakt:

Post Postao/la Haver ! » 25 mar 2012, 20:20

Kad smo već kod kriza, vidim ovi se prepiru Evropa ovo-ono. Ovako :

2005/2006 :

2. FK Sarajevo [EVROPA]
6. FK Željezničar [.!.]

2006/2007 :

1. FK Sarajevo [EVROPA]
6. FK Željezničar [ .!. ]

2007/2008 :

5. FK Sarajevo [.!.] al' opet bolji od vas
7. FK Željezničar [.!.]

2008/2009 :

4. FK Sarajevo [EVROPA]
9. FK Željezničar [.!.]

2009/2010 :

1. FK Željezničar [EVROPA]
5. FK Sarajevo [.!.]

2010/2011 :

2. FK Sarajevo [EVROPA] al' opet bolji od vas
3. FK Željezničar [EVROPA]

Sad pogledaj našu krizu i izlazke u Evropu (jer smo mi skoro sve gore navedene sezone bili u krizi) , a pogledaj male-plave i njihovu Evropu u Atlasu.

Bianconeri1988
Kontakt:

Post Postao/la Bianconeri1988 » 25 mar 2012, 20:31

Razlika između Želje i sarajeva je u tome što Željo osvoji trofej u svakoj sezoni kad je bolji, dok sarajevo ne osvoji.
Ž '21!
Senza Fachetti niente scudetti, con Gasperini e Ranieri torni dove eri!
★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

hz033
Kontakt:

Post Postao/la hz033 » 25 mar 2012, 20:43

A oko čega se vi prepirate , e svašta.
U novi boj ...

chichak
Kontakt:

Post Postao/la chichak » 25 mar 2012, 20:44

Mene UPS uvjek iznenadi sa svojom "realnoscu" i komentarima. AL ja te UPS pozdravljam u svakom slucaju
...nisu mogli da te ugase!!!

plava laguna
Kontakt:

Post Postao/la plava laguna » 25 mar 2012, 20:49

UPS je napisao/la:spaho, baho, igor...plejada posebne sorte pitara koji se maksuz potrude samo kad treba kritikovati FKS. cudno sorta, sta da se radi, ne obracati previse paznju

samo da komsinicama po ko zna koji put skrenem paznju da smo mi godinama u problemima ali se borimo za evropu. oni su se, dok su bili u problemima, borili za opstanak. tako je bilo i u bivsoj ligi. samo nenormalan covjek ne moze vidjeti razliku.

danas, pravo lose, ali bod je dole jako vrijedan. ako velez dodje u opasnu zonu mislim da ce dole iko tesko i do boda. puno je utakmic do kraja pa cemo vidjeti gdje sve ovo vodi i koliko ova ekipa moze ici naprijed u igri

sto se skretnicara tice, njihova igra nije nista iznad ove nase. jedina je razlika sto kod njih lopta nekako udje u gol a svi njihovi protivnici fule barem po 2-3 mrtve sanse. naravno, sudije su im uvijek bile tu kad je zatrebalo (zrinjski, gosk, zvijezda...nastavi niz ;) ) i to je to, saberi, oduzmi tu bi i mi bili negdje, sve je to u 5 deka

Ti pod hitno moras promjeniti nick u glUPS, taj ti najvise prilici obzirom na intelektualni nivo tvojih postova,tih 5 deka je sada "samo" 11 bodova.
HADIS ZUBANOVIC

o sole mio
Kontakt:

Post Postao/la o sole mio » 25 mar 2012, 20:52

UPS je napisao/la:spaho, baho, igor...plejada posebne sorte pitara koji se maksuz potrude samo kad treba kritikovati FKS. cudno sorta, sta da se radi, ne obracati previse paznju

Bolo najjaci si!

senci-071
Kontakt:

Post Postao/la senci-071 » 25 mar 2012, 20:58

plava laguna je napisao/la:

Ti pod hitno moras promjeniti nick u glUPS, taj ti najvise prilici obzirom na intelektualni nivo tvojih postova,tih 5 deka je sada "samo" 11 bodova.

Sto to kad je covjek naveo tacne cinjenice :idea: .Vrijedas samo sto nije onako kako tebi odgovara. :oops: Nadam se da ce na ovo administracija reagovati :?:

malta071
Kontakt:

Post Postao/la malta071 » 25 mar 2012, 21:01

ublehas je napisao/la:Istina. Sarajevo i kad je najgore, skoro uvijek je u vrhu i skoro uvije je u Evropi, ali zato i kad je najbolje rijetko kad osvaja trofeje. Kod Žalje je druga priča. Kad je loš, onda je baš loš, ali kad je dobar, e onda baš hara. ;)

Covjek objasnio.Ima li vece tuge od toga da klub i to jedan od vecih u Bosni sebi za cilj postavi Evropu?
Evropa je utjesna nagrada za onog koji se borio za titulu pa nije uspjeo a ne cilj kao sto to vi hocete da predstavite.
Samo se titule broje.
Mi prosle osovojili kup i bili treci a vi bili drugi i sad vi bolji?Gdje je tu logika?
Da nisu konkurenti kiksali ne biste bi ovakvu pricu pricali ali zivi bili pa vidjeli na kraju sezone ce biti dva kluba iz Sarajeva u euro takmicenjima ali to necete biti vi.
I pojedini "manijaci" vise imaju postova na ovoj temi nego li na Zeljinoj.Zalosno...
Samo je jedan, grijeha je vrijedan.

Direkt
Kontakt:

Post Postao/la Direkt » 25 mar 2012, 21:03

Lijepo vrijeme u mostaru bilo, travnjak takodjer fino uradjen.
A sto se tice same utakmice, odigrali ste tako da je bilo koji komentar suvisan. Mozda nekad uspijete i 3 pasa povezati sta znas. Tolike godine po tim Evropama, a u ekipi imate igrace sta igrace NE-IGRACE. 90% igraca FKS ne moze sjediti na klupi FKZ. Ima tu nekog potencijala, necega... Tatamirovoc ili kako vec.. fin igrac !
Svi se doticu evrope prije par godina, kao mi smo igrali kao vi niste, kao vi ste se borili za opstanak kao mi uvijek u vrhu, kao kad nam je god bila kriza kao uvijek igramo evropicu. Pa ĐE su ti igraci kad ste svake godine šibali evropu. Kazem igraci, EVROPA jest jednako pare, pare jest jednako igraci, ali ne igraci druge nase i trece austrijske. Vec kvalitetni i provjereni.

Biće, biće bolje ! ;)
Zadnja izmjena: Direkt, dana/u 25 mar 2012, 21:20, ukupno mijenjano 1 put.
http: //fkzeljeznicar.com/ Najbolji portal za najbolji klub !
Volimo tebe..

lakovic
Kontakt:

Post Postao/la lakovic » 25 mar 2012, 21:05

malta071 je napisao/la:
ublehas je napisao/la:Istina. Sarajevo i kad je najgore, skoro uvijek je u vrhu i skoro uvije je u Evropi, ali zato i kad je najbolje rijetko kad osvaja trofeje. Kod Žalje je druga priča. Kad je loš, onda je baš loš, ali kad je dobar, e onda baš hara. ;)

Covjek objasnio.Ima li vece tuge od toga da klub i to jedan od vecih u Bosni sebi za cilj postavi Evropu?
Evropa je utjesna nagrada za onog koji se borio za titulu pa nije uspjeo a ne cilj kao sto to vi hocete da predstavite.
Samo se titule broje.
Mi prosle osovojili kup i bili treci a vi bili drugi i sad vi bolji?Gdje je tu logika?
Da nisu konkurenti kiksali ne biste bi ovakvu pricu pricali ali zivi bili pa vidjeli na kraju sezone ce biti dva kluba iz Sarajeva u euro takmicenjima ali to necete biti vi.
I pojedini "manijaci" vise imaju postova na ovoj temi nego li na Zeljinoj.Zalosno...

Koja dva kluba, ako se možeš izjasniti?

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: ajdohordas, Burberry46, Pantelija, Pitaristok i 68 gostiju.