FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: Muhamed Alaim

Post Postao/la bistrikboy » 06 okt 2009, 18:00

aki-HZ je napisao/la: Lesinari su zvali da pitaju mogu li doci na sahranu,sto je naravno dozvoljeno i kod HZ primljeno vrlo pozitivno!
Ako je ovo tacno onda to pokazuje ko je zaista ultra a ko ne :!:

Jos jedan zanimljiv klip
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
Ajdin_RA81
Postovi: 135
Pridružen/a: 02 maj 2009, 19:40
Kontakt:

Re: Muhamed Alaim

Post Postao/la Ajdin_RA81 » 06 okt 2009, 21:00

kad je alaim prico na hayat-u plakao je tuzno jer je umro na njegovim rukama a on je skinuo majicu i njemu pod glavu i go je trcao po"bagdadu"(ulicama sirokog).SVAKA CAST MAJSTORE TI SI HEROJ BOSNE I HERCEGOVINE.KAPA DOLE!! :cry: :cry: :cry:

Avatar
JASC0
Postovi: 125
Pridružen/a: 19 mar 2008, 20:04
Kontakt:

Re: Muhamed Alaim

Post Postao/la JASC0 » 06 okt 2009, 21:12

To je bio herojski čin Alaima, kad vidis kao trci pred onim policajcima bez majice...bravo ljudino.
ja se pitam gdje su bili ovi ostali igraci, jesu li oni sta vidjeli?
Rođeni

Avatar
Željoman
Postovi: 637
Pridružen/a: 03 feb 2009, 18:08
Kontakt:

Re: Muhamed Alaim

Post Postao/la Željoman » 06 okt 2009, 21:14

nekoliko sekundi prije smrti vedran je bio pored alaima,mozda je cak i kapiten sarajeva bio meta :o
Džeko-Ibišević-NEZAUSTAVLJIVO

matetaraba
Postovi: 127
Pridružen/a: 23 apr 2009, 18:16
Kontakt:

Re: Muhamed Alaim

Post Postao/la matetaraba » 06 okt 2009, 21:15

pa na svakom se videu vidi da horde prave nered vi opet suprotno,pogledajte ****.info sve se vidi

Avatar
Butmiran
Postovi: 795
Pridružen/a: 13 sep 2008, 11:42
Kontakt:

Re: Muhamed Alaim

Post Postao/la Butmiran » 06 okt 2009, 21:16

Komentar Hrvata na **** a u svezi sa objavljenim snimcima:

"Ako su slike 1,2,i 3 pocetak sukoba ja na nijednoj od te tri nisam vidjeo da je ijedan od ovih huligana iz Sarajeva bacio i kamencic,naprotiv,vec su stalno pokrivali glave braneci se od neceg !!! Zato ove snimke zorno pokazuju da je POCETAK sukoba bio izazvan od domacih navijaca a ostalo sto se kasnije desavalo ide na dusu onima koji su to i uradili !!! Makar sad ove snimke govore tko je poceo"
Svijet kada ruši se grade nisi sam, uvijek uz tebe sam ja spreman život da ti dam!


R.I.P. VEDRAN PULJIĆ

Avatar
lejla
Postovi: 2347
Pridružen/a: 25 mar 2009, 17:49
Kontakt:

Re: Muhamed Alaim

Post Postao/la lejla » 06 okt 2009, 21:19

matetaraba je napisao/la:pa na svakom se videu vidi da horde prave nered vi opet suprotno,pogledajte ****.info sve se vidi
mate, lazu te cak i oci tvoje,,, ;) ;)

ak ti je cilj da ovdje svakog od nas ubjedis da smo glupi, gluhi i slijepi, nije i nece ti uspjet... ;) ;)
John Terry can play with his back completely blocked, and he will put his head where I will not put my feet. He is extreme and knows he will suffer the consequences later, but he is sacrificing himself.
Didier Drogba

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61448
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Muhamed Alaim

Post Postao/la Virtu4l » 06 okt 2009, 21:45

Na dženazi Anera Kasapovića bile su prisutne skoro sve navijačke skupine iz države. Koliko se sjećam bilo je i predstavnika BBB i Torcide. Svi su nosili obilježja svojih klubova.

Tako će biti i ovaj put.
Evribadi sej Željo
Željoooo

The Game
Postovi: 3337
Pridružen/a: 09 jul 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Muhamed Alaim

Post Postao/la The Game » 06 okt 2009, 21:48

Virtu4l je napisao/la:Na dženazi Anera Kasapovića bile su prisutne skoro sve navijačke skupine iz države. Koliko se sjećam bilo je i predstavnika BBB i Torcide. Svi su nosili obilježja svojih klubova.

Tako će biti i ovaj put.
Tako i treba da bude

Avatar
ADMIR_HZ87
Postovi: 130
Pridružen/a: 27 okt 2008, 19:00
Kontakt:

Re: Muhamed Alaim

Post Postao/la ADMIR_HZ87 » 06 okt 2009, 22:00

ALAIME HVALA TI NA ISKAZANOJ HRABROSTI...... NIKAD TI NECE BITI ZABORAVLJENO........
SARAJEVO HORDE BOG I CARSIJA!!!!!

MOSTAR ISTOK
Postovi: 22
Pridružen/a: 04 okt 2009, 16:31
Kontakt:

Re: Muhamed Alaim

Post Postao/la MOSTAR ISTOK » 06 okt 2009, 22:04

GAZIJA BOSNE SVAKA ČAST POKAZAO SI KAKO SE BRANI SVOJ KLUB. BOSNA U SRCU VELEŽ DO GROBA RED ARMY 1981

DENZEL1
Postovi: 70
Pridružen/a: 06 maj 2009, 23:12
Kontakt:

Re: Muhamed Alaim

Post Postao/la DENZEL1 » 06 okt 2009, 22:09

matetaraba je napisao/la:pa na svakom se videu vidi da horde prave nered vi opet suprotno,pogledajte ****.info sve se vidi
Mate hitno posjetiti ocnog.Na **** postavljeni snimci jasno pokazuju da su navijaci sarajeva prvi napadnuti.12 minuta isjeceno sa tih snimaka jer naravno na tom dijelu je fasovanje HZ.Izvjestavanje HR medija SMILJKO SAGOLJ...

Avatar
forza
Postovi: 754
Pridružen/a: 30 jul 2009, 16:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Muhamed Alaim

Post Postao/la forza » 06 okt 2009, 22:12

svaka cast alaimu.....pogledajte i ovo razbijanje autobusa.....smisljen docek ......
Samo je jedan, grijeha je vrijedan ..... TM87

Avatar
adnanhz
Postovi: 1220
Pridružen/a: 15 jan 2009, 23:28
Lokacija: sjever
Kontakt:

Re: Muhamed Alaim

Post Postao/la adnanhz » 07 okt 2009, 00:04

forza je napisao/la:svaka cast alaimu.....pogledajte i ovo razbijanje autobusa.....smisljen docek ......
naravno smisljen ,sto ovo ne komentarise jelic,onaj glavonja iz njihovog mup-a jesu ovo huligani jesu ovo profesionalni policajci :evil: :?:
Mi se ne furamo mi smo furka.
Sarajevo Horde Bog i Carsija, neka zivi Bosna nasa drzava...

crnka_m
Postovi: 26
Pridružen/a: 14 mar 2009, 18:47
Kontakt:

Re: Muhamed Alaim

Post Postao/la crnka_m » 07 okt 2009, 00:14

adnanhz je napisao/la:
forza je napisao/la:svaka cast alaimu.....pogledajte i ovo razbijanje autobusa.....smisljen docek ......
naravno smisljen ,sto ovo ne komentarise jelic,onaj glavonja iz njihovog mup-a jesu ovo huligani jesu ovo profesionalni policajci :evil: :?:
ma brate dragi kakav jelic pa maloprije sam gledala emisiju na hrt-u pa zlatan mij jovic ne zna dvije ciste da sastavi...kako nepismen covjek za ne povjerovati, pa ja mu ne bi dala ni ovce da cuvas, a kamo li nesto drugo...SMIJESNO...pa NE ZNA da komentarise...
I DOK SPAVAM TEBE SANJAM- CELIK 4 EVER

aki-HZ
Postovi: 24
Pridružen/a: 27 sep 2009, 20:47
Kontakt:

Re: Muhamed Alaim

Post Postao/la aki-HZ » 07 okt 2009, 00:33

ma pusti fol snimci raje sa pistoljima(tj.kaisem) koje nesmiju pokazat da se gledatelji ne ismiju,a nisu rekli da je gl.tajnik NK Siroki Josip Bevanda danas imao fin politicki govor u drustvu sa clanovima neke udruge proizasle iz rata,nekim borcima HVO-a gdje se skandiralo gazi gazi Balije....Odlicna propaganda na HRT-u,a covjeka pustili da pobjegne iz pritvora

Avatar
pit-bull
Postovi: 17
Pridružen/a: 12 jun 2009, 21:15
Kontakt:

Re: Muhamed Alaim

Post Postao/la pit-bull » 07 okt 2009, 03:44

svaka cast Alaimu.
"TM87"
you'll never walk alone

Respektiva
Postovi: 331
Pridružen/a: 25 sep 2009, 10:18

Re: Muhamed Alaim

Post Postao/la Respektiva » 07 okt 2009, 10:25

Mi znamo istinu .. oni bjeze od nje al ta istina ce ih stici ubrzo !

čamac
Postovi: 1104
Pridružen/a: 23 jan 2009, 23:49
Kontakt:

Re: Muhamed Alaim

Post Postao/la čamac » 07 okt 2009, 10:28

Džaba je pisati i onako su sve obrisali i obrisaće. Nekakvi k'o fol sportski portali. Jeb.o vas sport ovdje fašizam hara i ubija ljude, a oni bi se kao bavili sportom. Boli koga ona stvar što D'AGOSTINO NE ŽALI ŠTO JE OSTAO U
UDINAMA. Pobriši sve i hajmo kao da ništa nije bilo. Novi dan nova nafaka.
Pitam još jednom ako iko zna, je li se FKS zvanično oglasio ili gore nima niko pismen da to učini. Kad bolje razmislim i nema. Nemojte shvatiti ovo kao provokaciju jer ni u nas ne bi imao ko. Ima li iko snage da okupi ove glavne klubove i da donesu zajednički stav da fudbalski (namjerno ovo ističem) klubovi više dole (Široki i Zrinjski) neće igrati. Od saveza ste čuli poruku. Oni se samo boje za svoje fotelje je.b.e se njih za ljudske živote. Da u ligi igraju FK Genocid i NK Ustaša j.eb.e se njih samo da se igra. Biće sahrana u četvrtak, Savez će uzeti lovu od kazni, zabraniće gostovanja (što ovi dole odavno priželjkuju) i igrajte. Tuga i žalost.
Smrt fašizmu, sloboda narodu.
http://fkzeljeznicar.com/ Najbolji portal za najbolji klub!

matetaraba
Postovi: 127
Pridružen/a: 23 apr 2009, 18:16
Kontakt:

Re: Muhamed Alaim

Post Postao/la matetaraba » 07 okt 2009, 10:37

ma ljudi rješeno je sve oliver.k ubojica,pobjegao u hrv jer ima njeno državljanstvo i ne mogu ga izruciti ko glavaša,sve je to gotovo

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 28 gostiju.