FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

1L8F9C2
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 1L8F9C2 » 26 jul 2013, 11:00

Svugdje je trener kriv samo u nasem klubu igraci dobijaju raskid ugovora . Kakvo providno opravdanje Musemica koji je najvise kriv. Sram da ga bude i njega i kapitena Dzakmica. ODLAZI !!!

A vec sinoc sa sjevera sam vidio da je Dupovac poceo glumiti nekog zastitnika svoji saigraca, al mali papak i ostali ce skinuti dresove i dobiti sto im pripada.

Batko
Kontakt:

Post Postao/la Batko » 26 jul 2013, 11:02

Ugovor se moze prekinuti samo obostrano, dakle i Melunovic je pristao....

sajo10
Kontakt:

Post Postao/la sajo10 » 26 jul 2013, 11:02

Sta je sa Farisom i Radovcem? Ovaj drugi je bio standardni prvotimac prosle sezone? Steta sto omladinska djeca ne dobivaju vise sansi. Kad pogledam Bajica, Sadikovica, Hodzica itd. u prvom timu jos kako dobivaju sanse i iskoristavaju ih pa srce ko dzamija. Nadam se uskoro da ce svi ovi perspektivni mladi igraci iz Zelje i Sarajeva uskoro izgurat ovu gamad ko fol "fudbaleri". Kod nas se vrlo dobro zna koji su to, a bogami ima ih dosta i kod vas. Toliko i sretno!
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Crni gavran
Kontakt:

Post Postao/la Crni gavran » 26 jul 2013, 11:05

Hajde horde glavu gore. I mene je pogodio poraz i mislim da nikada niste bili gori, odnosno nikada u svojoj istoriji niste napravili losiji rezultat u Evropi, ali... Poslije kise dodje sunce, kako kaze ona pjesma : "Sarajevo ce biti, sve drugo ce proci" ;)

Zasto me je pogodilo: Ja licno smatram, da bez jakog Sarajeva, Zelje, Celika, Veleza, Slobode TZ, Borca, Zrinjskog, nema napretka fudbala u B i H!

Vi navijaci sad morate poduzeti sve neophodne mjere, a poznavajuci vas, vjerujem i da hocete :!:

Sportski i drugarski pozdrav iz Zenice
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

mma_hz
Kontakt:

Post Postao/la mma_hz » 26 jul 2013, 11:06

1L8F9C2 je napisao/la:Svugdje je trener kriv samo u nasem klubu igraci dobijaju raskid ugovora . Kakvo providno opravdanje Musemica koji je najvise kriv. Sram da ga bude i njega i kapitena Dzakmica. ODLAZI !!!

A vec sinoc sa sjevera sam vidio da je Dupovac poceo glumiti nekog zastitnika svoji saigraca, al mali papak i ostali ce skinuti dresove i dobiti sto im pripada.

Gledaj Zeljinu djecu kako placu...Zola mali poslije derbija...sad Bajic poslije Plzena a Dupovac umislio nesto...treba njemu vaspitna ocigledno.. :evil:
FK SARAJEVO.

GROM
16
05
19
92
!!!

aS_Roma

Post Postao/la aS_Roma » 26 jul 2013, 11:06

Keenan.- je napisao/la:Sad ispadne samo Melunović kriv zbog one vaše "predstave" od sinoć. Baš se fino odnosite prema igračima, nema šta.

brate igra da mu je ovo prva losa tekma pa haj, al igra lose konstantno od kad je dosao, lik se ne krece na terenu, znaci mrtavvvvvvvv lik i jos jucer mangup uzima da puca penal , fuj

mujo205
Kontakt:

Post Postao/la mujo205 » 26 jul 2013, 11:06

Otjerati jos radana,radulovica i haurdica(svakao je imao namjeru otici poslije evrope nek ide)
Dati sansu radovcu,culovu i plakalu, bolji ce biti

azizmpj
Kontakt:

Post Postao/la azizmpj » 26 jul 2013, 11:07

Jovicu vrati se!!!

Head
Kontakt:

Post Postao/la Head » 26 jul 2013, 11:08

Krivi su igraci
Kriva je uprava
Kriv je Dino Selimovic ublehar
Kriv je Irfan Redzepagic sandzacki boos

Mi navijaci smo telad
1946

ciza
Kontakt:

Post Postao/la ciza » 26 jul 2013, 11:08

nista samo se desava ono sto sam ranije govorio ,dok vam se dino i uprava bavi nebitnim stvarima,ono od cega sarajevo zivi to je manje bitno.Od lijepe price nema nista,Moze urapva fk sarajevo predstaviti kao mancester u medijima kada to na terenu nije tako.Ovaj je doveden kao veliko pojeacanje i nakon utakmice u Zenici sam pisao da je tanak igrac,a ovdje su me napdali.Ali on nije problem nije kriv sto nezna ,kriv je onaj sto ga je doveo.A ovaj nije jedini panj u ekipi.Husref mi je pao u ocima ,smatrao sam ga ozbiljnim covjekom,ovim stavrima i preuzimanjem ekipe bez glave i repa,sa izjavama koje nisu realno stanje igre fks,samo sebi kalja ime.A uprava se ponasa kao da vode neki drugi klub a ne fks. Ista stvar sto se u Celiku desavalo 10 godina.Opet sreca je sto je liga taraba pa ce i ovakvo sarajevo izac u evropu opet.Kod susjeda bi ovkavo sarajevo se borilo za opstanak i ptianje bil ostalo.
I odgovornsot snose i navijaci koji su precuntno odobravali ovo sve ,a ovaj debakl vam ne traje od sinoc nego od priprema preko prvih utakmica ,i tek kad je sve propalo digli su glas.Poznavajuci nase klubove gdje jejedino navijacima stali i vode racuna o klubu,jer upravi je isto ispali ili prosli jer su oni tu radi sebe,kad ispadnu oni se igrade,kad rpdju pripisu sebi.
Zadnja izmjena: ciza, dana/u 26 jul 2013, 11:20, ukupno mijenjano 1 put.

mma_hz
Kontakt:

Post Postao/la mma_hz » 26 jul 2013, 11:10

Head je napisao/la:Krivi su igraci
Kriva je uprava
Kriv je Dino Selimovic ublehar
Kriv je Irfan Redzepagic sandzacki boos

Mi navijaci smo telad

Ma kriv je Melunovic sto je fulio penal..da je zabio nebi ove price bilo..nismo mi nista bili bolji protiv Libertasa al smo prosli pa je sve ok bilo...Direktni krivac za ispadanje je Melun...sto se tice terena..
FK SARAJEVO.

GROM
16
05
19
92
!!!

ASD
Kontakt:

Post Postao/la ASD » 26 jul 2013, 11:11

mujo205 je napisao/la:Otjerati jos radana,radulovica i haurdica(svakao je imao namjeru otici poslije evrope nek ide)
Dati sansu radovcu,culovu i plakalu, bolji ce biti

Zasto Radana?
On je izborio penal na ovom susretu na kojem neki nisu ni trcali.

Tkanton
Kontakt:

Post Postao/la Tkanton » 26 jul 2013, 11:12

Pljujte po Melunovicu koliko hocete on jes debil od igraca ali je sinoc jedini imo mudA da uzme loptu i suta penal

Honorar
Kontakt:

Post Postao/la Honorar » 26 jul 2013, 11:13

Husref je covjek bez obraza i casti a ovim tjeranjem Melunovica samo je to i potvrdio. Cuj nema odredjenog igraca za izvodjenje penala?! Pa samo to sve govori o nivou njegove ho-ruk taktike, "dobicemo jer mi smo vel'ko Saraj'vo!"!

Husrefa smo tjerali vec triput a vakat je izgleda i za cetvrti. Bolje da ga otjeramo sada nego da u devetom kolu se za glavu hvatamo sto nam listica bjezi 10 bodova..

Crni gavran
Kontakt:

Post Postao/la Crni gavran » 26 jul 2013, 11:15

Nije mi jasna jedna stvar, odnos Sarajeva prema svojoj djeci, ganjate jednog Hadzica, Komazeca.... a Pandza, Handzic itd... Igraju za druge klubove.
Gdje vam je sad Edin Seko, strasan junior je to bio

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=QwtfMFtldAQ[/youtube]
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-3ypC5_ALso[/youtube]
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

azizmpj
Kontakt:

Post Postao/la azizmpj » 26 jul 2013, 11:16

moustapha je napisao/la:
stadion je napisao/la:B O J K O T
ko ode na koševo ili je LUD ili SLIJEP

Samo ti bojkotuj, ali pusti druge da idu gdje hoce. ;)

zasto da bojkotujem? S tim klubom zivim, njemu se radujem, sa njim tugujem!

ASD
Kontakt:

Post Postao/la ASD » 26 jul 2013, 11:18

Seko je cini mi se u Gorazdu.

FCS
Kontakt:

Post Postao/la FCS » 26 jul 2013, 11:18

FKS nikada neću bojkotovati makar ipali i 5 ligu, sada će se vidjeti ko je pravi navjač.

koalem
Kontakt:

Post Postao/la koalem » 26 jul 2013, 11:19

Tužno je, ali je Irfan Redžepagić parazit našeg kluba. Daje nekakve pozajmice klubu, kao da je banka, i zauzvrat klubom prodefiluju mnogi antitalenti. Sarajevo će početi igrati, kad Uprava prestane ovisiti od ublehara.
4.10.2009.

ajdin92
Kontakt:

Post Postao/la ajdin92 » 26 jul 2013, 11:20

"Kada me sin bude pitao ko mu treba biti uzor u životu i karijeri, odgovoriću mu Alex Del Piero."

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: skoJaa i 9 gostiju.