FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

mma_hz
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 26 jul 2013, 11:22

FCS je napisao/la:FKS nikada neću bojkotovati makar ipali i 5 ligu, sada će se vidjeti ko je pravi navjač.

ma vala vjeruj brate da cu razmisliti dal da odem protiv Zrinjee..pa nek mi propadne karta al zdravlje mi vise ne moze tako lahko dA izdrzi,..vise je to stvar psihe i zdravlja kod raje .. :? ja licno sinoc nisam mogao da zaspim i fkt mi je dosta za ovu sedmicu ..
FK SARAJEVO.

GROM
16
05
19
92
!!!

AlemC85
Kontakt:

Post Postao/la AlemC85 » 26 jul 2013, 11:29

ako Sarajevo želi sebi dobro, morali bi dati odmah šansu najboljim juniorima, koji bi ginuli za vaš klub, jer bi se željeli prvenstveno dokazati i navijačima ali i trenerima da vrijede, jer ako se krivica bude svela samo na pojedinca, onda vam se ne piše dobro u prvenstvu, jer treba biti realan i reći, da bi svaki iole ozbiljniji klub u PL pobijedio Sarajevo bez velike muke...Husref mi je pao u očima kada je sedinu uzeo traku, a dao je džakmiću, koji je 0 od fudbalera...sedin koliko sam čuo individualno trenira u hrasnici...

Head
Kontakt:

Post Postao/la Head » 26 jul 2013, 11:30

BP=BNP
1946

mija
Kontakt:

Post Postao/la mija » 26 jul 2013, 11:32

Necu vam pristajati na muku,isuvise ste isfrustrirani-ali nema uspjeha sve dok dovodite potrosene igrace sa strane,to isto vrijedi i za Zelju samo sto je Amar prije shvatio da bez omladinskog pogona nikada necemo naprijed.Pa vasi najbolji poslijertani igari su ponikli u vasoj skoli a vi dovodite neke Melunovice,Bandoice i slicne.I ako sebi mislite dobro otjerajte tog Redzepagica iz kluba
Muharemovicu odlazi iz Zelje

rimaa
Kontakt:

Post Postao/la rimaa » 26 jul 2013, 11:34

Husrefe odlazi, sram nek te bude, ti i tvoja sreca pa nismo mi napravili 100 sansi pa da nismo imali srece, dali ljudima jedan gol ostalo oni sami sebi i sinoc isto kada smo stativu pogodili, njihova dva igraca se sudare i pogode stativu, o kakvoj ti sreci govoris jade jadni, da si covjek sam bi rekao ja napustam nisam uspio nista popraviti od odlaska jovica hvala prijatno , a ne neki izjave tipa cudna utakmica , sreca nam je okrenula ledja, ma napolje kvazi strucnjak

BelminM23
Kontakt:

Post Postao/la BelminM23 » 26 jul 2013, 11:35

"Jedanaesterce promasuje onaj tko ima hrabrosti pucati ih" - Roberto Baggio

Iskren
Kontakt:

Post Postao/la Iskren » 26 jul 2013, 11:36

Crni gavran je napisao/la:Nije mi jasna jedna stvar, odnos Sarajeva prema svojoj djeci, ganjate jednog Hadzica, Komazeca.... a Pandza, Handzic itd... Igraju za druge klubove.
Gdje vam je sad Edin Seko, strasan junior je to bio

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=QwtfMFtldAQ[/youtube]
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-3ypC5_ALso[/youtube]

Pandza i Handzic H. vole sarajevo svim srcem,a nasa najveca mana je : Samo nek je s strane i duplo je bolji od nasih,nazalost u Sarajevu je tako a vidi Zelje recimo kako pametno radi sa svojom djecom !

OTNYS_YNWA
Kontakt:

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 26 jul 2013, 11:38

Kakvo mazanje ociju vama navijacima Sarajeva otpustanjem Melunovica, kao da je problem u jednom igracu. One jadove ste trebali u obje utakmice nakantati.

Iskren
Kontakt:

Post Postao/la Iskren » 26 jul 2013, 11:41

koalem je napisao/la:Tužno je, ali je Irfan Redžepagić parazit našeg kluba. Daje nekakve pozajmice klubu, kao da je banka, i zauzvrat klubom prodefiluju mnogi antitalenti. Sarajevo će početi igrati, kad Uprava prestane ovisiti od ublehara.

Do jucer je bilo DOBAR je On nemojte tako !!!

moustapha
Kontakt:

Post Postao/la moustapha » 26 jul 2013, 11:41

Sudbina kao da se igra sa nama. Nasi juniori naprave odlican rezultat na turniru u Pragu, a prvi tim nam gubi od albanskih amatera. Tim u kojem igra najmanje igraca koji su ponikli u omladinskom pogonu, odkada pratim Sarajevo.

slika
#divovi

ASD
Kontakt:

Post Postao/la ASD » 26 jul 2013, 11:44

BelminM23 je napisao/la:"Jedanaesterce promasuje onaj tko ima hrabrosti pucati ih" - Roberto Baggio

Promaseni penal je samo kap koja je prelila casu.

Head
Kontakt:

Post Postao/la Head » 26 jul 2013, 11:47

OTNYS_YNWA je napisao/la:Kakvo mazanje ociju vama navijacima Sarajeva otpustanjem Melunovica, kao da je problem u jednom igracu. One jadove ste trebali u obje utakmice nakantati.

dok je ovaca bice i vune.Nema nas gorih na svijetu.

Dobicemo 3 zaredom u ligi i eto euforije,i opet na kraju sezone cemo popusiti pricu.
1946

DRHAUSE
Kontakt:

Post Postao/la DRHAUSE » 26 jul 2013, 11:47

Vratite Janjoša na mjesto trenera i Merdanovića na mjesto sportskog direktora!!!

Uprava je struci obezbjedila sve uslove za rad a Husrefu željena igračka pojačanja.
“You can think I'm wrong, but that's no reason to quit thinking.”

Dr. Gregory House

azizmpj
Kontakt:

Post Postao/la azizmpj » 26 jul 2013, 11:48

Volim te FK Sarajevo, sada vise nego ikad! U Inat svima, zar smo zaboravili nas moto?

ciza
Kontakt:

Post Postao/la ciza » 26 jul 2013, 11:50

azizmpj je napisao/la:Volim te FK Sarajevo, sada vise nego ikad! U Inat svima, zar smo zaboravili nas moto?

koji dobro je dok ne puca ili suti i trpi?

Head
Kontakt:

Post Postao/la Head » 26 jul 2013, 11:56

pa dan te yebo,okretacu se u dzehenemo ko razanj zbog debila

slika
1946

azizmpj
Kontakt:

Post Postao/la azizmpj » 26 jul 2013, 11:57

ciza je napisao/la:
azizmpj je napisao/la:Volim te FK Sarajevo, sada vise nego ikad! U Inat svima, zar smo zaboravili nas moto?

koji dobro je dok ne puca ili suti i trpi?

ma pucali smo i mi pa sta! Zavrsit ce se kvalifikacije za Ligu uefa a niko nece imati jacu statistiku od nas u sutevima u okvir, posjedu lopte kornerima!

Bice bolje! ;)

Semper
Kontakt:

Post Postao/la Semper » 26 jul 2013, 12:03

Otkaz Melunoviću je kuriozitet u svijet fudbala, vjerovatno jedinstven slučaj da nakon neuspijeha otkaz dobije igrač a ne trener. Melunović ako ima dobrog advokata dobit će sve plate do kraja ugovora.

High

Post Postao/la High » 26 jul 2013, 12:06

Sa ovakvom politikom Kluba i igračima poput Melunovića je ovo kad-tad moralo biti. Jesmo svi razočarani, ali dalje se mora. E, moj Hase...
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Denizmare

Post Postao/la Denizmare » 26 jul 2013, 12:06

Uprava je ta koja dovodi igrace,strucni stab postavlja taktiku,igraci igraju ko je kriv?
Jedini koji je platio ceh je Melunovic,ni bolji ,a ni losiji od drugih.
Politika kluba je dovodjenje igraca sa strane,ok, njihov izbor,ali zasto onda samo njih kriviti za nekvalitet?Nisu sami dosli,neko ih je doveo.
Strucni stab>igra bez igre u 4 tekme,to je njihova krivica.
Radovac na klupi,doveden Vule koji ce izbaciti i Dupovca,sad mu je dobro Sarajevo kad je pusiona u Borcu.
Kadetski i juniorski PRVACI drzave,od te djece zbog gore navedenih nesposobnih niko nece vidjeti reflektore Koseva osim ako ne dodje na stadion kao obicni navijac.Prije toga ce se promotivno slikati sa amaterkim ugovorom kao nova nada Koseva,koja usput nikad nece dobiti pravu priliku.
Forumasi i navijaci trube isto,niko da kaze dajte bar 5 juniora u prvih 11,pa da 3 sezone ih podrzimo pa makar bili u sredini tabele,pa da nakon toga nekog prodamo i krenemo ispravnim smjerom.Sta znaci biti prvi ili drugi u ovakvoj ligi i sa ovim sistemom rada?Nista.Ali ne. Opet ce sve biti po starom,mazanje ociju otpustanjem 1 igraca je nastavak tog puta.
Ovi igraci kojima smo sinoc zvizdali su samo jedna trecina problema,druge dvije sam naveo na pocetku.
Za kraj cu samo dodati svoje misljenje koje zastupam zadnjih 10 godina VRATITE NAM NASU DJECU U NAS DRES...

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: kraljlavova i 14 gostiju.