FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Head
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Head » 29 jul 2013, 00:49

[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=851_D0toKMc[/youtube]
1946

hilmo
Interni moderator
Kontakt:

Post Postao/la hilmo » 29 jul 2013, 00:58

slika
Kako je ovo dosadan igrač :D :D :D nema mjesta na terenu da ga čovjek ne primjeti, sad u napadu, sad u odbrani, pa na sredini, pa na lijevom pa na desnom krilu....Dosadan ko komarac u ove vrele noći. U svakom slučaju naš ponajbolji igrač u svakoj utakmici. Jes da nekad pretjera sa driblanjem al et...
Mario mi je bio malo neprimjetan večeras, ali standardno dobar. Osmanagić se trudio i borio lavovski, Huseinbašić se uplašio one prilike :? . Uglavnom, bitna je pobjeda. Sudija napravio dvije katastrofalne greške, po meni ofsajda kod gola mostaraca nije bilo, ali isto tako nije bio ofsajd ni na drugoj strani pred kraj utakmice.
Vidi se umor i strah kod igrača, treba im malo svježine, jedan dan :D , a onda opet u kost, opet ih po potrebi posjetiti na treningu samo biti malo blaži čisto da znaju da ih pratimo u svakom trenutku da se ne opuste.
Daleko je ovo od neke kvalitetne ekipe.
I da, nema mira u kući, ne zaboravljamo lako blamažu od četvrtka!
Zadnja izmjena: hilmo, dana/u 29 jul 2013, 01:07, ukupno mijenjano 3 puta.
"Dat ću sve za ovaj klub, jer je ovaj klub dao sve za mene", Ševkija Resić
...FK Sarajevo....
23.05.2014.; 30.05.2015.

bordobijeli
Kontakt:

Post Postao/la bordobijeli » 29 jul 2013, 01:09

hilmo je napisao/la:slika
Kako je ovo dosadan igrač :D :D :D nema mjesta na terenu da ga čovjek ne primjeti, sad u napadu, sad u odbrani, pa na sredini, pa na lijevom pa na desnom krilu....Dosadan ko komarac u ove vrele noći. U svakom slučaju naš ponajbolji igrač u svakoj utakmici. Jes da nekad pretjera sa driblanjem al et...
Mario mi je bio malo neprimjetan večeras, ali standardno dobar. Osmanagić se trudio i borio lavovski, Huseinbašić se uplašio one prilike :? . Uglavnom, bitna je pobjeda. Sudija napravio dvije katastrofalne greške, po meni ofsajda kod gola mostaraca nije bilo, ali isto tako nije bio ofsajd ni na drugoj strani pred kraj utakmice.
Vidi se umor i strah kod igrača, treba im malo svježine, jedan dan :D , a onda opet u kost, opet ih po potrebi posjetiti na treningu samo biti malo blaži čisto da znaju da ih pratimo u svakom trenutku da se ne opuste.

ma ne znam meni suljić nije konkretan igrac,svaka cast za trku i borbenost al malo kristi od njeg imamo,tuši loptu vuce je predugo i onda ili padne ili pogresan pas.ima 4 kartona na dosad odigranim utakmicama sve radi prigovora .ne mislim da je loš ali mogo bi biti puno opasni po gol samo malo da u glavi prekonta.

sekac
Kontakt:

Post Postao/la sekac » 29 jul 2013, 01:09

hILMO RUKU NA SRCE SUDIJA JE TRUBA BIO SVIRAO IM JE SVE MOGUĆE I NEMOGUĆE.Primjer 1:Karić leži u prvom poluvremenu Zrinjski napada stvara šansu koju ne koristi i kad je lopta izašla u gol aut onda se prilazi Kariću,Primjer 2:leži igrač Zrinjskog u drugom poluvremenu sarajevo u izglednoj poziciji 3 na 2 sudija prekida akciju da se ukaže pomoć igraču Zrinjskog i kad mu Suljić prigovara karton dobija. Primjer 3: ponovo prvo poluvrijeme igrači Zrinjskog napadaju a pomoćni maše aut glavni ne vidi kad sarajevo uzme loptu i opet kreče u opasan koliko toliko napad on svira aut i vrača nas nazad off side po jedan na obadvije strane sumnjiv i to je to.
Sarajevo ljubavi moja!

dr.van nostrand
Kontakt:

Post Postao/la dr.van nostrand » 29 jul 2013, 01:19

Head je napisao/la:[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=851_D0toKMc[/youtube]

indirektslika + otezanje izvodjenjaslika
"When you look annoyed all the time, people think that you're busy." - George Costanza
http://www.youtube.com/watch?v=UhQSnDCPF10
silver & black

1L8F9C2
Kontakt:

Post Postao/la 1L8F9C2 » 29 jul 2013, 01:32

Pobjeda minimalna ali zasluzena. Igra se nista nije promjenila cak kad pomislim da ne moze gore iznenadim se. Al eto vazna su tri boda, al opet nema ti gol sansi sto je za mene nevjerovatno. Igramo najruzniji fudbal u ligi definitnvo ovako ni cuvena Sloboda iz Tuzle nije nikad igrala. Istina nismo grubi kao oni ali ...

Sljedece godine ne dozovoliti nasem "treneru" ako bude isti da ide u Sloveniju na pripreme. Majstore planina je za vas igraci ti nemaju snage ni za 60 minuta, samo kondicija fudbal svakako ne mozemo nauciti igrati.
IVAN TATOMIROVIC - kapa do poda :!:

P.S. Sesar se javio raji u Sarajevu i zamolio da ga razumijemo. Zbog Irfana je otisao jer ga je ovaj konstantno provocirao i slicno. Vec sutra bi trebao biti na raspolaganju Husrefu.

High

Post Postao/la High » 29 jul 2013, 01:42

Itekako važna pobjeda. Vidjelo se na početku utakmice da su naši fudbaleri u velikom grču i da je ono od neki dan ostavilo traga na njima.

Dakle, početak utakmice dosta grčevit i neatraktivan. Nakon Dejine greške smo mogli i primiti pogodak, ali dobro po naš tim da se gosti ne snađoše i ne iskoristiše zaista dobru priliku. Maloprije na izvještaju gledam Dejin izraz lica nakon tog dosuđenog indirekta... Šta reći? On je u velikoj krizi i sad mu treba podrška naših fudbalera, Husrefa i nas navijača. Sad mu najmanje trebaju psovke sa istočne tribine i kritike na njegov račun. On zna da prolazi kroz težak period, ali svi trebamo biti uz njega i polahko ga dići iz ove krizne pozicije. Mnogi će reći da je on svoje pokazao protiv Zete i da je onih greškama u Tirani zaključio svoje, ali sjetimo se da nas je ''vadio'' na mnogim utakmicama i da mu zaslužujemo dati još jednu šansu, ako ništa!

Trivunovićevo prisustvo na terenu se itekako primijeti i vidi se da on svojim prisustvom daje drugu dimenziju našeg tima na terenu. Stvarno je igrač za poželjeti!Šteta što se tek sad vratio na Koševo. Džakmić bi dobio loše ocjene da nije dao pogodak - ni ovu utakmicu nije pretjerano šta pokazao. Uvijek se ponadam da će ga napokon krenuti, ali momak nastavlja sa svojim prosječnim partijama u našem dresu. Osmanagić se nešto kao trudio, ulijetao klizeći, u dva-tri navrata imao i dobre poteze, ali isto tako i griješio. Ali ima prolaznu ocjenu zbog volje! Istakao bih još Tatomirovića koji je odigrao više nego solidno, itekako bio požrtvovan večeras, iako je u nekim situacijama ispadao naivno. Karić nešto pokušavao, skakao, gurkao se i nudio, ali to mora jače i brže.

Kao što smo i vidjeli, napad nam je i dalje u krizi i ostaje nam jedino nadati se da će taj Komazec biti koliko-toliko bolji od Karića i da ćemo u napadu biti ubitačniji za bar 10 %.

Sada slijedi ta utakmica u Lukavici protiv Slavije, zatim nas čeka utakmica protiv Širokog na Koševu. Bilo bi lijepo vratiti se neporažen iz Lukavice, probati i pobijediti, te dočekati ove u što boljoj atmosferi.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

1L8F9C2
Kontakt:

Post Postao/la 1L8F9C2 » 29 jul 2013, 01:44

stadion je napisao/la:Citam sad na klixu da postoje sanse za FIZICKI NAPAD na upravu i goste u VIP lozi stadiona Kosevo. Na taj nacin opzicija tj familija hoce da jos vise destabilizuje ovu upravu.
Bice murije u civilu ko u prici ....

E nisu trebali sa onim helikopterima uljetati u VIP :mrgreen:

Sta ce nama napadac kad mu nema niko sanse napraviti. Promjenili bi mi ove sezone 20 napadaca al oni svi zajedno nece imati 10 gol sansi za sezonu cijelu. Igramo staromodan fudbal gdje nam se krila vise vracaju u defanzivu nego sto su na protivnickoj polovici. Kad golman Zrinsjkog izbacuje loptu Todorovic i Suljic su kod bekova, umjesto da odmah vrse presing mi smo postali "defanziva" ekipa pa gol ako padne padne. Samo jos da se pocnemo udarati i Tuzlanska Sloboda je spremna.

gringobih
Kontakt:

Post Postao/la gringobih » 29 jul 2013, 02:16

Sve dok ste SDA ekipa bice te napredni kao i BiH... ;)
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

AdiRajvosa
Kontakt:

Post Postao/la AdiRajvosa » 29 jul 2013, 02:24

gringobih je napisao/la:Sve dok ste SDA ekipa bice te napredni kao i BiH... ;)

Koliko si ti samo ogranicen i limitiran, da se covjek najezi.
:lol:

HZ_ilidzaa
Kontakt:

Post Postao/la HZ_ilidzaa » 29 jul 2013, 02:26

Jel ovo bila neka ironija ? :mrgreen:

BegAx
Kontakt:

Post Postao/la BegAx » 29 jul 2013, 02:35

:lol: :lol: :lol:

Crni gavran
Kontakt:

Post Postao/la Crni gavran » 29 jul 2013, 02:39

Jesam li ja vama rekao da cete pobijediti :D ;) . Cestitam vam i zelim i da u Lukavici torpedujete Slaviju ;)
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Carli
Kontakt:

Post Postao/la Carli » 29 jul 2013, 03:02

Igračima je gorilo pod nogama, jednostavno su morali pobijediti. Otvaranje sezone, 3 boda. Po meni Suljaga i Osmanagić najbolji. Cimirot je isto dobro odigrao. Vidi se razlika između Melunovića i Karića.
Allegri je gospodin!

PACO
Kontakt:

Post Postao/la PACO » 29 jul 2013, 07:49

Pobjeda čista ko suza, osim gola još tri čiste. Offside kod poništenog gola pola metra i to namješten ne slučajan.
Prvo poluvreme Zrinjski možda ravnopravan, Sarajevo malo u grču. Drugo razlika dan i noć, Zrinjski bio smješan.
Tadejević igrao sa povredom trbušnog zida i sad će na poštedu koji dan. Ima tu kvalitete ali ne kod svih, uprava i Husref valjda znaju što fali, ali koliko para toliko muzike. Hitno dobru špicu, tog Komazeca nikad vidio pa ne znam,
ali bojim se da Karić nije kalibar za Sarajevo (bez vrhunske špice sve drugo džabe).

azizmpj
Kontakt:

Post Postao/la azizmpj » 29 jul 2013, 08:33

bordobijeli je napisao/la:

ma ne znam meni suljić nije konkretan igrac,svaka cast za trku i borbenost al malo kristi od njeg imamo,tuši loptu vuce je predugo i onda ili padne ili pogresan pas.ima 4 kartona na dosad odigranim utakmicama sve radi prigovora .ne mislim da je loš ali mogo bi biti puno opasni po gol samo malo da u glavi prekonta.

kad bude imo nekog Husejnovica da mu pruzi podrsku, bit ce konkretniji i opasniji. Ovako mu ostaje da ore, sparta od kaznenog do kaznenog! Jedini odskace uvijek kad je ekipa u letargiji, ne boji se u bilo kakav duel uc iako je saka jada!

ASD
Kontakt:

Post Postao/la ASD » 29 jul 2013, 09:29

AdiRajvosa je napisao/la:

Koliko si ti samo ogranicen i limitiran, da se covjek najezi.
:lol:

Dovoljno mu je vidjeti potpis.

GunnerS
Kontakt:

Post Postao/la GunnerS » 29 jul 2013, 09:33

Dal' ima šta od novih pojačanja, bar mislim da bi morali dovest još nekoga ako šta misle ozbiljno ?! :roll:
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

azizmpj
Kontakt:

Post Postao/la azizmpj » 29 jul 2013, 10:07

GunnerS je napisao/la:Dal' ima šta od novih pojačanja, bar mislim da bi morali dovest još nekoga ako šta misle ozbiljno ?! :roll:

Jesam li ja sanjo il sam fakat procito, ramazan je malo se spava, koncentracija na nuli, pa moze svasta bit, da ce se Sesar vratiti ovih dana!

Head
Kontakt:

Post Postao/la Head » 29 jul 2013, 11:07

Gojko Cimirot je doktor fudbala.Kako momak igra sa 20 godina to nije noramlno.U defanzivi odlican,naprijed povuce loptu i odlicno je iznese,pasovi tacni,trci ko navijen.Sigurno nase najvece pojacanje,jos igra za mladu repku.Zlatna koka Sarajeva.
1946

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.