FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

miky_hz
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 04 avg 2013, 22:27

Ali pitanje je na mjestu bez obzira od koga je :) ,realno najtezi moguci protivnik u ovom trenutku za nas,jedino sto je plus sto imaju taj da odrade revans sa Udineseom,sto ce vjerujem uticati na njih,i to je bar neki plus za nas,bit ce zahebano pravo al eto bolje da nam dolaze sad nakon tog putovanja
Zadnja izmjena: miky_hz, dana/u 04 avg 2013, 22:28, ukupno mijenjano 1 put.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

.EBI SE NEMANJA !!!

bordobijeli
Kontakt:

Post Postao/la bordobijeli » 04 avg 2013, 22:27

htcxone je napisao/la:
bordobijeli je napisao/la:
Anamarija je napisao/la:Vidjet čemo odbranu tu famoznu protiv širokog ?

odbrana je bolji dio nase ekipe ,ali kad ne ide prema naprijed onda i oni moraju igrati malo dublje to ce ostavljati puno prostora za kontre.al sve u svemu odbrana nam je sasvim ok.

s kim se ti raspravljas :lol: :lol: veliki navijac selje koji je na forumu dok mu klub igra

ma ne respravljam se uopšte ,provokatorime ne interesuju nego ako nepopravimo realizaciju široki ce nas sigurno kazniti iz kontre jako opasni su u tim situacijama,to mene brine a ne ove ublehe od navijaca.

Anamarija
Kontakt:

Post Postao/la Anamarija » 04 avg 2013, 22:43

Što je to tako loše u mom pitanju ,u vas su sve neke ublehe imali išta realno kod vas sve vam je na silu neku al to više ne prolazi !

bordobijeli
Kontakt:

Post Postao/la bordobijeli » 04 avg 2013, 22:47

Anamarija je napisao/la:Što je to tako loše u mom pitanju ,u vas su sve neke ublehe imali išta realno kod vas sve vam je na silu neku al to više ne prolazi !

ziv mi i zdrav bio

Anamarija
Kontakt:

Post Postao/la Anamarija » 04 avg 2013, 22:49

bordobijeli je napisao/la:
Anamarija je napisao/la:Što je to tako loše u mom pitanju ,u vas su sve neke ublehe imali išta realno kod vas sve vam je na silu neku al to više ne prolazi !

ziv mi i zdrav bio

Živa i zdrava bila i ostala !

hilmo
Interni moderator
Kontakt:

Post Postao/la hilmo » 05 avg 2013, 00:05

"Dat ću sve za ovaj klub, jer je ovaj klub dao sve za mene", Ševkija Resić
...FK Sarajevo....
23.05.2014.; 30.05.2015.

EuroSport
Kontakt:

Post Postao/la EuroSport » 05 avg 2013, 00:30

Moje misljenje da je Adilovic za Komazeca Ibrahimovic u najmanju ruku.

Coach22
Kontakt:

Post Postao/la Coach22 » 05 avg 2013, 00:35

Anes Bešlija na meti Sarajeva? 8-)
SRUSICE HORDE SVE KORDONE,SJEVER GINE ZA SAMPIONE
U BOJ SVI ZNAJTE DA SMO JACI,RUSE SVE VASI NAVIJACI
KAD JE TESKO TI NEMOJ STATI,DOBRO ZNAJ SVE CU TEBI DATI
DUSU,PONOS ZIVOT SVOJ,VJECNO S TOBOM SJEVER TVOJ
NA NA NA NA ....

EuroSport
Kontakt:

Post Postao/la EuroSport » 05 avg 2013, 00:36

Coach22 je napisao/la:Anes Bešlija na meti Sarajeva? 8-)

To je isti portal koji je prenio da Melunovic pregovara s Zeljom :lol:

adnanhz
Kontakt:

Post Postao/la adnanhz » 05 avg 2013, 00:38

Htio sam i ja dat svoje vidjenje danasnje utakmice al na prethodnoj stranici miky_hz je skoro sve rekao kako i ja mislim ;)
Samo bi jos dodao da ima jos par igraca koji bi trebali dobit nogu, i ja fakat se pitam sta oni rade na treninzima jer oni u pojedinim trenucima kao da ne znaju osnovne elemente fudbala i sa ovakvom igrom mi smo daleko,daleko od neke titule :x
Mi se ne furamo mi smo furka.
Sarajevo Horde Bog i Carsija, neka zivi Bosna nasa drzava...

miky_hz
Kontakt:

Post Postao/la miky_hz » 05 avg 2013, 00:49

EuroSport je napisao/la:Moje misljenje da je Adilovic za Komazeca Ibrahimovic u najmanju ruku.

Misljenje je ko supak,svako ga ima
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

.EBI SE NEMANJA !!!

Coach22
Kontakt:

Post Postao/la Coach22 » 05 avg 2013, 00:54

miky_hz je napisao/la:
EuroSport je napisao/la:Moje misljenje da je Adilovic za Komazeca Ibrahimovic u najmanju ruku.

Misljenje je ko supak,svako ga ima

Komazec će biti strah i trepet u PL , samo dok udje u štos jer je još fizički nespreman i nije uigran 100 % sa ekipom ... čovjek ima šlifa što nema ni jedan špic u PL. ;) ;)
SRUSICE HORDE SVE KORDONE,SJEVER GINE ZA SAMPIONE
U BOJ SVI ZNAJTE DA SMO JACI,RUSE SVE VASI NAVIJACI
KAD JE TESKO TI NEMOJ STATI,DOBRO ZNAJ SVE CU TEBI DATI
DUSU,PONOS ZIVOT SVOJ,VJECNO S TOBOM SJEVER TVOJ
NA NA NA NA ....

sekac
Kontakt:

Post Postao/la sekac » 05 avg 2013, 00:55

O tom-po tom :D
Sarajevo ljubavi moja!

mujo205
Kontakt:

Post Postao/la mujo205 » 05 avg 2013, 01:14

dzakmic i osmanagic najslabije karike, slijedecu ne smiju zapoceti
komazec ce biti pojacanje, treba mu malo vremena da s euigra

JosipBukal
Kontakt:

Post Postao/la JosipBukal » 05 avg 2013, 01:30

Ma ne sikirajte se sa ovakvom igrom imate velike šanse da budete u gornjoj polovici lige

bagrcavi
Kontakt:

Post Postao/la bagrcavi » 05 avg 2013, 01:32

Postoje igrači koji su na klipovima po yt mašine, a uživo trube.Komazec je isti ko na onom klipu sa yt.
DRUG NEBI TI PUNCA

1L8F9C2
Kontakt:

Post Postao/la 1L8F9C2 » 05 avg 2013, 01:34

Kako nasjedate na ovu prici oku Komazeca ? Vidite da je strumofvi serviraju da bi ga prikazali kao krampu, a lik igrao prvu utakmicu uz to niko mu nije nabacio u 16 metara a da ne pricamo napravio gol sansu. Nema veze da je Ronaldo kod nas u timu kad mu nema niko sanse napraviti, krila igraju samo za sebe Todorovic igra dobro al pretjeruje nikad da ubaci sve ide sam na udarac. Dok Suljic ne moze dobaciti do 16 nije to njegov stil. Prekidu su nasa boljka godinama od Sasivarevica niko ga ne zna izvesti.Anid je pojacanje sasvim sigurno njegova dva poteza pokazuju da ima kvalitet i da zeli igrati.

dimitrijevic
Kontakt:

Post Postao/la dimitrijevic » 05 avg 2013, 02:38

Da i ja prokomentarisem.Pocelo je zestoko i na pocetku je bio jak tempo nesvakidasan za nase uslove,ali tekma kako je odmicala sve je postajala dosadnija vjerovatno je za to razlog i visoka temperatura.Slavija moze biti puno zadovoljnija rezultatom jer je Sarajevo ovo trebalo uzeti,ali nije ni tolika tragedija kako to neki ovdje gledaju.Najgori u Sarajevu su bili Suljic i Todorovic.Ovaj prvi prodje pet igraca,pa izgubi loptu i svaki napad isto dok mi je Todorovic puno bolje djelovao u evropskim tekmama,danas je bio bez upotrebljivog centarsuta,ali treba priiznati da ni srece nije imao.Komazec solidan barem meni.Niko nije ocekivao da covjek uzme loptu i predje deset igraca.Jos uvijek je nerealno davati bilo kakav sud o njemu.Dzakmic je bolji bio od Cimirota i Osmanagica,ali i on moze bolje kao i kompletna vezna linija.Zadnji red je korektan bio s tim sto su bekovi losi bili ofanzivno.Tu posebno mislim na Tedejevica koji je u prethodnim tekmama bio bolji,nego danas kada su u pitanju ofanzivni zadaci.Travancic zna igrati i ima mjesta u Sarajevu.Od Karica se ocekuje mnogo vise,ali je jos rano govoriti o njegovoj epizodi u Sarajevu.Spomenuo bih jos Radovca za kojeg mi je nelogicno da je na klupi sa 17 godina,a sa 16 je bio standardan.Cimirot mi toliko ne odskace od njega,a Osmanagic mi se cini i losijim.Uglavnom mora se jos dosta stvari popraviti da bi se krenulo u borbu za sami vrh i ima prostora za napredak.
8.5.1947
"Željo je doveden do propasti, a prelazak u genocidnu i režimsku tvorevinu FK Torpedo kasnije nazvanu po glavnom gradu BiH izričito je odbio Josip "Joško" Domorocki. "

azizmpj
Kontakt:

Post Postao/la azizmpj » 05 avg 2013, 03:38

bagrcavi je napisao/la:Postoje igrači koji su na klipovima po yt mašine, a uživo trube.Komazec je isti ko na onom klipu sa yt.

j'rane đe nađe ovu sliku sta ti je na avataru? Extra je!

Schwarz
Kontakt:

Post Postao/la Schwarz » 05 avg 2013, 04:33

Ovaj Anes Beslija je strasan igrac.Kako samo momak igra, pa to je milina za gledati.Ipak ja se nadam da ce u Zelju,jer mi je pricao da bi mogao kod nas zavrsiti.Al vidjet cemo.Gdje god zavrsi sretno mu bilo!
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge."

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: Vaha1946 i 7 gostiju.