FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Carli
Postovi: 2497
Pridružen/a: 01 maj 2013, 23:02
Lokacija: Čaršija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Carli » 26 avg 2013, 11:53

Tu je bar 5 plata za igrače. Jbg-a.
Allegri je gospodin!

ustipak
Postovi: 37
Pridružen/a: 28 mar 2013, 07:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ustipak » 26 avg 2013, 11:59

Pa kad oni slabo igraju moramo sebi pravit spicu ha ja :D

Avatar
molotovljev
Postovi: 2327
Pridružen/a: 24 jan 2011, 11:26
Lokacija: Sarajevo

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la molotovljev » 26 avg 2013, 12:03

Sto, bas je cool zapaliti baklju..Nista si Lucifere ako drugi put ne bacis topovski i barem dvije stolice zapalis..
Budi Bik Koji Sjedi ! ( parola za tebe )
Zadnja izmjena: molotovljev, dana/u 26 avg 2013, 12:09, ukupno mijenjano 1 put.
F.K.SARAJEVO

Avatar
samocelik
Postovi: 6036
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la samocelik » 26 avg 2013, 12:03

Jesu li na svim tribinama sređen Wc kao na Jugu? Kad sam bio na reprezentaciji protiv Francuske na istoku bilo je katastrofa a ono od subote navečer je druga prica :D
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hilmo » 26 avg 2013, 12:05

samocelik je napisao/la:Jesu li na svim tribinama sređen Wc kao na Jugu? Kad sam bio na reprezentaciji protiv Francuske na istoku bilo je katastrofa a ono od subote navečer je druga prica :D
Ma sve gori do goreg...
Eto 11 milja bi bilo sasvim dovoljno da se renoviraju bar dva WC-a, ali mi te pare moramo dati savezu, a na pisanje cemo uz onu ogradu oko stadiona. :? :? :? :roll: :roll:

Avatar
molotovljev
Postovi: 2327
Pridružen/a: 24 jan 2011, 11:26
Lokacija: Sarajevo

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la molotovljev » 26 avg 2013, 12:07

samocelik je napisao/la:Jesu li na svim tribinama sređen Wc kao na Jugu? Kad sam bio na reprezentaciji protiv Francuske na istoku bilo je katastrofa a ono od subote navečer je druga prica :D
Ne, samo jug i dio zapada prema jugu. Gostoprimstvo, prije svega.
F.K.SARAJEVO

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evolution87 » 26 avg 2013, 12:16

na sjeveru samo jedan normalan wc
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

1L8F9C2
Postovi: 829
Pridružen/a: 02 jul 2013, 12:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 1L8F9C2 » 26 avg 2013, 12:23

hilmo je napisao/la:@1L8F9C2
Sta je razlog da se onolika kolicina baklji zapali u ove dvije domace tekme? Ja vjerujem da ce kazna sad biti 5 milja,
Do sad smo platili:
Drugo kolo: 1500
Trece kolo: 4500
i sad ce sigurno biti 5000, sto znaci oko 11 000 KM, pa mogli smo ih mnogo pametnije utrositi...Rijesiti se nekog starog duga, uloziti malo da se uradi onaj tunel na AFH da ne bude ko pecina....
NE kontam zasto se ne prestane s tim...Cekamo rezultate, ali kako da ih imamo kada mi navijaci odmazemo klubu.
Prvo i prvo to nije vas problem baklje su se uvijek palile i palit ce. Vrlo dobro znaju svi u klubu zasto se pali i na koji nacin su isti izigrali navijace od dogovora za evropske utakmice pa nadalje. Ko su to oni da mi postujemo dogovore a oni nama vracaju nezalaganjem i sramotnim odnosom prema klubu ? Pricate o kaznama za baklje i kako su to plate igraca a ne pricate kako su isti ti igraci klub ostetili za pola miliona sramotnim ispadanjem od Kukesija tako da nisu zasluzili da od kluba uzmu marku narednih godinu dana. Mislim da se samo treba osvrnuti na parolu i da svima jasno bude ... CEKAJU SE REZULTATI !!! Pametnom dosta i previse, samo ne treba glumiti lazne moraliste na forumima a na fejsu stavljati slike Hordi koje pale baklje.

P.S. Daj prestanite sa supljim pricama kako bi navodne pare od kazni potrosili na sanaciju stadiona koji nije nas, i dolazak novi igraca, ako mislite da bi se na to potrosile onda :lol:

Avatar
Head
Postovi: 12367
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Head » 26 avg 2013, 13:16

Jao klipa od 09:40 :o :shock:

Nisam simpatizer baklji al ono je odradjeno vrhunski bas. 8-)
1946

azizmpj
Postovi: 394
Pridružen/a: 28 jul 2011, 14:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la azizmpj » 26 avg 2013, 13:46

1L8F9C2 je napisao/la:
azizmpj je napisao/la:Narode, sta imate protiv Hameta, pa on je dijete kluba, uvijek je tu bio, bio kapiten i prije, predvodio ekipu kad nam je u napadu bio kloc poput Jahovica a kad zamalo da udjemo u grupe Europske lige (jedna stativa nas dijelila od toga, samo da je Hadzija bio prisebniji), sto je danas san snova za nas!

fluktuacija igrackog i upravnog kadra, finansijske nestabilnosti i neozbiljan pristup svemu su rezultat u vidu ovoga sta smo imali proteklih par mjeseci! Trebalo je sabura, da to sve prodje, na Hametu je bio veliki pritisak, kojem u onakvim momentima ni hladnokrvni velikani poput Efemberga i Baslera nebi odgovorili.


najcrnja tacka pocetka sezone su navijaci, koji ovaj put pod maskom trazenja rezultata transferiraju bhtelecomov novac na racun NFSaveza umjesto da ide na nas racun! Dijete sam sjevera, tamo sam odrastao i sad kao neko kome drugi klub osim FKSarajeva ne postoji na svijetu, pitam one koji danas sjede na mojoj stolici (centralne stepenice, cetvrti red odozgo, sedma stolica lijevo) i ostale okolo njega, koji sebe zovu najvjernijim navijacima sa tribine Sjever-Vedran Puljic:

Zasto sistematski napadate na klupsku kasu?
Zasto ste tako primitivni, zasto ne postujete pravila ponasanja na tribinama, kao ostali civilizirani sportski svijet?
Jestel zaista toliko tvrdoglavi da Vam do razuma ne dopire to koliku stetu nanosite klubu?
Klubu koji za nase prilike koraca astronomskim koracima naprijed u organizacijskom i promotivnom smislu i kad treba ocekivati ubjeranje plodova tih aktivnosti na sportskom planu vi stajete tome na put?

ima tih zamjerki jos mnogo, mnogo ...al da ne nabrajam ...

nisam ponosan na to kome sam tribinu ostavio u amanet!
Ako je djete kluba to ne znaci da moze hodati po terenu.

Sto se tice sjevera nista vi nama niste ostavili u amanet vec ste isti srozali na dno i preko istog prali pare i maltretirali raju. ... CEKAJU SE REZULTATI, vrlo jasna poruka i tebi i svim ostalim. Nemas zamjerku na "argeta" balone i to sto niste znali parole napisati a palili ste baklje i tada kao i danas i ti prodajes nama moral koji smo za vas stare generacije od rata pa vamo objasnili mnoge pojmove. Prijatno !


Vidim da me pokusavas postovati, kao i ja tebe! Ali nemas pravo na ponizavanje starijih navijaca koji su zdravlje ostavili na sjeveru. Sta sam ja sve gledo i nagledo se na Kosevu, pa nisam nikad opsovo ni jednom igracu koji je nosio bordo dres, nego sam ga bodrio, a pogotovo nisam lupo, palio, unistavao stadion i cuvao sam ugled kluba. Klub su na dno srozali mesetari, carsijaneri koji su imali dubboko prste u upravljanju klubom, kako bi izvukli korist za sebe. Vidite na sta je spala posjeta na Kosevu, na 2.500 ... a prije protiv Celika je bivalo izmedju 10 i 15 hiljada. Ja do daljnjeg necu dolaziti ni na Zapad na koji sam do sada dolazio (nakon sto sam postao prestar za Sjever), jer se ne osjecam sigurno a kada se samo sjetim da je na primjer protiv Travnika bivalo 6.000, protiv Leotara 15.000, protiv Brotnja haman 20.000 (doduse tu tekmu protiv Brotnja je bila neka akcija po skolama, pa su jug napunili tim srednjoskolcima), protiv Maritima 30.000(kad smo jadni trazili prvi prolaz u naredno kolo eurotakmicenja), pa po prolomu oblaka 30.000 kada smo prvi put prosli u naredno kolo nekog eurokupa, pa protiv Zerminal Ekerna haman 40.000 kada smo prvi put poslije rata igrali neko eurotakmicenje ...

Evo gore su ljudi fino izracunali sta se moglo uraditi za te pare koje su navijaci do sada potrosili
Nadam se da ce sto prije nekome doc iz zadnjice u glavu i da ce prestat sa vandalskim ponasanjem i unistavanju kluba, evo pojavilo se svjetlo na kraju tunela i mogucnost za finansijsku stabilnost, molim vas prestanine i dostojanstveno navijajte za nase Sarajevo.

Haj vako, sad dajte sve od sebe da na narednih 10 tekmi klub ne plati ni marke kazne! Ako ne bude rezultata, tj ne budemo prvi na tabeli ili ispadnemo iz kupa, onda palite baklje i petarde ponovno!

Avatar
Carli
Postovi: 2497
Pridružen/a: 01 maj 2013, 23:02
Lokacija: Čaršija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Carli » 26 avg 2013, 13:58

Mjera post. :mrgreen:
Allegri je gospodin!

1L8F9C2
Postovi: 829
Pridružen/a: 02 jul 2013, 12:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 1L8F9C2 » 26 avg 2013, 14:11

Dobro je sto je prosjek spao na 1500 - 2500 ljudi to je samo slika koliko istinski i pravi navijaca ima klub. Svi ti koji ne dolaze imaju razloge osim kad se igra derbi ili evropska utakmica tad svi vole klub i sve im je super.

Zasto ne racunate sta je sve klub mogao uraditi da je napravio rezultate kakve je trebao i da nije izgubio pola miliona na jednoj utakmici koju je trebao dobiti. Ove price da se ne pale baklje i slicno napravili bi stadion ili doveli igrace su providne i isfurane eto slomismo se mi od dovodjenja provjereni igraca koje jako skupo placamo.

P.S. Jeste li vi prije na sjeveru palili baklje dok ga niste srozali na dno ? Jeste pa zasto onda nas nazivas vandalima, huliganima a pricas o nekim idealima prije a isto ste radili, a zaboravio si da se i dan danas na AFH skupi po 10 hiljada ljudi imas mnogo primjera iz zadnje dvije tri sezone.

Ja ne palim baklje niti sam to nekada radio ali nikad nec biti licemjeran i glumiti na forumu navijaca koji kao zeli dobro klubu a Koseva nije vidio 10 godina. Zato sto nas na forumu ima vise nego na utakmicama ni mene ni kompletan sjever ne zanima sta prica "smjesna opozicija".

Avatar
Southboy
Postovi: 938
Pridružen/a: 20 apr 2013, 12:53
Lokacija: Dolina cupova
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Southboy » 26 avg 2013, 14:18

@aziz
Vjeruj na forumu nista neces postici..tu odlucuje skupina od 5-6 ljudi i kako oni kazu tako ce i biti..ko i kod nas..nazalost ali tako je...Jbg valjda je takav "stav grupe"...
19TM87

ŠAMPIONI:1946,1972,1998,2001,2002,2010,2012,2013
KUP BiH:2000,2001,2003,2011,2012
SUPER KUP:1998,2000,2001

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 26 avg 2013, 14:20

Kad bude rezultata stat ce momci sa bakljama,mozda to nekako apsordno zvuci u ovom trenutku ali i ovo je neki vid poruke ljudima sto iz kluba sto ovima na terenu,a da se moze bez baklji moze se sjetimo se prosle sezone cini mi se pred kraj da je bilo kad je par kola proslo a da se nije petarda bacila,ili Evrope gdje isto petarda nije zapaljena,dakle momci su jasno istakli na tribini poruku sada DOK KASA PATI CEKAJU SE REZULTATI

Dakle bez baklji se moze,ja prvi ne podrzavam istu stvar,ali ovo je vise kao ucjena i poruka ovima da postignu sto bolje rezultate,opet kazem mozda apsordno zvuci jel ti klub placa kaznu ali isto ko sto igrace nemozes bolje kazniti nego tako sto ces im od plate odbiti tako i ove nemozes bolje najerati da bolje rade nego kroz ovaj nacin,,kad budu dobri rezultati nece biti ni kazni,a vec su momci ranije dokazali da se moze i bez bakljada,dakle dajte rezultate i nema problema

Mada bi trebali prekinuti ovu temu,cisto jel treba ovdje da pricamo o igrama,igracima i nekim stvarima vezano za samu igru
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

bordobijeli
Postovi: 14261
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 26 avg 2013, 14:26

ne svidjami se razmisljanje a takvo je vecine koji idu stalno na utakmice ,kad kazu bolje 2 000 pravih navijaca nego 15 000.ja se ne bi slozio s tim mi imamo 2 do 3 hiljde bolesnika koji dolaze svaku utakmicu al mislim da se nesto treba pokrenuti jel ova posjeta je stvarno losa ,mislim da su i karte dosta skupe ,narocito za studente ,penzionere,skolarce ipak je puno 7 ili 10 km za utakmicu pl bih.crvena z je imala neki projekat prije par godina kad se ulaz nije placao i na utakmice dolazilo po 40 000 ljudi a prije tog jedva nekih 5 000 ,sad opet naplacuju i uvijek bude preko 10 000 .

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 26 avg 2013, 14:32

Hocemol promjeniti temu i pisati o novom igracu 8-)
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hilmo » 26 avg 2013, 14:36

1L8F9C2 je napisao/la:
Prvo i prvo to nije vas problem baklje su se uvijek palile i palit ce. Vrlo dobro znaju svi u klubu zasto se pali i na koji nacin su isti izigrali navijace od dogovora za evropske utakmice pa nadalje. Ko su to oni da mi postujemo dogovore a oni nama vracaju nezalaganjem i sramotnim odnosom prema klubu ? Pricate o kaznama za baklje i kako su to plate igraca a ne pricate kako su isti ti igraci klub ostetili za pola miliona sramotnim ispadanjem od Kukesija tako da nisu zasluzili da od kluba uzmu marku narednih godinu dana. Mislim da se samo treba osvrnuti na parolu i da svima jasno bude ... CEKAJU SE REZULTATI !!! Pametnom dosta i previse, samo ne treba glumiti lazne moraliste na forumima a na fejsu stavljati slike Hordi koje pale baklje.

P.S. Daj prestanite sa supljim pricama kako bi navodne pare od kazni potrosili na sanaciju stadiona koji nije nas, i dolazak novi igraca, ako mislite da bi se na to potrosile onda :lol:
Ako ti i slicni tebi mislite da cete sa paljenjem baklji nesto pomoci klubu, bujrum samo nemojte onda traziti rezultate.
Izracunaj koliko smo u prosloj sezoni platili kazni mogli smo dva igraca KUPITI, a ne dovoditi samo slobodne polovnjake.

ustipak
Postovi: 37
Pridružen/a: 28 mar 2013, 07:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ustipak » 26 avg 2013, 14:42

hahaha cuj dva igraca, pa da su nasi htjeli mogli su jednostavno zadrzat dva(Hadzic,Torlak) dobra igraca ,a ne da odu za sicu ili dzaba ahahahahaha

I kad smo mi to kupili igrača ?

Ja ne znam da smo doveli za pare bar jednog.

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hilmo » 26 avg 2013, 14:50

ustipak je napisao/la: I kad smo mi to kupili igrača ?

Ja ne znam da smo doveli za pare bar jednog.
Pa naravno da nismo, jer nemamo para, jer se pare trose na besmislice kao sto su ove kazne. Al eto necemo vise o ovoj temi.

Nego o kojem je to igracu rijec, jel to Vosin proizvod :mrgreen:
Zadnja izmjena: hilmo, dana/u 26 avg 2013, 17:14, ukupno mijenjano 1 put.

ustipak
Postovi: 37
Pridružen/a: 28 mar 2013, 07:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ustipak » 26 avg 2013, 14:53

Ja koliko se sjecam prije mozda dvije sezone, nije bilo utakmice da sjever nije bio pun zastava,zastavica, transparenata i raznih điđa. Dajte ljudi neku koreografiju da odradimo, ako je to poskupo moze se organizovat sakupljanje novca na tribini.

Nemam nista protiv bakljade, ali baklje izgore za 5 minuta a zastave se viore 90 min.


http://fksinfo.com/galerija/6kolo-pl-bi ... slika#9313


http://fksinfo.com/galerija/6kolo-pl-bi ... slika#9323" onclick="window.open(this.href);return false;

http://fksinfo.com/galerija/4-kolo-plbi ... slika#9103" onclick="window.open(this.href);return false;

http://fksinfo.com/galerija/4-kolo-plbi ... slika#9127" onclick="window.open(this.href);return false;
http://fksinfo.com/galerija/16-kolo-pl- ... slika#5958" onclick="window.open(this.href);return false;

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.