FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

1L8F9C2
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 1L8F9C2 » 26 avg 2013, 22:51

Gospodine Ibrakovicu puno srece u buducem radu, sa puno uspjeha da to sve prodje. Jedini si imao pravi plan i program po kojem ces raditi i koji je kako sam cuo odlican tako da se nisam iznenadio sto si ti izabran iako forum strucnjaci vjerovatno znaju vise od tebe o fudbalu ti si pobjedio. Imao si samo jednu konkurenciju iz Ceske koja nazalost u ovom trenutku nije htjela dolaziti u klub tako da je sve glatko proslo, sad je vrijeme da se uhvatis posla.

Ako sve prodje sa Bilbijom kako treba nema sumnje da cemo dobiti veliko pojacanje i konkurenciju. Nemanja i bez snage u ovoj ligi moze da radi sta zeli to je dokazao do sada bezbroj puta.Ove ostale price me ne zanimaju teren je mjerilo.

Dejan, BL
Kontakt:

Post Postao/la Dejan, BL » 26 avg 2013, 22:52

miky_hz je napisao/la:Ako se ispostavi tacnim ovo za 2 nova igraca,plus Kovacevic plus Puzigaca za kojeg bi konacno trebali doci papiri,ljudi pa to su 4 nova igraca,to otvara puno novih mogucnosti,mnogo ce se zaostriti konkurencija,nije mala stvar da za 2 kola minimalno u rosteru imas 4 nova igraca koja ce biti tu,taman ide pauza da se dohavizaju i uklope koliki toliko u ekipu

to je mač sa dve oštrice. imali smo ih i mi prošle sezone za izvoz al fudbal proigrašmo tek kad fudbalerčine napustiše klub. msm srećno vama al ni pretjerano gomilanje igrača nekad ne znači poboljšanje kvaliteta igre. a pogotovo atmosfere u svlačionici

htcxone
Kontakt:

Post Postao/la htcxone » 26 avg 2013, 23:02

Dejan, BL je napisao/la:
miky_hz je napisao/la:Ako se ispostavi tacnim ovo za 2 nova igraca,plus Kovacevic plus Puzigaca za kojeg bi konacno trebali doci papiri,ljudi pa to su 4 nova igraca,to otvara puno novih mogucnosti,mnogo ce se zaostriti konkurencija,nije mala stvar da za 2 kola minimalno u rosteru imas 4 nova igraca koja ce biti tu,taman ide pauza da se dohavizaju i uklope koliki toliko u ekipu

to je mač sa dve oštrice. imali smo ih i mi prošle sezone za izvoz al fudbal proigrašmo tek kad fudbalerčine napustiše klub. msm srećno vama al ni pretjerano gomilanje igrača nekad ne znači poboljšanje kvaliteta igre. a pogotovo atmosfere u svlačionici

realno, vas i su bili stari i istroseni
grujic, maletic itd ;) plus marke niste imali...nema ni sad
31 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

kupajte se u smradu titula koje niste osvojili!

31 31 31 31 31 31 31

hearts
Kontakt:

Post Postao/la hearts » 26 avg 2013, 23:15

Ništa od ovog drugog najavljenog moramo se okrenuti nekom drugom
SAMIR NUHANOVIĆ 66'

suarez000000
Kontakt:

Post Postao/la suarez000000 » 26 avg 2013, 23:19

A ko je bio drugi najavljeni ?

BegAx
Kontakt:

Post Postao/la BegAx » 26 avg 2013, 23:20

hearts je napisao/la:Ništa od ovog drugog najavljenog moramo se okrenuti nekom drugom

Sad' nam reci ime tog drugog...

sjever
Kontakt:

Post Postao/la sjever » 26 avg 2013, 23:21

Ma nema veze za ovog drugog,neka potpiše ovaj prvi :D
NOVI PRVAK JE SA KOŠEVA !!!

BegAx
Kontakt:

Post Postao/la BegAx » 26 avg 2013, 23:22

sjever je napisao/la:Ma nema veze za ovog drugog,neka potpiše ovaj prvi :D

Kakav bi crnjak bio kad' bi nam sutra predstavili Kovacevica i Puzigacu. :D

hearts
Kontakt:

Post Postao/la hearts » 26 avg 2013, 23:23

BegAx je napisao/la:
hearts je napisao/la:Ništa od ovog drugog najavljenog moramo se okrenuti nekom drugom

Dušan from Germany ali nebitan je vjeruj tako da nema potrebe dizati mu cijenu ovdje
SAMIR NUHANOVIĆ 66'

htcxone
Kontakt:

Post Postao/la htcxone » 26 avg 2013, 23:23

al ovo bas presmjesno :D nece kao da napisu ime a znaju i jos piskaraju po forumu...

PA NAPISI AKO ZNAS U CEMU JE PROBLEMM? ROĐAK TI ZNA NICK NA FORUMU PA CE VIDJETI DA MAHALAS?? :mrgreen:
31 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

kupajte se u smradu titula koje niste osvojili!

31 31 31 31 31 31 31

fredi
Kontakt:

Post Postao/la fredi » 26 avg 2013, 23:26

Drugi je biki i za ocekivati je da ne bi potpisao za sarajevo prije borca

franklampard8
Kontakt:

Post Postao/la franklampard8 » 26 avg 2013, 23:34

hearts je napisao/la:
BegAx je napisao/la:

Dušan from Germany ali nebitan je vjeruj tako da nema potrebe dizati mu cijenu ovdje

Jevtic ?
1946

azizmpj
Kontakt:

Post Postao/la azizmpj » 27 avg 2013, 00:44

1L8F9C2 je napisao/la:Dobro je sto je prosjek spao na 1500 - 2500 ljudi to je samo slika koliko istinski i pravi navijaca ima klub. Svi ti koji ne dolaze imaju razloge osim kad se igra derbi ili evropska utakmica tad svi vole klub i sve im je super.

Zasto ne racunate sta je sve klub mogao uraditi da je napravio rezultate kakve je trebao i da nije izgubio pola miliona na jednoj utakmici koju je trebao dobiti. Ove price da se ne pale baklje i slicno napravili bi stadion ili doveli igrace su providne i isfurane eto slomismo se mi od dovodjenja provjereni igraca koje jako skupo placamo.

P.S. Jeste li vi prije na sjeveru palili baklje dok ga niste srozali na dno ? Jeste pa zasto onda nas nazivas vandalima, huliganima a pricas o nekim idealima prije a isto ste radili, a zaboravio si da se i dan danas na AFH skupi po 10 hiljada ljudi imas mnogo primjera iz zadnje dvije tri sezone.

Ja ne palim baklje niti sam to nekada radio ali nikad nec biti licemjeran i glumiti na forumu navijaca koji kao zeli dobro klubu a Koseva nije vidio 10 godina. Zato sto nas na forumu ima vise nego na utakmicama ni mene ni kompletan sjever ne zanima sta prica "smjesna opozicija".

Jel ovo meni upuceno, ako jeste, grdno se varas?

azizmpj
Kontakt:

Post Postao/la azizmpj » 27 avg 2013, 00:52

miky_hz je napisao/la:Kad bude rezultata stat ce momci sa bakljama,mozda to nekako apsordno zvuci u ovom trenutku ali i ovo je neki vid poruke ljudima sto iz kluba sto ovima na terenu,a da se moze bez baklji moze se sjetimo se prosle sezone cini mi se pred kraj da je bilo kad je par kola proslo a da se nije petarda bacila,ili Evrope gdje isto petarda nije zapaljena,dakle momci su jasno istakli na tribini poruku sada DOK KASA PATI CEKAJU SE REZULTATI

Dakle bez baklji se moze,ja prvi ne podrzavam istu stvar,ali ovo je vise kao ucjena i poruka ovima da postignu sto bolje rezultate,opet kazem mozda apsordno zvuci jel ti klub placa kaznu ali isto ko sto igrace nemozes bolje kazniti nego tako sto ces im od plate odbiti tako i ove nemozes bolje najerati da bolje rade nego kroz ovaj nacin,,kad budu dobri rezultati nece biti ni kazni,a vec su momci ranije dokazali da se moze i bez bakljada,dakle dajte rezultate i nema problema

Mada bi trebali prekinuti ovu temu,cisto jel treba ovdje da pricamo o igrama,igracima i nekim stvarima vezano za samu igru

sta sad se furamo na BHFANATICOSE kad su ratovali protiv bivseg saveza?

samosarajvo
Kontakt:

Post Postao/la samosarajvo » 27 avg 2013, 01:55

azizmpj je napisao/la:
miky_hz je napisao/la:Kad bude rezultata stat ce momci sa bakljama,mozda to nekako apsordno zvuci u ovom trenutku ali i ovo je neki vid poruke ljudima sto iz kluba sto ovima na terenu,a da se moze bez baklji moze se sjetimo se prosle sezone cini mi se pred kraj da je bilo kad je par kola proslo a da se nije petarda bacila,ili Evrope gdje isto petarda nije zapaljena,dakle momci su jasno istakli na tribini poruku sada DOK KASA PATI CEKAJU SE REZULTATI

Dakle bez baklji se moze,ja prvi ne podrzavam istu stvar,ali ovo je vise kao ucjena i poruka ovima da postignu sto bolje rezultate,opet kazem mozda apsordno zvuci jel ti klub placa kaznu ali isto ko sto igrace nemozes bolje kazniti nego tako sto ces im od plate odbiti tako i ove nemozes bolje najerati da bolje rade nego kroz ovaj nacin,,kad budu dobri rezultati nece biti ni kazni,a vec su momci ranije dokazali da se moze i bez bakljada,dakle dajte rezultate i nema problema

Mada bi trebali prekinuti ovu temu,cisto jel treba ovdje da pricamo o igrama,igracima i nekim stvarima vezano za samu igru

sta sad se furamo na BHFANATICOSE kad su ratovali protiv bivseg saveza?

Mi ne ratujemo protiv uprave.Mi smo protiv jedne ratovali godinama i otjerali smo ih na kraju.
Ove smo postovali maximalno, kazu bez baklji mi ih ne palimo, kazu bez belaja mi ih ne pravimo.Kazu ne sjedite i stojte na stepenicama dobicemo kazne mi ne stojimo.
Mi kazem hocemo titulu dobijemo kitu, hocemo prolazak Kukesija prodjemo qrac, hocemo pobjedu protiv Sirokog dobijemo jos vecu kitu.
Podrzavat cemo ih, dolazit na tekme, navijat, ici na gostovanja ali ako nam je cejf da zapalimo baklje zapalicemo ih, ako nije necemo.
--RAFAEL NADAL--
19 Grand Slams
84 Single titles
10 years in row with atleast one GS title
Channel Slam 2x, Clay Slam, Summer Slam
Single and double gold medal winner
Most titles won at a single GS, Masters and ATP 500 (12 RG, 11 MC,11 Barcelona)

Hordas Doboj
Kontakt:

Post Postao/la Hordas Doboj » 27 avg 2013, 09:15

England je napisao/la:
htcxone je napisao/la:
Head je napisao/la:Potpisao na godinu dana.
Jos nesto?

1+1 dakle ako prema njemu budu izmireni svi ugovoreni uslovi automatski mu se produzuje na drugu godinu

Lažeš, samo 1 godinu je potpisao, zašto to radiš ?

FK "FK SARAJEVO" SARAJEVO
i igrač Komazec Nikola zaključili profesionalni ugovor do 30.06.2015.

FK "FK SARAJEVO" SARAJEVO
i igrač Cimirot Gojko zaključili profesionalni ugovor do 31.05.2016.
Sve dok ima snage u nogama našim, gazit ćemo s' tobom, svijet će da se plaši!

England
Kontakt:

Post Postao/la England » 27 avg 2013, 09:30

@hordas d.

Lijepo je kada znaš, al' ipak nije sve kako piše, zanimljivo ti iz Doboja znaš, a ljudi traže napadača iz razloga što će Komazec otići sigurno. Uživaj u svojim spoznajama. Ovdje oko mene ljudi žive Sarajevo, ako me razumiješ, al' ne, doći će čovjek iz Doboja i reći da zna sve, smiješan si uvjek bio, jedan od najsmiješnijih likova na ovom forumu. Vjeruj.
Tom Hanks je bio vatrogasac i **** nam je svima mater.

MrWhite
Kontakt:

Post Postao/la MrWhite » 27 avg 2013, 09:33

England je napisao/la:@hordas d.

Lijepo je kada znaš, al' ipak nije sve kako piše, zanimljivo ti iz Doboja znaš, a ljudi traže napadača iz razloga što će Komazec otići sigurno. Uživaj u svojim spoznajama. Ovdje oko mene ljudi žive Sarajevo, ako me razumiješ, al' ne, doći će čovjek iz Doboja i reći da zna sve, smiješan si uvjek bio, jedan od najsmiješnijih likova na ovom forumu. Vjeruj.

Ovo pise u poslovnom biltenu KS i nije tesko doci do ovih informacija, i sta ima veze ako je iz Doboja to ne znaci da sam ja veci navijac od njega ako zivim u Sarajevu.....
Zadnja izmjena: MrWhite, dana/u 27 avg 2013, 09:35, ukupno mijenjano 1 put.
Sreca pa je Ojler mlad umro...

amypitar
Kontakt:

Post Postao/la amypitar » 27 avg 2013, 09:35

Kako si naporan,da to nije normalno. :oops:

England
Kontakt:

Post Postao/la England » 27 avg 2013, 09:36

amypitar je napisao/la:

Kako si naporan,da to nije normalno. :oops:

Kako ?
Tom Hanks je bio vatrogasac i **** nam je svima mater.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: kraljlavova i 15 gostiju.