FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
papee
Postovi: 36
Pridružen/a: 18 jan 2010, 02:19
Lokacija: Asim Ferhatović Hase !
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la papee » 19 jan 2010, 14:13

braco ne zamaarajte se strumfovskim vijestima i njihovim novinarima,Alen Skoro ostaje u Sarajevu do ljeta,jer tako ima ugovor,eventuralno i da se dogovorio transfer,sarajevo bi zaradiloo bruku para da kupi 5 igraca tipa alena skore.



sto su se strumfici ponadaliii da naredni derby igramo bez alena :mrgreen:
Koji je jedini BH stadion,na kojem se svake godine komentator moli navijace da siđu sa drveća ?

Avatar
300
Postovi: 129
Pridružen/a: 14 okt 2009, 14:36
Lokacija: 71000
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 300 » 19 jan 2010, 14:15

papee je napisao/la:braco ne zamaarajte se strumfovskim vijestima i njihovim novinarima,Alen Skoro ostaje u Sarajevu do ljeta,jer tako ima ugovor,eventuralno i da se dogovorio transfer,sarajevo bi zaradiloo bruku para da kupi 5 igraca tipa alena skore.



sto su se strumfici ponadaliii da naredni derby igramo bez alena :mrgreen:
Lijepi strah :mrgreen:
Svake druge subote se rano budim ja, Moja raja već me čeka ispod prozora,
Stara pita s' kim to danas igra Saraj'vo, Ni zbog kog' se tako rano ne bih budio...

Avatar
Zagor
Postovi: 5507
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zagor » 19 jan 2010, 14:17

Ma nema šanse da Alen ode. Jer veće je hiljadu puta rekao da će ostati do kraja sezone. A to što oni dovode nekog duha pod istim imenom to je njihova stvar. A mislim da i zbog raje on nebi sad išao..
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

hz_1987
Postovi: 39
Pridružen/a: 13 jan 2010, 18:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hz_1987 » 19 jan 2010, 14:19

rljudi nema sanse da ode sta vam je da je htjeo otisao bi davno ako alen ode ja se nikad necu pojaviti na ovom forumu vise i nebudite smjesni ja sam juce rekao kako je 70% informacija netacno pogledajte dole u ss.ba kritike komentari oni samo pisu da nas razdrmaju sta ce skoro u urugvaju??? :D :D :D
Cijeli zivot kompleksi, mastas kako Hordas si,teski su to momenti, sve bi ti da promjenis, ko zna sta jos dolazi, neki novi porazi, niste dzaba strumfovi !!!

Avatar
Zagor
Postovi: 5507
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zagor » 19 jan 2010, 14:28

evo sa našeg foruma jedan komentar:
"Sada sam razgovarao sa Skorom, i on mi je sam rekao da nigdje ne ide. Znaci ostaje kod nas sigurno do ljeta, a onda vjerovatno ide za Meksiko."

Treba reći da polako "lete banane" na našem forumu zbog ove vijesti. ;)
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Avatar
biskitt
Postovi: 837
Pridružen/a: 05 jun 2008, 13:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la biskitt » 19 jan 2010, 14:32

[youtube][/youtube]

Gledajte mu hebacke kompilacije
Ako nista cuje se za FCS i u Juznoj Americi :D

Avatar
300
Postovi: 129
Pridružen/a: 14 okt 2009, 14:36
Lokacija: 71000
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 300 » 19 jan 2010, 14:37

Zagor je napisao/la:evo sa našeg foruma jedan komentar:
"Sada sam razgovarao sa Skorom, i on mi je sam rekao da nigdje ne ide. Znaci ostaje kod nas sigurno do ljeta, a onda vjerovatno ide za Meksiko."

Treba reći da polako "lete banane" na našem forumu zbog ove vijesti. ;)
I trebaju da "lete", jer su to obicne izmisljotine iskompleksiranih malih, plavih gadura, koje se ne trebaju komentarisati ;)
Sutra ce objaviti da je Skoro potpisao za Estudiantes, ali ga oni salju na posudbu u Vasko da Gamu, iz koje ce se vratiti u River Platu, a iz nje u LA Galaxy ili nesto sl :?: :!:
:mrgreen: :mrgreen:
Svake druge subote se rano budim ja, Moja raja već me čeka ispod prozora,
Stara pita s' kim to danas igra Saraj'vo, Ni zbog kog' se tako rano ne bih budio...

ahmedhz87
Postovi: 15
Pridružen/a: 03 sep 2009, 19:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ahmedhz87 » 19 jan 2010, 14:38

Zagor je napisao/la:Ma nema šanse da Alen ode. Jer veće je hiljadu puta rekao da će ostati do kraja sezone. A to što oni dovode nekog duha pod istim imenom to je njihova stvar. A mislim da i zbog raje on nebi sad išao..
jarane zeznuto je ovo sa skorom...evo kaze i on sam da je velika mogucnost da na ljeto prede.nadam se da nece...

Avatar
ency_hz87
Postovi: 72
Pridružen/a: 28 nov 2009, 13:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ency_hz87 » 19 jan 2010, 14:39

e jest ovo jadan portal prvo napisu Skoro ode u Meksiko ili neznam ni ja na madagascar pa onda sami sebe demantuju! koji jadovi,debili i idioti :evil:
.............::za bordo-bijele::.............
Gdje god bili uvijek smo korak ispred vaS
... VAMOS SARAJEVO ! ...

Avatar
maroonboy
Postovi: 162
Pridružen/a: 14 jan 2010, 15:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la maroonboy » 19 jan 2010, 14:46

ency_hz87 je napisao/la:e jest ovo jadan portal prvo napisu Skoro ode u Meksiko ili neznam ni ja na madagascar pa onda sami sebe demantuju! koji jadovi,debili i idioti :evil:
http://sportsport.ba/bh_fudbalp-29955.htm

ma da sam pisao svaki put sta oni sve napisu na ovom portalu, taj teks bi bio smijesniji od TLN ili sarajevske audicije.

od naslova kaka iz reala u milan- povratak galaktikosa sa grbavice- jedan igrac u toku 5 dana bude u 15 klubova po portalu- neznaju oduzeti 12-9(rezultat 4)- jednom igracu mjesto ime kluba stajao bracni status(neozenjen).

ali nije to bitno bitno je da skoro do ljeta ostaje, a na ljeto cemo vidjeti biti sta ce biti, u fudbalu se situacija mijenja iz dana u dan a da ne govorim za 6 mjeseci.
TM: jesu li horde gdje su nekad bile? HZ: gdje god da smo, uvjek smo korak ispred vas

ultra@rajvosa
Postovi: 358
Pridružen/a: 30 jun 2009, 15:35
Lokacija: SARAJEVO
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ultra@rajvosa » 19 jan 2010, 14:48

kralj_je_mrtav je napisao/la:
ency_hz87 je napisao/la:e jest ovo jadan portal prvo napisu Skoro ode u Meksiko ili neznam ni ja na madagascar pa onda sami sebe demantuju! koji jadovi,debili i idioti :evil:
Ja ne znam kako te nije stid i sram. Pogledaj ovaj tekst o odlasku Skore i pogledaj koje to objavio prvi i pogledaj kraj teksta. Ne zelim biti nici advokat, nego mi se gade pojedinci kao ti, ovaj portal je u zadnje vrijeme obojen u bordo, ali ko ce vama bolesnicima udovoljiti. Samo pogledaj koliko ima tekstova o Sarajevu, a koliko o drugim klubovima.
Mogu mislit jeste se sjebali kad ste culi da Skoro ostaje :lol: :lol: :lol: ,kako ide ona pjesma: Plavo oko plakalo je,mnogo snova nestalo je,Alen Skoro ostao je u nasem Sarajevu... :D

Avatar
ency_hz87
Postovi: 72
Pridružen/a: 28 nov 2009, 13:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ency_hz87 » 19 jan 2010, 14:49

kralj_je_mrtav je napisao/la:
ency_hz87 je napisao/la:e jest ovo jadan portal prvo napisu Skoro ode u Meksiko ili neznam ni ja na madagascar pa onda sami sebe demantuju! koji jadovi,debili i idioti :evil:
Ja ne znam kako te nije stid i sram. Pogledaj ovaj tekst o odlasku Skore i pogledaj koje to objavio prvi i pogledaj kraj teksta. Ne zelim biti nici advokat, nego mi se gade pojedinci kao ti, ovaj portal je u zadnje vrijeme obojen u bordo, ali ko ce vama bolesnicima udovoljiti. Samo pogledaj koliko ima tekstova o Sarajevu, a koliko o drugim klubovima.
ma ko je tebe sta pitao,ja pisem hordasima, cuj ovaj portal obojen u bordo :lol: pa oni nas hordase mrze iz dna duse ;)
.............::za bordo-bijele::.............
Gdje god bili uvijek smo korak ispred vaS
... VAMOS SARAJEVO ! ...

Avatar
maroonboy
Postovi: 162
Pridružen/a: 14 jan 2010, 15:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la maroonboy » 19 jan 2010, 14:51

Fk_zeljo_1921 je napisao/la:Kako vidim na njihovim forumima napalili su se na Skoru, sad se mozete poselamit sa Skorom :mrgreen:

kada klub ima tako jake navijace, onda od najboljeg igraca napravimo istinsku zvijezdu, i naravno svi ga zele(tako to rade veiki).

a neki dobiju odlicnog igraca u tim navijaci ga pljuju a uprava proda za 20 milja(dzeko)
TM: jesu li horde gdje su nekad bile? HZ: gdje god da smo, uvjek smo korak ispred vas

Avatar
papee
Postovi: 36
Pridružen/a: 18 jan 2010, 02:19
Lokacija: Asim Ferhatović Hase !
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la papee » 19 jan 2010, 14:52

Pa kad smo najveći BH klub,normalno je da ce se o FK Sarajevo najvise pisati,timiji se taman obradovali kad ih novinarske kolege sjebasee :mrgreen:
Koji je jedini BH stadion,na kojem se svake godine komentator moli navijace da siđu sa drveća ?

Avatar
Fk_zeljo_1921
Postovi: 4938
Pridružen/a: 04 okt 2009, 16:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Fk_zeljo_1921 » 19 jan 2010, 14:55

ultra@rajvosa je napisao/la:
kralj_je_mrtav je napisao/la:
ency_hz87 je napisao/la:e jest ovo jadan portal prvo napisu Skoro ode u Meksiko ili neznam ni ja na madagascar pa onda sami sebe demantuju! koji jadovi,debili i idioti :evil:
Ja ne znam kako te nije stid i sram. Pogledaj ovaj tekst o odlasku Skore i pogledaj koje to objavio prvi i pogledaj kraj teksta. Ne zelim biti nici advokat, nego mi se gade pojedinci kao ti, ovaj portal je u zadnje vrijeme obojen u bordo, ali ko ce vama bolesnicima udovoljiti. Samo pogledaj koliko ima tekstova o Sarajevu, a koliko o drugim klubovima.
Mogu mislit jeste se sjebali kad ste culi da Skoro ostaje :lol: :lol: :lol: ,kako ide ona pjesma: Plavo oko plakalo je,mnogo snova nestalo je,Alen Skoro ostao je u nasem Sarajevu... :D
Mislis da nekoga interesuje sto vam ide skoro, vi ste ga previse digli ali et. Bolje vam je malo se utisajte. Ako covjek ode, otiće, ako ne, neće.
"I've failed over and over and over again in my life and that is why I succeed." -Michael Jordan

Borčevac
Postovi: 473
Pridružen/a: 14 jan 2010, 21:24
Lokacija: Banja Luka
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Borčevac » 19 jan 2010, 14:55

Koji je jedini BH stadion,na kojem se svake godine komentator moli navijace da siđu sa drveća ?
Kosevo :D

Avatar
maroonboy
Postovi: 162
Pridružen/a: 14 jan 2010, 15:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la maroonboy » 19 jan 2010, 14:58

ency_hz87 je napisao/la:joj obuce debila potpisao za celik (evropski klub) , dabogda dosao Vule pa i njemu slomio nogu :lol: :lol: :lol: :lol:

sarajevo ga nije htjelo, dodje mao pa ode, nema toga vise, nisu ga jos ljetos htjeli pa je otisao u SAK a bolje je u celiku nego SASKU
TM: jesu li horde gdje su nekad bile? HZ: gdje god da smo, uvjek smo korak ispred vas

Avatar
maroonboy
Postovi: 162
Pridružen/a: 14 jan 2010, 15:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la maroonboy » 19 jan 2010, 15:01

Fk_zeljo_1921 je napisao/la:
kralj_je_mrtav je napisao/la:
ency_hz87 je napisao/la:e jest ovo jadan portal prvo napisu Skoro ode u Meksiko ili neznam ni ja na madagascar pa onda sami sebe demantuju! koji jadovi,debili i idioti :evil:
Ja ne znam kako te nije stid i sram. Pogledaj ovaj tekst o odlasku Skore i pogledaj koje to objavio prvi i pogledaj kraj teksta. Ne zelim biti nici advokat, nego mi se gade pojedinci kao ti, ovaj portal je u zadnje vrijeme obojen u bordo, ali ko ce vama bolesnicima udovoljiti. Samo pogledaj koliko ima tekstova o Sarajevu, a koliko o drugim klubovima.
Mogu mislit jeste se sjebali kad ste culi da Skoro ostaje :lol: :lol: :lol: ,kako ide ona pjesma: Plavo oko plakalo je,mnogo snova nestalo je,Alen Skoro ostao je u nasem Sarajevu... :D
Mislis da nekoga interesuje sto vam ide skoro, vi ste ga previse digli ali et. Bolje vam je malo se utisajte. Ako covjek ode, otiće, ako ne, neće.[/quote]


naravno da smo ga digli jer mi to mozemo, da nije portal zatvrio anketu cim je skoro za jedan posto gubio od dzeke dobio bi i nagradu.

p.s. mozes misliti sta bi najbrojniji i najbolji navijaci u BH uradili i kako bi digli da su dzeku imali, a ne kao neki sto su ga poljuvali i otjerali
TM: jesu li horde gdje su nekad bile? HZ: gdje god da smo, uvjek smo korak ispred vas

alibi
Postovi: 491
Pridružen/a: 25 okt 2009, 17:31

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la alibi » 19 jan 2010, 15:06

hz_1987 je napisao/la:ovaj portal je cisto sra.je dobro kazen marunboj jarane pisu za edina dzeku milan posalo ponudu 10 miliona,pa ga real trazi ali ne dzeko ce ipak u celzi ali iz celzija ide u manchester pa ljudi na ovom se portalu nezna ko pije a ko placa sve izmisljotine 30%je samo tacno evo prvo da kazem sta je bilo izmisljotina juznoamerikanci na kosevu te juzneamere niko nije ni vidio ni cuo, afrikanci u zvijezdi i postavili kaze pisacemo u narednim danima sva zbivanja a nista od njih, pa ljudi nemojte vjerovat svemu i svacemu ja najvise vjerujem dnevnom avazu

ps jesam reko da skoro ostaje na kosevu???????
Pa raja ko do sada nije shvatio da je sve igra rijeci i marketinski fol,da bi se "neki" igrac prodao u datom momenti za sto vecu cifru.Naravno da menadjeri u tome vode glavnu rijec.Jadnog dzeku nema gdje nisu preselili u zadnjih godinu dana.Vise mi se zamantalo o kojekakvih informacija.SMIJESNO ali eto .......Tako se to radi u svijeti menadjerskih kuhinja.Ne znam kako drugacuje da nazovem ove dezinformacije u vezi ALENA vec jedino tako.....

Avatar
maroonboy
Postovi: 162
Pridružen/a: 14 jan 2010, 15:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la maroonboy » 19 jan 2010, 15:19

slika


oni znaju u cemu je nasa snaga
TM: jesu li horde gdje su nekad bile? HZ: gdje god da smo, uvjek smo korak ispred vas

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 25 gostiju.