FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
aS_Roma
Postovi: 2441
Pridružen/a: 11 avg 2010, 10:36

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la aS_Roma » 17 jan 2014, 22:39

ado-hz je napisao/la:Nema veze sa nasom temom al gledam ovaj docek Cire u Tz, i hajd sve fino docekan, tamo vamo...i na kraju pjesma oooooooo .ebem te sarajvo.....sta reci....kakvu poruku poslati....seljakluk, primitivizam.... nije garant :(
Zahvalili se na taj nacin sto smo im 2 igraca dali :D

Avatar
ado-hz
Postovi: 3401
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 17 jan 2014, 22:40

aS_Roma je napisao/la:
ado-hz je napisao/la:Nema veze sa nasom temom al gledam ovaj docek Cire u Tz, i hajd sve fino docekan, tamo vamo...i na kraju pjesma oooooooo .ebem te sarajvo.....sta reci....kakvu poruku poslati....seljakluk, primitivizam.... nije garant :(
Zahvalili se na taj nacin sto smo im 2 igraca dali :D
Svim srcem cu pozeliti Jedinstvu srecu da udje u prvu ligu, jer ove ocima nemogu da smislim ;)

RiverPlate
Postovi: 1817
Pridružen/a: 05 avg 2013, 11:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la RiverPlate » 17 jan 2014, 22:43

Oni mrze naš grad, gore neko neki iz Šumske!
Grbavica naš je Hram!!!

Avatar
Shanks
Postovi: 1113
Pridružen/a: 05 sep 2011, 22:52
Lokacija: Sarajevo, Republika BiH
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Shanks » 17 jan 2014, 23:12

Ne pričajte o kompleksašima na našoj temi, nisu vrijedni toga.

Velikonja bi bio pun pogodak, u to nema nikakve sumnje, samo mene strah da ne bude k'o za Stevu - puno priče a na kraju ništa.Yebu nas i mediji, od prelaznog roka u FKS napravili opći cirkus, i bezveze digli cijenu igračima.
Divovi 1946

You'll Never Walk Alone

Avatar
Schwarz
Postovi: 1430
Pridružen/a: 31 jan 2011, 16:39
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Schwarz » 17 jan 2014, 23:27

Shanks# pa nisu samo novinari krivi,vec i ibrakovic koji je na onaj presici kad je jarni potpisao ugovor rekao "da ce biti pojacanja i to velikih".Mislim da je to razlog pa su pojedinci trazili mnogo veca primanja nego sto bi inace trazili
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge."

Avatar
ado-hz
Postovi: 3401
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 17 jan 2014, 23:28

Shanks je napisao/la:Ne pričajte o kompleksašima na našoj temi, nisu vrijedni toga.

Velikonja bi bio pun pogodak, u to nema nikakve sumnje, samo mene strah da ne bude k'o za Stevu - puno priče a na kraju ništa.Yebu nas i mediji, od prelaznog roka u FKS napravili opći cirkus, i bezveze digli cijenu igračima.

Brate dizu se cijene u cijelom svijetu igracima pa onaj klub koji hoce da nekog kupi taj i kupi. Ako mi sa tim koliko kazu 300.000KM za pojacanja ne mozemo da kupimo 3 igraca iz ove lige, evo recimo Grahovca, Nikolica i kojeg god hoces stavi na spisak ili bilo koja 3 neka iz nase lige, a bratu mozes naci 3 u nasoj ligi da valjaju onda o cemu mi pricamo. Odem u Borac, pitas koliko je Grahovac, kazu 100.000KM....das im 120.000 za kafe i kazes njemu skini taj dres i mars na Kosevo. Ako to nismo u stanju onda neka dovode opet po obicaju evo ovakve igrace bez kluba. Kad nemogu vani da nadju anganzman hajd u Sarajevo. Dokle vise tako.

Avatar
TimeLine
Postovi: 229
Pridružen/a: 16 dec 2013, 02:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TimeLine » 17 jan 2014, 23:30

ado-hz je napisao/la:
Shanks je napisao/la:Ne pričajte o kompleksašima na našoj temi, nisu vrijedni toga.

Velikonja bi bio pun pogodak, u to nema nikakve sumnje, samo mene strah da ne bude k'o za Stevu - puno priče a na kraju ništa.Yebu nas i mediji, od prelaznog roka u FKS napravili opći cirkus, i bezveze digli cijenu igračima.

Brate dizu se cijene u cijelom svijetu igracima pa onaj klub koji hoce da nekog kupi taj i kupi. Ako mi sa tim koliko kazu 300.000KM za pojacanja ne mozemo da kupimo 3 igraca iz ove lige, evo recimo Grahovca, Nikolica i kojeg god hoces stavi na spisak ili bilo koja 3 neka iz nase lige, a bratu mozes naci 3 u nasoj ligi da valjaju onda o cemu mi pricamo. Odem u Borac, pitas koliko je Grahovac, kazu 100.000KM....das im 120.000 za kafe i kazes njemu skini taj dres i mars na Kosevo. Ako to nismo u stanju onda neka dovode opet po obicaju evo ovakve igrace bez kluba. Kad nemogu vani da nadju anganzman hajd u Sarajevo. Dokle vise tako.
U ovom slučaju Velikonji samo može pasti cijena kad se spominje da ide u Sarajevo, a nikako da mu se diže cijena.
Od Vatikana do Irana, majmunu je dovoljna banana!

Avatar
koalem
Postovi: 1522
Pridružen/a: 15 okt 2011, 00:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la koalem » 17 jan 2014, 23:31

TimeLine je napisao/la:
ado-hz je napisao/la:
Shanks je napisao/la:Ne pričajte o kompleksašima na našoj temi, nisu vrijedni toga.

Velikonja bi bio pun pogodak, u to nema nikakve sumnje, samo mene strah da ne bude k'o za Stevu - puno priče a na kraju ništa.Yebu nas i mediji, od prelaznog roka u FKS napravili opći cirkus, i bezveze digli cijenu igračima.

Brate dizu se cijene u cijelom svijetu igracima pa onaj klub koji hoce da nekog kupi taj i kupi. Ako mi sa tim koliko kazu 300.000KM za pojacanja ne mozemo da kupimo 3 igraca iz ove lige, evo recimo Grahovca, Nikolica i kojeg god hoces stavi na spisak ili bilo koja 3 neka iz nase lige, a bratu mozes naci 3 u nasoj ligi da valjaju onda o cemu mi pricamo. Odem u Borac, pitas koliko je Grahovac, kazu 100.000KM....das im 120.000 za kafe i kazes njemu skini taj dres i mars na Kosevo. Ako to nismo u stanju onda neka dovode opet po obicaju evo ovakve igrace bez kluba. Kad nemogu vani da nadju anganzman hajd u Sarajevo. Dokle vise tako.
U ovom slučaju Velikonji samo može pasti cijena kad se spominje da ide u Sarajevo, a nikako da mu se diže cijena.
Uzmi bananu.
4.10.2009.

Avatar
emir18
Postovi: 16468
Pridružen/a: 14 feb 2012, 10:39
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la emir18 » 17 jan 2014, 23:36

Ma i ovo je extra, ako dodju Velikonja i Delac extra,ako ne i ovako imamo finu ekipu najacu odbranu u ligi napdac ce se popraviti sa Puricem i Stojcevom ce to biti mnogo bolje,igraci imaju najbolje uslove idu u Tursku tamo imaju jake tekme,ako se fizicki pipreme kako treba onda imamo velike sanse za titulu.
1956., 1957., 1958., 1959., 1960., 1966., 1998., 2000., 2002., 2014.,2016.,2017.,2018.,2022.,
Sanjam fanfare, slavlje najvece, jesen blistavu i zlatno proljece.
“No Mikey, no no Mikey that was so not right”
“The energy is about to shift”
🇾🇪 🇸🇾 🇦🇫 🇵🇸 🇺🇦🇧🇦

Avatar
ado-hz
Postovi: 3401
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 17 jan 2014, 23:40

Iskreno meni ove posudbe nisu nesto drage. Hajd da se dovede jedan igrac pa nekako moze proci. Al da gomilamo igrace na posudbi od kojih necemo imamo neke velike koristi jer ce se vratiti u svoje klubove to malo ne kontam. Pa pa bih malog Plakala vise volio da gledam u tandemu sa Bilbijom. Sjetimo se samo Skore i njegovih pocetaka nije znao gdje napada. Sjecas se prvi put kad je usao u igru trcao ko muha bez glave gore dole, nije znao ni sta igra. Pa smo ga istrpili a znamo kakav je igrac postao. Mali Plakalo bi po mom misljenju koje ne mora niko da uvazi meni igrao a ne poslali ga na posudbu. Sigurno bi napredovao uz Bilbiju nego sto ce da napraduje u Slobodi. Al eto znat cemo sve nakon 30kola kako smo poslovali i trgovali....pametno ili ne.

brzi
Postovi: 1147
Pridružen/a: 11 jul 2010, 20:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la brzi » 17 jan 2014, 23:42

Od ovog Barića ne očekujte velike koristi, nije se naigrao u Srbijanskoj a ni Hrvatskoj ligi.

Avatar
Head
Postovi: 12367
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Head » 17 jan 2014, 23:44

brzi je napisao/la:Od ovog Barića ne očekujte velike koristi, nije se naigrao u Srbijanskoj a ni Hrvatskoj ligi.
Pasa,jel ti to vokri sto si zavrsio u Slobodi.
1946

Avatar
zgembo89
Postovi: 4921
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zgembo89 » 17 jan 2014, 23:45

šta se htjelo postići sa ovim pojačanjima ??

Avatar
ado-hz
Postovi: 3401
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 17 jan 2014, 23:46

Sto se tice Barica sve se vidi iz ovoga, lik u zadnje 2god odigrao 15 utakmica, proslu godinu odigrao tacno 0(nula) utakmica, al naravno moze kod nas svako pa i on ;)

2007–2010 NK Karlovac 87 (1)
2010–2012 Gent 68 (0)
2012–2013 NK Slaven Belupo 15 (1)
2013 Vojvodina 0 0)

Avatar
koalem
Postovi: 1522
Pridružen/a: 15 okt 2011, 00:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la koalem » 17 jan 2014, 23:47

zgembo89 je napisao/la:šta se htjelo postići sa ovim pojačanjima ??
Hmm.. Šta općenito klubovi žele postići kad se pojačavaju? Šta li je R.M. htio postići kad je doveo Balea? Barca sa Neymarom?

Ovo je neka viša matematika.
4.10.2009.

Avatar
TimeLine
Postovi: 229
Pridružen/a: 16 dec 2013, 02:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TimeLine » 17 jan 2014, 23:56

ado-hz je napisao/la:Sto se tice Barica sve se vidi iz ovoga, lik u zadnje 2god odigrao 15 utakmica, proslu godinu odigrao tacno 0(nula) utakmica, al naravno moze kod nas svako pa i on ;)

2007–2010 NK Karlovac 87 (1)
2010–2012 Gent 68 (0)
2012–2013 NK Slaven Belupo 15 (1)
2013 Vojvodina 0 0)
Pa mora se iz nekog kluba tušnut u Japan, Maleziju. Kod vas će sigurno odigrati 6-7 utakmica i otići negdje- Što se sikiraš ...
Od Vatikana do Irana, majmunu je dovoljna banana!

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hilmo » 18 jan 2014, 00:03

ado-hz je napisao/la:Iskreno meni ove posudbe nisu nesto drage. Hajd da se dovede jedan igrac pa nekako moze proci. Al da gomilamo igrace na posudbi od kojih necemo imamo neke velike koristi jer ce se vratiti u svoje klubove to malo ne kontam. Pa pa bih malog Plakala vise volio da gledam u tandemu sa Bilbijom. Sjetimo se samo Skore i njegovih pocetaka nije znao gdje napada. Sjecas se prvi put kad je usao u igru trcao ko muha bez glave gore dole, nije znao ni sta igra. Pa smo ga istrpili a znamo kakav je igrac postao. Mali Plakalo bi po mom misljenju koje ne mora niko da uvazi meni igrao a ne poslali ga na posudbu. Sigurno bi napredovao uz Bilbiju nego sto ce da napraduje u Slobodi. Al eto znat cemo sve nakon 30kola kako smo poslovali i trgovali....pametno ili ne.
U potpunosti se slažem.
Bojim se da će na kraju biti da nismo dobro trgovali. Evo sad otprilike na platnom spisku imamo oko 28 igrača (+/- dva), sigurno će na kraju sezone biti onih koji nisu zadovoljni minutažom, a i onih čijim uslugama klub nije zadovoljan pa dovesti tri četiri igrača, i opet jovo nanovo.

Avatar
socrates
Postovi: 1084
Pridružen/a: 08 sep 2011, 00:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la socrates » 18 jan 2014, 00:09

ado-hz je napisao/la:Iskreno meni ove posudbe nisu nesto drage. Hajd da se dovede jedan igrac pa nekako moze proci. Al da gomilamo igrace na posudbi od kojih necemo imamo neke velike koristi jer ce se vratiti u svoje klubove to malo ne kontam. Pa pa bih malog Plakala vise volio da gledam u tandemu sa Bilbijom. Sjetimo se samo Skore i njegovih pocetaka nije znao gdje napada. Sjecas se prvi put kad je usao u igru trcao ko muha bez glave gore dole, nije znao ni sta igra. Pa smo ga istrpili a znamo kakav je igrac postao. Mali Plakalo bi po mom misljenju koje ne mora niko da uvazi meni igrao a ne poslali ga na posudbu. Sigurno bi napredovao uz Bilbiju nego sto ce da napraduje u Slobodi. Al eto znat cemo sve nakon 30kola kako smo poslovali i trgovali....pametno ili ne.
cekaj,jesam li dobro shvatio,kad ovo kazes ti mislis takodje i na stevu,delaca itd,ili...???
E,moj Hase,da si ovdje sada!!!!!!!

fedeltafrotta
Postovi: 4055
Pridružen/a: 01 apr 2013, 00:24
Lokacija: www.fkzeljeznicar.ba
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fedeltafrotta » 18 jan 2014, 00:12

komazec :mrgreen:

slika
17.09.1921. Radnički klub ljudskih vrijednosti !

"Ma, Željo je, bolan, najveći i čast mi je igrati, čast je biti na Željinoj klupi, a ne još kapiten biti…"

Avatar
Željooooo
Postovi: 2243
Pridružen/a: 07 mar 2011, 23:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Željooooo » 18 jan 2014, 00:14

fedeltafrotta je napisao/la:komazec :mrgreen:

slika
:lol: :lol:
Zeljo mi je kao mater i otac, krvno smo vezani! Da je u sedmoj ligi i da igra najdosadniji fudbal na svijetu - to je moj tim i ja sam uz njega. Ove evropske timove biram po ukusu, nesto kao curu. Kad mi dojade mogu ih odyebat i trazit novi tim.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Antikloc, Chony533, Mostarac45, Riziko, Sanchez87hz, spezial, zagorski i 36 gostiju.