FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Na kojoj lokaciji bi vi voljeli da FK Sarajevo napravi svoj stadion?

Olimpijski stadion Koševo
104
36%
Stadion Otoka
91
31%
Butmir, blizu akademije FK Sarajevo
97
33%

Ukupno glasova: 292

meme pitar
Kontakt:

PostPostao/la meme pitar » 11 feb 2010, 16:30

ado-hz WroteColonLegle su pare od Evrope,dali su igracima premije za sve sto su im bili duzni i ostalo je preko milion maraka na racunu.Ako nisu mogli dati Skori 200-300.000KM da potpise ugovor na 3-4god i zavrsi karijeru u Sarajevu a bila mu je to zelja, jasno se vidi kako uprava ne zeli jako Sarajevo, kako imamo nesposobne ljude.Ovo je samo pocetak kraja necega sto nas ceka na ljeto.Zivi bili pa vidjeli na sta ce nekipa lici na ljeto kad ode dzaba pola tima jer im isticu ugovori.....da nije smijesno bilo bi tuzno....treba se samo pomiriti sa cinjenicom da nikad necemo imati Evropsko Sarajevo dok neki gazda nas ne kupi u privatizaciji,a privatizacije nema jer nema zakona o sportu.

Da bi se imalo jako Sarajevo moraš imati jaku finansijsku zaleđinu. Moramo biti strpljivi i graditi ekipu za naredne 4 i više godina. Jako je važno da Sarajevo nije dužno igračima i da ima para na računu. Moj je moto proizvoditi igrače i biti strpljiv. Nisam za opciju dovođenja Grujića, Mešanovića i nekih igrača koji će tu biti sezonu i tražiti gdje će se prodati. Drago mi je što je potpisan ugovor sa Dupovcem, Čomorom... a još ako osvojimo prvenstvo bez ijednog stranog igrača (stranog računam svakog ko nije iz Sarajeva i okoline) mislim da je to vrh.
Ono na čemu treba poraditi je uzimati najperspektivnije juniore svima iz okoline (Olimpik, Željo, Slavija...) i imati Bosanski Ajax.

alibi

PostPostao/la alibi » 11 feb 2010, 17:15

meme pitar WroteColon
ado-hz WroteColonLegle su pare od Evrope,dali su igracima premije za sve sto su im bili duzni i ostalo je preko milion maraka na racunu.Ako nisu mogli dati Skori 200-300.000KM da potpise ugovor na 3-4god i zavrsi karijeru u Sarajevu a bila mu je to zelja, jasno se vidi kako uprava ne zeli jako Sarajevo, kako imamo nesposobne ljude.Ovo je samo pocetak kraja necega sto nas ceka na ljeto.Zivi bili pa vidjeli na sta ce nekipa lici na ljeto kad ode dzaba pola tima jer im isticu ugovori.....da nije smijesno bilo bi tuzno....treba se samo pomiriti sa cinjenicom da nikad necemo imati Evropsko Sarajevo dok neki gazda nas ne kupi u privatizaciji,a privatizacije nema jer nema zakona o sportu.

Da bi se imalo jako Sarajevo moraš imati jaku finansijsku zaleđinu. Moramo biti strpljivi i graditi ekipu za naredne 4 i više godina. Jako je važno da Sarajevo nije dužno igračima i da ima para na računu. Moj je moto proizvoditi igrače i biti strpljiv. Nisam za opciju dovođenja Grujića, Mešanovića i nekih igrača koji će tu biti sezonu i tražiti gdje će se prodati. Drago mi je što je potpisan ugovor sa Dupovcem, Čomorom... a još ako osvojimo prvenstvo bez ijednog stranog igrača (stranog računam svakog ko nije iz Sarajeva i okoline) mislim da je to vrh.
Ono na čemu treba poraditi je uzimati najperspektivnije juniore svima iz okoline (Olimpik, Željo, Slavija...) i imati Bosanski Ajax.

Slazem se u potpunosti da treba proizvoditi perspektivne mlade igrace i na njima zaradjivati,ali da bi mlade uvodili u evropsko sarajevo klub mora biti spoj iskustva i mladosti.Jer samo uz iskusne i provjereno kvalitetne igrace mladji koji nadolaze ce se kaliti.A nasa uprava je prica za sebe jer ovako NEodraditi prelazni rok je zalosno.Svi smo svjesni na nemamo adekvatan broj igraca na klupi da bi zamjenili prvotimce.Ali sta je tu je.Nasa ljubav ne poznaje granice,tako da ko god nosi sveti dres imace nasu punu podrsku.

jalehordas

PostPostao/la jalehordas » 11 feb 2010, 19:51

alibi WroteColon
meme pitar WroteColon

Slazem se u potpunosti da treba proizvoditi perspektivne mlade igrace i na njima zaradjivati,ali da bi mlade uvodili u evropsko sarajevo klub mora biti spoj iskustva i mladosti.Jer samo uz iskusne i provjereno kvalitetne igrace mladji koji nadolaze ce se kaliti.A nasa uprava je prica za sebe jer ovako NEodraditi prelazni rok je zalosno.Svi smo svjesni na nemamo adekvatan broj igraca na klupi da bi zamjenili prvotimce.Ali sta je tu je.Nasa ljubav ne poznaje granice,tako da ko god nosi sveti dres imace nasu punu podrsku.

jbg ali se nemoze se osvojiti liga sa juniorima treba malo i kesu odrijesiti
oni ce svake godine pricati o pomladjivanju sastava
a Cala ce kao i dosad vaditi se da nema adekvatnu klupu
a sto je jos zabrinjavajuci igraci nam se sami nude a nasa uprava ih odbija
hebla majku uprava i oni koji u njoj sjede
UPRAVA NAPOLJE
I NA ONOM SVJETU TAMO CUT CE SE MOJ GLAS BORDO BJELI CJELI ZIVOT JA NAVIJO SAM ZA VAS

Mirza_Hordas
Kontakt:

PostPostao/la Mirza_Hordas » 11 feb 2010, 20:37

miky_hz WroteColonJucer je kombinovani tim igrao 0-0 protiv Hajduka iz Kule

Sastav koji je poceo...

Hamzić, Šehović, Anel Škoro, Čizmić, Dupovac, Nuhić, Dudo, Trebinjac, Čomor, Kenan Handžić i Pliska

kasnije su usli Hodžić, Belošević i Rizvanović umjesto Hamzića, Trebinjca i Čizmića.

zadovoljan sam našim mladim igračima....biće nešto od njih :P
R.I.P. VEDRAN PULJIĆ....Neka danas lišticom odjekuje tvoj krik, neka im se srce zaledi,
jer uzeli su zivot od tebe a tebe od nas! 4.10.

"dok hasetu oduzmu loptu vi slušajte muziku iz našeg studija"

Mirza_Hordas
Kontakt:

PostPostao/la Mirza_Hordas » 11 feb 2010, 20:43

sa fksinfa: Pobijedili smo Grbalj 4-2.......strijelci: Avdić 2, H.Handžić, Belošević

Kretanje rezultata:
0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2
R.I.P. VEDRAN PULJIĆ....Neka danas lišticom odjekuje tvoj krik, neka im se srce zaledi,
jer uzeli su zivot od tebe a tebe od nas! 4.10.

"dok hasetu oduzmu loptu vi slušajte muziku iz našeg studija"

miky_hz
Kontakt:

PostPostao/la miky_hz » 11 feb 2010, 21:19

Sastav koji je igrao

Alaim, Belošević, Rizvanović, Torlak, Maksumić, Ihtijarević, Dudo, Pliska, Muminović, Avdić i Alen Škoro, dok su u drugom poluvremenu umjesto Škore, Ihtijarevića, Muminovića i Torlaka zaigrali Handžić, Čomor, Nuhić i Anel Škoro

Sutra je igracima slobodan dan
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

.EBI SE NEMANJA !!!

D3n!$!nH0

PostPostao/la D3n!$!nH0 » 11 feb 2010, 21:24

slazem se sa bratom koji je rekao da nemogu juniori igrat ligu treba i dati sta para kakvih sve masina od igraca ima u regionu nisu ni svjesni ne samo u prvim ligama naprimjer da sam ja sef strucnog staba moj bi izvor bili najbolji igraci iz nasih liga(kad kazem nasih podrazumijevaju se zemlje bivse juge), dovodio bih igrace iz afrike i juzne amerike i osvrtao se na juniore
91.148.116.174:27028 udjite domaci server bez citera cs 1.6!!!!

MI SMO DIVOVI SVAKO NAM JE PLIJEN NAS JE CIJELI SVIJET U BORDO OBOJEN!!!!!

Zagor
Kontakt:

PostPostao/la Zagor » 11 feb 2010, 21:29

miky_hz WroteColonSastav koji je igrao

Alaim, Belošević, Rizvanović, Torlak, Maksumić, Ihtijarević, Dudo, Pliska, Muminović, Avdić i Alen Škoro, dok su u drugom poluvremenu umjesto Škore, Ihtijarevića, Muminovića i Torlaka zaigrali Handžić, Čomor, Nuhić i Anel Škoro

Sutra je igracima slobodan dan

Mirza_Hordas WroteColonsa fksinfa: Pobijedili smo Grbalj 4-2.......strijelci: Avdić 2, H.Handžić, Belošević

Kretanje rezultata:
0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2

slika
8-)
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

ado-hz
Kontakt:

PostPostao/la ado-hz » 11 feb 2010, 23:59

Moze se uvoditi juniori ali 1-2 godisnje, a sve dok ti nisi u stanju da dovedes najboljeg iz Borca,Zrinjskog i da imas para vise od svih drugih ti si mali glub ne za Evropu nego za nasu ligu.Ako spominjes Ajax uzmi primjer Dinama, proizvedu 1-2 mlada igraca ostalo sve sto valja u ligi kupe, ostabe druge pa onda tog igraca prodaju 5puta vise.Sta imas ti od toh juniora Dupovca koji ce odigrati jednu sezonu i cim neko donese par hiljada KM prodaju ga.Prvo moramo imati sposobnu upravu, covjeka koji ima pare i koji voli Sarajevo,koji ce otjerati sve lopove u klubu pa praviti Evropko Sarajevo.Kad dajes igrace u neke nizerazredne lige a nemas pada da ih zadrzis mali smo jos uvijek.

Keno_95

PostPostao/la Keno_95 » 12 feb 2010, 00:06

ado-hz WroteColonMoze se uvoditi juniori ali 1-2 godisnje, a sve dok ti nisi u stanju da dovedes najboljeg iz Borca,Zrinjskog i da imas para vise od svih drugih ti si mali glub ne za Evropu nego za nasu ligu.Ako spominjes Ajax uzmi primjer Dinama, proizvedu 1-2 mlada igraca ostalo sve sto valja u ligi kupe, ostabe druge pa onda tog igraca prodaju 5puta vise.Sta imas ti od toh juniora Dupovca koji ce odigrati jednu sezonu i cim neko donese par hiljada KM prodaju ga.Prvo moramo imati sposobnu upravu, covjeka koji ima pare i koji voli Sarajevo,koji ce otjerati sve lopove u klubu pa praviti Evropko Sarajevo.Kad dajes igrace u neke nizerazredne lige a nemas pada da ih zadrzis mali smo jos uvijek.

ee ba???ti za Sarajevo kazes da je mali klub??? **** te i borac i zrinjski ko neke ekipe imamo bolan najbolju ekipu u drzavi uigranu i sve i bilo je nekih pojacanja cuo sam od Edina Dude al nije jos nista u javnosti...sto se sikirate???daj te malo optimizma pustite da krene drugi dio sezone pa ako ne bude valjalo onda se zalite!!!

D3n!$!nH0

PostPostao/la D3n!$!nH0 » 12 feb 2010, 02:33

upravu si ado sve dk mi ne kupimo nekog igraca al za pare od nekog drugog kluba mi smo mali klub najbolji primjer poslovanja su nam partizan i dinamo umjesto da razvaljujemo u nasoj ligi,kupovina igraca da ne smije dolazit u pitanje kod nas je sve kontra :cry: :cry: :cry:

ado-hz
Kontakt:

PostPostao/la ado-hz » 12 feb 2010, 07:33

D3n!$!nH0 WroteColonupravu si ado sve dk mi ne kupimo nekog igraca al za pare od nekog drugog kluba mi smo mali klub najbolji primjer poslovanja su nam partizan i dinamo umjesto da razvaljujemo u nasoj ligi,kupovina igraca da ne smije dolazit u pitanje kod nas je sve kontra :cry: :cry: :cry:

Ima ovdje raznih ljudi koji se tjese da smo najbolji,zivi bili pa vidjeli prva dva kola sd na proljece pa cu te pitati za titulu,ides na stranu 16,15,14,12,10 ekipi u ligi a dolaze ti kuci ekipe iz vrha,ko garantuje da ces pobijediti sve kuci jer je dobro poznato da Sarajevo mora kuci barem jednom prosuti bodove.A mali si dok kod ti Panza ode u Lokomovitu sa 18god i za njega dobijes klikere,Pehlic ode za klikere na kraj svijeta u Litvaniju,Skori nedas 200.000KM da potpise i karijeru zavrsi na Kosevu nego dobijes za njaga 35.000eura, eto zasto si mali klub.Kad cekas igraca slobodnog da nebi slucajno platio obestecenje i tada si mali klub,i stalno dovodis igrace koje gledas zadnjoh 10 godina...kad zadnji transfer koji si platio bude Edin Saranovic iz TOSK-a 100.000KM proslog vijeka ili prije njaga Seval Zahirovic 100.000KM i Rudara K, skontas opet da si mali.Ako nemozes biti najveci u ovoj usranoj ligi pa kupiti koga hoces onda si opet mali i nista bolji od tih klubova koje si nabrojao.Tako da to sto mislis da imamo najbolji sastav ja se necu zadovoljiti time dok ne budemo imali sastav takav da te ljudi mole da im ne utrpas 5 komada ili kuci ili na strani kao sto radi Dinamo ili Partizan i kad budes imao pametne ljude u upravi a ne lopove pa da skontaju kako se pravi Evropski klub a ne kako se prodaje igrac cim neko donese par hiljada.

FK Sarajevo

PostPostao/la FK Sarajevo » 12 feb 2010, 12:45

Odlicno krenulo nas je svaka cast Avdicu i Belosevicu,a i Handzic je pokazao da nije zaboravio zabijati
Mi smo divovi svako nam je plijen nas je cijeli svijet u bordo obojen
Jedna si jedina,moja domovina.
Jedna si jedina,BOSNA I HERCEGOVINA!!!

D3n!$!nH0

PostPostao/la D3n!$!nH0 » 12 feb 2010, 12:45

nemojte mislis sto ja i ado ovako pricamo da nevolimo fks samo govorimo realno ako nismo upravu recite i dajte neki argument

Keno_95

PostPostao/la Keno_95 » 12 feb 2010, 14:07

D3n!$!nH0 WroteColonnemojte mislis sto ja i ado ovako pricamo da nevolimo fks samo govorimo realno ako nismo upravu recite i dajte neki argument

aaa...pa neka sacekaj da pocne prvenstvo pa onda govorite svi se pravite pametniji od Janjosa stanite malo valjda covjek zna sta radi a ako ne bude sve kako treba nista drugo no UPRAVA NA POLJE!naranvno svi izuzev trenera Janjosa:D

300
Kontakt:

PostPostao/la 300 » 12 feb 2010, 17:26

Keno_95 WroteColon
D3n!$!nH0 WroteColonnemojte mislis sto ja i ado ovako pricamo da nevolimo fks samo govorimo realno ako nismo upravu recite i dajte neki argument

aaa...pa neka sacekaj da pocne prvenstvo pa onda govorite svi se pravite pametniji od Janjosa stanite malo valjda covjek zna sta radi a ako ne bude sve kako treba nista drugo no UPRAVA NA POLJE!naranvno svi izuzev trenera Janjosa:D

Kako god da bude ova **** iz uprave treba otjerati, pa makar i titulu osvojili!!!
Samo su nas unazadili svojim odlukama i neradom :evil:
A i za Čalu isto vrijedi ako ne osvoji titulu, jer jasni su ciljevi postavljeni na početku sezone ;)
Ipak mislim da ćemo nakon prva tri kola znati na čemu smo i čemu se možemo nadati, a ja ću ostati optimista i vjerovati da od 9 možemo i moramo uzeti bar 5 bodova, a najvažnije od svega je to da ne izgubimo u Tuzli u prvom kolu aBd!
Samo hrabro i u kost, pa ni rezultat neće izostati ;)
Svake druge subote se rano budim ja, Moja raja već me čeka ispod prozora,
Stara pita s' kim to danas igra Saraj'vo, Ni zbog kog' se tako rano ne bih budio...

Keno_95

PostPostao/la Keno_95 » 12 feb 2010, 18:10

300 WroteColon
Keno_95 WroteColon

Kako god da bude ova **** iz uprave treba otjerati, pa makar i titulu osvojili!!!
Samo su nas unazadili svojim odlukama i neradom :evil:
A i za Čalu isto vrijedi ako ne osvoji titulu, jer jasni su ciljevi postavljeni na početku sezone ;)
Ipak mislim da ćemo nakon prva tri kola znati na čemu smo i čemu se možemo nadati, a ja ću ostati optimista i vjerovati da od 9 možemo i moramo uzeti bar 5 bodova, a najvažnije od svega je to da ne izgubimo u Tuzli u prvom kolu aBd!
Samo hrabro i u kost, pa ni rezultat neće izostati ;)

tako je ba :D

D3n!$!nH0

PostPostao/la D3n!$!nH0 » 12 feb 2010, 18:17

i da osvoje titulu i da udju u ligu prvaka mene uprava nece kupiti kupice me tek kada postane obrnuto od ovoga kako jeste najbolje im je nek se na mamica ugledaju!!!
UPRAVA NAPOLJE!!!!!!!!!!!

jalehordas

PostPostao/la jalehordas » 12 feb 2010, 21:20

aj ljudi da malo razmisljamo pozitivno
sta mislite kakav ce dernek biti ako osvojim ligu
evo da se malo prisjetite kako je to bilo 2007
I NA ONOM SVJETU TAMO CUT CE SE MOJ GLAS BORDO BJELI CJELI ZIVOT JA NAVIJO SAM ZA VAS

ency_hz87
Kontakt:

PostPostao/la ency_hz87 » 12 feb 2010, 23:37

jalehordas WroteColonaj ljudi da malo razmisljamo pozitivno
sta mislite kakav ce dernek biti ako osvojim ligu
evo da se malo prisjetite kako je to bilo 2007

joj kad se sjetim... 8-)
.............::za bordo-bijele::.............
Gdje god bili uvijek smo korak ispred vaS
... VAMOS SARAJEVO ! ...

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: skoroalen i 9 gostiju.