FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%

Ukupno glasova: 216

GameFKS
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GameFKS » 15 jul 2014, 20:48

Pisac evo ja ću da ti kažem ! Blizak sam sa im momcima, hoće da se maknu svi uljezi , ne iz nekog hira da što manje ljudi ima. Bila su razna **** od novinara , Nijaza Gracića i slično, Irfana R. Tako svoje frustracije smiri. Ja tamo više pišem nego ovdje jer je normalan forum, kao prvo kao drugo nek te preporuči neko i gotova stvar .
Ja nisam poseban. Običan čovjek sa običnim mislima. Vodim običan život. Nema spomenika koji je posvećen meni i moje će ime biti zaboravljeno. Ali u jednoj stvari sam uspio. Volio sam svoj klub svim srcem i dušom, a za mene to je uvijek bilo dovoljno.

smnhz
Kontakt:

Post Postao/la smnhz » 15 jul 2014, 20:53

pisac je napisao/la:Ali ne kontam cenzuru? Od cega, od koga? Ima novinara, pa neka ih. Ima navijaca drugih ekipa? Pa neka ih. Ako hiljade bosanaca, arapa i slicnih mogu pisati na blumoonu, ne vidim problem i da par navijaca Zelje cita postove tamo. Sta se to kao pise sto bi se trebalo kriti? Zar nije hz forum tog tipa i zar to nije dovoljno? Taj potez razumijem i opravdavam jer se tu radi o navijackom svijetu, ali fksinfo je sportaki forum na kojem se pruca o utakmicama, igracima, dresovina... Ako ja mogu otici sad i registrovati se na sajt deljia ili bbb-a a ne mogu na sajt navijaca ekipe za koju navijam, ko je tu onda lud?

Ko je rekao da ne mozes ?

"Ovaj forum zamišljen je kao zajednica navijača FK Sarajevo i od sada će vam biti potrebna preporuka bilo kojeg od aktivnih članova za aktivaciju i učešće u diskusijama."

Znaci od pocetka je zamisljen za iskljucivo navijace Sarajeva. Imas ovaj i klixov forum ako ti se ne svidja fksinfo.
fksinfo i hz.ba su iskljucivo za navijace FKS a ne za druge navijace. pozz

pisac
Kontakt:

Post Postao/la pisac » 15 jul 2014, 20:55

GameFKS je napisao/la:Pisac evo ja ću da ti kažem ! Blizak sam sa im momcima, hoće da se maknu svi uljezi , ne iz nekog hira da što manje ljudi ima. Bila su razna **** od novinara , Nijaza Gracića i slično, Irfana R. Tako svoje frustracije smiri. Ja tamo više pišem nego ovdje jer je normalan forum, kao prvo kao drugo nek te preporuči neko i gotova stvar .

Ja kao pojedinac sam najmanje bitan u ovoj stvari.
Ali zar svaki navijac Sarajeva ne bi trebao imati jednako pravo pisati na forumu? FKSINFO je postao haman oficijalni forum navijaca i kao takav ima obavezu prema svim onima koji bi zelili ucestvovati u diskusiji.
Zar i forum nije vid promocije kluba i marketing?
U danasnjem vaktu gdje je internet najveci marketinski kanal, kod nas se uvode cenzure na isti.

GameFKS
Kontakt:

Post Postao/la GameFKS » 15 jul 2014, 20:57

Ko treba da ima pristup forumu ima ga , ko ide na utakmice . Šta treba neko ko ode na derbi da ima pristup evo mu ovaj forum pa udri. Sve članke skoro su novinari uzimali sa infa pa fol napišu iz prve ruke. Zna se šta se radi tako da ne brini se ti ništa ko treba da ima pristup imaće . I nema obavezu jer oni plaćaju hosting a ne navijači tako da nemaju obavezu nikakvu
Zadnja izmjena: GameFKS, dana/u 15 jul 2014, 20:58, ukupno mijenjano 1 put.
Ja nisam poseban. Običan čovjek sa običnim mislima. Vodim običan život. Nema spomenika koji je posvećen meni i moje će ime biti zaboravljeno. Ali u jednoj stvari sam uspio. Volio sam svoj klub svim srcem i dušom, a za mene to je uvijek bilo dovoljno.

franklampard8
Kontakt:

Post Postao/la franklampard8 » 15 jul 2014, 20:58

amorovski je napisao/la:
franklampard8 je napisao/la:Nekako imam osjecaj da ce pozitivne stvari oko kluba privuci jos raje ;)

Moguce.. Al raja i posti i to otezava malo.. Al sve u svemu ko je naviko ic, ic ce.. Ja nisam u prilici trenutno.. Al mislim da cu se vratit do 3. pretkola u BiH.. Samo jos moramo proc :P

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Sve je moguce ... :)
1946

pisac
Kontakt:

Post Postao/la pisac » 15 jul 2014, 20:59

GameFKS je napisao/la:Ko treba da ima pristup forumu ima ga , ko ide na utakmice . Šta treba neko ko ode na derbi da ima pristup evo mu ovaj forum pa udri. Sve članke skoro su novinari uzimali sa infa pa fol napišu iz prve ruke. Zna se šta se radi tako da ne brini se ti ništa ko treba da ima pristup imaće . I nema obavezu jer oni plaćaju hosting a ne navijači tako da nemaju obavezu nikakvu

Ovakvi kao ti su mi najdrazi :thumbup:
Samo vi odredjujte ko treba imati pravo a ko ne :thumbup:

GameFKS
Kontakt:

Post Postao/la GameFKS » 15 jul 2014, 21:02

pisac je napisao/la:
GameFKS je napisao/la:Ko treba da ima pristup forumu ima ga , ko ide na utakmice . Šta treba neko ko ode na derbi da ima pristup evo mu ovaj forum pa udri. Sve članke skoro su novinari uzimali sa infa pa fol napišu iz prve ruke. Zna se šta se radi tako da ne brini se ti ništa ko treba da ima pristup imaće . I nema obavezu jer oni plaćaju hosting a ne navijači tako da nemaju obavezu nikakvu

Ne odredjujem ja , imaš nekog ko te preporuči i to je to. Znam boli te što nemaš pristup jbg tako je kako je . Činjenice iznosim a ti se i dalje pravi pametan i sveznalica.

Head
Kontakt:

Post Postao/la Head » 15 jul 2014, 21:04

pisac je napisao/la:

Vlasnik odredjuje ko ce imati kakva prava. Ja ako sam vlasnik auta ja mogu odlucivati ko ce se vozati u njemu a ko ce ici pjeske, prosto za pametne ljude.

Ljudi bi od foruma koji je napravljen za navijace Sarajeva napravili jedan opsti forum po kojem bi pisao ko sta hoce. E pa nece moci, ti kad budes imao svoj forum odredjuj pravila.
1946

hilmo
Interni moderator
Kontakt:

Post Postao/la hilmo » 15 jul 2014, 21:05

Ovo je poenta....
GameFKS je napisao/la: Šta treba neko ko ode na derbi da ima pristup evo mu ovaj forum pa udri.

:thumbup: :thumbup:
@pisac
Zaista ne vidim razlog da se toliko buniš, kao što ti ovaj reče, nek te neko preporuči i upadaš opet. Naravno ako imaš koga da te preporuči.
"Dat ću sve za ovaj klub, jer je ovaj klub dao sve za mene", Ševkija Resić
...FK Sarajevo....
23.05.2014.; 30.05.2015.

pisac
Kontakt:

Post Postao/la pisac » 15 jul 2014, 21:06

GameFKS je napisao/la:
pisac je napisao/la:

Ne odredjujem ja , imaš nekog ko te preporuči i to je to. Znam boli te što nemaš pristup jbg tako je kako je . Činjenice iznosim a ti se i dalje pravi pametan i sveznalica.

Boli, strasno me boli. Ne mogu spavati danima. Zapostavio sam i posao i porodicu i sav drustveni zivot radi toga sto ne mogu diskutovati na FKSINFO forumu. Moj zivot vise nema smisla :crazy:

franklampard8
Kontakt:

Post Postao/la franklampard8 » 15 jul 2014, 21:07

hilmo je napisao/la:Ovo je poenta....
GameFKS je napisao/la: Šta treba neko ko ode na derbi da ima pristup evo mu ovaj forum pa udri.

:thumbup: :thumbup:

Upravo tako. :thumbup:
1946

pao
Kontakt:

Post Postao/la pao » 15 jul 2014, 21:07

Nemojte se ni truditi da objasnjavate.Jednom je dovoljno.
Svega se bilo "nakotilo" na forumu tako da cistka je morala biti.Od dusmana, kao i dusmanskih novinara, kao i ljudi koji nemaju pravo znaci nisu kompetentni da bilo sta pricaju.

Kao sto je receno neko te preporuci i to je to.

amorovski
Kontakt:

Post Postao/la amorovski » 15 jul 2014, 21:09

franklampard8 je napisao/la:Sve je moguce ... :)

aBd

Titula - 1966/1967, 1984/1985, 1998/1999, 2006/2007, 2014/2015
Kup - 1996/1997, 1997/1998, 2001/2002, 2004/2005, 2013/2014
Superkup - 1996/1997

GameFKS
Kontakt:

Post Postao/la GameFKS » 15 jul 2014, 21:09

pisac je napisao/la:
GameFKS je napisao/la:
pisac je napisao/la:[quote="GameFKS"]Ko treba da ima pristup forumu ima ga , ko ide na utakmice . Šta treba neko ko ode na derbi da ima pristup evo mu ovaj forum pa udri. Sve članke skoro su novinari uzimali sa infa pa fol napišu iz prve ruke. Zna se šta se radi tako da ne brini se ti ništa ko treba da ima pristup imaće . I nema obavezu jer oni plaćaju hosting a ne navijači tako da nemaju obavezu nikakvu

Boli, strasno me boli. Ne mogu spavati danima. Zapostavio sam i posao i porodicu i sav drustveni zivot radi toga sto ne mogu diskutovati na FKSINFO forumu. Moj zivot vise nema smisla :crazy:[/quote] Vidim da si jako zreo "za svoje godine" . Praviš problem gdje ga nema .

amorovski
Kontakt:

Post Postao/la amorovski » 15 jul 2014, 21:13

pisac je napisao/la:Boli, strasno me boli. Ne mogu spavati danima. Zapostavio sam i posao i porodicu i sav drustveni zivot radi toga sto ne mogu diskutovati na FKSINFO forumu. Moj zivot vise nema smisla :crazy:

Buraz puko si zivota mi

Titula - 1966/1967, 1984/1985, 1998/1999, 2006/2007, 2014/2015
Kup - 1996/1997, 1997/1998, 2001/2002, 2004/2005, 2013/2014
Superkup - 1996/1997

Hannibal36
Kontakt:

Post Postao/la Hannibal36 » 15 jul 2014, 21:21

hilmo je napisao/la:Bezveze pravite frku oko neke relativno nebitne stvari.
@kengur
Ja sam na ovom forumu nešto malo manje od pet godina a na fksinfo nisam imao acaunt, pokušavao sam dva puta ali nisu prihvatili moju registraciju, nema veze mislim da nisam puno izgubio jer sam sve informacije koje su me zanimale dobivao ovdje i još nekim kanalima. Po meni je ovo sasvim OK stvar, ne treba svako da ima pristup tamo, a ako je neko bio aktivan ne vidim problem da se opet aktivira, kao što su i dali objašnjenje u saopćenju.
EDIT:
:D :D :cool: :cool:
slika

??

pitarSA
Kontakt:

Post Postao/la pitarSA » 15 jul 2014, 21:38

prepucavanja oko infa su smijesna i ja ne mogu uci i ako neko misli da je to ok postujem jer neko to sve placa al da me neko preporucuje i odredjuje jesam li ja za tog ili ne je krajnje smjesno na kraju mogli su naplacivati reg i ko hoce bio bi tu ko ne ima drugi nacin

mma_hz
Kontakt:

Post Postao/la mma_hz » 15 jul 2014, 21:54

Nmg da vjerujem ok ocega pojedinci prave problem..meni je licno drago sto se desila ta"reorganizacija" na forumu,svi koji zele mogu biti vraceni a znate i kako i stvarno ne vidim razlog da se bilo ko osjeca "ugrozenim".. :roll: :roll:
FK SARAJEVO.

GROM
16
05
19
92
!!!

pao
Kontakt:

Post Postao/la pao » 15 jul 2014, 21:57

mma_hz je napisao/la:Nmg da vjerujem ok ocega pojedinci prave problem..meni je licno drago sto se desila ta"reorganizacija" na forumu,svi koji zele mogu biti vraceni a znate i kako i stvarno ne vidim razlog da se bilo ko osjeca "ugrozenim".. :roll: :roll:

Ma pusti, djeciji fursati i pubertet.

Desole
Kontakt:

Post Postao/la Desole » 15 jul 2014, 21:58

Meni je iskreno svejedno. Nikada nisam ni imao profil tamo, niti cu vjerovatno imati. Sve sluzbene informacije mogu provjeriti na stranici kluba, ili eto preko fb stranice koja je opet zvanicna. Spekulacije ce se uvijek pojavljivati na portalima i to je za jednog navijaca sasvim dovoljno. Kod nas ljudi imaju gadnu naviku da se petljaju u sve. Pa onda bi da svako bude pravo blizak klubu ili određuje nesto. Upravo zbog toga mi je drago sto se sada informacije po pitanju transfera jako kasno pojave.

Ali isto tako ti momci sa infa trebaju biti svjesni da im taj potez ne znaci cist forum. A da imaju pravo da rade to sto rade, imaju. Mozda je bolje da potvrda ide preko fb ali o tom-po tom.

Kako ide prodaja ulaznica?

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”