FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%

Ukupno glasova: 216

pobjedesve
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pobjedesve » 17 jul 2014, 23:45

Head je napisao/la:Ne sumnjam sekunde u prolaz.

ja sumnjam, ako nastavite sa ovakvom igrom. Mora bolje i to puno bolje, ne mogu centarsutevi protiv ekipe koja je u skoku bolja od vas. U nekim trenutcima umjesto da jednostavno odigrate, vi neke duple paseve saljete kao da ste Barcelona.

A ovi su imali 5 sekundi ukupno u citavoj utakmici loptu i zabise gol. kako? Pa odigrali ljudi jednostavno od noge do noge, nema neke panike ili bezveznog dizanja lopte.

btw. navijanje nula :kafa: :kafa:
a... pehari su tu

Ajax
Kontakt:

Post Postao/la Ajax » 17 jul 2014, 23:47

rammstein je napisao/la:Dobro je...
Ovdje neke stvari nisu štimale u taktickoj postavci i imas dva igraca na terenu koja apsolutno ne igraju nista osim sto pokrivaju tu stvaru nekim trcanjem...
Bilbija, katastrofalno lose, ne moze da primi loptu, ne moze da udari loptu, ne moze da otvori prostor sebi... nista... samo se gura i pravi presing i to je to... jako lose i mislim da je prioritet dovesti špica sto prije jer bilbija je doobar-ZA KLUPE

Puzigaća, covjek niti zna razmisljati, niti zna centrirati niti utrcati na vrijeme. nit ima brzinu, a da ne pricam da je gol OPET pao po njegovoj strani!

E sad, Dzeno je NEISKUSAN trener, umjesto da je igrao PO ZEMLJI jer ima takvu ekipu, on ide na centarsuteve, umjesto da je protivniku KOJI NE ZNA IGRATI dao loptu u noge bar 10% vise jer vidi da cim krenu u napad uopste ne zatvaraju svoj gol niti se vracaju dovoljno brzo, on pravi apsolutni pritisak i zabija 8 njihovih igraca u 16 metara... i onda umjesto da pokusaju sa 20-tak metara sutati , oni idu na centarsut... NE IDE TO, NEMAS NAPADACA KOJI CE UBACITI LOPTU U GOL, BIBLIJA SPAVA KOD SVAKOG SUTA.... branio sam ga, cekao da proradi ali nista...

JA OCEKUJEM vec prije iduce tekme, jer imamo pravo, prijavljivanje novog napadaca i tamo da im HEBEMO SVE....

Lijepo ja napisao, njima igraju svi,nema ozljedjenih iz prvih 11 svi koji su igrali protiv Stabaka su zdravi, izgubili samo jednom od MAJA MJESECA,al eto .. da su nesto pokazali, NISU al da smo i mi nesto ekstra pokazali, NISMO!

Jako me nervira to sto u polukontri optu mora ocariniti STOJCEV.... i tu usporimo dovoljno da ne stvorimo sansu... ne znam, nekako smo djelovali dobro prrvo poluvrijeme, u drugom je vidljivo bilo da se stvorio pritisak na igracima i to je bilo to.. balkanac i pritisak=poraz1

Bravo care objasnio si sve majstorski. Vidi se da se razumijes u fudbal. :thumbup: :thumbup:
Zadnja izmjena: Ajax, dana/u 17 jul 2014, 23:50, ukupno mijenjano 1 put.

emirati
Kontakt:

Post Postao/la emirati » 17 jul 2014, 23:48

nije ovo nikakvo nasladjivanje. ovdje ima par ne znam da li su djeca ali se isto ponasaju ko djeca. ja kazem neki dan morate pobjediti ovu utakmicu, nema po tv-u hodanja, mobilizacija kluba, karanatin, tri dana im niko ne smije prici, da upravo pred kraj ne padnu psihicki ako ga ne zabiju. sarajevo je bilo bolje prvo poluvrijeme jer su se ovi ciljano branili da ga ne prime u prvom poluvremenu, inace na utakmici a ako im se ukaze prilika da ga zabiju. tako je bilo. pad kocentracije, dosta promasenih sansi iako to nisu bile 100% sanse, ali je bilo suteva odakle su stigli. a ramo djecaci drago mu ko malo djetetu, okupacija medija, stigo amidza, tri komada mi smo sila. a kad vam neko napise nesto sto je realno odmah je trol, klon, aldin i tako dalje.
Zadnja izmjena: emirati, dana/u 17 jul 2014, 23:53, ukupno mijenjano 1 put.

sarajlija
Kontakt:

Post Postao/la sarajlija » 17 jul 2014, 23:48

Sta navijanje nula kompleksasi mrtvi kako to mozete reci jedva docekali da dodjete da prvocirate mislim da @ aco trebas ovo na vrijeme opominjat da ne krene u nesto gore ;)
04.10.2009 !!

ArsenalSA
Kontakt:

Post Postao/la ArsenalSA » 17 jul 2014, 23:48

Ja bih samo da ove insajdere tipa ramstein, fcsarajevo i dr.. da smire malo dozivljaj i da prestanu podcjenjivati protivnike, i nas dizati u nebesa...

p.s zadovoljan igrom, iako bez prave prilike do 80 i neke minute.. Vrijeme je da se malo spustimo na zemlju i da shvatimo da nismo najbolji na svijetu..

rammstein
Kontakt:

Post Postao/la rammstein » 17 jul 2014, 23:49

kralj_je_mrtav je napisao/la:Celnici Sarajeva su uradili sjajan posao u prelaznom roku, ali krucijalnu stvar nisu odradili. Opet su popustili pritisku tribine, te su ekipu ostavili treneru, koji obecava, ali samo obecava. Neiskusan strucnjak, koji je vodio par ozbiljnih utakmica jednostavno u ovom trenutku ne moze trenirati Sarajevo. Veceras je pao kao i Pape na Nigeriji, skauting los, postavka igre s taktickim zamislima kriminalna, milion centarsuteva na Norvezane, cudno, jako cudno.

neka, dobar je nas skaut, ja sam bolje sa foruma procitao ovu njihovu ekipu nego on u NORVESKOJ... bog zna jel bio na utakmicama uopste!

ArsenalSA je napisao/la:Ja bih samo da ove insajdere tipa ramstein, fcsarajevo i dr.. da smire malo dozivljaj i da prestanu podcjenjivati protivnike, i nas dizati u nebesa...

p.s zadovoljan igrom, iako bez prave prilike do 80 i neke minute.. Vrijeme je da se malo spustimo na zemlju i da shvatimo da nismo najbolji na svijetu..

sta ti bolan pricas? ko podcjenjuje protivnike?
jel citas moje psotove? Pa ja sam napisao da ljudi nisu od MAJA MJESECA izgubili
I ovo nema veze ni sa navijacima ni forumom nego sa tim sto je dzeno promasio taktiku totalno bas kao i onaj skaut!

DeeWa
Kontakt:

Post Postao/la DeeWa » 17 jul 2014, 23:50

Steta sto nije bilo bolje navijanje. Ocekivao sam cak i vecu publiku ali eto sta je tu je.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

zgembo89
Kontakt:

Post Postao/la zgembo89 » 17 jul 2014, 23:50

Vidio sam RAdovca koji se dosta trudio,vidio sam Dzemala Berberovića koji je imao kvalitetne ubačaje vidio sam Duljević da je unio živosti ostali uz puno nesigurnosti nekakvih sitnih grešaka i bezidejnosti...Protiv jedne neorganizovane ekipe Haugesunda Sarajevo je vrlo slabo odigralo,a najviše je obećavalo sobzirom na finansijsko stanje..

mirzatele
Kontakt:

Post Postao/la mirzatele » 17 jul 2014, 23:51

Duljevic obavezno mora u prvih 11,a nadam se da ce Okic biti malo rastereceniji,vidjelo se da ima dosta treme veceras..

LegendKiller
Kontakt:

Post Postao/la LegendKiller » 17 jul 2014, 23:53

Mogu razumjeti lošu igru, bunker protivnika ali nikako mi nije jasno da trener za 90 minuta napravi samo jednu izmjenu ( onu tatomirovica ne brojim jer je bila nužna ). Vec od 50 i neke min. je trebao praviti izmjenu, mijenjati nesto, makar beka promijeniti da uđe svježi igrac, bilo šta. To me je nerviralo i kod husrefa i kod jarnija a evo sad i dzeno istim stopama krenuo. Fakat ne kontam ovamo prica imamo siroku klupu, 2 jaka tima a pravi jednu izmjenu u 75 minuti.

zgembo89
Kontakt:

Post Postao/la zgembo89 » 17 jul 2014, 23:53

Veceras je licilo na igru pod Robertom Jarnijem znaš ima svega al nema efekta..Fura se na Van Gala sa izmjenama :lol:
Zadnja izmjena: zgembo89, dana/u 17 jul 2014, 23:54, ukupno mijenjano 1 put.

pisac
Kontakt:

Post Postao/la pisac » 17 jul 2014, 23:56

Kao sto sam rekao i prije tri mjeseca, Dzeno nije trener za nas ako zelimo neki iskorak.

fcsforever
Kontakt:

Post Postao/la fcsforever » 17 jul 2014, 23:56

arsenal..popusti nas, jer nam tvoje mišljenje ne treba a stalo nam je do njega ko do lanjskog snijega
Sa 2-3 rokade u ekipi a svi znate koje su to...i bez komplikovanja u zadnjoj fazi napada ...bez nabacivanja sa krila jer su oni jablanovi...sve će ovo izgledati 300% drugačije. Probiti im kroz sredinu i obavezno šutati sa 15-16 m. Večeras se baš podrepilo ali biće to puno drugačije ABD u revanšu.

DeeWa
Kontakt:

Post Postao/la DeeWa » 17 jul 2014, 23:57

Ma to je tipicno ono kad imas dobar sastav igraci protiv losiona uvijek ostvare pobjedu a ovi kontaju da je do trenera. Ista ona stvar sto da dodje i bilo ko od forumasa i vodi barsu logicno da ce se granada dobiti, tako i ovi pobjede goska iz gabele i kontaju da je dzeno neki trener. Eto vam trener xd kad su toliko para ulozili, zamislite koliko bi znacio jedan dobar trener, a pored tolikih para moze vala jos i to.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

rammstein
Kontakt:

Post Postao/la rammstein » 17 jul 2014, 23:58

kralj_je_mrtav je napisao/la:rammstein, ne bih krivio tog skauta, kao sto ni Borceta ne treba kriviti za Nigeriju. Imao je Ucuplic milon kaseta, sto Pape kaze, i mogao je vidjeti neke stvari, ali nazalost, on je na pocetku trenerske karijere i on to ne moze vidjeti. Ponavljam, odlican igracki kadar, ali opet su popustili pritisku tribina i ostavili trenera, kojeg tribine hoce. To ne valja i nazalost, Sarajevo se nikad nece uspjeti othrvati toj rak rani...

:thumbup: apsolutno se slazem, u pravu si, ali ne mogu da vjerujem da sam ja na osnovu dvije utakmice shvatio da im mi NE MOZEMO zabiti gol iz centarsuta... ne mogu i ne mogu

ako u prvih 45 minuta vidis da oni cim krenu naprijed stvaras prilike, PUSTI IH NEK SE ZALETE I UVALI IM JEDNA, PA CE ONDA ONI OPET KRENUTI PA DRUGI PA TRECI , AL NE ..... NE ZNA NIJE ISKUSAN, NEMA ISKUSTVA, NEMA SMEKA..

mirzatele
Kontakt:

Post Postao/la mirzatele » 17 jul 2014, 23:59

Trebalo je do 60-e napadati a onda se malo povuci pustit' njih da napadnu,da se malo istrose ionako su grozni tehnicari i onda im otvorit kontru preko Okica,Duljevica i zavrsit posao..Mnogo puta lopta gurnuta do Puzigace koji jednu centrira dobro a onda 2-3 posalje skroz na drugu stranu il u gol-aut..U revansu,mozda gurnuti Dzemu umjesto Puzija a Kallasi-a na njegovo mjesto

zgembo89
Kontakt:

Post Postao/la zgembo89 » 17 jul 2014, 23:59

al te stvari ne ubacivat proci kro zsredinu itd treba vidjet s klupe pa korigovat,a ne u sljedecoj utakmici u tome je poenta vidis sta ne valja i korigujes uvedes igraca promjenis formaciju ako treba j.ebes i majku uz aut liniju

nuerta
Kontakt:

Post Postao/la nuerta » 17 jul 2014, 23:59

Jao, jao...kako neki prizivaju odlazak trenera...pa da se rusimo iznutra kao ranije. Dusmani, prerano lajete. ****.

ArsenalSA
Kontakt:

Post Postao/la ArsenalSA » 18 jul 2014, 00:02

fcsforever je napisao/la:arsenal..popusti nas, jer nam tvoje mišljenje ne treba a stalo nam je do njega ko do lanjskog snijega
Sa 2-3 rokade u ekipi a svi znate koje su to...i bez komplikovanja u zadnjoj fazi napada ...bez nabacivanja sa krila jer su oni jablanovi...sve će ovo izgledati 300% drugačije. Probiti im kroz sredinu i obavezno šutati sa 15-16 m. Večeras se baš podrepilo ali biće to puno drugačije ABD u revanšu.

Lozis raju, govoris da cemo glat dobiti, 2.3 razlike... ja samo kazem, da treba odmjeriti pa reci.. jer nije prvi put da se ovako desava.. obija nam se o glavu po 3 put..

a sto se tice taktike, mislim da smo svi svjesni da puzigaca, okic trebaju da odmore..
Usput, najveca greska je bila sto se bilbija vadio a okic ostavio...

pobjedesve
Kontakt:

Post Postao/la pobjedesve » 18 jul 2014, 00:02

sarajlija je napisao/la:Sta navijanje nula kompleksasi mrtvi kako to mozete reci jedva docekali da dodjete da prvocirate mislim da @ aco trebas ovo na vrijeme opominjat da ne krene u nesto gore ;)

Ja sam to rekao i to je istina, to sto se tebi ne svidja iskreno me ne zanima. Ne vidim po kojoj bi me osnovi aco trebao opominjati ni sankcionisati kad ni u jednom trenutku nisam provocirao
a... pehari su tu

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: Bordo23, JavierBosnia, Pitaristok, SaNa i 49 gostiju.