FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%

Ukupno glasova: 216

dr.van nostrand
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la dr.van nostrand » 21 jul 2014, 18:17

Sudit ce nam sudijska ekipa iz Madjarske na celu sa Fabianom Mihalyjem
slika
"When you look annoyed all the time, people think that you're busy." - George Costanza
http://www.youtube.com/watch?v=UhQSnDCPF10
silver & black

Head
Kontakt:

Post Postao/la Head » 21 jul 2014, 19:03

slika
1946

AdiFKS
Kontakt:

Post Postao/la AdiFKS » 21 jul 2014, 19:05

Gdje su ovo?

Ko ovo viri iza :mrgreen:
Ko krene na nas, u startu se zajeb'o. - 1987 -

"Uvijek trava, nekad bijelo, nikad zuto, nikad Zeljo"

amypitar
Kontakt:

Post Postao/la amypitar » 21 jul 2014, 20:10

hilmo je napisao/la:
dr.van nostrand je napisao/la:slika

treninzi poceli, evo terena evo momaka :clap:

Cekaj, jesu li ovo tereni u Butmiru?

Nije mi jasno zasto nasa Uprava ne dozvoljava da neko od navijaca uslika terene na Butmiru.Pa jebote kao da se radi o vojnom poligonu,a ne o fudbalskim terenima. :idea:

AdiFKS
Kontakt:

Post Postao/la AdiFKS » 21 jul 2014, 20:16

Vjerovatno hoce oni da objavljuju fotke, dio po dio, kako budu napredovali radovi i sve to tamo.
Ko krene na nas, u startu se zajeb'o. - 1987 -

"Uvijek trava, nekad bijelo, nikad zuto, nikad Zeljo"

hilmo
Interni moderator
Kontakt:

Post Postao/la hilmo » 21 jul 2014, 20:22

Ako ne dozvoljavaju onda nabaviti onaj jedan helikopterčić postaviti kameru na njeg i napraviti koji video klip iz zraka, valjda radnici tamo nemaju protiv avionske rakete :P :D :D :D
"Dat ću sve za ovaj klub, jer je ovaj klub dao sve za mene", Ševkija Resić
...FK Sarajevo....
23.05.2014.; 30.05.2015.

Head
Kontakt:

Post Postao/la Head » 21 jul 2014, 20:25

To je sad kuca FK Sarajevo i normalno je da ne daju nikom da ulazi ili slika, isto kao sto i vi ne date u svoju kucu strancima, jos da slikaju nesto. Ima PR sluzba kluba koja ce stavljati slike po potrebi.
1946

pao
Kontakt:

Post Postao/la pao » 21 jul 2014, 20:27

Head je napisao/la:To je sad kuca FK Sarajevo i normalno je da ne daju nikom da ulazi ili slika, isto kao sto i vi ne date u svoju kucu strancima, jos da slikaju nesto. Ima PR sluzba kluba koja ce stavljati slike po potrebi.

Bravo.Tipicno bosanski daj da se mijesam da zavirujem u tudje i sl.Informisat ce nas sve kad bude vrijeme ne znam zasto se bunite.Nije se rodio ko je narodu ugodio..svasta
Meni je cak ovako i bolje malo po malo, uglavnom radi se sto je najbitnije.

miky_hz
Kontakt:

Post Postao/la miky_hz » 21 jul 2014, 21:27

Ajax je napisao/la:Dvojica odlicnih igraca za Sarajevo koji vjerovatno nebi kostali mnogo a posjeduju itekakav kvalitet. Dovoljan da se prosetate Premijer ligom a i u Evropi nesto poslije toga napravite. Bar da dogurate do cetvrtog kruga za pocetak :thumbup: :thumbup:

http://www.sportcom.hr/regionalni-sport/rijeka/mehmed-alispahic-i-drago-gabric-treniraju-s-mladom-momcadi-rijeke.html

http://sportske.jutarnji.hr/najskuplji-igrac-3--hnl--ante-rukavina--zavrsio-s--modrim--klincima-u-dinamu-b-/1206733/

Kad vec spomenu Alispahica prosli prelazni se pregovaralo sa njim,decko tada nije zelio da se vraca u nasu ligu...e sad je i njemu 5 do 12 doslo ocito,ali ni nama sad nije prioritet play

Ja iskreno i dalje ocekujem famozno pojacanje koje je Dino spomenuo,Alispahic je realno taj domet s obzirom da se pricalo o "kvalitetnom" igracu...nekazem da mislim da je on taj,ali bilo je vec ranije kontakta sa njim preko Ibrakovica
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

.EBI SE NEMANJA !!!

pile87
Kontakt:

Post Postao/la pile87 » 21 jul 2014, 21:30

miky_hz je napisao/la:
Ajax je napisao/la:Dvojica odlicnih igraca za Sarajevo koji vjerovatno nebi kostali mnogo a posjeduju itekakav kvalitet. Dovoljan da se prosetate Premijer ligom a i u Evropi nesto poslije toga napravite. Bar da dogurate do cetvrtog kruga za pocetak :thumbup: :thumbup:

http://www.sportcom.hr/regionalni-sport/rijeka/mehmed-alispahic-i-drago-gabric-treniraju-s-mladom-momcadi-rijeke.html

http://sportske.jutarnji.hr/najskuplji-igrac-3--hnl--ante-rukavina--zavrsio-s--modrim--klincima-u-dinamu-b-/1206733/

Kad vec spomenu Alispahica prosli prelazni se pregovaralo sa njim,decko tada nije zelio da se vraca u nasu ligu...e sad je i njemu 5 do 12 doslo ocito,ali ni nama sad nije prioritet play

Ja iskreno i dalje ocekujem famozno pojacanje koje je Dino spomenuo,Alispahic je realno taj domet s obzirom da se pricalo o "kvalitetnom" igracu...nekazem da mislim da je on taj,ali bilo je vec ranije kontakta sa njim preko Ibrakovica

Onda bi imali Zeljovca na terenu :rol:
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

miky_hz
Kontakt:

Post Postao/la miky_hz » 21 jul 2014, 22:08

Dobra stvar :)

Fudbalski klub Sarajevo plasirao je još jedan bordo proizvod na bosanskohercegovačko tržište.

Naime, na svim trafikama Tobacco Press d.o.o, te u BORDO FAN SHOP-ovima, uskoro možete kupiti upaljače FK Sarajevo.

Visoko kvalitetni Cricket upaljači, sa upečatljivim bordo-bijelim dizajnom, sigurno su, pravi izbor za vas!

slika
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

.EBI SE NEMANJA !!!

Ajax
Kontakt:

Post Postao/la Ajax » 21 jul 2014, 22:30

miky_hz je napisao/la:

Igrac kao Alispahic se ne odbija AKO mozes dogovoriti transfer 4-5 ili vise x ispod realne cijene. Slicno vazi i za Rukavinu. Druga je stvar ako bi RIjeka trazila njegovu realnu vrijednost. Ni njima on ne koristi u trecoj ligi. To moze biti posao godine a i ne mora naravno ali isplati se probati po meni. Pa ako jednog od njih dvojice dovedete za male pare :thumbup: :thumbup:

emirati
Kontakt:

Post Postao/la emirati » 21 jul 2014, 22:40

igraci koji ne mogu igrati u hnl, ako ih klubovi nece znaci da nisu u formi ili su postali tanki. nije sve u imenu. cesto se ovdje desava da dode neki igrac koji je ime a nije u formi, pati navijace pola godine, godinu i na kraju ode. zato igraci koji ne mogu tamo igrati, ne trebaju ni nama. treba teziti igracima koji su trazeni koliko toliko a da ga ti privuces s malo vise novca.

mukitmovac
Kontakt:

Post Postao/la mukitmovac » 21 jul 2014, 22:46

Onda bi imali Zeljovca na terenu :rol:[/quote]
Imaju ga vec Duljevic je Željovac, al pare su pare ;)
Zivio nam Osim dragi, gospodaru familije !!
Liverpool !

simon
Kontakt:

Post Postao/la simon » 21 jul 2014, 22:48

Koji kompleksi :facepalm:
Ti si opet šampion !

Virtu4l
Kontakt:

Post Postao/la Virtu4l » 21 jul 2014, 22:53

simon je napisao/la:Koji kompleksi :facepalm:

Koji? Baš me zanima.
👏 A kako pravilnije oprati ruke nego uz dobru pjesmu?
🎶 Otpjevaj strofu i operi ruke
❗️ Za one pažljivije preporuka je da krenu od prve strofe naše himne.

pao
Kontakt:

Post Postao/la pao » 21 jul 2014, 22:56

:lol: :facepalm:

simon
Kontakt:

Post Postao/la simon » 21 jul 2014, 23:03

Virtu4l je napisao/la:
simon je napisao/la:Koji kompleksi :facepalm:

Koji? Baš me zanima.

Niti prizvani, niti pozvani dva strumfa komentarisu koji igrac Sarajeva je strumf :hmmmmm:
Ti si opet šampion !

pisac
Kontakt:

Post Postao/la pisac » 21 jul 2014, 23:35

pile87 je napisao/la:
miky_hz je napisao/la:

Onda bi imali Zeljovca na terenu :rol:

A vi vec imate kapitena koji je nakad na sjeveru pjevao yebem te Zeljo :)

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 27 gostiju.