FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Mirso1197
Postovi: 181
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mirso1197 » 07 mar 2015, 14:07

Po ovim slikama idejnog projekta najvise me podsjeca na stadion Hannovera :cool:

slika
BOLEST 1946
sarajevo horde bog i čaršija!

Avatar
simon
Postovi: 1662
Pridružen/a: 14 jul 2013, 12:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simon » 07 mar 2015, 14:13

Ovo je veliki projekat i potrebno je puno rada da se i realizuje. Mi imamo sposobnu upravu na celu sa Tanom koji podrzava svaki projekat nase uprave tako da sto nasi zacrtaju tako ce i biti.

Klub je stabilan i samo rastemo, kao sto rece Kusturica "nema vise nazad" tako da je bilo pitanje vremena kada ce se ozbiljno pristupiti ovom projektu.
Uprava nas iz dana u dan iznenadzuje e sada je red da i mi navijaci pomognemo u tom projektu u vidu clanarine i da u vecem broju dolazimo na utakmice i da pruzimo punu podrsku ljudima u klubu i igracima :salut: .
Ti si opet šampion !

Avatar
Head
Postovi: 12367
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Head » 07 mar 2015, 14:14

Kako god ne moze biti ruzniji od trenutnog stanja na Kosevu. Bitno je da ispunjava sve uslove, da ima uslovan teren koji neces morati lopatati uslijed ovakog nevremena nego ces upaliti grijace. Da neces gledati kakvo je vrijeme, hoces li pokisnuti nego ces gledati iz udobnih stolica ispod krova. Ko covjek otici u wc, parkirati auto i ne strepiti hoce li ti policija napisati kaznu. Kad bude vrijeme doci ce strani inzinjeri napraviti plan a na nama je da podrzimo sadasnju upravu, povecamo broj clanova i dolazimo na utakmice.
1946

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 07 mar 2015, 14:19

Treba razmotriti i staviti onu ogradu kao na juventusovom stadionu.. podignuti je, od staklaa, tj neprobojnog staklaa.. tako bi kolko tolko sprecio neke problemee..
al sto kazee, kad neko hoce problem da napravi, pa da je staza od 50m i da na toj stazi imaju 4 pit bula, 5 krokodila i 25 zmija otrovnica, on ce napraviti problem

Avatar
Ado76
Postovi: 3112
Pridružen/a: 31 mar 2014, 08:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Ado76 » 07 mar 2015, 14:20

Mirso1197 je napisao/la:Po ovim slikama idejnog projekta najvise me podsjeca na stadion Hannovera :cool:

slika
A i njima TA sponzor :mrgreen: :mrgreen:
Svi u napad jedan je Hase!!

de vam je budet, yeboti obitelj

Avatar
aS_Roma
Postovi: 2441
Pridružen/a: 11 avg 2010, 10:36

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la aS_Roma » 07 mar 2015, 14:20

Mirso1197 je napisao/la:Po ovim slikama idejnog projekta najvise me podsjeca na stadion Hannovera :cool:

slika
Nema sanse, ovakav stadion kod nas moze biti samo za jedno 1000 godina ako cemo realno gledati

al eto samo da hoce poceti bilo sta, nesto se promjeniti mora

Avatar
Evander
Postovi: 14424
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 07 mar 2015, 14:24

Novi stadio bi trebao biti ne veci od 25 000.
Mislim da bi 20-22 000 bilo idealno.

hifans
Postovi: 747
Pridružen/a: 30 maj 2014, 21:03
Lokacija: Asunción
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hifans » 07 mar 2015, 14:28

Nadam se da ne smeta. ;)

slika
slika
slika
slika
slika
slika


slika
slika

Poslije 100 godina otvorio fotošop :plac:
Samo vama mogu pravit jer samo ste vi normalno marketinški popraćeni tako da ima solidnih slikica koje bi se mogle iskoristit, a sad za malo bolji wallpaper većih dimenzija trebala bi bit malo bolja kvaliteta slike.

Avatar
revolt
Postovi: 1170
Pridružen/a: 20 jan 2015, 19:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la revolt » 07 mar 2015, 14:29

Evander je napisao/la:Novi stadio bi trebao biti ne veci od 25 000.
Mislim da bi 20-22 000 bilo idealno.
Mislim da je bolja opcija do 30 000 mjesta... realno sad da imamo krov na Kosevu imaki bi duplu posjetu a ne s nekim urednim i uredjenim stadionom.
a veci kapacitwt ti treba aBd za euro utakmice...

Avatar
Evander
Postovi: 14424
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 07 mar 2015, 14:34

revolt je napisao/la:
Evander je napisao/la:Novi stadio bi trebao biti ne veci od 25 000.
Mislim da bi 20-22 000 bilo idealno.
Mislim da je bolja opcija do 30 000 mjesta... realno sad da imamo krov na Kosevu imaki bi duplu posjetu a ne s nekim urednim i uredjenim stadionom.
a veci kapacitwt ti treba aBd za euro utakmice...

I dalje igras domacu ligu gdje si sretan ako imas posjetu od 5000 po utakmici.
Radi jedne, dvije utakmice godisnje gdje ce biti preko 25 000 ljudi, po meni je glupo praviti stadion koji ce zjapiti prazan.
Bolje da se na tim tekmama trazi karta vise i da bude 25 000 ljudi na krcatim tribinama, nego da dodje 10 000 i da stadion opet izgelda sablasno prazan na 90% utakmica.

Avatar
Benko
Postovi: 1247
Pridružen/a: 30 sep 2014, 21:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Benko » 07 mar 2015, 14:40

evander, protiv buranija ekipa u EL si imao 20 000 na koševu, na domacim tekmama u doba blekića si protiv borca imao preko 10 000, sada, sa ovom upravom i ovim igracima, 10 000 ce biti normalna posjeta, a sa krovom 15 ce biti mjera , vjeruj mi ;)

evropske tekme necu ni da spominjem...
ima uprava i druge racunice, reprezentacija itd itd.. nista ispod 30 000

Avatar
aS_Roma
Postovi: 2441
Pridružen/a: 11 avg 2010, 10:36

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la aS_Roma » 07 mar 2015, 14:41

hifans je napisao/la:Nadam se da ne smeta. ;)

slika
slika
slika
slika
slika
slika


slika
slika

Poslije 100 godina otvorio fotošop :plac:
Samo vama mogu pravit jer samo ste vi normalno marketinški popraćeni tako da ima solidnih slikica koje bi se mogle iskoristit, a sad za malo bolji wallpaper većih dimenzija trebala bi bit malo bolja kvaliteta slike.
super, svaka cast :thumbup:

Avatar
obiteljskicovjek
Postovi: 1684
Pridružen/a: 06 feb 2015, 18:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la obiteljskicovjek » 07 mar 2015, 14:44

Mnogi od nas nisu ni svjesni sta znaci clanstvo za klub. Usudio bih se reci da je to mozda i najvaznija stvar
na koju mi navijaci direktno mozemo utjecati, ali i mnogo mnogo vise.
Klub bez navijaca (clanova) nije klub. Vjerujte da niti jedan od sponzora nece ulagati novac eto onako.
Svi oni prate rast kluba, poslovanje, marketing kao i sve ostale segmente ali i clanstvo, odnosno procenat
rasta broja clanova.
Sa druge strane (mozda je malo i isprazno) clanstvo daje osjecaj pripadnosti, a u zadnje vrijeme i PONOSA i PRESTIZA.
Jos jedna jako bitna stvar ja kao i svaki drugi navijac koji dolazi na utakmice nisam poklonio klubu 20 KM,
ne naprotiv, racunajuci jednu gratis kartu za utakmicu, popust kod kupovanja karata za ostale utakmice,
kao i za euro takmicenja, pa ostale popuste... na kraju od kluba budem nagradjen i u plusu.
Samo jos da kazem, vremena su teska i nisu svi u mogucnosti kupiti clansku, i gledati utakmice,
ali ih to ne cini manje vrijednim i odanim navijacima. Ljubav je najvaznija a ko god je mogucnosti neka svoju
pokaze kroz clanstvo. U INAT SVIMA, SAMO JE NEBO GRANICA, ZIVI I ZDRAVI BILI BRACO :thumbup:
Zadnja izmjena: obiteljskicovjek, dana/u 07 mar 2015, 15:22, ukupno mijenjano 2 puta.

keno83
Postovi: 698
Pridružen/a: 19 nov 2014, 12:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la keno83 » 07 mar 2015, 14:45

ma ja bi najvise volio kad bi se mogao pravit novi, ali ako mora Kosevo neka ga, inace ne volim ukopane stadione, zamisli, da je Kosevo, koliko je ukopano, dole ispod zemlje napravilo parkinge i trzne centre, a da je stadion iznad kakvo bi zdanje bilo i koliko visoko, i onda gore video reklame, da se vrte, sa sponzorima i veliki video natpis stadion fk Sarajevo. zamisli kako grandiozno bi to navece izgledalo i koliko bi samo popravilo sliku grada, da ne govorim da dole imas u sklopu stadiona, kuglane, fan shopove, bilijare fitnese, kafane, pres salu i sl mogao bi od njega zaradjivati svakodnevo, napravis stadion koji ti svakodnevno donosi lovu, i sam sebe isplacuje, i naravno bez staze, kad se radi neka se urad jednom kako treba a ne opet za deset godina ponovo, sve fino uradit, tribina po tribina ako treba..

miden
Postovi: 1213
Pridružen/a: 14 feb 2015, 23:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miden » 07 mar 2015, 14:46

Vala vam je bezveze prica i razlog, da bi atletska staza ostala. Sto puta je bolja atmosfera, kada nema atletske staze.
Cisto sumljam da u planovima rekonstrukcije, imaju u planu i atletsku stazu.
Das Ist Walter

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evolution87 » 07 mar 2015, 14:49

mene podsjeca na onaj u berlinu.
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

miden
Postovi: 1213
Pridružen/a: 14 feb 2015, 23:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miden » 07 mar 2015, 14:52

obiteljskicovjek je napisao/la:Mnogi od nas nisu ni svjesni sta znaci clanstvo za klub. Usudio bih se reci da je to mozda i najvaznija stvar
na koju mi navijaci direktno mozemo uticati, ali i mnogo mnogo vise.
Klub bez navijaca (clanova) nije klub. Vjerujte da niti jedan od sponzora nece ulagati novac eto onako.
Svi oni prate rast kluba, poslovanje, marketing kao i sve ostale sagmente ali i clanstvo, onosno procenat
rasta broja clanova.
Sa druge strane (mozda je malo i isprazno) clanstvo daje osjecaj pripadnosti, a u zadnje vrijeme i PONOSA i PRESTIZA.
Jos jedna jako bitna stvar ja kao i svaki drugi navijac koji dolazi na utakmice nisam poklonio klubu 20 KM,
ne naprotiv, racunajuci jednu gratis kartu za utakmicu, popust kod kupovanja karata za ostale utakmice,
kao i za euro takmicenja, pa ostale popuste... na kraju od kluba budem nagradjen i u plusu.
Samo jos da kazem, vremena su teska i nisu svi u mogucnosti kupiti clansku, i gledati utakmice,
ali ih to ne cini manje vrijednim i odanim navijacima. Ljubav je najvaznija a ko god je mogucnosti neka svoju
pokaze kroz clanstvo. U INAT SVIMA, SAMO JE NEBO GRANICA, ZIVI I ZDRAVI BILI BRACO :thumbup:
Dobro si ovo napisao. :clap: Samo što raja na startu misli, kako tih 20km baca bezveze, a ne kapira kakve se pogodnosti ima.
Das Ist Walter

Avatar
Buzdovan
Postovi: 342
Pridružen/a: 01 sep 2014, 01:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Buzdovan » 07 mar 2015, 14:54

Cekaj, ako ce repka igrati na stadion AFH nakon rekonstrukcije onda brojka od 20.000-30.000 sjedecih mjesta mi nije nesto plaho velika.
FC Bayern München - Mia San Mia
FK Sarajevo - zauvijek pitar

Avatar
socrates
Postovi: 1084
Pridružen/a: 08 sep 2011, 00:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la socrates » 07 mar 2015, 14:59

Uclanio "grlo" (kaze dobra je ovo stvar: terme,salon ljepote,parfimerija,gorivo..ma hajde molim te,samo deri.. :D )a ona dvije kolegice s posla.. ;)

Idemo dalje,sve brze i jace...sto rece presidente,Nama vise nazad nema.. :kafa:

Stadion: cijeli dan svrsitis.. :cool:

SARAJEVO LJUBAVI MOJA
E,moj Hase,da si ovdje sada!!!!!!!

Avatar
THEC
Postovi: 4494
Pridružen/a: 25 avg 2011, 21:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la THEC » 07 mar 2015, 15:00

samo da se ovo hoce sto prije rijesiti sto se tice dokumentacije pa da onda i zvanicno mozemo reci da idemo u rekonstrukciju, dotad me sve strah da se ne izjalove svi ovi planovi a iskreno se nadam da nece
Pyro is not a crime !

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Aduka87, avalkaB, napoleon72 i 55 gostiju.