FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
pitarSA
Postovi: 100
Pridružen/a: 20 okt 2011, 14:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pitarSA » 11 maj 2015, 20:39

Procitah tekst povodom izjave Ljesica da je Sarajevo BIH Dinamo i kako nebi imao nista protiv biti trener FCS. Nesto tipa iz naseg ugla malo je reci da su bacili pod noge sve sto je nasa uprava uradila u ovo godinu dana. Prvo sto mi je palo na pamet je izjava Ibrakovica za vrijeme dok ej bio aktuelan dolazak Misketa u FCS kad je bio ljut zasto i medij nisu stali uz FCS kada su pregovori bili u toku jer to bi bio dobitak za cijelu BIH ligu. Prije sam pisao neki se i sjecaju kad su se ovdje mnogi halalaili s titulom pa i pisali kako je i Europa upitna bice Sarajevo Champion. Prije svake od ovih 4 tekmem bi igracima u svlacionici dao da procitaju ovaj tekst od ovih dusmana veci motiv im ne treba. Cjene karata su extra s obzirom na vaznost tekme

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 11 maj 2015, 20:46

Mi ako dobijemo Radnik sa svim ovim izostancima treba nam odma titulu u srijedu uruciti,definitivno nevjerujem u pobjedu...Bez Duljevica,Benke,Radovca,Cimirota uz zadnju liniju koja je citava u opasnosti od treceg zutog,stvarno ako ovo uzmu protiv ekipe koja je hit definitivno ovog proljeca onda defnitivno momcima :tokralju:

Iskreno nisam optimista,u najgore vrijeme nam se ovo sve desava...ovo su cetiri najbolja igraca u ekipi bez dileme ikakve,uzasno :thumbdown:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
obiteljskicovjek
Postovi: 1684
Pridružen/a: 06 feb 2015, 18:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la obiteljskicovjek » 11 maj 2015, 20:52

Glede cijena ulaznica, mislim da ce biti korekcije al se nadam samo za clanove. Bezbroj puta sam procitao na forumu (i sam pisao) CLANSKA kartica je usteda novca pa da samo na par utakmica odete. Svi vrlo dobro znamo da clanstvo donosi visestruku dobit za nas klub, da se ne ponavljamo. Nek vam ne bude mrsko, ovo pisem jer znam dosta raje kojima je ovo izgovor. Naravno da ima dosta raje koji ne mogu odjednom izdvojiti novac za clansku i postujem to, Isto tako ima iskrenih navijaca Sarajeva koji nikako ne mogu kupiti kartu, i u klubu to vrlo dobro znaju i mislim da su vec radili nesto na tom planu (slobodan ulaz na neke kapije i neku utakmicu) i nadam se da ce toga biti vise. Sad se vracam na one s pocetka posta, one kojima je mrsko otici u klub a vjerujte mi svojim clanstvom bi sigurno u dogledno vrijeme, omogucili i ovim drugim navijacima, zajedno sa klubom, da gledaju svoje SARAJEVO :thumbup:

Avatar
amidzaTan
Postovi: 375
Pridružen/a: 06 jan 2015, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amidzaTan » 11 maj 2015, 20:58

pitarSA je napisao/la:Procitah tekst povodom izjave Ljesica da je Sarajevo BIH Dinamo i kako nebi imao nista protiv biti trener FCS. Nesto tipa iz naseg ugla malo je reci da su bacili pod noge sve sto je nasa uprava uradila u ovo godinu dana. Prvo sto mi je palo na pamet je izjava Ibrakovica za vrijeme dok ej bio aktuelan dolazak Misketa u FCS kad je bio ljut zasto i medij nisu stali uz FCS kada su pregovori bili u toku jer to bi bio dobitak za cijelu BIH ligu. Prije sam pisao neki se i sjecaju kad su se ovdje mnogi halalaili s titulom pa i pisali kako je i Europa upitna bice Sarajevo Champion. Prije svake od ovih 4 tekmem bi igracima u svlacionici dao da procitaju ovaj tekst od ovih dusmana veci motiv im ne treba. Cjene karata su extra s obzirom na vaznost tekme

Gdje nadje taj tekst?

Avatar
pitarSA
Postovi: 100
Pridružen/a: 20 okt 2011, 14:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pitarSA » 11 maj 2015, 21:00

amidzaTan je napisao/la:
pitarSA je napisao/la:Procitah tekst povodom izjave Ljesica da je Sarajevo BIH Dinamo i kako nebi imao nista protiv biti trener FCS. Nesto tipa iz naseg ugla malo je reci da su bacili pod noge sve sto je nasa uprava uradila u ovo godinu dana. Prvo sto mi je palo na pamet je izjava Ibrakovica za vrijeme dok ej bio aktuelan dolazak Misketa u FCS kad je bio ljut zasto i medij nisu stali uz FCS kada su pregovori bili u toku jer to bi bio dobitak za cijelu BIH ligu. Prije sam pisao neki se i sjecaju kad su se ovdje mnogi halalaili s titulom pa i pisali kako je i Europa upitna bice Sarajevo Champion. Prije svake od ovih 4 tekmem bi igracima u svlacionici dao da procitaju ovaj tekst od ovih dusmana veci motiv im ne treba. Cjene karata su extra s obzirom na vaznost tekme

Gdje nadje taj tekst?
Fahrin sport naslov nestoo tipa Iz naseg ugla

Avatar
amidzaTan
Postovi: 375
Pridružen/a: 06 jan 2015, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amidzaTan » 11 maj 2015, 21:02

pitarSA je napisao/la:
amidzaTan je napisao/la:
pitarSA je napisao/la:Procitah tekst povodom izjave Ljesica da je Sarajevo BIH Dinamo i kako nebi imao nista protiv biti trener FCS. Nesto tipa iz naseg ugla malo je reci da su bacili pod noge sve sto je nasa uprava uradila u ovo godinu dana. Prvo sto mi je palo na pamet je izjava Ibrakovica za vrijeme dok ej bio aktuelan dolazak Misketa u FCS kad je bio ljut zasto i medij nisu stali uz FCS kada su pregovori bili u toku jer to bi bio dobitak za cijelu BIH ligu. Prije sam pisao neki se i sjecaju kad su se ovdje mnogi halalaili s titulom pa i pisali kako je i Europa upitna bice Sarajevo Champion. Prije svake od ovih 4 tekmem bi igracima u svlacionici dao da procitaju ovaj tekst od ovih dusmana veci motiv im ne treba. Cjene karata su extra s obzirom na vaznost tekme

Gdje nadje taj tekst?
Fahrin sport naslov nestoo tipa Iz naseg ugla

Hvala :thumbup:

Avatar
Evander
Postovi: 14452
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 11 maj 2015, 21:05

Dozvoliti da se sa clanskom moze kupiti tri do pet ulaznica i rijesen problem ; )

Avatar
THEC
Postovi: 4494
Pridružen/a: 25 avg 2011, 21:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la THEC » 11 maj 2015, 21:07

neko je na infu napisao dobru stvar, oni ce imati pun jug mi sjever necemo i ako je to upravi bio cilj onda ok svaka cast
Pyro is not a crime !

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 11 maj 2015, 21:10

Po meni je odlican marketinski potez za privlacenje novih clanova bio onaj u prosloj sezoni kad su clanovi imali besplatan ulaz na jednu utakmicu u polusezoni. Mislim da se dosta raje odlucilo tada uclaniti. Ponavljam, cilj je sto vise raje privuci na stadion, a mi koji smo tu svako kolo cemo svakako biti tu pod svim okolnostima, bila karta 2KM ili 22KM.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
amidzaTan
Postovi: 375
Pridružen/a: 06 jan 2015, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amidzaTan » 11 maj 2015, 21:20

THEC je napisao/la:neko je na infu napisao dobru stvar, oni ce imati pun jug mi sjever necemo i ako je to upravi bio cilj onda ok svaka cast
Nemoj traziti razlog u cijeni karate ako Sjever me bude pun, a moje je misljenje da ce bit I pun. Sto je predstava bolja to be skuplja karta.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54360
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 11 maj 2015, 21:26

Pljunuli ste na Horde Zla tako sto ste stavili jug i sjever po 10 KM,nama stave 15 KM svaki put na onoj odbojnoj neuslovnoj rusevini gdje se patis 2 sata a svojim navijacima naplate samo 5 KM,oni dobiju citav jug i jos dosta zapada ali eto to nije problem nego do kad cemo glumiti gospodu kad nas oni istocnjaci tretiraju kao ****? znaci nije do para..clan sam uzet cu za 5 KM a i da je mnogo vise platio bih ali ovo nije fer prema ostalim navijacima i ovo vam ne valja ali nikako...hvala vam.Da li vam je cilj da bude malo raje na tribini,da li vam je cilj da oni placaju isto kao mi a kad igramo na rusevini oni 5 a mi 15? sta je poenta? ovdje treba da dodje sto vise ljudi a budimo realni mnogi od njih nisu clanovi i preskupo im je ovo sto ce svakako drasticno umanjiti posjetu,korigujte ovo dok jos nije kasno.
Zadnja izmjena: MortemHz, dana/u 11 maj 2015, 21:32, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3763
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 11 maj 2015, 21:27

Evo ko može i hoće da ide u srijedu, organizovan je put u Ugljevik. Uplate sutra od 12h-16h u kafiću Rajvosa, i od 16 do 20h u red pointu. Polazak standardno sa parkinga u 12h. Cijena je 20 KM.
1946

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hilmo » 11 maj 2015, 21:36

MortemHz je napisao/la:Pljunuli ste na Horde Zla tako sto ste stavili jug i sjever po 10 KM,nama stave 15 KM svaki put na onoj odbojnoj neuslovnoj rusevini gdje se patis 2 sata a svojim navijacima naplate samo 5 KM,oni dobiju citav jug i jos dosta zapada
Kralju moj, prema pravilima saveza za dvije identične tribine ne možeš staviti različitu cijenu karte.
Upoređuješ sjevernu i južnu tribinu na drugom sarajevskom stadionu, ali uporedi sjevernu tribinu tog stadiona za domaće i gostujuće navijače, cjena karte je ista.
Uslovi na ova dva stadiona su neuporedivi, tako da o tome je bespotrebno trošiti riječi.

Pred svaki derbi se najviše priča o kartama, nažalost. Po meni su ovo skupe karte, ne obračajući pažnju na gostujuće navijače, karte za domaće navijače su skupe. Nadam se da je ovo samo ispitivanje reakcije i da će naša uprava reagovati do polovine sedmice.

Avatar
obiteljskicovjek
Postovi: 1684
Pridružen/a: 06 feb 2015, 18:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la obiteljskicovjek » 11 maj 2015, 21:36

BitiSrcemVezan je napisao/la:Evo ko može i hoće da ide u srijedu, organizovan je put u Ugljevik. Uplate sutra od 12h-16h u kafiću Rajvosa, i od 16 do 20h u red pointu. Polazak standardno sa parkinga u 12h. Cijena je 20 KM.
Sretan vam put, zivi i zdravi da nam se vratite, pametno i sa 3 boda aBd. RESPEKT :bow: :bow: :bow:

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3763
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 11 maj 2015, 21:37

slika

evo kralja kad je otišao pred ultrase da se posere :rol: :rol:

@obiteljski ma ne idem ja, srijeda nema teorije, samo sam prenio informaciju ako neko želi ići a eventualno ne zna ;)
1946

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 11 maj 2015, 21:44

BitiSrcemVezan je napisao/la:slika

evo kralja kad je otišao pred ultrase da se posere :rol: :rol:

@obiteljski ma ne idem ja, srijeda nema teorije, samo sam prenio informaciju ako neko želi ići a eventualno ne zna ;)
Poslali ga Manijaci da im obiljezi teritoriju. Sad ce se oni voditi mirisom do juga.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
obiteljskicovjek
Postovi: 1684
Pridružen/a: 06 feb 2015, 18:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la obiteljskicovjek » 11 maj 2015, 21:48

BitiSrcemVezan je napisao/la:slika

evo kralja kad je otišao pred ultrase da se posere :rol: :rol:

@obiteljski ma ne idem ja, srijeda nema teorije, samo sam prenio informaciju ako neko želi ići a eventualno ne zna ;)
Joj dobar je cuko dosao je on nekako sa sjevera na zapad pa pravo na jug, nisam upratio da se ponjaoke na jugu i hladno otisao u tunel prema Zetri istovario se svima na jugu to je neki znak TITAMI :rol:

Avatar
Evander
Postovi: 14452
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 11 maj 2015, 21:49

Svako od vas ima nekoga ko posjeduje clansku. Moci ce se kupiti vise karata sa jednim clanskom. Lijepo se organizujete i kupite na vrijeme karte po nizoj tarifi. Naci ce se modus da nasi navijaci ne placaju sjever 10KM. Nama koji idemo na zapad svejedno je da li je 12 ili 15KM. Ko je planirao doci, doci ce.

Avatar
LeBronfan
Postovi: 1227
Pridružen/a: 28 okt 2014, 21:47
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la LeBronfan » 11 maj 2015, 21:50

BitiSrcemVezan je napisao/la:slika

evo kralja kad je otišao pred ultrase da se posere :rol: :rol:

@obiteljski ma ne idem ja, srijeda nema teorije, samo sam prenio informaciju ako neko želi ići a eventualno ne zna ;)
vidi se da je član hordi zla, samo zna kenjat
20. LeBron James 24913 (14.4.2015.)
7. LeBron James 4631 (Play-off)
641 uzastopna utakmica s 10+ poena

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 11 maj 2015, 21:51

@LeBronfan vidi se da nije Skripar cim je vidjen na Kosevu.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: kogmagie46, Napapijri, rodjeeni1922, soe i 64 gosta.