FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste za ostavku Husrefa Musemića?

Da
134
63%
Ne
79
37%

Ukupno glasova: 213

Hoss
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hoss » 01 jun 2015, 10:01

Sabinho je napisao/la:Milos je jako kvalitetan igrac, sto se kaze igrac poteza koji i kada nema svoj dan jednim potezom moze odluciti tekmu (Slavija, Zrinjski samo iz ovog zadnjeg Dzeninog mandata). Takodje, nije bio na nivou protiv Borca u kupu i protiv Celika ali je stvorio Okicu i mislim Benku po jedan zicer iz situacija koje nikako nisu obecavale.
Sad kao sto ti rece stvar je ukusa ali nazvati Mihojevica, Kovacevica, Krstu, Bekica, Andjusica koji doslovno nije ostvario minutazu u profesionalnom nogometu ekstra igracima a izostaviti igraca koji je imao direktan uticaj na oba trofeja i na podvige u Evropi je malo ruzno po mom ukusu.

Sve to stoji al po mom skromnom misljenju mislim da nam treba bolji igrac od Stojceva, jbg odose zivci dok on ne napravi taj potez odluke :) a Krste jeste igracina barem za mene, e sada ne mora se niko sa mnom sloziti.

Sabinho
Kontakt:

Post Postao/la Sabinho » 01 jun 2015, 10:05

Hoss je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:Milos je jako kvalitetan igrac, sto se kaze igrac poteza koji i kada nema svoj dan jednim potezom moze odluciti tekmu (Slavija, Zrinjski samo iz ovog zadnjeg Dzeninog mandata). Takodje, nije bio na nivou protiv Borca u kupu i protiv Celika ali je stvorio Okicu i mislim Benku po jedan zicer iz situacija koje nikako nisu obecavale.
Sad kao sto ti rece stvar je ukusa ali nazvati Mihojevica, Kovacevica, Krstu, Bekica, Andjusica koji doslovno nije ostvario minutazu u profesionalnom nogometu ekstra igracima a izostaviti igraca koji je imao direktan uticaj na oba trofeja i na podvige u Evropi je malo ruzno po mom ukusu.

Sve to stoji al po mom skromnom misljenju mislim da nam treba bolji igrac od Stojceva, jbg odose zivci dok on ne napravi taj potez odluke :) a Krste jeste igracina barem za mene, e sada ne mora se niko sa mnom sloziti.

Ne kazem ja nista za Krstu ali kad realno sagledam nije sigurno dao veci doprinos od Milosa. Cijenim i jednog i drugog bez dileme i svakako da moraju ici u istu recenicu. Vrlo vjerovatno da nam treba bolji igrac od njega ali ne mogu preci preko toga da su nabrojani oni igraci kao ekstra kvalitet a da eto Tatko i Milos nisu. :kafa:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

sarajlija
Kontakt:

Post Postao/la sarajlija » 01 jun 2015, 10:06

Mario Maslac na meti naseg kluba sadasnji igrac iz Borca( Cacak) , decko igra na stoperskoj poziciji 24g :hmmmmm:
04.10.2009 !!

uNbx
Kontakt:

Post Postao/la uNbx » 01 jun 2015, 10:08

Stojcev je zvijer KADA HOCE da igra. E upravo zbog ovoga pod capsom ga ne simpatisem. Ako promjeni pristup, niko sretniji od mene da ostane, u suprotnom ga ne bih volio gledati. Upravo taj pristup i zalaganje cini razliku izmedju njega i Leona npr. Da Milos ima takav pristup, Bog zna gdje bi mu kraj bio. Imali smo mi kroz historiju maestralnih desetki koji su imali luksuz da igraju sa pola snage kada hoce, ali su izgarali vazda. A
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

emir18
Kontakt:

Post Postao/la emir18 » 01 jun 2015, 10:12

@Sarajlija prelistaj malo zadnje 2-3 stranice,sve ti pise o Maslacu ;)
1956., 1957., 1958., 1959., 1960., 1966., 1998., 2000., 2002., 2014.,2016.,2017.,2018.,

Sanjam fanfare, slavlje najvece, jesen blistavu i zlatno proljece, stadion Kosevo, nakrcan ljudima, i grb sto kuca, umjesto srca, u nasim grudima

Zlo mora otici!

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

Post Postao/la MortemHz » 01 jun 2015, 10:18

Nasi na odmoru do 17. Juna
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★

King Tvrtko I of Bosnia ⚜️

The Bosnians have been a distinct people since at least the tenth century.

City of Sarajevo - 527.049

shaman7
Kontakt:

Post Postao/la shaman7 » 01 jun 2015, 10:25

S obzirom da sam vas pratio iz kola u kolo, bodrio do titule, vrijeme je i da vam čestitam. Uz mnogo turbulencija, padova, dizanja, navijači ste koji su najteže podnosili kikseve svog tima u borbi za titulu. I kad ste bili najudaljeniji među ovih 4-5 ekipa koje su se borile, ja sam govorio da vi imate sve da osvojite titulu. To su padovi koje svaka ekipa ima, rezultatska kriza, problemi u svlačionici, ko zna šta je tu bilo. Sve je iza vas i možete sada da slavite. Ali zapamtite jedno, zajedno možete puno toga, a ovako sa ovim bojkotima, psovanjem igrača, gađanjem, upadanjem u svlačionicu, zaista ne možete ništa. Shvatam da vi niste nikakve diplomate, nego navijači, hocete rezultate, to i ja hocu od mog Veleža, ali samo se stavim u situaciju igrača kojem psujem, kojeg napadamo javno. Odakle njemu više motiv da igra? Puno sreće u Evropi, a iskreno trebat će vam koje pojačanje, ako želite nešto više napraviti (prvenstveno mislim na grupnu fazu LP). Tan izjavio da će se prodati jedan igrač i vratiti dio uloženog, što znači da bi neko skup i dobar to trebao da bude. Nagađam, Cimirot? ili neko drugi? Jos jednom cestitke , bravo Sarajevo :)

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

Post Postao/la MortemHz » 01 jun 2015, 10:25

slika

:bow: :bow:
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★

King Tvrtko I of Bosnia ⚜️

The Bosnians have been a distinct people since at least the tenth century.

City of Sarajevo - 527.049

amypitar
Kontakt:

Post Postao/la amypitar » 01 jun 2015, 10:31

Sabinho je napisao/la:
amypitar je napisao/la:Po mom nekom ukusu mi imamo nekih 11-12 ekstra igraca.Delac,Mihojevic,Kovacevic,Radovac,Rustemovic,Cimirot,Duljevic ,Krste,Bekic,BenkoAndzusic.Ostatak klupa ili noga zavisno od pojacanja.

Licno se ne slazem sa ovim, prvo Mihojevic je totalno neafirmisan igrac i ima mnogo problema prilikom nastupa za reprezentaciju a nije bio ni najsigurniji nastupajuci za Sarajevo. Drugo, izostavio si Stojceva koji je eto tako nekvalitetan fakticki donio titulu na Kosevo i koji nas je iscupao u kupu prosle godine te u Evropi. Milos je jako kvalitetan igrac, sto se kaze igrac poteza koji i kada nema svoj dan jednim potezom moze odluciti tekmu (Slavija, Zrinjski samo iz ovog zadnjeg Dzeninog mandata). Takodje, nije bio na nivou protiv Borca u kupu i protiv Celika ali je stvorio Okicu i mislim Benku po jedan zicer iz situacija koje nikako nisu obecavale.

Mihojevic je kod Kodre igrao u tandemu sa Tatkom.
Ako uzmemo njegove godine,nije bio puno nesigurniji od ovog drugog.Posebno se to moglo vidjeti u utakmici sa Slobodom,i mislim da ovde više nema dileme,a to je dovesti ekstra stopera, a Mihojevic i Kovacevica ubaciti u vatru.Ako ne sad onda ja ne znam kad ce.Andzusic nije odigrao ni jednu zvanicnu utakmicu i to je tacno,ali kao jedan od najboljih akademaca zasluzuje da ostane u seniorskoj ekipi.Krste je standardni reprezentivac svoje drzave,i tu nema dileme.Bekic nije igrao pola godine,i uz Kovacevic koji je dosta presjedio na klupi,tek ove sezone se ocekuje da eksplodiraju.
Stojcev ovakav kakav jeste je igrac za Premijer lige,ali njegov svaki loš pas u Evropi, ce biti kobno po nas.Mislim da se za ostale igrace svi slazemo.

miden
Kontakt:

Post Postao/la miden » 01 jun 2015, 11:16

amypitar je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:
amypitar je napisao/la:Po mom nekom ukusu mi imamo nekih 11-12 ekstra igraca.Delac,Mihojevic,Kovacevic,Radovac,Rustemovic,Cimirot,Duljevic ,Krste,Bekic,BenkoAndzusic.Ostatak klupa ili noga zavisno od pojacanja.

Licno se ne slazem sa ovim, prvo Mihojevic je totalno neafirmisan igrac i ima mnogo problema prilikom nastupa za reprezentaciju a nije bio ni najsigurniji nastupajuci za Sarajevo. Drugo, izostavio si Stojceva koji je eto tako nekvalitetan fakticki donio titulu na Kosevo i koji nas je iscupao u kupu prosle godine te u Evropi. Milos je jako kvalitetan igrac, sto se kaze igrac poteza koji i kada nema svoj dan jednim potezom moze odluciti tekmu (Slavija, Zrinjski samo iz ovog zadnjeg Dzeninog mandata). Takodje, nije bio na nivou protiv Borca u kupu i protiv Celika ali je stvorio Okicu i mislim Benku po jedan zicer iz situacija koje nikako nisu obecavale.

Mihojevic je kod Kodre igrao u tandemu sa Tatkom.
Ako uzmemo njegove godine,nije bio puno nesigurniji od ovog drugog.Posebno se to moglo vidjeti u utakmici sa Slobodom,i mislim da ovde više nema dileme,a to je dovesti ekstra stopera, a Mihojevic i Kovacevica ubaciti u vatru.Ako ne sad onda ja ne znam kad ce.Andzusic nije odigrao ni jednu zvanicnu utakmicu i to je tacno,ali kao jedan od najboljih akademaca zasluzuje da ostane u seniorskoj ekipi.Krste je standardni reprezentivac svoje drzave,i tu nema dileme.Bekic nije igrao pola godine,i uz Kovacevic koji je dosta presjedio na klupi,tek ove sezone se ocekuje da eksplodiraju.
Stojcev ovakav kakav jeste je igrac za Premijer lige,ali njegov svaki loš pas u Evropi, ce biti kobno po nas.Mislim da se za ostale igrace svi slazemo.

Pitam se da li bi imao ove hvalospijevke za Stojceva, da mu nije ušla ona lopta u Istocnom? Realno, on za citavu sezonu nije odigrao 4 utakmice da valja. Jednostavno sve dok bude imao onaj pristup, on ce biti igrac za termina, a ne za neki ozbiljan tim. Ako na sve to dodamo njegovo ponašanje van terena, dolazimo i dolazit cemo u situaciju da nam igraci smijenjuju trenere. On jeste maestro i igrac koji jednim potezom riješava sve, ali sve ono prije tog poteza mora promijeniti ili klupa, naravno ako smo ozbiljan tim. Što se tice Mihojevica, mislim da nije puno gori od Berberovica, cini mi se da Dzeno nije htio da rizikuje sa njim. Ako je tebi sigurniji Berberovic, koji kao iskusan u dvije važne utakmice dobije dva crvena kartona, onda ne znam. Anđušic je kvalitet, samo mu treba dati priliku i istrpiti. Trpimo razne Okice, Stojceve i Bilbije pa zašto ne bi i njega.
Das Ist Walter

Desole
Kontakt:

Post Postao/la Desole » 01 jun 2015, 11:24

Ne valja mijenjati kompletnu ekipu ali Bandovic, Baric, Protic, Puric, pa mozda i Kovacevic i Okic su igraci kojima sto prije treba rijesiti status. Cimirot ce vjerovatno ici, tako da ce biti puno pozicija za popuniti: lijevi i desni bek, stoper, veznjak + krilo. I to da delac i drugi ostanu.

bandit
Kontakt:

Post Postao/la bandit » 01 jun 2015, 11:34

U sta je otislo ulozenih 4m eura ... ?

Orton
Kontakt:

Post Postao/la Orton » 01 jun 2015, 11:36

bandit je napisao/la:U sta je otislo ulozenih 4m eura ... ?

Kamp,sanacija dugova,tekuci troskovi ekipe za 2 godine

Ajax
Kontakt:

Post Postao/la Ajax » 01 jun 2015, 12:29

Maslac, Delac, Said, Subic, Hebibovic,

pitic
Kontakt:

Post Postao/la pitic » 01 jun 2015, 12:33

Delač danas putuje nazad u Veliku Britaniju. Ostanak za sljedeću sezonu PLBiH zavisi od Chelsea i managera.
SRETAN BROJ - 1725

bosnas_
Kontakt:

Post Postao/la bosnas_ » 01 jun 2015, 12:39

Maslać,Subić,Hebibović i Said bi bili pojačanja za Sarajevo,to je sigurno. E sad cinjenica je da na trzistu ima i puno boljih igraca od njih,i cinjenica je da kako vrijeme bude odmicalo bice sve bolja ponuda...sve zavisi koliko smo mi spremni izdvojiti novca za pojacanja!? mada bi bilo jako dobro rijesiti igracku krizaljku do pocetka priprema,kako bi se sto bolje uigrali za evropske utakmice i spremni docekali pocetak naredne sezone u PL koaj ce vjerovatno biti najjaca i najzanimljivija do sada.
Ali nekako ja se potajno nadam nekom igracu iz J.Amerike..trebaju nam atraktivni igraci,kako zbog publike,tako i zbog imidza kluba....vjerujem da uprava zna sta radi i da ce vremenom sve doci na svoje,aBd!

uNbx
Kontakt:

Post Postao/la uNbx » 01 jun 2015, 12:42

Da hoce Delac ostat :pray:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

hurem
Kontakt:

Post Postao/la hurem » 01 jun 2015, 12:48

Stojcev - ajd nadjite mi boljeg igraca na njegovoj poziciji koji bi igrao za Sarajevo svaka vam cast...i kada mu se ne igra medju najboljima je na terenu...jedini koji moze nanizati 3, 4 igraca, podvaljivati onakve asistencije, koji ima damu da krene naprijed, jednostavno JEDINI IGRAC koji se smije usuditi napraviti nesto kada to nijedan drugi ne smije, zasto? zato sto ima to umijece a drugi igraci Sarajeva nemaju...pa on je jedini igrac na fazon SAIDA HUSEJINOVICA...i vi bi njega da otjerate.
Za mene je on uvijek bio nas treci najbolji igrac, odmah poslije Benka i Cimirota...sta to Radovac radi na terenu osim sto dodaje najblizem do sebe, Velkoski koji igra krilo kada je to nekoga predriblao ili protrcao...nemojte me nasmijavati...
Stojcev se poceo vracati poslijednjih par tekmi (zahvaljujuci Dzeni vjerovatno) i od njega ocekujem da opet bude ponajvazniji kotacic u Europi, jer to i jesu utakmice za njega...

.........................golman.............................
.......................zadnja linija........................
............cimirot......................radovac...........
.........................stojcev.............................
suljic(duljevic).................................husejinovic
........................benko................................

samo nebo je granica.
Zadnja izmjena: hurem, dana/u 01 jun 2015, 12:50, ukupno mijenjano 1 put.
pogledajte "Dolasci (The arrivals)" na youtube

Ajax
Kontakt:

Post Postao/la Ajax » 01 jun 2015, 12:50

hurem je napisao/la:Stojcev - ajd nadjite mi boljeg igraca na njegovoj poziciji koji bi igrao za Sarajevo svaka vam cast...i kada mu se ne igra medju najboljima je na terenu...jedini koji moze nanizati 3, 4 igraca, podvaljivati onakve asistencije, koji ima damu da krene naprijed, jednostavno JEDINI IGRAC koji se smije usuditi napraviti nesto kada to nijedan drugi ne smije, zasto? zato sto ima to umijece a drugi igraci Sarajeva nemaju...pa on je jedini igrac na fazon SAIDA HUSEJINOVICA...i vi bi njega da otjerate.

:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Mozda mu Alispahic moze konkurisati donekle kada se spremi.

pitic
Kontakt:

Post Postao/la pitic » 01 jun 2015, 12:57

hurem je napisao/la:Stojcev - ajd nadjite mi boljeg igraca na njegovoj poziciji koji bi igrao za Sarajevo svaka vam cast...i kada mu se ne igra medju najboljima je na terenu...jedini koji moze nanizati 3, 4 igraca, podvaljivati onakve asistencije, koji ima damu da krene naprijed, jednostavno JEDINI IGRAC koji se smije usuditi napraviti nesto kada to nijedan drugi ne smije, zasto? zato sto ima to umijece a drugi igraci Sarajeva nemaju...pa on je jedini igrac na fazon SAIDA HUSEJINOVICA...i vi bi njega da otjerate.
Za mene je on uvijek bio nas treci najbolji igrac, odmah poslije Benka i Cimirota...sta to Radovac radi na terenu osim sto dodaje najblizem do sebe, Velkoski koji igra krilo kada je to nekoga predriblao ili protrcao...nemojte me nasmijavati...
Stojcev se poceo vracati poslijednjih par tekmi (zahvaljujuci Dzeni vjerovatno) i od njega ocekujem da opet bude ponajvazniji kotacic u Europi, jer to i jesu utakmice za njega...

.........................golman.............................
.......................zadnja linija........................
............cimirot......................radovac...........
.........................stojcev.............................
suljic(duljevic).................................husejinovic
........................benko................................

samo nebo je granica.

Pomalo ljudi ne možemo mijenjati kompletnu zadnju liniju. Max. 2 igrača nam trebaju za zadnju liniju i možemo krenuti u fajt za evropu.
SRETAN BROJ - 1725

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: emir79 i 33 gosta.