FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste za ostavku Husrefa Musemića?

Da
140
63%
Ne
83
37%

Ukupno glasova: 223

SiouxLukavac
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SiouxLukavac » 28 jul 2015, 18:57

Zna li se kakva je situacija sa Duljevicem? Da li ce biti spreman za Travnik?

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

HordasOdMalena
Kontakt:

Post Postao/la HordasOdMalena » 28 jul 2015, 19:15

SiouxLukavac je napisao/la:Zna li se kakva je situacija sa Duljevicem? Da li ce biti spreman za Travnik?

Pa igrace sutra na prijateljskoj, onda ce vjerovatno biti spreman

ShofaII
Kontakt:

Post Postao/la ShofaII » 28 jul 2015, 20:13

keno83 je napisao/la:ma Hebibovic je odigrao strasno, za razliku od Duljevica koji je jaci dribler, ovaj ulazi tako konkretno da je to prelijepo gledat, centarsutevi su mu strasni, da to ima Dulja bio bi nas Robben, uglavnom, Hebibovic je strasan, jako brz, veoma dobar bez lopte, dobro se ubacuje, strasna kombinatorika i vrlo precizna povratna lopta i centarsut, i sto je veoma bitno nije sekunde sebican..

Isto sve pohvale za Okica, jako je to osporavan, a veoma dobar igrac, ima lijep osjecaj za gol, za prazan prostor, a zna se i oslobodit cuvara, mislim da je pomalo zapostavljen, po meni mozda bi bio jaci za lijevo krilo od Velkoskog..

Meni je Dulja drag igrac samo sto ima hrabrosti da krene naprijed, al ovo sto si ti napisao u postu je istina. Sebican ne zna kad treba da se oslobodi lopte i nema taj centarsut a ni sut, odnosno pretjera i onda ili izgubi snagu ili ptostor za sut ili centarsut.
A Hebib je dosta konkretniji i mislim da ce Dulji biti u pitanju mjesto u prvih 11 a mozda i nauči nesto od Hebiba pa se opameti.
Da te volim oduvijek sam znao,
Za tebe i život bih ja dao,
Zbog tebe u paklu ću da gorim,
Jer te vise ja od svega volim.

ShofaII
Kontakt:

Post Postao/la ShofaII » 28 jul 2015, 20:18

MORTEM DA TE CITIRAM je napisao/la:Poslano: 18 jul 2015, 00:56
Od: MortemHz
Primatelj/ica: ShofaII

Cimi 1.250.000 najvjerovatnije
Benko i Radovac po 1.000.000

:opaopa: :opaopa:

Sjeti se mene za 4 dana pa saljipo poruku :thumbup:

Buraz halali sto se nisam sjetio
Da te volim oduvijek sam znao,
Za tebe i život bih ja dao,
Zbog tebe u paklu ću da gorim,
Jer te vise ja od svega volim.

amorovski
Kontakt:

Post Postao/la amorovski » 28 jul 2015, 20:29

Head je napisao/la:Al smo onu 17-ku iz Drine izjebali maximalno, frajera smo toliko psihicki utukli da je pitanje hoce li vise ikad zaigrati protiv nas. :rol: :rol:

Hahaha baš ocam. Al ofsajdi su izdominirali

Titula - 1966/1967, 1984/1985, 1998/1999, 2006/2007, 2014/2015
Kup - 1996/1997, 1997/1998, 2001/2002, 2004/2005, 2013/2014
Superkup - 1996/1997

paulus
Kontakt:

Post Postao/la paulus » 28 jul 2015, 20:38

http://www.****/opusteno/zan ... o-spomenik . Nevezano al moro sam postavit hahahahahahahahaha....
Usput komenator je spominjao da bi Ikande mogao igrat sljedecu , jel tacno to ?
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

SiouxLukavac
Kontakt:

Post Postao/la SiouxLukavac » 28 jul 2015, 20:46

Komentator veze nema, lupeto je i za Amera da je dosao iz Slobode :D

pitic
Kontakt:

Post Postao/la pitic » 28 jul 2015, 20:48

momirpeh je napisao/la:
X31987 je napisao/la:Subićev menadžer je Edvin Kurtagić.

Menadžer mu Bošnjak ovdje mnogi vele da je Subić četnik :eh: Sva omladina rođena u ratu i poslije rata je školovana na način koji znamo.Posebno mislim na ove u RS-u i "HB",ali kod nas je igralo i igra dosta igrača iz tog lonca.Prema tome,ako se ikako može dovest Subić ja bih da dođe.

Kada su pare u pitanju za većinu ne postoji ni vjera ni nacija.
SRETAN BROJ - 1725

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

Post Postao/la MortemHz » 28 jul 2015, 20:49

Volio bih da konacno vidimo Ikandea
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★

King Tvrtko I of Bosnia ⚜️

The Bosnians have been a distinct people since at least the tenth century.

City of Sarajevo - 527.049

paulus
Kontakt:

Post Postao/la paulus » 28 jul 2015, 20:49

A jes mi krivo sto ovog Subica ne nafatasmo dok je Borac molio za novac da moze igrat PL.
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

pitic
Kontakt:

Post Postao/la pitic » 28 jul 2015, 20:53

paulus je napisao/la:A jes mi krivo sto ovog Subica ne nafatasmo dok je Borac molio za novac da moze igrat PL.

Da se je Borac hipotetski nalazio u Federaciji ugasio bi se instant, a prije toga bi Subića prodali nama za crkavicu. Ali eto spasi ih politika po ko zna koji put, a spasi i one koje će se dobro omastiti oko Subićevog transfera kada dođe do njega.
SRETAN BROJ - 1725

rutenka
Kontakt:

Post Postao/la rutenka » 28 jul 2015, 21:53

aleksandar_veliki je napisao/la:
mma_hz je napisao/la:
aleksandar_veliki je napisao/la:Ponjava, pises gluposti, lazes ko pas i postajes naporan. Zbog toga nisi vise clan foruma, a ako portalu bude trebalo novinara ili pak urednik, toplu cu im te proporuciti.

Neka bude dopisnik.. :mrgreen:

Moze, ali samo ako ce se zrtvvovati za boljitak bh. sporta i mukte se dopisivati :) :roll:

E ovako Aco ako tvrdis da ja lazem trebao si mi argumente dati na ovaj post:
Aco mozes objaviti clanak tuce manijaka izmedju sebe i objavi sliku transparenta,gdje manijaci podrzavaju ubicu Rascica,a druga grupa manijaka zvizdi,ne pricaj o nekom velicanstvenom navijanju,ja sam vas cijenio i cijenim vas i dalje ali budite objektivni prema svome ocu pa i voljenom klubu,a ne samo objavljivati kako su navijaci FK Sarajeva prijetili igracima iako nemas nijedan dokaz za to ni slike ni snimka,a sada imas dokaz koji smo vidjeli svi mi na tv,budite samo objektivni,i sad nemoj brisat ovaj post i nemoj me banovat,ja ocekujem odgovor na ovaj post a ne da se kukavicki poneses pa ga izbrises,a ja pozivam sve pitare na forumu da ovo non stop ovo potenciraju,jer sjetite se medijske hajke pa i na ovom portalu kako smo mi pobjedjivali sumnjivim golovima,narod trovali sa Zeljinom djecom iz Srbije od 30 godina,objavljivali slike koji su dokazana fotomontaza trenera sa Arkanom i pisali ste dali ce sebi Sarajevo dozvoliti ovu sramotu,a kad je Zeljo dovodio deklarisane cetnike u ekipu pricali ste o pojacanjima.Pozivam sve pitare da nedaju da ih se zamajava moramo biti jaki protiv onih koji nas ne vole,i nemojte prozivati svoje trenere i igrace.
DO ZADNJEG DANA ZIVOTA SAMO SARAJEVO

I tvrdis da lazem kao pas a nesmijes da mi das kontraargumente nego se ponasas diktatorski i banujes me jer nemas hrabrosti da das kontraargumente,ako si hrabar i tvrdis da lazem trebas da mi kazes sta lazem
E sad da objasnim ovoj djeci koja navijaju za FK Sarajevo sta si ovom recenicm ti rekao:
Moze, ali samo ako ce se zrtvovati za boljitak bh. sporta i mukte se dopisivati.

Ti si ovde potvrdio da ti nista mukte,tj svi ovi clanci su naruceni tj nisu mukte uradjeni vec su masno placeni,predstavljas srpske 30-godisnjake zeljinom djecom,predstavljas sjajnim navijanjem manijaka iako smo svi vidjeli tucu na poluvremenu izmedju samih manijaka,predstavljas Zeljeznicar favoritom za titulu iako su realno 4 po kvalitetu u ligi(ne objavis da je zeljin vrtic izgubio od borcevih beba),i na kraju si Beganovicu pokazao sta si ovom danasnjom slikom na facebooku mnogo si prljav jos si priznao da si koruptivan tj da ces objaviti za pare i sto jest i sto nije ali neces se uvaliti u nas klub zao mi je dok si mogao od prijasnje garinture uzimati lovu i objavljivati kako se Sarajevo sjajno pojacalo sa Melunovicem i ostalom kompanijom,a sad kad ne uzimas lovu igrace poput Jajala,Alispahica,Ikandea predtsvljas kao istrosene igrace ali nece moci.ž
OPET CES ME BANOVATI JER SE BOJIS ISTINE.

moustapha
Kontakt:

Post Postao/la moustapha » 28 jul 2015, 22:10

Jel' to sigurno? Kurtagić je pitar.
#divovi

jurisicduska
Kontakt:

Post Postao/la jurisicduska » 28 jul 2015, 22:14

moustapha je napisao/la:

Jel' to sigurno? Kurtagić je pitar.

Jest mu menadžer 1000% i jest pitar 10000% ali nije sa Abdulahom u dobrim odnosima 100000% i to je zapčatilo transfer prije nego što smo ga i počeli dozivati.
Ono što vodi i vuče svijet, nisu lokomotive, nego ideje. – Viktor Igo.

nukleusmember
Kontakt:

Post Postao/la nukleusmember » 28 jul 2015, 22:45

pa neka izglade odnose za opshte dobro

VVVBK

sekac
Kontakt:

Post Postao/la sekac » 28 jul 2015, 22:51

Ne znam svi krive Oštrakovića za gool ali čovjek nije kriv.Zašto niko ne primijeti da je hrabro išao glavom na nogu protivnika(možda glupo) ali za mene je ono požrtvovanost i hrabrost a još jednom je morao klizati kad mu je Stepanov vratio kratku loptu samo ovaj put je nogom klizao.Ne kriviti nekog za nešto što nije kriv,
Sarajevo ljubavi moja!

pitarlOOk
Kontakt:

Post Postao/la pitarlOOk » 28 jul 2015, 23:00

ma kako nije išao glupo, kad je vidio da frajer stiže prije njega spušta glavu, trebao je ići na šut kao rukometni golman pa šta bude, sjetio sam se intervencije Delača protiv Zvijezde na Hasetu kad je izašao na dvadeset metara igraču koji sam ide na njega i kao kakav bek sa dvije noge uklizuje i blokira šut, eh tako istrčava pravi golman, to brate ili golman ima ili nema i vozdra
Mosa RajvoSa

THEC
Kontakt:

Post Postao/la THEC » 28 jul 2015, 23:07

bolje i rukom odbraniti i skriviti indirekt nego ici glavom i napraviti faul(ili promasiti loptu u ovom slucaju), garantujem da nije bio gol bio bi penal, tako da kako god okrenes rukom je trebao izbiti loptu
Pyro is not a crime !

pitarlOOk
Kontakt:

Post Postao/la pitarlOOk » 28 jul 2015, 23:12

MortemHz je napisao/la:Volio bih da konacno vidimo Ikandea

Kojeg god pitaš igraća za Harmonija svi kažu da na trenigu nisu takvog vidjeli i da razvaljuje, jučer su svi skupljeni papiri predati za radnu dozvolu i po riječima čovjeka sa klupe naše, očekuju gu možda do kraja sedmice, ako ništa onda do trećeg kola :thumbup:
Mosa RajvoSa

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

Post Postao/la MortemHz » 28 jul 2015, 23:14

pitarlOOk je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:Volio bih da konacno vidimo Ikandea

Kojeg god pitaš igraća za Harmonija svi kažu da na trenigu nisu takvog vidjeli i da razvaljuje, jučer su svi skupljeni papiri predati za radnu dozvolu i po riječima čovjeka sa klupe naše, očekuju gu možda do kraja sedmice, ako ništa onda do trećeg kola :thumbup:

Samo da se ne oduzi brate moj..
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★

King Tvrtko I of Bosnia ⚜️

The Bosnians have been a distinct people since at least the tenth century.

City of Sarajevo - 527.049

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: Orangina85, zagorski i 29 gostiju.