FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

SiouxLukavac
Postovi: 4390
Pridružen/a: 18 nov 2011, 20:53
Lokacija: Kambodža
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SiouxLukavac » 09 avg 2015, 23:58

Pozdrav za druga Panteliju, indajdera pardon pljuvaca. Taj momak nije dobar s glavom, brinem se za njeg.

Ikande, fenomenalan. Odlicno drugo poluvrijeme. Idemo Svinjskog poderat.

Avatar
HZG
Postovi: 66
Pridružen/a: 01 avg 2015, 11:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HZG » 09 avg 2015, 23:59

zagorski je napisao/la:
HZG je napisao/la:
zagorski je napisao/la:Vjerujem da ce me sada vecina napasti ali moram par stvari da kazem.
Igrom nisam u potpunosti zadovoljan,pogotovo 1. poluvrijeme. Nekako rastrkano,nepovezano mi je sve to djelovalo,nekako na ho-ruk,iako je u 2. poluvremenu to ipak na nesto licilo. Citavu utakmicu je djelovalo kako ih ubijamo igrom,ali to je tako izgledalo i uvijek ce izgledati zbog razlike u klasi nasih i protivnickih igraca s kime god da igramo u PL.
Drugo,na svim pozicijama sem na stoperskim i poziciji centarfora jos uvijek se luta. Ili igra neko kome to nije prirodna pozicija ili ko nema kvalitet ili se stalno na njima mijenjaju drugi igraci.
Neka su pobijedili Listicu i solidno ipak odigrali,ali dosta jos slabosti ima u ekipi i bojim se da Dzeno nema snage i strucnosti da to sve ustima kako treba.Kamo srece da me/nas demantuje,ali sumnjam.
I dalje sam apsolutno pri stavu da ovoj ekipi samo nedostaje extra kvalitetno trenersko ime.
P.S.: da je branio danas Ostri svi bi mu hebavali sve od do zbog gola,nije bio dobro postavljen,mogao je ici na loptu,mogao je bolje postaviti igrace itd.,a danas jedan od najtanjih,uprkos golu,bio je Benko i opet 100 opravdanja :) ;)
Prosle sezone 99% navijaca FKS je zamjeralo Dzeni sto ne rotira, sad kad rotira opet ne valja. Ocigledno da neki imaju svoje interese i rado bi vidjeli na klupi naseg kluba nekog svog covjeka. Moj jedini interes su pobjede i trofeji FK Sarajevo, posto nam Dzeno to za sada donosi nema razloga da ga tjeram, Naravno da postoje mnoge greske kod njega ali u svakom slucaju uz nasu podrsku siguran sam da ce i on napredovati.
I moj interes je isti vjeruj mi. Trenutno najslabija,a najvaznija karika,ove ekipe je strucni stab.
Nije isto rotiranje i lutanje.
Razumijem mnoge navijace, ali po mom misljenju u proslosti smo previse mijenjali trenere i to je bio jedan od razloga neuspjeha. Samim time ne znam koliko bi bilo pametno u 4-5 kolu prvenstva mijenjati trenera i kako bi ostatak sezone taj novi trener odradio. MIslim da Dzeno zasluzuje ovu sezonu pa dalje cemo vidjeti. Najvaznije je da smo danas pobjedili jedne od najvecih nepriajtelja, ne smijem ni pomislit da se drugacije zavrsilo.

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FrancescoTotti » 10 avg 2015, 00:04

Dzeno mora ostat do kraja! to je jedino ispravno. Samo se nadam da će doosta dosta da nauči do kraja te sezone.
Jer ovo što je pokazao u europskoj avanturi, nije nimalo obećavajuće. Dženo, sretno!
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
arhimed89
Postovi: 1146
Pridružen/a: 03 dec 2012, 16:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la arhimed89 » 10 avg 2015, 00:13

Cestitke Abdulahu Ibrakovicu za sjajnu pobjedu danas. :salut: Covjek koji je najodgovorniji za lose rezultate snosi tu istu odgovornost i za dobre rezultate.Ovo je danas Ibrak bilo odlicno. :bih:

Nakon sto je donijeo dva trofeja u zadnje dvije godine,i ove godine ocekujem od njega da jos koji trofej bude na Kosevu.Alfa i omega kluba sa Koseva.

Ima li gdje @vedatora sa snimkom tekme?Nisam uspjeo ispratiti prvo poluvrijeme pa bi volio u miru da ga pogledam.

p.s.umalo da zaboravim da se zahvalim Abdulahu i na Ikandeu,strasnog je igracinu doveo.Treba ovog navuci da produzi ugovor jer je igracina ocito.
Edin Dzeko..Amel Tuka..Mirza Teletovic..Asmir Begovic..Vedad Ibisevic..Emir Spahic..Muhamed Besic..Sabahudin Delalić..

Avatar
MCMXLVI
Postovi: 3129
Pridružen/a: 17 nov 2014, 11:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MCMXLVI » 10 avg 2015, 00:18

Ma Ikande je treca dimenzija ove cirkus lige. Njemu sada samo treba malo vise utakmica i da skonta da je bog i batina ove lige. Znam da ne valja ovo sto pisem, ali Zrinjski u mojim ocima je vec izgubio i nema sta traziti.

ps.
"Danas snimak utakmice"- vedator.
"Ne mogu, brate ja, igrati za novac i slusati kako trebam igrati. Hvala im. Bili su korektni i nisu mi pravili probleme. Rekao sam im da ja mogu igrati samo u Sarajevu" - Asim Ferhatovic Hase

Avatar
Buzdovan
Postovi: 342
Pridružen/a: 01 sep 2014, 01:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Buzdovan » 10 avg 2015, 00:18

Vicemo kad bude sljedeca utakmica, igra nije bila losa danas.
FC Bayern München - Mia San Mia
FK Sarajevo - zauvijek pitar

zagorski
Postovi: 7688
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 10 avg 2015, 00:19

arhimed89 je napisao/la:Cestitke Abdulahu Ibrakovicu za sjajnu pobjedu danas. :salut: Covjek koji je najodgovorniji za lose rezultate snosi tu istu odgovornost i za dobre rezultate.Ovo je danas Ibrak bilo odlicno. :bih:

Nakon sto je donijeo dva trofeja u zadnje dvije godine,i ove godine ocekujem od njega da jos koji trofej bude na Kosevu.Alfa i omega kluba sa Koseva.

Ima li gdje @vedatora sa snimkom tekme?Nisam uspjeo ispratiti prvo poluvrijeme pa bi volio u miru da ga pogledam.

p.s.umalo da zaboravim da se zahvalim Abdulahu i na Ikandeu,strasnog je igracinu doveo.Treba ovog navuci da produzi ugovor jer je igracina ocito.
Mojne Acinih fazona hljeba ti :facepalm:
A ibraka je ove godine imao dobrih poteza to se mora priznati.

hifans
Postovi: 747
Pridružen/a: 30 maj 2014, 21:03
Lokacija: Asunción
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hifans » 10 avg 2015, 00:19

Burberry46 je napisao/la: Koliko smo dobili za Milosa? Moze I na pp
Neću da se ureknem, čuće se sutra :D

btw. jutros bezveze listam kanale kad naletim negdje snimak utakmice Zrinjski-Travnik, 80 minut, taman ulazi Rijad, i ajd da vidim kakav je. Znači mali je izfrezo desnu stranu, klizeći startovi, borben, ma grize, čak je jednom uposlio igrača u gol šansu, dobar će igrač bit, samo nek nastavi radit. :opaopa:

RN87
Postovi: 1059
Pridružen/a: 12 jun 2015, 11:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la RN87 » 10 avg 2015, 00:20

Do kad će nas uništavati sudije ovako, treba se boriti protiv hoštaplera, penal nam čist nije svirao i kakav poništen go za plakat
Stepanov>Gutic Cimirot>Sunjevaric Alispahic>Jevtic Duljevic>Karic Benko>Krpic

eracinzeljez mebej et aj

Avatar
Pantelija
Postovi: 12896
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 10 avg 2015, 00:20

SiouxLukavac je napisao/la:Pozdrav za druga Panteliju, indajdera pardon pljuvaca. Taj momak nije dobar s glavom, brinem se za njeg.

Ikande, fenomenalan. Odlicno drugo poluvrijeme. Idemo Svinjskog poderat.
down pipe
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
MCMXLVI
Postovi: 3129
Pridružen/a: 17 nov 2014, 11:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MCMXLVI » 10 avg 2015, 00:21

hifans je napisao/la:
Burberry46 je napisao/la: Koliko smo dobili za Milosa? Moze I na pp
Neću da se ureknem, čuće se sutra :D

btw. jutros bezveze listam kanale kad naletim negdje snimak utakmice Zrinjski-Travnik, 80 minut, taman ulazi Rijad, i ajd da vidim kakav je. Znači mali je izfrezo desnu stranu, klizeći startovi, borben, ma grize, čak je jednom uposlio igrača u gol šansu, dobar će igrač bit, samo nek nastavi radit. :opaopa:
:kafa:
"Ne mogu, brate ja, igrati za novac i slusati kako trebam igrati. Hvala im. Bili su korektni i nisu mi pravili probleme. Rekao sam im da ja mogu igrati samo u Sarajevu" - Asim Ferhatovic Hase

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hilmo » 10 avg 2015, 00:22

hifans je napisao/la: btw. jutros bezveze listam kanale kad naletim negdje snimak utakmice Zrinjski-Travnik, 80 minut, taman ulazi Rijad, i ajd da vidim kakav je. Znači mali je izfrezo desnu stranu, klizeći startovi, borben, ma grize, čak je jednom uposlio igrača u gol šansu, dobar će igrač bit, samo nek nastavi radit. :opaopa:
Bio je prehlađen i to žestoko proteklih sedmica pa nije nastupao.. Nadati se da će biti nešto od njega.

Avatar
socrates
Postovi: 1084
Pridružen/a: 08 sep 2011, 00:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la socrates » 10 avg 2015, 00:23

arhimed89 je napisao/la:Cestitke Abdulahu Ibrakovicu za sjajnu pobjedu danas. :salut: Covjek koji je najodgovorniji za lose rezultate snosi tu istu odgovornost i za dobre rezultate.Ovo je danas Ibrak bilo odlicno. :bih:

Nakon sto je donijeo dva trofeja u zadnje dvije godine,i ove godine ocekujem od njega da jos koji trofej bude na Kosevu.Alfa i omega kluba sa Koseva.

Ima li gdje @vedatora sa snimkom tekme?Nisam uspjeo ispratiti prvo poluvrijeme pa bi volio u miru da ga pogledam.

p.s.umalo da zaboravim da se zahvalim Abdulahu i na Ikandeu,strasnog je igracinu doveo.Treba ovog navuci da produzi ugovor jer je igracina ocito.
Mnogo "uman" post,mnogo...arhimed lisac pravi.. :thumbup: :salut:

P.S. Treba nam desetka provjerena,igracina na toj poziciji,to je nadam se svima i u upravi jasno :!:
E,moj Hase,da si ovdje sada!!!!!!!

vedator
Postovi: 1325
Pridružen/a: 16 okt 2013, 16:05
Lokacija: fb.me/BHtubeTV
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la vedator » 10 avg 2015, 00:25

macahz je napisao/la:hoce ko staviti tekmu na youtube, gdje je vedator da nam to nastima

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Biće snimak na yt do 1h. :mrgreen:

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 10 avg 2015, 00:27

Prizivam 10-ku jos od zimske pauze, sad kad Stojcev ode izgleda da cemo je konacno i dovesti aBd!
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
Buzdovan
Postovi: 342
Pridružen/a: 01 sep 2014, 01:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Buzdovan » 10 avg 2015, 00:29

ElCartel11 je napisao/la:Prizivam 10-ku jos od zimske pauze, sad kad Stojcev ode izgleda da cemo je konacno i dovesti aBd!
Ko?
FC Bayern München - Mia San Mia
FK Sarajevo - zauvijek pitar

Avatar
koalem
Postovi: 1522
Pridružen/a: 15 okt 2011, 00:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la koalem » 10 avg 2015, 00:42

hilmo je napisao/la:
hifans je napisao/la: btw. jutros bezveze listam kanale kad naletim negdje snimak utakmice Zrinjski-Travnik, 80 minut, taman ulazi Rijad, i ajd da vidim kakav je. Znači mali je izfrezo desnu stranu, klizeći startovi, borben, ma grize, čak je jednom uposlio igrača u gol šansu, dobar će igrač bit, samo nek nastavi radit. :opaopa:
Bio je prehlađen i to žestoko proteklih sedmica pa nije nastupao.. Nadati se da će biti nešto od njega.
Proljevitis čitavu noć :D
4.10.2009.

Arhitekt
Postovi: 852
Pridružen/a: 20 jan 2013, 23:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Arhitekt » 10 avg 2015, 00:43

slika

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3763
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 10 avg 2015, 00:45

Arhitekt je napisao/la:[img]https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t1.0-9/11866302_10153600792400337_4775810802748401064_n.jpg?oh=6a09670fe7e1f56bcd015ad7a47703bd&oe=56823AC3[/img]
:urnebes: :urnebes:
1946

Avatar
MCMXLVI
Postovi: 3129
Pridružen/a: 17 nov 2014, 11:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MCMXLVI » 10 avg 2015, 00:47

Buzdovan je napisao/la:
ElCartel11 je napisao/la:Prizivam 10-ku jos od zimske pauze, sad kad Stojcev ode izgleda da cemo je konacno i dovesti aBd!
Ko?
A da slucajno nije...
Kurc.ina?
slika
"Ne mogu, brate ja, igrati za novac i slusati kako trebam igrati. Hvala im. Bili su korektni i nisu mi pravili probleme. Rekao sam im da ja mogu igrati samo u Sarajevu" - Asim Ferhatovic Hase

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: avalkaB, BungaBum, kogmagie46, Surreal, Vanja8 i 57 gostiju.