FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la paulus » 12 avg 2015, 10:23

covjece prvi milioncek , sad po modelu pokupis sve sto je kvalitet mlado iz lige sto dobijes dobre ponude prodas al imperativ je fakat uc u grupe , da smo usli u grupe Cimirot bi bio 3 miliona eura
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
BosnianKingdom
Postovi: 2877
Pridružen/a: 13 jun 2015, 10:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BosnianKingdom » 12 avg 2015, 10:37

Kako ne razumijete???

Amidza će uložene pare vratiti prodajom Cimija tako što te pare idu u FK Sarajevo i ono investira dalje tako da će vrijednost FK Sarajeva porasti i automatski raste bogatstvo Tana. Sutra kada bi Tan prodao Sarajevo uzeo bi vise para jer je vrijednost Sarajeva veća nego kad je on kupio...

A logično da sva šuma od transfera ne ide Sarajevu i tako je svugdje u Svijetu. 3% ide Leotaru, onda određeni procenat menadžer, pa ovo,ono itd..
Sabrine mi moje!

Avatar
sjever
Postovi: 714
Pridružen/a: 11 okt 2008, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sjever » 12 avg 2015, 10:40

NOVI PRVAK JE SA KOŠEVA !!!

Avatar
amstaff
Postovi: 757
Pridružen/a: 16 apr 2014, 17:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amstaff » 12 avg 2015, 10:50

Meni nikako nije jasno šta su ljudi vidjeli u ovim Bekićima pa bi ih stavljali u prvu postavu... Likovi jednostavno nisu dobri za prvu postavu. U nekoj rotaciji i OK, ali ovako kao prvotimci to je dosta tanko...
FIFA17 SS.BA Liga aktuelni šampion!

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la paulus » 12 avg 2015, 10:58

http://forums.phantis.com/topic/14394-t ... 15/page-27
Paok forum na Engleskom , pricaju o Cimirotu
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

RN87
Postovi: 1059
Pridružen/a: 12 jun 2015, 11:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la RN87 » 12 avg 2015, 11:02

Sretno Cimi majstore, pokaži im **** im mater

GOJKO CIMIROT!
Stepanov>Gutic Cimirot>Sunjevaric Alispahic>Jevtic Duljevic>Karic Benko>Krpic

eracinzeljez mebej et aj

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Ajax » 12 avg 2015, 11:03

Ajax je napisao/la:U Petak ocekujem ovaj tim 99%.

------------------------- Delac --------------------------
Baric -------- Stepanov ---- Barbaric ------ Puzigaca
------------------ Ikande ---- Radovac ----------------
Duljevic ------------- Alispahic ------------- Velkoski
------------------------ Benko --------------------------

Ocekujem gol Velkoskog. Vrijeme je da i on proradi u punom sijaju. Ako Stepanov ne bude spreman onda Tatomirovic umjesto njega.
Oko 60 minuta Okic umjesto Duljevica. Znam da bi mnogi vise voljeli Bekica samo ja mislim da bi Okic mozda bio bolji izbor za ovu utakmicu i mogao bi i da odluci utakmicu. Ako ne Okic onda naravno Bekic.

Ako bude losiji rezultat onda uvesti i Hebibovica umjesto Barica.

Treca zamjena ili Rustemovic-Radovac ili Bekic-Puzigaca sta bude potrebnije.

Dzeno majstor :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Avatar
collector
Postovi: 2543
Pridružen/a: 15 avg 2008, 23:09
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la collector » 12 avg 2015, 11:13

amstaff je napisao/la:Meni nikako nije jasno šta su ljudi vidjeli u ovim Bekićima pa bi ih stavljali u prvu postavu... Likovi jednostavno nisu dobri za prvu postavu. U nekoj rotaciji i OK, ali ovako kao prvotimci to je dosta tanko...
prvenstveno o Ameru Bekicu mislim da je kvalitetan igrac, koji je brz, jako borben i agresivan, nije dio nikakvih klanova, suti i rad, bori se za minutazu i svoje vrijeme u dresu Sarajeva na terenu koristi kvalitetno i zasluzuje ga svojim odnosom i kao takav jos i mlad uvijek ima mjest u rotaciji u ovom Sarajevu !!!

sto se tice Almira Bekica jos nisam nacisto sa njim, nema bas jasno ni definisanu poziciju jer je malo igrao krilo a malo beka, a sudeci po partijama moze biti kao i rodjak mu kvalitetno rjesenje sa klupe i pokriva lijevu stranu, uz to je izuzetno brz, ima dobru ljevicu i neko kome trebamo pruziti priliku da se pokaze kao i Alispahic u kontinuitetu !!!

ugl obojica odlicne solucije za rotaciju u ekipi i zahvalni igraci !!!
Istina za Vedrana !!! 1946 !!!

Titula - 1966/1967, 1984/1985, 1998/1999, 2006/2007, 2014/2015, 2018/2019, 2019/2020
Kup - 1996/1997, 1997/1998, 2001/2002, 2004/2005, 2013/2014, 2018/2019, 2020/2021
Superkup - 1996/1997

Avatar
Buzdovan
Postovi: 342
Pridružen/a: 01 sep 2014, 01:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Buzdovan » 12 avg 2015, 11:15

amstaff je napisao/la:Meni nikako nije jasno šta su ljudi vidjeli u ovim Bekićima pa bi ih stavljali u prvu postavu... Likovi jednostavno nisu dobri za prvu postavu. U nekoj rotaciji i OK, ali ovako kao prvotimci to je dosta tanko...
Ibrakovic je nesto vidjeo u njima. Za Almira se malo strpi kad odigra jedno 10 utakmica onda ce mo sudit. Za Amera s obzirom da ne igra na prirodnoj poziciji meni licno dobro odradi posao.
FC Bayern München - Mia San Mia
FK Sarajevo - zauvijek pitar

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la paulus » 12 avg 2015, 11:15

Samir mora malo nabacit misica ne precise samo dovoljno za poziciju koju igra
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Ajax » 12 avg 2015, 11:18

collector je napisao/la:ugl obojica odlicne solucije za rotaciju u ekipi i zahvalni igraci !!!
:thumbup: :thumbup:

Avatar
BosnianKingdom
Postovi: 2877
Pridružen/a: 13 jun 2015, 10:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BosnianKingdom » 12 avg 2015, 11:20

paulus je napisao/la:Samir mora malo nabacit misica ne precise samo dovoljno za poziciju koju igra
Potpisujem, kad bi bio jos jaci ne bi Drogba kroz njega mogu proći,a naprijed bi razgrto...
Sabrine mi moje!

Avatar
elgigante
Postovi: 64
Pridružen/a: 28 jul 2015, 10:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la elgigante » 12 avg 2015, 11:21

VivaLasVegas je napisao/la:Volio bi jos samo dozivim da imamo igraca koji zna dati gol iz slobodnjaka, pa i ako neda neka bude opasno. Evo 20 godina ili u zivi zid ili 3 metra preko gola
Jesi li ti siguran da ti pratis Sarajevo 20 godina? Begic? Sasivarevic? Dzeno Uscuplic?
"Ne mogu, brate ja, igrati za novac i slušati kako trebam igrati. Hvala im. Bili su korektni i nisu mi pravili probleme. Rekao sam im da ja mogu igrati samo u Sarajevu."

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3763
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 12 avg 2015, 11:25

slika

Hajde Dženo, daj da vidimo ovo!
1946

Avatar
HZ_ilidzaa
Postovi: 5830
Pridružen/a: 21 okt 2010, 19:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HZ_ilidzaa » 12 avg 2015, 11:27

elgigante je napisao/la:
VivaLasVegas je napisao/la:Volio bi jos samo dozivim da imamo igraca koji zna dati gol iz slobodnjaka, pa i ako neda neka bude opasno. Evo 20 godina ili u zivi zid ili 3 metra preko gola
Jesi li ti siguran da ti pratis Sarajevo 20 godina? Begic? Sasivarevic? Dzeno Uscuplic?
Maksumic :mrgreen:

jurisicduska
Postovi: 4531
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la jurisicduska » 12 avg 2015, 11:28

elgigante je napisao/la:
VivaLasVegas je napisao/la:Volio bi jos samo dozivim da imamo igraca koji zna dati gol iz slobodnjaka, pa i ako neda neka bude opasno. Evo 20 godina ili u zivi zid ili 3 metra preko gola
Jesi li ti siguran da ti pratis Sarajevo 20 godina? Begic? Sasivarevic? Dzeno Uscuplic?
Zdravko Šaraba, Adis Jahović, Komazec, ne mogu u istu rečenicu ko ti gore al i ovi su majstori prekida, jebote slobodni, eno Arežina zabije u procentima 3/4 slobodnih pa nikakav igrač.
Ono što vodi i vuče svijet, nisu lokomotive, nego ideje. – Viktor Igo.

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Ajax » 12 avg 2015, 11:30

BitiSrcemVezan je napisao/la:slika

Hajde Dženo, daj da vidimo ovo!
Nema teorije da ce jedan od igraca Krste/Duljevic na klupu. Pa ni Radovac. Pa cak ni Puzigaca. A Baric se je pokazao kao jako dobar bek u prosloj utakmici. Za ovu trojicu nema nikakve sanse. Puzigacu moze izbaciti samo pravi bek: Subic, Cale i slicni. A na desnom beku ce svakako rotirati igrace u zavisnosti od protivnika i forme igraca.

To ne znaci da Amer Bekic nije odlican igrac samo i Velkoski je kao i Duljevic. Ne mogu svi da igraju u prvih 11. Mozda pocne protiv laksih protivnika, odnosno sigurno hoce. Za ovu utakmicu treba izvesti najjacih 11.

amypitar
Postovi: 8809
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 12 avg 2015, 11:32

Mi sad trebamo po strani ostaviti Cimijev transfer.Fakat je velika lova u pitanju,i ne sumnjam da je necemo pametno iskoristiti.
Sad se ponovo okrenuti igrackom kadru i utakmici sa Zrinjskim,koju smo apsolutno zaboravili.Mi odlaskom Cimija i Stojceva smo sigurno losiji.Ja se nadam da ce biti jos nekih pojacanja,prije svega na lijevom beku i toj vise dosadnoj 10-tki.
Nadam se da cemo do kraja ovog prvog dijela zasjesti na vrh tabela,a onda ponovo popuniti igracki kadar.
Gledam onaj pogancer Edin Adilović slobodan igrac, bio bi dobar u tandemu sa Benkom.
Sta vi mislite. :idea: :?:
Zadnja izmjena: amypitar, dana/u 12 avg 2015, 11:36, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3763
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 12 avg 2015, 11:36

Ajax je napisao/la:
BitiSrcemVezan je napisao/la:slika

Hajde Dženo, daj da vidimo ovo!
Nema teorije da ce jedan od igraca Krste/Duljevic na klupu. Pa ni Radovac. Pa cak ni Puzigaca. A Baric se je pokazao kao jako dobar bek u prosloj utakmici. Za ovu trojicu nema nikakve sanse. Puzigacu moze izbaciti samo pravi bek: Subic, Cale i slicni. A na desnom beku ce svakako rotirati igrace u zavisnosti od protivnika i forme igraca.

To ne znaci da Amer Bekic nije odlican igrac samo i Velkoski je kao i Duljevic. Ne mogu svi da igraju u prvih 11. Mozda pocne protiv laksih protivnika, odnosno sigurno hoce. Za ovu utakmicu treba izvesti najjacih 11.
Ma predpostavljam da nešto slično od njega nećemo vidjeti u budučnosti, ovo je bila čisto neka moja želja.

Što se pojačanja na 10-ci tiče, eno nam ga k'o na dlanu - Damir Kojašević. Nije neki upgrade u odnosu na Stojčeva, ali šta je tu je, bojim se da u ovom trenutku i ne možemo dovesti boljeg. A ostati samo na polumrtvom neeksplodiranom Alispahiću je suludo. A zna i opaliti slobododnjak kad već gore o njima pričate. Sjaši Murta da uzjaše Kurta :D
1946

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Ajax » 12 avg 2015, 11:39

BitiSrcemVezan je napisao/la:Što se pojačanja na 10-ci tiče, eno nam ga k'o na dlanu - Damir Kojašević. Nije neki upgrade u odnosu na Stojčeva, ali šta je tu je, bojim se da u ovom trenutku i ne možemo dovesti boljeg.
Slazem da treba dovesti Kojasevica sto da ne svakako nema desetki slobodnih a da su dobri igraci. Sto se tice Alispahica doveden je kao pojacanje i zasluzio je svoju sansu. Vidjecemo koliko moze bio je nekad odlican igrac.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 50 gostiju.