FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 07 mar 2016, 01:06

Pogodih ja posjetu. :kafa: Dobro je pa nije bilo kiše. :D
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Rinuka
Postovi: 2178
Pridružen/a: 23 sep 2015, 00:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rinuka » 07 mar 2016, 01:16

U koliko sati je utakmica u srijedu?
Ne mogu brate ja igrati za novac i slusati kako trebam igrati..Hvala im, bili su korektni i nisu mi pravili probleme..
Rekao sam im da ja mogu igrati samo u Sarajevu!!! A.F. HASE

Avatar
trunks1946
Postovi: 262
Pridružen/a: 20 nov 2014, 23:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la trunks1946 » 07 mar 2016, 01:17

Rinuka je napisao/la:U koliko sati je utakmica u srijedu?
15h
orde del male

Avatar
Memara
Postovi: 5371
Pridružen/a: 21 dec 2015, 14:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Memara » 07 mar 2016, 01:18

Auuu kakav nas teren čeka na Tušnju...

Avatar
Rinuka
Postovi: 2178
Pridružen/a: 23 sep 2015, 00:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rinuka » 07 mar 2016, 01:22

trunks1946 je napisao/la:
Rinuka je napisao/la:U koliko sati je utakmica u srijedu?
15h
Hvala brate..Jbt, radni dan u 15..Moze li gore u pm...
Ne mogu brate ja igrati za novac i slusati kako trebam igrati..Hvala im, bili su korektni i nisu mi pravili probleme..
Rekao sam im da ja mogu igrati samo u Sarajevu!!! A.F. HASE

Avatar
Majkl
Postovi: 2442
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:11
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Majkl » 07 mar 2016, 07:34

MortemHz je napisao/la:
fico je napisao/la:Pesimisti molim Vas, pustite nas da se nadamo i vjerujemo u titulu. :pray:
Zna li neko hoce li Rustemovic i Džemo biti spremni za srijedu?
Ja se nadam da nece :D
Jao razmisljanja,Dzemo uz Emersona bi jako dobar bio.
ŠTA SE OVO DEŠAVA
FK Sarajevo najbolji i najorganizovaniji klub u regionu.
Najjaci i najbolji igracki kadar u BiH
U MENI GORI ZELJA SVAAAAAA
JEDAN JE CILJ JEDAN JE PUT SAMO JE JEDAN ŠAMPION
SVI U NAPAD JEDAN JE HASE

Avatar
Majkl
Postovi: 2442
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:11
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Majkl » 07 mar 2016, 07:51

QUARESMA 18<<< je napisao/la:Jučer na istoku jedan uzvikuje, Hajde Cezare yebem ti ono pleme brazilsko..... Emerson.. (u medjuvremenu ga jedan ispravlja da to nije cezar vec emerson)

Btw lik ne zna izvesti korner, tačno je jučer djelovao kao prosječni brazilac koji je došao u hladnije krajeve pa odmah ne moze meda, dva očajna kornera su očajno izvedena
Bio je jedan govori kad je izlazio Cezar: Cezar Emerson **** ti majku.Konta to jedan lik.
ŠTA SE OVO DEŠAVA
FK Sarajevo najbolji i najorganizovaniji klub u regionu.
Najjaci i najbolji igracki kadar u BiH
U MENI GORI ZELJA SVAAAAAA
JEDAN JE CILJ JEDAN JE PUT SAMO JE JEDAN ŠAMPION
SVI U NAPAD JEDAN JE HASE

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 07 mar 2016, 08:07

MosaaRajvosa je napisao/la:
kanarinac je napisao/la:Ja garantujem da se iz Tuzle vracamo sa pozitivnim rezultatom,a to je i 0 0,jer oni ako se otvore ja garantujem da su donji,a ovi sto pricaju nikad slabiji Celik ne razume se u fudbal,ljudi imaju najbolji stoperski tandem u ligi,imaju extra lijevog beka,Mahira Karica kojem nemoze 5 igraca uzeti loptu kad se zagradi,Selimovica koji je za nase lige extra igrac,sjajne mlade igrace Popovica i Grahovca i naravno uvijek dobrog Bajraktarevica,Sloboda nema jacu ekipu od njih samo imaju bolju atmosfer u i oko kluba.
Izvini Ferguson, ne prepoznah te.
Bil ti volio tog i jednog igrača vidjeti na Koševu? Daaj ba, propali igraci od Bajraktarevica do Karića koje smo imali priliku gledati i kod nas.
Fergi, stvar je u tome sto smo mi toliko jadno odigrali da je slabašni Čelik koji je dosao bez 4-5 prvotimaca izgledao kao Bayern Munchen! Ovo je realnost, pa ti misli sta hoces. Samo se pitam kakvi bi komentari bili da ne udje frlja u 93 oj
Kad uzmes njihovu motivisanost i nasu nemoc, onda svakako da ce njihovi igrqaci izgledati mnogo bolje uodnosu na nase..
Nama treba motivacija, trebaju nam muda do poda ako zelimo titulu..

Trebamo biti fakini, otici u Tz 29 kolo i klepit ih 2-3 gola razlike..
A sad se postavlja pitanje, jesmo li mi ti fakini koji mogu uzeti Slobodu, i ove jace ekipe sa 2+ golova razlike?

Avatar
fico
Postovi: 1286
Pridružen/a: 25 dec 2015, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fico » 07 mar 2016, 08:08

Ako budemo igrali 4-4-2 sto je za ocekivati, bolje je da uz Emersona igraju Rustemovic ili Dzemo pa cak i Mihojevic nego Radovac.
SARAJEVO

Avatar
keli1946
Postovi: 285
Pridružen/a: 22 nov 2015, 12:05

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la keli1946 » 07 mar 2016, 08:17

bordobijeli je napisao/la:Ješicevo razmisljenje mi se mnogo svidja ,nema nedodirljivi u ekipi ,samo trening i utakmice tu se dokazujes . sto se tice Benke proslu polusezonu je igrao sve utakmice u ovim jacim utakmicama nista specijalno nije odigrao , tako da ne vidim zasto bi morao uvijek igrati ,ne kazem da je Cezar bolji ,nije dosad nista pokazao . vec sam pisao da od Benke mozemo imati puno koristi narocito kad kuce kad igramo gdje lopta puno boravi u šesnestercu protivnika . mislim da necemo imati problem s napadackim dijelom ekipe
:thumbup: benko ako bude igrao kao protiv čelika to bi nam bilo najveće pojačanje u polusezoni, moje misljenje da su njegove slabije partije i promaseni ziceri plod ne pripremljenosti kako njega tako i cijele ekipe a i ona borbenost je izostala iz tog razloga ali i zbog toga sto se uklopio u sivilo.
Naš najbolji igrac je duljevic to ce se vecina sloziti, igrac koji konstantno pravi visak i razvlaci protivnicku odbranu kad je kod njega lopta uvijek smo opasni ali statisticki gledano on ne doprinosi toliko puno. Morat ce popraviti zavrsni pas i udarac na gol, one situacije kao sa kraja prvog pol. se moraju ponekad i zabiti a to njemu nikako ne polazi za nogom a po svakoj utakmici on ima nekad i po 3-4 takve situacije.
Odbrana mora znati izbiti loptu jer najcesce u takvim situacijama primamo golove, što kaže braco "što dalje izbiješ to si veći gospodin".
Znaci ako benko bude kao protiv čelika, haris popravi realizaciju i odbrana da zna izbiti loptu mozemo se nadati tituli
"Mene treba dobrinja, trebaju me djeca..."

Silkoni
Postovi: 486
Pridružen/a: 24 maj 2008, 02:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Silkoni » 07 mar 2016, 08:35

imaju li gdje klipovi bakljade ili hordanja raja ? lp

Avatar
Majkl
Postovi: 2442
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:11
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Majkl » 07 mar 2016, 08:51

fico je napisao/la:Ako budemo igrali 4-4-2 sto je za ocekivati, bolje je da uz Emersona igraju Rustemovic ili Dzemo pa cak i Mihojevic nego Radovac.
100% to je i uigravano na pripremama i tako jedino Emerson moze biti pravi.
ŠTA SE OVO DEŠAVA
FK Sarajevo najbolji i najorganizovaniji klub u regionu.
Najjaci i najbolji igracki kadar u BiH
U MENI GORI ZELJA SVAAAAAA
JEDAN JE CILJ JEDAN JE PUT SAMO JE JEDAN ŠAMPION
SVI U NAPAD JEDAN JE HASE

Avatar
VivaLasVegas
Postovi: 257
Pridružen/a: 12 jul 2015, 19:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VivaLasVegas » 07 mar 2016, 08:57

Ali nije losa posjeta bila, ja bio zadovoljan. Ako u Evropi hocemo da prodjemo bar jedno kolo, a nekad se najavljivalo da cemo do 2017e igrati grupnu fazu, onda Bgm moramo imati bolju odbranu i jos malo pojacati na zadnjem veznom. Napad nije los

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54372
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 07 mar 2016, 11:32

Silkoni je napisao/la:imaju li gdje klipovi bakljade ili hordanja raja ? lp
Ima na rs
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Lakoste
Postovi: 7890
Pridružen/a: 17 nov 2015, 19:46
Lokacija: London
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lakoste » 07 mar 2016, 11:37

Pavlovic, Kadusic, Kovacevic, Barbaric, Bekic, Rustemovic, Emerson, Duljevic, Harba, Cezar, Bekic.

Poznavajuci Jesica ovo je 99% prvih 11, eventualno da Kramar uleti u prvih 11.

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Besic » 07 mar 2016, 11:39

Majkl je napisao/la:
fico je napisao/la:Ako budemo igrali 4-4-2 sto je za ocekivati, bolje je da uz Emersona igraju Rustemovic ili Dzemo pa cak i Mihojevic nego Radovac.
100% to je i uigravano na pripremama i tako jedino Emerson moze biti pravi.
Upravo tako prava riješenja da Reis bude na nivou. Sa nesposobnim amaterom Samirom i najbolji DMF svijeta bi imao problema , a ne Reis jer je bukvalno lik protivnicki igrac , a ne nas.
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
Majkl
Postovi: 2442
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:11
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Majkl » 07 mar 2016, 11:43

aleksandar_veliki je napisao/la:Vile su vas pronosale. Celik jeste bio destruktivan sto je ocekivano, ali i vi poprilicno losi. Ono sto vas moze radovati su osvojena tri boda uz mozemo reci nikakvu igru.
Bravo majstore,kako će igrati protiv krkana i padavicara.Barselona ne bi mogla razviti igru.Svako primanje lopte je bilo ukidanje sa nogu i udaranje.Nisu dali da razvijemo igru a sudija je to dopusto ,tako da ti je analiza niđe veze.Plus kad dodas valjanje 20 minuta u drugom poluvremenu sta si očekivao?
ŠTA SE OVO DEŠAVA
FK Sarajevo najbolji i najorganizovaniji klub u regionu.
Najjaci i najbolji igracki kadar u BiH
U MENI GORI ZELJA SVAAAAAA
JEDAN JE CILJ JEDAN JE PUT SAMO JE JEDAN ŠAMPION
SVI U NAPAD JEDAN JE HASE

Avatar
MosaaRajvosa
Postovi: 536
Pridružen/a: 14 jan 2016, 16:19
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MosaaRajvosa » 07 mar 2016, 11:52

Majkl je napisao/la:
aleksandar_veliki je napisao/la:Vile su vas pronosale. Celik jeste bio destruktivan sto je ocekivano, ali i vi poprilicno losi. Ono sto vas moze radovati su osvojena tri boda uz mozemo reci nikakvu igru.
Bravo majstore,kako će igrati protiv krkana i padavicara.Barselona ne bi mogla razviti igru.Svako primanje lopte je bilo ukidanje sa nogu i udaranje.Nisu dali da razvijemo igru a sudija je to dopusto ,tako da ti je analiza niđe veze.Plus kad dodas valjanje 20 minuta u drugom poluvremenu sta si očekivao?
Mislim da je sasvim korektan komentar. Samo to treba znati prihvatiti. Više od pola ekipa ce igrati na Koševu kako je Čelik igrao, valjda treba imati opciju i za to..Plus komentar našeg pomocnog na poluvremenu da Čelik igra bunker je nidje veze, ljudi visoko stajali, disciplinovano se vracali, agresivniji od nas. Jedino kako su i mogli odigrati. Treba tražiti razloge katastrofalne igre u našim redovima a ne traziti opravdanja.
Pregledao sam sinoc jos jednom snimak, nije ono dobro nikako..al se sve nadam da ce onaj go harbe biti prekretnica i citava utakmica kao opomena.
Benko je igrač za prvih 11, što prije Ješa to shvati, bolje za nas...
Dobro, ljudi nisu naglasili da se Grbavica pravi za sezonu 2021/2022..
Ko radi, taj grijesi...
Skupi pare sad za folije da se to sve umota do boga pitaj kad...
Stari cirkusanti!

Avatar
VivaLasVegas
Postovi: 257
Pridružen/a: 12 jul 2015, 19:25
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VivaLasVegas » 07 mar 2016, 11:55

Majkl je napisao/la:
aleksandar_veliki je napisao/la:Vile su vas pronosale. Celik jeste bio destruktivan sto je ocekivano, ali i vi poprilicno losi. Ono sto vas moze radovati su osvojena tri boda uz mozemo reci nikakvu igru.
Bravo majstore,kako će igrati protiv krkana i padavicara.Barselona ne bi mogla razviti igru.Svako primanje lopte je bilo ukidanje sa nogu i udaranje.Nisu dali da razvijemo igru a sudija je to dopusto ,tako da ti je analiza niđe veze.Plus kad dodas valjanje 20 minuta u drugom poluvremenu sta si očekivao?
Mi ne znamo igrati protiv ekipa koje se bunkerisu i igraju na kontre i to je jedini razlog sto smo bili losi. Zrinjski igrao hrabro i mi pokazali d@ znamo. Ako se Sloboda zatvori u srijedu i bude isla na bod onda cemo opet biti losi, ako se otvore dacemo im dva

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 07 mar 2016, 12:00

:lol: :lol: :lol:
Covjek ide da se brani :D

adetska reprezentacija Bosne i Hercegovine će od 15. do 20. marta ove godine u glavnom gruzijskom gradu Tbilisiju učestvovati na turniru grupe 3 Elitnog kruga kvalifikacija za Evropsko prvenstvo. Protivnici našim kadetima na ovom turniru će biti Gruzija, Italija i Rusija, a zanimljivo je da ovaj put na spisku selektora Malkočevića mjesto nije našao Nedim Hadžić (FK Sarajevo) koji je dosad u prvenstvu postigao 28 golova.

Pročitaj više na: http://sportsport.ba/bh_fudbal/malkocev ... -pl/186733

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: bvsic, Lavcina i 42 gosta.