FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 04 avg 2016, 23:54

Lakoste je napisao/la:Ne mozes nakon 2 kola zakljuciti je li neko korisniji od nekog. Tom logikom Okic je nakon Haugesunda bio kalibar za ligu petice.
Napisao sam da nije nakon dva kola. Ahmetovic nije sa neba pao, on je igrac sa jednim odlikama i imace ih u svakom klubu ako radi na sebi. Te odlike Benko nema, kao sto Ahmetovic nema realizaciju.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Evander
Postovi: 14360
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 04 avg 2016, 23:55

zagor1987 je napisao/la:
Evander je napisao/la:Koliko vidim, nakon dvije utakmice, ovdje se Ahmetovic predstavlja kao da je Rud Van Nisterloj?
Polakoooo. Odigrao je tek dvije tekme. Puno je jos ostalo. Nemojte biti ko tuzlaci koji su ga dizali u nebesa, pa im je kasnije bio najveci kloc u ekipi.

Benko je puno kvalitetniji napadac i to je fakt.
Ne dizem nikog tek na kraju sezone poucen godinama i godinama pracenja svetinje,al isto kao sto ti kazes da neko ne sudi nakon 2 tekme zvanicne,kako ti onda kazes da je Crnkic,Balic i Novakovic odroni mrtvi a nikad za nas nisu bili igrali nit si ih gledao? Smjesan si previse bas onako licemjeran tip koji je sam.sebi tezak
Kao prvo, nemoj da izmisljas.
Za Balica i Crnkica nikad nisam rekao da su losi.
Za Balica sam cak rekao da ocekujem punu.
Za Crnkica sam samo rekao da mi ne mirise i da se bojim da bi mogao biti novi Harba. Cak sam se ogradio i rekao da nemam pojma i da je to samo moj predosjecaj.
Sto se Novakovica tice i sad tvrdim da je krampa. Neko ko apsulutno nije trebao biti doveden u klub. Puna liga onakvih i boljih stopera, a imaju nase papire.
Zato, slijedeci put pazi sta pises i sta drugima pokusavas poturiti u usta.
Neko ce pimisliti da namjerno lazes ;-)

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 04 avg 2016, 23:58

FrancescoTotti je napisao/la:@sabinho Ako se dobro sjecam, a sjecam, proslu utakmicu su igrali i Ahmetovic i Amer u napadu, tako da ti to ne stoji. Moje pitanje je ko ce igrat umjesto Ahmeta u slucaju da se ovaj povrijedi, u slucaju da ga ne ide, da je u slaboj formi, da je umoran, bilo koji razlog. Amer nije taj igrac .

Benko je imao do kraja godine ugovor! Ako je upravi koju toliko volite i podrzavate bilo u cilju da on ostane zasto mu dadose papire kao da su jedva cekali! Sa Benkom uz Ahmeta bi imali najjaci napad u drzavi, sad imamo Ahmeta i ovisimo samo o njemu, jer dostojne zamjene NEMAMO!
Onda vjerovatno necemo igrati 4-4-2 dok se ne oporave povrijedjeni napadaci ili eventualno koristiti Crnkica ili Saida kao povucenije napadace u 4-4-2. Znaci Amer najistureniji, nesto povuceniji jedan od ove dvojice. Ako igramo sa jednim spicem (u slucaju Ahmetovog izostanka) igrace Amer. To je li ili nije taj igrac ja i ti gledamo sa razlicitih strana. Za mene jeste, za tebe nije, posteno.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Evander
Postovi: 14360
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 04 avg 2016, 23:58

Lakoste je napisao/la:Ne mozes nakon 2 kola zakljuciti je li neko korisniji od nekog. Tom logikom Okic je nakon Haugesunda bio kalibar za ligu petice.
Pa ako se vratimo unazad, nemali broj forumasa je tad pricao da treba biti pozvan u reprezentaciju :D

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24176
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Derdiyok » 04 avg 2016, 23:59

Kompletna istina se nikada neće saznati tako da ponašanje Benke ne želim ni komentarisati već mu samo poželjeti sreću i zahvaliti se na vremenu provedenom u Sarajevu. Nema potrebe da žalimo za nečim što je prolazno. Niko nije veći od FK Sarajeva. Desilo se šta se desilo i Bože moj, idemo dalje, sa istom vjerom u bolje sutra. Sejfudin me u dosadašnjim izdanjima u ova dva kola pozitivno iznenadio.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

sagem
Postovi: 65
Pridružen/a: 05 jun 2010, 19:44
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sagem » 05 avg 2016, 00:00

Slazem se da ne postoji idealna uprava ali dok ne vidim na papiru ponudu gdje ce neko (pojedinac firma drzava) doci i reci od danas mi preuzimamo klub, necu nikada nista javno napisati protiv ovih ljudi koji su nas izveli iz gliba zvanog Familija, a ovi insideri neka odu do prvog advokata i tuze ove ne dodirljive pa ako ima osnove i meni ce biti bolje jer prosla sezona me prvi put dovela na razmisljanje da li da obnovim clanstvo, ne kupim godisnju i pratim samo mladje kategorije

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FrancescoTotti » 05 avg 2016, 00:01

Sabinho je napisao/la:
FrancescoTotti je napisao/la:@sabinho Ako se dobro sjecam, a sjecam, proslu utakmicu su igrali i Ahmetovic i Amer u napadu, tako da ti to ne stoji. Moje pitanje je ko ce igrat umjesto Ahmeta u slucaju da se ovaj povrijedi, u slucaju da ga ne ide, da je u slaboj formi, da je umoran, bilo koji razlog. Amer nije taj igrac .

Benko je imao do kraja godine ugovor! Ako je upravi koju toliko volite i podrzavate bilo u cilju da on ostane zasto mu dadose papire kao da su jedva cekali! Sa Benkom uz Ahmeta bi imali najjaci napad u drzavi, sad imamo Ahmeta i ovisimo samo o njemu, jer dostojne zamjene NEMAMO!
Onda vjerovatno necemo igrati 4-4-2 dok se ne oporave povrijedjeni napadaci ili eventualno koristiti Crnkica ili Saida kao povucenije napadace u 4-4-2. Znaci Amer najistureniji, nesto povuceniji jedan od ove dvojice. Ako igramo sa jednim spicem (u slucaju Ahmetovog izostanka) igrace Amer. To je li ili nije taj igrac ja i ti gledamo sa razlicitih strana. Za mene jeste, za tebe nije, posteno.
I ti podrzavas to da nam igraci igraju neprirodne pozicije, da se krpimo, a najbolji igrac koji je igrao u ovoj ligi poslije rata je otjeran zbog jedne pive? Ponavljam, Benko je imao ugovor do polusezone i uvjeren sam da bi to odradio profesionalno do kraja bas kao sto se ponasao i kada su mu mjesto uzimali kojekakvi cezari i kada bi ga hurtic ubacivao 15-20 minuta u prijateljskoj utakmici.

Ti i bilo ko podrzavate sve ovo sto se radi?
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hilmo » 05 avg 2016, 00:02

PeppermintSA je napisao/la:Vidim da neki i dalje ne daju da se nešto kaže protiv ove uprave...

Eh moji... da samo znate ko je koliko ukrao, preko koga, u talu s kojim menadžerima, kako funkcioniše akademija, koje se tu pare i dalje uzimaju, šta se sve naplaćuje, kako se treneri vrte, koliko profesionalni predsjednici koji su otjerani iz vakufske uzimaju, zašto se konstantno tjeraju igrači itd. itd.

Ja sve znam, a ništa nije rekla-kazala. Nisam na ovom forumu nikad komentarisao rad uprave, ali vjerujte, javnost ni osminu ne zna.
Pa eto ti znaš, upućen si, imaš dokaze. Nemoj ih iznositi ovdje, obrati se kantonalnom tužilaštvu i sve riješi.

Benku ne može niko ocrniti, previše je dao ovom klubu, to piće uoči utakmice nije nešto zašto bi se ugovor raskidao sa igračem. Očito nemaju zajednički jezik. Razumijem da Tan neće u FK Sarajevo upumpavati novac, ili bacati ga kao u bure bez dna, Razumijem da nismo u stanju dati više od postojećeg ugovora, a možda smo prinuđeni da ga smanjim, on to ne želi da prihvati i njega razumijem.

Benki sretno, hvala mu za sve, mi moramo dalje.

Avatar
Evander
Postovi: 14360
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 05 avg 2016, 00:03

Sad nam je neophodan Said, njegova kvaliteta i njegova harizma.

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3763
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 05 avg 2016, 00:03

Mrsko mi je da odgvoaram svima pojedinačno, ali, na stranu zaebancija što ga gotivim, Am. Bekić je igrač koji se podobro podcjenjuje među bodriteljima bordo boje ;)
1946

azizmpj
Postovi: 394
Pridružen/a: 28 jul 2011, 14:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la azizmpj » 05 avg 2016, 00:04

MortemHz je napisao/la:
azizmpj je napisao/la:http://www.klix.ba/sport/nogomet/savez- ... /160803097

Samo su lesinari i bbb veci levati od onih koji sebe nazivaju navijacima FK Sarajevo! Ovo su mjesecne plate za dva igraca koji mogu dignuti igru da glat udjemo u grupe Lige sampiona!

Aferim bakljadno-petardne nakaze, samo nakazite klub! Samo naprijed levati jedni!

PS. znam da ce sad svi osuti na ovaj post...bolje bi vam bilo da razmislite o podrsci klubu i igracima umjesto sto im nanosite stetu!
Ti si jedna velika neznalica sto se tice fudbala. Prvo, gdje su ti igraci kome cemo davati te plate? Ti mislis da bi sve ovo bilo da nam nisu lagali iz dana u dan od igraca pa do stadiona, makar neke pocetne ideje, necega? Drugo, tvoje nepoznavanje fudbala nam govori da bi neka 2 igraca mogla unaprijediti igru pa da udjemo u grupe lige prvaka. Jesi li ti uopste svjestan koliko je potrebno za grupne faze lige prvaka? mi sa tom dvojicom ne bi mogli pomak ni u EL napraviti, mozda malo u ligi da osvojimo par bodova vise. Klub i igraci ce uvijek imati podrsku, pa nas 1K+ iz zajebancije ode na gostovanje. Mi bolan nismo europu izborili u najboljoj financijskoj situaciji ikada, klubovi su se izivljavali na nama, bolje smo na hrenovkama igrali i to ti je cinjenica, mozes to i sam pogledati. Nasi ljudi u upravi su veoma nestrucni jer ovo mentalno zaostala osoba ne bi uradila svom voljenom klubu sa ovolikim finansijama, pogotovo u nasoj ligi. Mislis da se ne bi moglo sve fino rijesiti kada bi ljudi radili u korist FK Sarajeva, da znaju makar osnove neke? Ove godine nismo krenuli lose, bolje je nego sto sam ja ocekivao ali jel ti vidis do cega su oni mene ili nas doveli, da mi kao najveci BH klub strepimo od jednog Zrinjskog i da govorimo kako ocekujemo X na Koševu jer su nas toliko svi ponizavali prosle sezone? Naravno da ne opravdam ovo sto mi radimo (navijaci) ali imamo 99 gorih problema nego ovo, ovo bi se rijesilo kad bi normalni ljudi radili za FK Sarajevo.

Postovani, prvo ne nazivajte me fudbalskom neznalicom, jer zaista ne znate koliko ja zaista znam o fudbalu. Drugo, diskreditacija mene kao navijaca, nikako ne stoji, narastao sam na Sjeveru! Volio sam i ja miris dima baklje, nekada je to bilo IN. Sada je OUT i stetno je po klub. Nisam ni ja zadovoljan radom ljudi u klubu. Do sada smo trebali imati usminkan stadion, barem onako kako je usminkana ona rusevina od Maksimira, koja je u mnogo losijem stanju od Koseva, ali na oko bolje izgleda. Trebao je klub vec za proslu sezonu imati display led reklame, LED display semafor .... Sto se tice igrackog kadra, to lagano dolazi na svoje, ako sta ne zabrljaju na kraju prelaznog roka i puste Hareta, sto bi bilo krajnje neozbiljno. Ali eto i vi terbate da shvatite da je klub sada ''privatno vlasnistvo'' kao i neka firma i sve dok donosi finansijsku dobit SVE JE OK! Zaista treba biti dovoljno uskog svjetonazora da bi uzvikivao parolu ''uprava napolje'' jer stvari sada nisu kao sto su nekada bile. Zamisli radis u ''Bingu'' evo na primjer i hoces vlasnika i njegove ljude otjerat napolje, jer ti nesto od njih ne pase. Eh pa drusnake, ne moze to tako, ne ide. Sada je situacija drugacija. Opet, pogledaj firme koje imamo. Srednje jake! Iste imaju pravu vandrednu situaciju kada finansiraju projekat ekvivalentan projektu koje finansira Sarajevo trenutno. Dakle, metoda koju koriste takozvani navijaci sa sjevera trenutno nije dobra. Drugacije se to radi, a mozna nekada i napisem o tome nesto. Jos jednom napominjem, jako sam povrijedjen Vasom procjenom mog znanja o fudbalu. Srdacan pozdrav.

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 05 avg 2016, 00:05

FrancescoTotti je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:
FrancescoTotti je napisao/la:@sabinho Ako se dobro sjecam, a sjecam, proslu utakmicu su igrali i Ahmetovic i Amer u napadu, tako da ti to ne stoji. Moje pitanje je ko ce igrat umjesto Ahmeta u slucaju da se ovaj povrijedi, u slucaju da ga ne ide, da je u slaboj formi, da je umoran, bilo koji razlog. Amer nije taj igrac .

Benko je imao do kraja godine ugovor! Ako je upravi koju toliko volite i podrzavate bilo u cilju da on ostane zasto mu dadose papire kao da su jedva cekali! Sa Benkom uz Ahmeta bi imali najjaci napad u drzavi, sad imamo Ahmeta i ovisimo samo o njemu, jer dostojne zamjene NEMAMO!
Onda vjerovatno necemo igrati 4-4-2 dok se ne oporave povrijedjeni napadaci ili eventualno koristiti Crnkica ili Saida kao povucenije napadace u 4-4-2. Znaci Amer najistureniji, nesto povuceniji jedan od ove dvojice. Ako igramo sa jednim spicem (u slucaju Ahmetovog izostanka) igrace Amer. To je li ili nije taj igrac ja i ti gledamo sa razlicitih strana. Za mene jeste, za tebe nije, posteno.
I ti podrzavas to da nam igraci igraju neprirodne pozicije, da se krpimo, a najbolji igrac koji je igrao u ovoj ligi poslije rata je otjeran zbog jedne pive? Ponavljam, Benko je imao ugovor do polusezone i uvjeren sam da bi to odradio profesionalno do kraja bas kao sto se ponasao i kada su mu mjesto uzimali kojekakvi cezari i kada bi ga hurtic ubacivao 15-20 minuta u prijateljskoj utakmici.

Ti i bilo ko podrzavate sve ovo sto se radi?
Prvo, ne znam sta znaci ovo "najbolji igrac...". Ne postoji ova liga dvije godine, cemu pretjerivanje? Ja ne podrzavam nista, ovdje je jasno i govori se odavno da covjek zeli da ide. Zasto bi na pola sezone ostajao bez tako vaznog kotacica u ekipi kad znas da nece da produzi? Sto se tice pive, ona je nebitna. Sigurno je 1001 u tisini popijena, nije valjda da mu je trebalo 50 utakmica da popije jedno pivo?
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

bordobijeli
Postovi: 14222
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 05 avg 2016, 00:07

Evander je napisao/la:Sad nam je neophodan Said, njegova kvaliteta i njegova harizma.
Ja od Saida neocekujem nista specijalno, ali neka Saida sto kazes harizmom donosi neku pozitivu.

Avatar
Lakoste
Postovi: 7825
Pridružen/a: 17 nov 2015, 19:46
Lokacija: London
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lakoste » 05 avg 2016, 00:07

[youtube][/youtube]

:( :cry:

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FrancescoTotti » 05 avg 2016, 00:08

Dakle tebi je logicnije da oslabljeni budemo odmah na pocetku sezone nego na polusezoni? I najbolji igrac i to dokazano, nema potrebe da ti tu ista objasnjavam.
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
TobeYarabi
Postovi: 7176
Pridružen/a: 18 maj 2016, 17:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TobeYarabi » 05 avg 2016, 00:08

otiso je benko, al vratio se TobeYarabi :bow:

Avatar
Pantelija
Postovi: 12685
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 05 avg 2016, 00:09

recite svom gazda dini da ne prolazi suplja za benku kako je ocekivao ...

sa cimija i jajala na rustema i radovca

sa benke na ahmetovica i bekica, sa delaca na pavlovica... napredujemo, nema sta
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

azizmpj
Postovi: 394
Pridružen/a: 28 jul 2011, 14:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la azizmpj » 05 avg 2016, 00:12

hilmo je napisao/la:
PeppermintSA je napisao/la:Vidim da neki i dalje ne daju da se nešto kaže protiv ove uprave...

Eh moji... da samo znate ko je koliko ukrao, preko koga, u talu s kojim menadžerima, kako funkcioniše akademija, koje se tu pare i dalje uzimaju, šta se sve naplaćuje, kako se treneri vrte, koliko profesionalni predsjednici koji su otjerani iz vakufske uzimaju, zašto se konstantno tjeraju igrači itd. itd.

Ja sve znam, a ništa nije rekla-kazala. Nisam na ovom forumu nikad komentarisao rad uprave, ali vjerujte, javnost ni osminu ne zna.
Pa eto ti znaš, upućen si, imaš dokaze. Nemoj ih iznositi ovdje, obrati se kantonalnom tužilaštvu i sve riješi.

Benku ne može niko ocrniti, previše je dao ovom klubu, to piće uoči utakmice nije nešto zašto bi se ugovor raskidao sa igračem. Očito nemaju zajednički jezik. Razumijem da Tan neće u FK Sarajevo upumpavati novac, ili bacati ga kao u bure bez dna, Razumijem da nismo u stanju dati više od postojećeg ugovora, a možda smo prinuđeni da ga smanjim, on to ne želi da prihvati i njega razumijem.

Benki sretno, hvala mu za sve, mi moramo dalje.

Svaka cast. Za to UKRAO, fino dokaze u fascikla i pred tuzilastvo! Pa dokazi to sto tvrdis!

Avatar
Evander
Postovi: 14360
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 05 avg 2016, 00:14

Odoh otvoriti jednu pivu Benki u cast :D

Jos puno ce vode Miljackom proteci dok nam ne dodje onakav igrac u klub.

Pricali nam o Misimovicu, nama Rustemovic igra.
Pominjali grupne faze, mi se raspalog Celika bojimo :D

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 05 avg 2016, 00:17

FrancescoTotti je napisao/la:Dakle tebi je logicnije da oslabljeni budemo odmah na pocetku sezone nego na polusezoni? I najbolji igrac i to dokazano, nema potrebe da ti tu ista objasnjavam.
Smatram da sa zdravim Ahmetovicem nismo oslabljeni, a da li cemo biti samo Bog dragi zna. ;) Pa objasni mi? Kazes "najbolji koji je ikad igrao ovu ligu"... Igrali su je i Dzeko, Modric, Zukanovic... Zato te pitam da mi objasnis.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], AVNOJ, soe i 32 gosta.