FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Majkl
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Majkl » 18 mar 2017, 18:57

Pa dobro neka Husarica,samo debil treba da zna da se na osnovu jedne pobjede i odlicne igre u utakmici ne osvaja nista i ne dobija nista,ali razumijem.Izgubljena je bitka ali nije rat,likovati nakon jednog poraza moze samo debil i diletant,nastavite pljuvati ,vidimo se na Kosevu .
ŠTA SE OVO DEŠAVA
FK Sarajevo najbolji i najorganizovaniji klub u regionu.
Najjaci i najbolji igracki kadar u BiH
U MENI GORI ZELJA SVAAAAAA
JEDAN JE CILJ JEDAN JE PUT SAMO JE JEDAN ŠAMPION
SVI U NAPAD JEDAN JE HASE

hzzavidovici
Kontakt:

Post Postao/la hzzavidovici » 18 mar 2017, 18:58

Nakon ovog danas nemam riječi, gledao sam izjavu Čale on ured plače od muke. Nije Husref bio glup pa Ahmetovića stavio na klupu, nije džaba Semjon rekao za Crnkića (samo kažem, nije moje mišljenje). Mi igre nemamo od kad je Kodro otišao, a tek da imamo "plan b" u igri to bi bilo za specijalnu pozivnicu u ligu prvaka. Čali, Ziji i Toši dati 5 godina neka rade i neka sve organizuju, počevši od cicibana do seniora.

Nadam se da je štimaljka ovo sve, da se da nagrada Krupi za dobru prvu sezonu da vide pehar namjenjen prvaku. Dižemo ga mi u Krupi na Vrbasu. :D
Zadnja izmjena: hzzavidovici, dana/u 18 mar 2017, 19:02, ukupno mijenjano 1 put.
Neka naša
pjesma cijelu
obiđe planetu
Koševo je mojoj duši
najdraže na svijetu

Ja te volim Sarajevo
bordo su ti boje
volim svoga šampiona
kao oči svoje...

sekac
Kontakt:

Post Postao/la sekac » 18 mar 2017, 18:58

fks74 je napisao/la:J.bo majku koji smo mi papci,izgubili pa šta,nismo odigrali dobro itjt.može se desiti svakome.Treba sada da padamo u neku depresiju i da se pobijemo svi kolektivno.Ima još 30 bodova u igri,do kraja će svi kiksati,siguran sam.Zato glavu gore idemo naprijed. :opaopa: :opaopa: :opaopa:
Brate nije teško pao poraz izgubili smo i prošle godine ali smo se borili koliko je bilo ono 4-0 ili 4-1 ali borilo se ovo danas nije Sarajevo nema volje borbe žara znanja to boli **** poraz niko nije pobjegao 10 bodova ali boli odnos prema dresu pogotovo ovih govana iz Tuzle što su došli i smrada kapitena
Sarajevo ljubavi moja!

KenChoo
Kontakt:

Post Postao/la KenChoo » 18 mar 2017, 19:02

Majkl je napisao/la:Pa dobro neka Husarica,samo debil treba da zna da se na osnovu jedne pobjede i odlicne igre u utakmici ne osvaja nista i ne dobija nista,ali razumijem.Izgubljena je bitka ali nije rat,likovati nakon jednog poraza moze samo debil i diletant,nastavite pljuvati ,vidimo se na Kosevu .

Ma šta neka ga. Zabraniti mu sve što se tiče Fudbalskog kluba Sarajevo. Platiti nekom klošaru cenera da ga išuta momački. Kako mi idu na k ovakvi likovi koji misle da su neko i nešto, a ustvari obični pičići.

P.S. Barbarić podnio ostavku hahahahah.. Jest ih zajebao, doveli mu odlične igrače i kuronja hehe.
Zadnja izmjena: KenChoo, dana/u 18 mar 2017, 19:03, ukupno mijenjano 1 put.

High

Post Postao/la High » 18 mar 2017, 19:03

Kakav očaj. Selam pljuvačima!
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

PitarBordo
Kontakt:

Post Postao/la PitarBordo » 18 mar 2017, 19:03

KenChoo je napisao/la:
PitarBordo je napisao/la:
KenChoo je napisao/la:Šta smo trebali da se ne radujemo pobjedama protiv Olimpica, Viteza, Širokog i prolasku u Kupu?

Nkon Viteza pritisak150/100, pišti u ušima, a nisam ni 30 napunio? Ma hajde molim te.

KenChoo je napisao/la: Ko je govorio da ne ličimo na ozbiljnu ekipu, možda Evander?

Između ostalog, svi koji su htjeli da gledaju očima, a ne "furkom".

KenChoo je napisao/la:Protiv Viteza pobijedili, prva tekma, bitna je pobjeda normalno.

Eto Vitezu bila 10. tekma pa su zato odigrali onako (kao i u prvom dijelu sezonu) i prosuli tri boda.

KenChoo je napisao/la: Protiv Olimpica se isfulali drama, ali ušla je jedna lopta i pobijedili smo.

Protiv ekipe koja je drugoligaš od prvog kola, ne bih ja tu ništa dodao.

KenChoo je napisao/la:Protiv Širokog odigrali utakmicu života, PERFEKTNO odigrali 80 minuta.

Možda ćeš nekada sjesti i pogledati to sve hladne glave i skontati da u toj utakmici mi smo samo bili drastično manje loši.

KenChoo je napisao/la: Danas katastrofa, a da li se treba ići iz krajnosti u krajnost? Loš dan, loša igra, nezainteresovanost...

Ovako se igralo barem službenih 10 utakmica ove sezone. Koliko utakmica po sezoni se smije odigrati nezinteresovano i loše protiv poluamaterskih ekipa da bi to postalo bitno? 20?

KenChoo je napisao/la:Hoćemo li opet pisati da se raspadamo (ne bi me čudilo)?

Ko je napisao da se raspadamo? Šta se tačno u ovom prvom timu ima da raspane?

KenChoo je napisao/la:Jel to ekipa ne može imati loš dan?

Može, ne jedan, i dva-tri u toku sezone. Ono što ne može jeste više od pola sezone odigrati nezainteresovano, nespremno, nelogično. Imao si 3, možda četri utakmice koje liče na nešto. Od ukupno 22 utakmice. Dobar omjer za takav izgovor.

KenChoo je napisao/la:Da li ekipa ne smije izgubiti?

Smije, svako ima loš dan, ne jedan i dva-tri u toku sezone. Ono što ne može jeste otići i protiv kombinovanog sastava jedne Slobode, znači nije čak ni potpuna, otići i odigrati amaterski i ako mi dozvoliš piičkasto.

KenChoo je napisao/la:Pa i najveći izgube, pa se ide dalje.

To nije pobjednički mentalitet, i veoma je tužan taj izgovor.

KenChoo je napisao/la: Bit je da smo svaku utakmicu u drugom dijelu odigrali veoma dobro, dobili smo neke tekme i velikom gol-razlikom da nije bila preloša realizacija.

Kako nešto može biti dobro ako je najbitniji dio igre - koji na kraju krajeva donosi bodove, realizacija, preloš/a?

KenChoo je napisao/la:Šta će biti sa ostalim ekipama? Sve ekipe u ligi su u pet deka.

Jesu, samo što na kraju će se gledai koliko tačno deka ko ima, neće u Ligu Šampiona ići prvih 3 samo zato jer su "u pet deka". Takođe tužan izgovor.

KenChoo je napisao/la:Evo Zrinjski gubi 0:2 od Metalleghea, na svom stadionu.

Ništa mi time ne dobijamo, taj isti Metalleghe je i na Koševu pobjedio.

KenChoo je napisao/la:Svako svakog može dobiti.

Nebo je plavo, sunce je žuto, svježa trava zelena... itd itd.

KenChoo je napisao/la:FKS uz PRAVI PRISTUP, BORBU, ZALAGANJE i HTJENJE, koje je krasilo ovu ekipu do ove tekme može svaku ekipu dobiti.

Šta nas je bolan krasilo do ove tekme? Zalaganje i htjenje protiv Viteza? Ma hajte molim vas.

KenChoo je napisao/la:Samo je bitno da ih Čala motiviše.

Već polako prolazi kritični trenutak do kojeg je Čala mogao da motiviše ovu ekipu. Tek sada kada se vrati pritisak navijača, to što te nakon koliko godina Željezničar prestigao na tabeli, te stvari ako Duljino vrijeđanje kluba koje klub nagrađuje kapitenskom i slične stvari će početi da se odražavaju sve više i više.

KenChoo je napisao/la:Nijedna ekipa u ligi nije jača od Fudbalskog kluba Sarajevo, samo je stvar pristupa.

Niti jedna ekipa u Ligi za Prvaka nije slabija od Fudbalskog kluba Sarajevo, samo je stvar da li će imati loš dan ili ne.

KenChoo je napisao/la:I ja sam do neba razočaran, ali to je fudbal i to je sport.

Ti imaš pravo da budeš razočaran, a kada to jesmo ja ili neko drugi koji je na ovo upozoravao onda seremo i pljujemo?

KenChoo je napisao/la:Hoćemo li se ubiti ili ćemo reći "nema veze" i dati dalju podršku našim igračima?

Niti ću se ubiti niti ću reći nema veze. A podršku ću dati Fudbalskom Klubu Sarajevo. Boli me kurrac za prolaznim personama koje vole FKS k'o "Bajro mater".

KenChoo je napisao/la:Mnogo si napadan sa svojim postovima ovdje. Vazda ti nešto ne odgovara, ne valja ovo, ne valja ono.

Kada smatraš da nešto ne valja, šutiš? Ili pokušaš da ukažeš da se to poboljša? Kad vidiš da kod nekog kočnice ne rade hoćeš li mu reći to ili ćeš ga pustiti da sjede i odveze se u nesreću?

KenChoo je napisao/la: Back to the real life, ništa ne može biti savršeno i naša liga i klubovi su specifični.

Niko ne traži savršeno, niti neko priželjukuje raskol.

KenChoo je napisao/la:"Pozić iz Tz" - jel to nešto treba značiti?

Znači da sam ustao jutros, otkazao poslovni sastanak, sjeo u auto, cimno gorivo, sjeo među papke u drugom gradu - i onda nisam vidio 1 pasa uvezanog. Da zlo bude veće nakon svega ulazi mi Rustemović? Ma hajte molim vas.

Odoh vozit' dalek je put preko Karaule.

Drugi krug? Može.

KenChoo je napisao/la:1. Da, i? Tri boda osvojena uz bolju igru Vitežana. Kao što sam rekao, prva tekma je, to je normalno. A za pritisak idi kod doktora da ti da neku terapiju.

Da, osvjena tri boda, a utakmica trebala da posluži kao dokaz da će se desiti ovo što se desilo danas.

KenChoo je napisao/la:2. Niste vi ništa kako kažeš "očima" govorili, već vazda pišete u negativnom smislu, jer imate tu neku "crnu" percepciju. Uvijek pišete negativno, a pošto je Klub ima nekoliko kriznih perioda (npr. Ješić i Hurtić), onda se ispostavi kao da vi nešto pogodite. I ja da stalno govorim da će nakon sunca pasti kiša, pogodio bi. Ali najjači likovi, pobjeđuje se, dere se, uspostavi se niz, top atmosfera i nigdje ih. Čim dođe loša igra i rezultati, eto klana da truje ostale.

"Ispostavi da nešto pogodite"? Niko se ne igra ovdje pogađanja, ako ekipa ne može da uveže tri pasa pola godine - ne treba tu ništa pogađati - tu nešto ne valja i treba reći.

KenChoo je napisao/la:3. Porediš Sarajevo i Vitez. Vitez nema pritiska, ništa, dok FKS UVIJEK ima imperativ pobjede, imperativ dobrih igara, imperativ zvani TROFEJ. Mora se vazda ganjati i non stop boriti, i kada imaš loš dan. Iskoristili svoju šansu i pobijedili.

Zar mi nismo Sarajevo da se svi izvole braniti?

KenChoo je napisao/la:4. Sve sam već rekao. Hebib dvije-tri šanse, Said dvije, Pero jednu i koliko se sjećam, Ahmet i Sarić po jednu. Realizacija nije bila na nivou, a da je bila, lagano bi bilo još dva gola najmanje.

"Da smo dali gol bio bi gol postignut". Ma hajte molim vas.

KenChoo je napisao/la:5. Ne prosipaj se svega ti. I protiv lištice milion šansi, ali još hora realizacija nego protiv Olimpica. Hebib dva zicera, Dulja dvije-tri šanse, Crnka i Ahmet po jednu. I onda kažeš bili loši? Evo ne znam, da li se ti zezaš ili si ozbiljan?

Bili drastično manje loši od protivnika. Da smo bili na nekoj pozitivnoj nuli natrpali bi šest komada onakvom raspadu od ekipe.

KenChoo je napisao/la:6. Da li se smije desiti loš dan kao danas? Naravno da da. Da li će se opet isto desiti? Naravno da da. Valjda se u fudbalu nešto pita i protivnik. Evo ti primjera. PSG razbije Barcu i da li je bila kolektiva pljuvačine? Naravno da ne, jer su to ljudi koji znaju o fudbalu. Bilo je normalno kritika, ali dali ljudi podršku i odvališe jadne Parižane. Narednu tekmu gube od Deportiva i opet ništa strašno. U ovoj ligi je sve amatersko i sve se može desiti, ne navijaš za Barcu i Bayern nego za FKS.

Ja ne smijem porediti Vitez i Sarajevo, a u redu je porediti sa PSG-om, Barcelonom i Bayernom. U redu.

KenChoo je napisao/la:7. "Raspadamo" pod znacima navoda. Kraj svijeta ako izgubiš jbt. Iz krajnosti u krajnost.

Ako se vratiš i pogledaš ti si taj koji gura samo crno i bijelo, a ja negdje u sivom kritikujem ono što ne štima.

KenChoo je napisao/la:8. Kralju, ponavljam po ko zna koji put. U ligi nema profesionalne ekipe do kraja. Svi su u pet deka, svako svakog može dobiti, samo ako zapne. Nije ovo neka inostrana liga, pa da si dominantan. Kod nas je bitno da si fizički dominantan i tvrd protivnik i uz malo sreće, to je to. Ubiješ Širokog, narednu ubije tebe Sloboda i sve tako. Što prije to shvatiš, biti će ti lakše.

A zar mi nismo najorganizovaniji i najuređeniji klub? Koji kuurac smo se onda prodali ako nismo klub "profesionalan do kraja"?

KenChoo je napisao/la:9. To je činjenica. I najveći klubovi svijeta izgube ili budu poniženi. Sjećam se kad je ja msm. četveroligaš izbacio Reala iz Kupa. Milion takvih primjera imaš. To je sport, fudbal i čar lopte. Zar bi zanimljivo bilo da jedan tim od 50 utakmica u sezoni pobijedi 49 i da li je to moguće? Sam znaš odgovor. Danas si na tronu, sutra na dnu, ali treba se truditi da napraviš pravu analizu, otkriješ uzroke, preneseš to na igrače, pa trenirati još jače i sljedeći put preći tu prepreku. To je pravi način.

Ja ne smijem porediti Vitez i Sarajevo, a u redu je porediti sa PSG-om, Barcelonom i Bayernom. U redu.

KenChoo je napisao/la:10. To znači da smo odigrali veoma dobre susrete. Da smo bili dobri u odbrani, sredini, ali da napad nije bio na toj razini kakav zna biti. Stvarale su se šanse, bila je ideja u igri, igralo se pametno, borbeno i agresivno. Sve na nivou osim realizacije. Šta fali toj konstataciji?

Izvini ne mogu od šege.. Čuj ideja u igri, igralo se pametno... Kod nas od Cimija, Velkoskog i Stojčeva ideje i pameti u igri nije bilo, to smo barem svi apslovirali.

KenChoo je napisao/la:11. Pojma nemam šta si htio reći. Aludirao si na to da će nas u Ligi za Prvaka ostali poderati. Ja kažem da neće biti tako.

Nije ništa loše priznati kad pojma nemaš. Poštujem to.

KenChoo je napisao/la:13. Taj isti je Metalleghe na Koševu dobio, ALI DOK JE BIO HURTIĆ NA KLUPI FUDBALSKOG KLUBA SARAJEVO. Ogromna razlika roki.

Pa i kod njih više nije Vinko, raspala Lištica iz izbacila, bla bla bla... Kad se pogleda saldo ta utakmica se uzajamnom "pokratila" sa onom na Koševu, bez obzira ko je bio na klupi, pričamo onako kako ti voliš - striktno bodovno.

KenChoo je napisao/la:14. Ovdje su neki prenosi, ne bih da ulazim u to.

I ja kažem.

KenChoo je napisao/la:15. Da, baš to. Zalaganje, borba, agresiva, želje i htjenje, u sve tri tekme (ne i danas). To što neki nemaju šta napisati, pa napišu onu odvratnu i otrcanu floskulu tipa "nisu se borili" i "nisu igrali srcem", njihova stvar. U većini tekmi od dolaska Čale je bila borbenost i izgaranje.

Hajde važi. Neki se jedino oznoje u Metropolisu zbog loše cirkulacije vazduha, al' lažimo se da i dalje.

KenChoo je napisao/la:16. Glupost čista. Svi u ekipi su dobri momci i rade odlično, bez ikakvih problema. Kako su slušali Čalu, Ziju i Tosu prije, tako će i ubuduće. To što Dulja nema volju da produži je njegova odluka i u to se ne miješam, niti se osvrćem na to. Sretno mu!

A šta tačno znači ta floskula "svi u ekipi su dobri momci i rade odlično"? Evo dan danas Rustemović ne zna uvezati pet tačnih pasova, Bekić još uvijek ne zna centrirati... Šta tačno to oni rade odlično? Prsa? Leđa? Razgazaju tene iz SportLife-a?

KenChoo je napisao/la:17. Pokušaj nečega.

Dobar argument, znači da sam u pravu? Okej.

KenChoo je napisao/la:Evo zašto nisi nakon Širokog Brijega došao i rekao nešto tipa "nećemo mi osvojiti ligu, nemamo kapacitet, nećemo ovo, nećemo ono" i ja bih te poštovao i rekao "kralju, upravu si, skidam ti kapu".

Upravo sam to rekao. I ne ti to ne bi napisao niti rekao, što je i ovo dokaz, odgovori su tipa: "i pored ovoliko niza neko crnjači". Evo neka mi ne daju lagati forumaši sa kojima pričam na PP, neka slobodno zalijepe moje mišljenje nakon svake, uključujući i te tekme. Samo mi je bilo bitnije da ovdje raju aktiviram i pomognem kome treba za karte nego da ponavljam nešto što će se evo već i samo kazati.

KenChoo je napisao/la:19. Dati ćeš podršku, ali dok svoje frustracije istreseš po Klubu.

Evo ja te pozivam o mom trošku da mjesec dana provedeš sa mnom, dam ti duplu prosječnu platu u federaciji. Snimaj, bilježi i na kraju da mi kažeš kakve su to moje frustracije?

KenChoo je napisao/la:20. Ti hejtaš 00-24h. U jednom postu se kaže: "Ja mislim da ovo nije dobro, ja bi ovako, možda bi se to ispostavilo kao pravo rješenje...". A ne, 50 postova sve isto. Ti si onda neki perfekcionista i ti dok si živ nećeš dočekati da tako nešto bude. Napišeš nekakve stvari i onda se javljaju par njih i nešto ti se klanjaju.

Dobro, je l' ti krivo što se držim stava? Zar nisi rekao gore iznad da bi mi se klanjao da sam nakon Širokog rekao...? Malčice si kontradiktoran, nisam tačno siguran šta tebi smeta. Mislim da si ti taj koji je frustriran kada ima sa druge strane neistomišljenika. Daj da diskutujemo, a ne da nekome govoriš da je mrzitelj i da je isfrustriran samo zato što ne razmišlja kao ti.

KenChoo je napisao/la:21. Za izmjenu Rustemovića nađi Čalu i požali mu se. A ne kao u tom fazonu da mi moramo znati da li si tamo ili kući sjediš/ležiš i gledaš tekmu. Možda ti i lažeš da si bio, ko to može znati. Vidim sad je aktuelno na forumu da se raspravlja i bocka ko je pravi navijač, ko ide, ko ne ide na tekme itd. itd. Na tekmu će otići svako kome se ide i ko ima sredstava. Svi mi pratimo FKS jer volimo taj Klub. Da li ću ja ovo kolo ostati kući i pratiti preko tekme, jer nisam nešto dobre volje, možda sam bolestan... Ide onaj ko ima i kome se ide.

Žao mi je što si se pronašao uvrijeđen. Naveo sam to jer je ovdje postalo popularno da "pljuvače" tiketiramo kao "stream navijače", tj. napisao da raja zna da sam otišao o svom trošku 200 km od kuće da pogledam ovu agoniju. Dakle nisam drkkao ga u sobi i onda pogledao malo stream i kenjkao. Uostalom boli me kurrac ko je navijač ko nije, uvijek gledao sebe, a kritikovao samo ono što vidim.

KenChoo je napisao/la:Hoću samo reći da ne trebamo praviti halabumu i vraćati se na dobru prijašnju prepoznatljivu atmosferu kakva je bila ovdje. Stručni štab i igrači će sve to analizirati i popraviti. A ne da se pišu gnusni postovi kako ovo, kako ono. Trebamo uvijek da smo zajedno, da budemo složni, isplatiće se to. To je sve od mene!

Gdje je taj moj "gnusni post" šta god to trebalo da znači?

Ako želiš slobodno nastavi mogu ja naprđivati ovdje s tobom dok Škotska ne izađe iz Velike Britanije i posle ako treba. Ili javi se u PP, ili ugovori kafu, ručak, pa da sjedemo i u lice mi kažeš šta tačno ja radim da te toliko iritira, baš me onako interesuje.
Samo Saraj'vo.

kupus army
Kontakt:

Post Postao/la kupus army » 18 mar 2017, 19:04

jurisicduska je napisao/la:Kakvi instant i rezultatski navijači. Stid me.

Rekao sam davno da će nam sreća okrenuti leđa i da ova ekipa nema kvalitet sa će nam ući polusansa i to i bi. Ne očajavati nego podržati prvo Čalu pa momke. Nisu oni krivi.

Bgm si mi odmah pao na pamet.
Kao dijete 's tobom ja osjetilo bol,svu srecu ovog svijeta,dobro,a i zlo!

Sarajlijica1946
Kontakt:

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 18 mar 2017, 19:05

Napisem nesto pa izbrisem, ne vrijedi!
Mehmede moj ti je savjet, jednog po jednog i fino papir olovku i nek pisu izjavu! Sta sam ja danas uradio na utakmici protiv Slobode, sreca je pa nemamo statistiku pretrcanih kilometara.

PitarBordo
Kontakt:

Post Postao/la PitarBordo » 18 mar 2017, 19:08

Ni instant, ni rezultatski. U po' "niza" ja kritikovao ono što je većini očigledno, nedostatak u rosteru, nisam mjenjao mišljenje svako poluvrijeme. :salut:
Samo Saraj'vo.

KenChoo
Kontakt:

Post Postao/la KenChoo » 18 mar 2017, 19:09

@BordoPitar, ne može. Ja pisao pola sata, on dođe i isto napiše samo drugačije upakovano. Ali, kako god. Ti furaj svoje, ja ću svoje, ne moramo se više citirati niti zahebavati. Nismo svi isti. Pozić!

Majkl
Kontakt:

Post Postao/la Majkl » 18 mar 2017, 19:11

KenChoo je napisao/la:
Majkl je napisao/la:Pa dobro neka Husarica,samo debil treba da zna da se na osnovu jedne pobjede i odlicne igre u utakmici ne osvaja nista i ne dobija nista,ali razumijem.Izgubljena je bitka ali nije rat,likovati nakon jednog poraza moze samo debil i diletant,nastavite pljuvati ,vidimo se na Kosevu .

Ma šta neka ga. Zabraniti mu sve što se tiče Fudbalskog kluba Sarajevo. Platiti nekom klošaru cenera da ga išuta momački. Kako mi idu na k ovakvi likovi koji misle da su neko i nešto, a ustvari obični pičići.

P.S. Barbarić podnio ostavku hahahahah.. Jest ih zajebao, doveli mu odlične igrače i kuronja hehe.

Ma odbijeno je njegovih bruku igraca,zato sto su karine,ne treba se osvrtati na debila.
ŠTA SE OVO DEŠAVA
FK Sarajevo najbolji i najorganizovaniji klub u regionu.
Najjaci i najbolji igracki kadar u BiH
U MENI GORI ZELJA SVAAAAAA
JEDAN JE CILJ JEDAN JE PUT SAMO JE JEDAN ŠAMPION
SVI U NAPAD JEDAN JE HASE

jurisicduska
Kontakt:

Post Postao/la jurisicduska » 18 mar 2017, 19:12

sekac je napisao/la:

Rekao sam davno da će nam sreća okrenuti leđa i da ova ekipa nema kvalitet sa će nam ući polusansa i to i bi. Ne očajavati nego podržati prvo Čalu pa momke. Nisu oni krivi.
Jesam li ja ili ti kriv za onakvo nezalaganje je li duška????

I jesi malo sa znaš nakon 10 tekmi navijači svakog normalnog kluba da ih pobijede stvorili bi slavljeničku atmosferu. Kod nas atmosfera linča . Ovi jedva dočekali da pljuju. Znaci nidje veze. Mora doći takav dan u 12 utakmica moraš jednom odigrat lose.

Opet stara dobra podrška nije aplauz kad se vodi 3:0. To nikako da naučite. Pored toga što nas **** ko stigne i mi ćemo se dodatno ****. A u 2 boda smo. Gotova titula gotov kup sve gotovo.

Ekipa nema kvalitet ali ako pogine 10 tekmi jednu podbaci ja im nemam šta reci . Mogu ih samo podržati . Nemaju kvalitet .
Ono što vodi i vuče svijet, nisu lokomotive, nego ideje. – Viktor Igo.

FrancescoTotti
Kontakt:

Post Postao/la FrancescoTotti » 18 mar 2017, 19:16

Prije ovog kola zaostatak za prvim -2 boda.
Nakon ovog kola zaostatak za prvim, -2 boda.

Dobro je kako je moglo biti. Idemo dalje! :salut:
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

zagorski
Kontakt:

Post Postao/la zagorski » 18 mar 2017, 19:18

jurisicduska je napisao/la:
sekac je napisao/la:

I jesi malo sa znaš nakon 10 tekmi navijači svakog normalnog kluba da ih pobijede stvorili bi slavljeničku atmosferu. Kod nas atmosfera linča . Ovi jedva dočekali da pljuju. Znaci nidje veze. Mora doći takav dan u 12 utakmica moraš jednom odigrat lose.

Opet stara dobra podrška nije aplauz kad se vodi 3:0. To nikako da naučite. Pored toga što nas **** ko stigne i mi ćemo se dodatno ****. A u 2 boda smo. Gotova titula gotov kup sve gotovo.

Ekipa nema kvalitet ali ako pogine 10 tekmi jednu podbaci ja im nemam šta reci . Mogu ih samo podržati . Nemaju kvalitet .

Ovo se apsolutno slazem!
Sarajevo ljubavi moja

Bosniacum Lilium
Kontakt:

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 18 mar 2017, 19:19

jurisicduska je napisao/la:Ekipa nema kvalitet ali ako pogine 10 tekmi jednu podbaci ja im nemam šta reci . Mogu ih samo podržati . Nemaju kvalitet .

:bih: :bih: :bih:

Ma raja malo treba ohladiti glave, svi smo sad malo nervozni
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala. Prvi alkoholičar ekipe - Kawhi

jurisicduska
Kontakt:

Post Postao/la jurisicduska » 18 mar 2017, 19:21

jurisicduska je napisao/la:Što zbog nedostatka novca u izobilju kakvom su imali što zbog nesposobnosti da na renome kluba dovedeš bar Ordagića koji se mogao dovesti uz dobru volju i malo reorganizacije. Sigurno nema para ko prije, nije to baš da nema za plata i premija ko što ljudi govore ali nema ni 6-7 miliona nego 3-4 što je i realnost ove lige i može se fina ekipa skrojiti. Puno je nekakvih menadžerskih igrača ponuđeno, Čala neće da čuje, ovaj Estonac je ostao jer je mjesec dana imalo se uvid u njeg a i što će njegov ugovor otplatiti UEFA. Pametan potez uprave, ispravno razmišljanje, nek doprinese jednim golom i asistencijom a besplatan je. Želje stručnog štaba su bili Kenan Pirić (propao jer ga je menadžer vodio od kluba do kluba i zavlačio, uslove smo mogli ispuniti, s tim da je uzeo više para u Zrinjskom), Obradović (nismo imali pare za obeštećenje), Ordagić (nismo imali pare za obeštećenje), Lelić (platili smo nešto sitno i on će nam valjati budite sigurni, ima potencijala da bude baš dobro krilo, i on je želja Čale i preporuka ), bilo je govora o Bogdanoviću ali ništa konkretno te Brkiću i Ljubenoviću međutim nisu kvalitetniji od ovih sad po mišljenju Čale Zije i Senada. Tako novca ima da klub normalno egzistira da se ne zadužuje i da izmiruje sve obaveze. Sigurno da smo imali budžet kao prošle godine da bi došlo 90% ovih igrača i bilo otjerano bar 4 na koje Čala ne računa ali eto igrom slučaja sad moraju. (Ne bih o imenima iz etičkih razloga da se momcima ne naklati na kosti ali biće promjena na kraju sezone)

Što se tiče dometa ove ekipe on će zavisiti od atmosfere i od borbe, ne mislim da je neko superioran u odnosu na nas što se tiče prvih 11 da kažemo da mu ne možemo parirati ali Zrinjski i Željezničar imaju bolje ekipe od nas i to je činjenica, i ne treba od tog bježati. Mi smo u ulozi underdoga ove godine i tako se i treba ponašati. Samo uz 120% možemo do bodova, nećemo se nikom nametnuti od ekipa među 6 nemojte očekivati, biće to utakmice s malo ljepote, ali bodove možemo skupiti. Mislim da je kup veća šansa jer pojačanja u drugim klubovima ne mogu igrati baš sva ali i tu mi je Zrinjski favorit jer njih možeš jednom iznenaditi. Ako budemo igrali ko danas neko će nas poniziti ko sloboda na Koševu i tamo. Realnost je da imamo 8 pobjeda zaredom ali isto tako realnost je da smo svi svjesni da bi jedan poraz iznio sve negativnosti na vidjelo, dok se pobjeđuje dobro je, ali mislim da ako izgubimo jednu da ćemo i skijedeću a onda ide sunovrat, kratka klupa, igrači u prvih 11 bez samopouzdanja, ne možeš promijeniti jer nemaš koga, sve će nas to stići kad tad, uće nam stativa neće igrač fuliti loptu s metar i tako. Svi potenciramo kako nismo dobri protiv konkurencije, ja ne mislim tako sa svima imamo međusobni duel bolji, mislim da te utakmice ova ekipa može igrat, jer tu nema uspostavljanja ritma igra se oprezno, sumnjam da će ko tu igrat ko da nema šta izgubit jer je svima poraz tu kraj nadanja gubiš 6 bodova odmah ne 3 i to bi bilo to. Europa ne bi trebala biti upitna a za trofej se mora desit da se il u kupu poizbacuju favoriti međusobno i da finale igramo da li sa Zrinjskim ili Željezničarom, prije ako nas sretnu ne bih rekao da im možemo parirati, finale je finale sve je moguće, liga je druga priča, tu će svima trebati strpljenja, vidjet ćemo koliko ko može držati kontinuitet, Zrinjski pada međutim Željezničar primi jedan gol u 5 utakmica nisu naivni ni malo teško će biti skroz s njima se ganjali pogotovo jer oni imaju možda i veći pritisak trofeja sad, nahajcali su atmosferu, i njih bi jedan poraz spustio a prelazi iz eugorije u Vitez 0:2 su najbolniji i onda dolazi sbe pod upitnik. Ja im ko rivalima želim da se to desi.

Dakle Europa sigurno trofej teško ali ne i nemoguće. Malo opširnije kome se da čitati.

Ponovo . Kome nije najjasnije. Volio bih da uspostavimo mišljenja realna.
Ono što vodi i vuče svijet, nisu lokomotive, nego ideje. – Viktor Igo.

Memara
Kontakt:

Post Postao/la Memara » 18 mar 2017, 19:21

Nervozni nego šta! jbt još nisam došao sebi :urnebes:
Smrt Željkanu! Tobe narkoman!

sekac
Kontakt:

Post Postao/la sekac » 18 mar 2017, 19:22

jurisicduska je napisao/la:
sekac je napisao/la:

Hočeš li da se lažemo pobijedili Vitez a ljudi bili bolji pobijedili Olimpik koji nam je stvorio nekoliko dobrih šansi dobili Širokog (pošteno jedino) gdje su i ljudi mogli koji Gool zabiti i sad ovo pa ti reci ko h gine jedino su protiv Širokog bili borbeni ovo sve ostalo je jad samo smo sreće imali pa pobjeđivali a za ovo danas ne znam nemam komentara znam da me Koševo vidjeti neče eto mi smo krivi nisu pićke tuzlanske krive (Ahmetović,Sarić,Pero , Bekić) i naravno veliki kapiten meni ovo ne treba da mi šečer skaće neku noć sam u hitnoj završio imam i sad uputnicu za bolnicu a gledao sam taj dan protiv Travnika kako jadno stojimo e pa ne ide više ko ih ****....i eto mi krivi šta češ!
Sarajevo ljubavi moja!

Zagor
Kontakt:

Post Postao/la Zagor » 18 mar 2017, 19:23

Bitno je i ovo reci: mi nemamo pravog napadaca. Pored Ahmetovica mislim. NAJVECA GRESKA sto je otjeran Benko. Opet ponavlja dobro smo mi ikako treci da nam prvi bjezi 2 boda, kakav tim imamo. Ovo prevenstveno mislim na napad. Ne moze niko zamjeniti Ahmetovica. Meni je najzalije sto tu nije Benko. Ko njega otjera, jel Hurtic? Mah, Benko da popije gajbu piva, uso bi s klupe i izdominiro,...
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

joker90
Kontakt:

Post Postao/la joker90 » 18 mar 2017, 19:24

E, što nas ljudi natamburaše, Allahu dragi.. :lol: Svi na istok iduću, odmah ispod jarbola! :kafa:
Bahati, bahati Željkan!
1946

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.