FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

baboatif
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la baboatif » 19 mar 2017, 12:37

benko21 je napisao/la:je li moze neko ovdje potvrditi info da igracima plate kasne tj da nisu feninga dobili za ovu godinu

mogu ti odgovorno tvrditi da im je sve isplaceno.i volio bih da se prestanu siriiti neisitne.

Sent from my SM-G928F using Tapatalk
Svi u napad,jedan je HASE

benko21
Kontakt:

Post Postao/la benko21 » 19 mar 2017, 12:40

baboatif je napisao/la:
benko21 je napisao/la:je li moze neko ovdje potvrditi info da igracima plate kasne tj da nisu feninga dobili za ovu godinu

mogu ti odgovorno tvrditi da im je sve isplaceno.i volio bih da se prestanu siriiti neisitne.

ok onda je nekom izgleda u interesu da se sire neistine oko plata
PS:zna li iko kako su ovi momci sto su sinoc imali udes
10.03.2019

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

Post Postao/la MortemHz » 19 mar 2017, 12:44

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★

King Tvrtko I of Bosnia ⚜️

The Bosnians have been a distinct people since at least the tenth century.

City of Sarajevo - 527.049

Stroj1946
Kontakt:

Post Postao/la Stroj1946 » 19 mar 2017, 12:56

Sramota. Izgubiti 3:0 je sramota. Kakav smo niz imali, ovo je previše. Haj 1:0, 2:0 i nekako, al 3:0 je previše za ekipu koja se bori za titulu. Ne znam koji je razlog, premorenost, opuštanje zbog napravljenog niza, potcjenjivanje zato što im nije igralo par ključnih igrača, loša priprema, ili nešto deseto. Najgore od svega što je ovo došlo u loš momenat, ide sad liga za prvaka, kup, jake utakmice, a mi igramo loše, strašno loše sa jačim ekipama ove sezone, plus srijeda-subota ritam.

Čali i sš puna podrška, jer znam da nije do njih, igrači su ti koji moraju shvatiti da svako protiv nas igra 110%, nema laganih protivnika, moraju igrat maksimalno. Juče su imali super podršku, vidim dobar broj je doš'o tamo. Sad idu jake utakmice valjda će ih sš naružiti dobro i oprat na ruke zbog one blamaže. Ganjat taj kup, i pokušat završiti sezonu na najbolji način.
Uvijek Vjerna Bordo Armija
Boja fesa, boja dresa
Osnovala Partija, podrzala Carsija
ARBiH
FK Sarajevo

Prva Liga Jugoslavije - ★★
Premijer Liga BiH - ★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★
Kup Sampiona: 1/8 finale 67/68
Kup UEFA: 1/8 finale 80/81

Majkl
Kontakt:

Post Postao/la Majkl » 19 mar 2017, 13:00

Istina je,kod tetke Zilhe su jutros doruckovali,samo da znas.A prije Slobode su spavali kod Mehe iz Lukavca kod njega u kuci.Nije ni cudo zasto su izgubili,kroz sta sve momci prolaze.Ali bice bolje abd
ŠTA SE OVO DEŠAVA
FK Sarajevo najbolji i najorganizovaniji klub u regionu.
Najjaci i najbolji igracki kadar u BiH
U MENI GORI ZELJA SVAAAAAA
JEDAN JE CILJ JEDAN JE PUT SAMO JE JEDAN ŠAMPION
SVI U NAPAD JEDAN JE HASE

Stroj1946
Kontakt:

Post Postao/la Stroj1946 » 19 mar 2017, 13:02

Kakav je to sad fazon sa neisplaćenim platama ? Nisam u toku
Uvijek Vjerna Bordo Armija
Boja fesa, boja dresa
Osnovala Partija, podrzala Carsija
ARBiH
FK Sarajevo

Prva Liga Jugoslavije - ★★
Premijer Liga BiH - ★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★
Kup Sampiona: 1/8 finale 67/68
Kup UEFA: 1/8 finale 80/81

benko21
Kontakt:

Post Postao/la benko21 » 19 mar 2017, 13:07

Stroj1946 je napisao/la:

ma pojavila se info da igraci nisu dobili ni pfeninga za ovu godinu ali izgleda da je info netacna
10.03.2019

PitarBordo
Kontakt:

Post Postao/la PitarBordo » 19 mar 2017, 13:12

benko21 je napisao/la:
Stroj1946 je napisao/la:

ma pojavila se info da igraci nisu dobili ni pfeninga za ovu godinu ali izgleda da je info netacna

U pravu si ti. Pfeninga nisu dobili, isplaćujemo im u sjemenskom krompiru i mekinjama.

Šta sve ljudi neće izvaliti. Al' dođe ovdje i kao "je l' može neko potvrditi..." i odmah znaš da će izvaliti neku nebulozu da se upecaiju oni koji vjeruju u teorije zavjere... Jučer onaj za navijače, danas ovaj za plate.

Kad bi ljudi pisali isključivo ono što se vidi na terenu i ono što je provjereno... Eh.
Samo Saraj'vo.

Sabinho
Kontakt:

Post Postao/la Sabinho » 19 mar 2017, 13:16

Ja sam vidio Radovca ne benzinskoj, sipa za 5km
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

zagorski
Kontakt:

Post Postao/la zagorski » 19 mar 2017, 13:25

Ovakve treba banovati odmah!
Sarajevo ljubavi moja

fico
Kontakt:

Post Postao/la fico » 19 mar 2017, 13:31

Poraz boli i trebat će vremena da se svari. Nadam se da ćemo ih yebat već u Ligi za prvaka. Istok će morati na Koševu priuštiti tradicionalni doček za stoku iz Slanog sela :)
Pristup je bio katastrofalan i vjerujem da se ovakva sramota neće više ponoviti. Još uvijek ne mogu da vjerujem da je ovo ista ona ekipa koja je pobjedila Lišticu prošle subote.
Ali šta je tu je, protiv Radnika otići na Koševo i dati maksimalnu podršku Čali i igračima. Ne bih se složio sa pojedincima koji kažu da je poraz došao u najgorem trenutku. Mislim da će nam pauza dobro doći da se spremimo i nastavimo boriti za trofej(e). Ko god da nam dođe u Kupu, pofajtati se pa šta bude.
SARAJEVO

streetstyle
Kontakt:

Post Postao/la streetstyle » 19 mar 2017, 13:32

Juče onaj tuzlak napisa da je vidio naše momke u karantina u najskupljem Tz hotelu. Pa kad skontas expedicija od 23 čovjeka x minimalno 150 KM za 24 h ...i onda jadovi pričaju kako igrači nisu dobili feninga u ovoj godini. Baš da im vjerujemo

BordoBolesnik
Kontakt:

Post Postao/la BordoBolesnik » 19 mar 2017, 13:42

Ja se pitam zasto u ovoj upravi nema ljudi koji sami od sebe mogu smisliti nesta, pokrenuti, neka ideja nego se gleda u Tan.a kao u Boga pa sta on da to je ti to. Nikom Tan nije zabranio da radi svoj posao, znas ili ne znas! Ja se samo pitam odakle bi ova uprava nabavljala lovu da Tana nema u ovom trenutku. Sve se svelo na to hoce li i koliko ce on dati, to samo pokazuje da klub nema prave ljude i vrhu i da ovi nemaju pojma.
Bojao sam se ovog sto se desilo u Tuzli ali ni u najmanju ruku nisam ocekivao ponizenje. Protiv Sirokog se ekipa emotivno istrosila, tekma u kupu je bila dodatno opterecenje ali brate ne mozes sebi ono dozvoliti. Poraz da, ali ne na onakav nacin, sramota!
Psovati Cali ili igracima nakon ovakog niza je licemjerno mada ni to nije nista novo kada su nase tekme u pitanju. Mi smo pravi gotivanerski navijaci.
Svi se nekako vrtimo u krug i nema tog zajednistva, prazne tribini ili ono sto dolazi su dokaz. Ljudima je puna kapa levata i laznih obecanja, suplje itd od strane vodstva kluba.

Ono sto je najvaznije, momcima koji su imali sudar zelim brz oporavak i da se sve dobro okonca bez posljedica za nekog od njih :salut:

Chlan
Kontakt:

Post Postao/la Chlan » 19 mar 2017, 13:42

benko21 je napisao/la:
baboatif je napisao/la:

ok onda je nekom izgleda u interesu da se sire neistine oko plata
PS:zna li iko kako su ovi momci sto su sinoc imali udes

Nije prijatelju nekom, nego onom ko ti je "rekao" a ti ovde pitao. Čudno je kako takva pitanja o platama, kampu i ostalim kao problemima uvijek se pojave poslije lošeg rezultata. Činjenica stoji da je ovo veoma limitirane ekipa igrački, ali od dolaska Čale ima ono što većina nije imala, a to je borbenost, zalaganje i jedinstvo. Sve ovo nabrojano je nedostajalo u subotu i epilog je ono što se desilo. Poraz je svaki los, ali se slažem sa onima koji kažu da je došao u pravo vrijeme. Treba sad spremiti igrače prije svega psihički na sve što ih čeka, a mislim na razne kuhinje koje su odavno u funkciji. Kruže priče da ona ekipa koji završi utakmice sa Radnikom i Krupom može se nadati tituli, pa ćemo vidjeti. Nije bez razloga Čala govorio da je cilj Evropa, jer mislim da će na ljeto biti velika čistka u ekipi i da će se dovesti puno bolji igrači od ovih.
Eto, moj prvi veći post. Umorih se :D
U Knjizi života, svaki list ima dvije strane. Jednu, ispisujemo mi ljudi našim planovima, željama i nadanjima, ali drugu puni određene, i ono što ono odredi, rijetko se sa našim ciljem podudari.

zagorski
Kontakt:

Post Postao/la zagorski » 19 mar 2017, 14:35

Evo vam jedna zanimljiva statistika. Ako bismo zbrojili samo medusobne rezultate klubova koji ce igrati ligu 6,tabela bi izgledala ovako:
1.kone 18
2.svinjski 18
3.Mi 16
4.sloboda 12
5.radnik 12
6.krupa 5

Mi sa svim klubovima imamo bolji medusobni omjer osim sa slobodom.
Imamo omjer 4-4-2,gol razlika 10:8.

Valjda sam sve dobro izracunao,radio sam ovo brzinski,pa ako ko nade gresku neka reaguje da editujem,a najbolje bi ovo mogao 'editovati' Mehmed sa momcima u ligi 6 :D
Sarajevo ljubavi moja

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

Post Postao/la MortemHz » 19 mar 2017, 15:12

streetstyle je napisao/la:Juče onaj tuzlak napisa da je vidio naše momke u karantina u najskupljem Tz hotelu. Pa kad skontas expedicija od 23 čovjeka x minimalno 150 KM za 24 h ...i onda jadovi pričaju kako igrači nisu dobili feninga u ovoj godini. Baš da im vjerujemo

Bravo..
Bosnian Cup - ★★★★★★

Majkl
Kontakt:

Post Postao/la Majkl » 19 mar 2017, 15:13

@zagorski Titulu ce osvojiti onaj ko pobjedi Radnik,Slobodu i Krupu.
ŠTA SE OVO DEŠAVA
FK Sarajevo najbolji i najorganizovaniji klub u regionu.
Najjaci i najbolji igracki kadar u BiH
U MENI GORI ZELJA SVAAAAAA
JEDAN JE CILJ JEDAN JE PUT SAMO JE JEDAN ŠAMPION
SVI U NAPAD JEDAN JE HASE

PitarBordo
Kontakt:

Post Postao/la PitarBordo » 19 mar 2017, 15:16

Čuj ovoj trola. A šta ako se desi megagigawowskroznevjerovatna situacija gdje svi ostali pobjede i Radnik i Slobodu i Krupu? :urnebes:

Kakav si ti fakultet završiJo mene evo živo zanima. :lol:
Samo Saraj'vo.

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

Post Postao/la MortemHz » 19 mar 2017, 15:21

PitarBordo je napisao/la:Čuj ovoj trola. A šta ako se desi megagigawowskroznevjerovatna situacija gdje svi ostali pobjede i Radnik i Slobodu i Krupu? :urnebes:

Kakav si ti fakultet završiJo mene evo živo zanima. :lol:

slika
Bosnian Cup - ★★★★★★

Lik
Kontakt:

Post Postao/la Lik » 19 mar 2017, 15:43

Šteta za poraz, padosmo bez ispaljenog metka. Sloboda nije bila toliko bolja da nas dobije 3:0 al ko te pita, rezultat ostaje. Nadam se da će SŠ dobro iskoristiti ovu pauzu i što bolje ih spremiti za ligu 6. Jel ima neko raspored čitave lige, znam da u prvom kolu dolazi Radnik ?
BIT
ČEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: Benjolos i 5 gostiju.