FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz,hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%

Ukupno glasova: 216

spica
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la spica » 18 avg 2010, 12:41

Joj ljud ne znam zasto, ali imam osjecaj da ce veceras biti ludnica na sjeveru, Bgm, jedva cekam!!! Hz1987Sa
na sjeveru uvijek spica

Samo F.K.S !!
Kontakt:

Post Postao/la Samo F.K.S !! » 18 avg 2010, 12:49

Ja imam neki los predosjecaj

aBd zgazite ih momci !!!!!!
Zadnja izmjena: Samo F.K.S !!, dana/u 18 avg 2010, 12:56, ukupno mijenjano 1 put.

Rule_hz
Kontakt:

Post Postao/la Rule_hz » 18 avg 2010, 12:54

ma nema tu loseg predosjacaja... jer ce igraci igrati za damira hadzica i za nas a mi cemo aBd napraviti takvu atmostferu da ce ih razvalit 4 5 komada: :D , pobjeda nece doci u pitanje u to sam siguran samo ima vecedras da poderemo grla svi!!!!
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

analiticar_
Kontakt:

Post Postao/la analiticar_ » 18 avg 2010, 13:10

Jes se Hairlija unervozio....Zna on sta ga cega ako Sarajevo ne dobije..Nece moci ostat na forumu od sramote...Stoga navalio ko mutav da dize atmosferu i tenzije.... :D

ne pomaze to Hairlija, ne pomaze...Ekipa vam je tanka ko Lippi lizalo....Onaj Todorovic izgleda ko dabar na pres konferenciji... :D :D

Bit ce 3-1 za Celik !!1 Jedan iz penala !!!
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

Hairlija
Kontakt:

Post Postao/la Hairlija » 18 avg 2010, 13:12

analiticar_ je napisao/la:Jes se Hairlija unervozio....Zna on sta ga cega ako Sarajevo ne dobije..Nece moci ostat na forumu od sramote...Stoga navalio ko mutav da dize atmosferu i tenzije.... :D

ne pomaze to Hairlija, ne pomaze...Ekipa vam je tanka ko Lippi lizalo....Onaj Todorovic izgleda ko dabar na pres konferenciji... :D :D

Bit ce 3-1 za Celik !!1 Jedan iz penala !!!

A sta cu ti tek raditi ako izgubite :lol: ,to ces tek vidjeti sutra jer veceras kad dodjem sa utakmice pravac krevet :!:

MI SMO DIVOVI SVAKO NAM JE PLIJEN....
GDJE GOD DA SMO UVJEK SMO KORAK ISPRED VAS
Zijad Blekic jedan je od nas!
FK Sarajevo-Ljubav Zivota
Cijeli zivot kompleksi, mastas kako hordas si, teski su to momenti, sve bi dao da promjenis, ali ko zna sta jos dolazi, neki novi porazi :D

Rule_hz
Kontakt:

Post Postao/la Rule_hz » 18 avg 2010, 13:14

Da vas dode deset hiljada, sa svih polja i svih livada, nedamo vam pobjedu tu na Kosevu,idite u ****** maternu :)
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

miky_hz
Kontakt:

Post Postao/la miky_hz » 18 avg 2010, 13:15

Samo F.K.S !! je napisao/la:Ja imam neki los predosjecaj

aBd zgazite ih momci !!!!!!

Eh nisi jedini,mene je spucala neka negativa da je to cudno

Al rano je jos,dug je dan popravit ce se raspolozenje do veceras, samo hrabro 8-)
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

.EBI SE NEMANJA !!!

Hairlija
Kontakt:

Post Postao/la Hairlija » 18 avg 2010, 13:17

Hajmo malo pozitive.....

Za borod bjele,za bordo bjele samo za nasu ljubav najvecu...............
Cijeli zivot kompleksi, mastas kako hordas si, teski su to momenti, sve bi dao da promjenis, ali ko zna sta jos dolazi, neki novi porazi :D

LAW
Kontakt:

Post Postao/la LAW » 18 avg 2010, 13:18

Nezz ko se sjeca ovako je bilo i prosle sezone kada je sarajevo gostovalo Celiku iz oba tabora su najavljivana pobjeda a ustvari utakmica je nastimana bio je remi ja mislim da danas sarajevo vraca bodove Celiku
Amin
Bio sam tad dečko mali,ni roditelji nisu znali,da sam dobio najljepši dres,Od tada kreće urnebes,Čak sa svojih godina sedam,shvatio sam da je grb taj vrijedan,naučio sam da volim crveno-crnu boju,jer znam da će Celik uljepšati mladost moju...

Rule_hz
Kontakt:

Post Postao/la Rule_hz » 18 avg 2010, 13:19

Hairlija je napisao/la:Hajmo malo pozitive.....

Za borod bjele,za bordo bjele samo za nasu ljubav najvecu...............

bice im trica ili cetvrtica!!!!
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

aS_Roma

Post Postao/la aS_Roma » 18 avg 2010, 13:19

spucalo vas negativo jer citate ove nebuloze od ovi zenicana i ostali koji nas mrze. Lafo oni jaci dolaze po sigurna 3 boda, dolazi im 1200 navijaca bla bla bla ....nista od toga na kraju hlado 3-0 za nas i cao 8-)
Veceras se sprema nesto posebno, SVI NA SJEVER !

anes_ze
Kontakt:

Post Postao/la anes_ze » 18 avg 2010, 13:20

hobotnica paul prognozira pobjedu celika ona nikad ne grijesi hehehhehe jos malo pitari pa doolazimo sve je spremno ima da vam jug gori 8-)

klasa
Kontakt:

Post Postao/la klasa » 18 avg 2010, 13:20

anes_ze je napisao/la:hobotnica paul prognozira pobjedu celika ona nikad ne grijesi hehehhehe jos malo pitari pa doolazimo sve je spremno ima da vam jug gori 8-)

imal vas sta

Hairlija
Kontakt:

Post Postao/la Hairlija » 18 avg 2010, 13:21

LAW je napisao/la:Nezz ko se sjeca ovako je bilo i prosle sezone kada je sarajevo gostovalo Celiku iz oba tabora su najavljivana pobjeda a ustvari utakmica je nastimana bio je remi ja mislim da danas sarajevo vraca bodove Celiku
Amin

Samo cu reci gdin Zijad ZIjo Blekic(Blekson) BIG BLEKS

slika

anes_ze
Kontakt:

Post Postao/la anes_ze » 18 avg 2010, 13:22

klasa je napisao/la:
anes_ze je napisao/la:hobotnica paul prognozira pobjedu celika ona nikad ne grijesi hehehhehe jos malo pitari pa doolazimo sve je spremno ima da vam jug gori 8-)

imal vas sta

bice vidjeces akobogda veceras ne sikiraj mi se ti nista da ne smrsas ;)

klasa
Kontakt:

Post Postao/la klasa » 18 avg 2010, 13:24

anes_ze je napisao/la:
klasa je napisao/la:

imal vas sta

bice vidjeces akobogda veceras ne sikiraj mi se ti nista da ne smrsas ;)

a mogo bi brate vala malo i smrsat nebi mi bilo na odmet ahahahahaha :D :D :D :D

Hairlija
Kontakt:

Post Postao/la Hairlija » 18 avg 2010, 13:25

Na sjeveru uvjek spica kad SAraj'vo bori se

admir_ze1982
Kontakt:

Post Postao/la admir_ze1982 » 18 avg 2010, 13:26

Vidim atmosfera se zahuktala i na forumu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Proradili su internet huligani, oni ima sve da biju, niko im nije dovoljno dobar, sve mrze, svi su glupi i losi samo su oni pametni i najbolji...

Puno pozdrava svim ISKRENIM NAVIJACIMA oba kluba, uz nadu da cemo veceras da napravimo atmosferu kakva dolikuje velikanima BiH fudbala u svakom smislu ...

neka pobjedi bolji , 8-) 8-) 8-)
Над Зеницом небо се пали, и безбројни димњаци се дижу, из Челика ватре и дима, сад Зеница нов живот гради, о Зеници зато ти пјевам, о Зеници пламеном што гори, ти путниче знаш ли да волим ја њу, Зеницу моју, исто ко зјеницу ока свог ...

klasa
Kontakt:

Post Postao/la klasa » 18 avg 2010, 13:28

admir_ze1982 je napisao/la:Vidim atmosfera se zahuktala i na forumu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Proradili su internet huligani, oni ima sve da biju, niko im nije dovoljno dobar, sve mrze, svi su glupi i losi samo su oni pametni i najbolji...

Puno pozdrava svim ISKRENIM NAVIJACIMA oba kluba, uz nadu da cemo veceras da napravimo atmosferu kakva dolikuje velikanima BiH fudbala u svakom smislu ...

neka pobjedi bolji , 8-) 8-) 8-)

ma nek pobjedi bolji samo nek bude 3 0 za sarajevo ahahahhahaha 8-) 8-) 8-) 8-)

Samo F.K.S !!
Kontakt:

Post Postao/la Samo F.K.S !! » 18 avg 2010, 13:28

Neka pobjedi bolji ;)

@miky joj brate bas me negativa opalila sav sam nikakav vjeruj mi u stomaku imam nekakav cudan osjecaj :S al eto valjda ce me proci kad pocne tekma

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: ElCartel11, Saban123 i 20 gostiju.