FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Coromandel
Postovi: 458
Pridružen/a: 23 maj 2015, 20:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Coromandel » 19 jul 2017, 10:35

očekujem sms...ni manje, ni vise!

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evolution87 » 19 jul 2017, 10:35

Ja ne znam kako ovi kontaju kazniti crnkica, kad ne znaju ni gdje je niti on planira da se pojavi. Jedino mogu da ga ne isplacuju do kraja ugovora ili da posalju sipu da ga trazi.
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

SiouxLukavac
Postovi: 4390
Pridružen/a: 18 nov 2011, 20:53
Lokacija: Kambodža
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SiouxLukavac » 19 jul 2017, 10:40

Evolution87 je napisao/la:
SiouxLukavac je napisao/la:Hej Saide, debeli bezobrazni gmazu, popišam ti se na obraz.
Kako mislis na obraz?
Dobro pitanje

Avatar
miky_hz
Postovi: 23018
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 19 jul 2017, 10:48

Sad je aktulelna prica da su prije Zarije odbili 100 K eura za njega(Crnkica) od neke Ceske ekipe.Trazili 250 nasi.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hilmo » 19 jul 2017, 10:56

miky_hz je napisao/la:Sad je aktulelna prica da su prije Zarije odbili 100 K eura za njega(Crnkica) od neke Ceske ekipe.Trazili 250 nasi.
Sad neka prihvate ovih 100 000.

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 19 jul 2017, 11:07

Plavom bojom označene teritorije gdje je BHTelecom dostupan. 30ak posto države može ligu pratit. Monopol je čudo. (slika preuzeta s FB-a, ako ima grešaka, ne odgovaram [emoji14] ). slika

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
PitarBordo
Postovi: 7169
Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PitarBordo » 19 jul 2017, 11:11

skoroalen je napisao/la:Plavom bojom označene teritorije gdje je BHTelecom dostupan. 30ak posto države može ligu pratit. Monopol je čudo. (slika preuzeta s FB-a, ako ima grešaka, ne odgovaram [emoji14] ). slika

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Čak i manje od ovoga, znam za činjenicu da u Sa i oko SA ima dijelova naselja gdje je nemoguće uvesti MojaTV zbog infrasktrukture.
Samo Saraj'vo.

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la paulus » 19 jul 2017, 11:36

mirzatele je napisao/la:mater im, obojici.
Sta je nama ovaj Said uradio , ja razumjem doso povrjedjen pa ajde cekamo da se oporavi al taj nece kile da skine a uzima pare , nece platu da smanji i nekako on se rjetko spominje u negativnom kontekstu , vise se ismijava, al covjek nas je naguzio i ne vadi , a nama ko sega. Kad ti mozes napisat jedno 2000 rjeci o problemima u klubu znas da si u kurcu . Duljevic , kapitalci , Said , Crnkic , Akademija , Cala, pojacanja, Stojcev nedostizan,Zaria , uzasan i predvidiv nogomet, naki odbori direktora a ne mozemo dovest igraca koliko nam je otislo,Vlasnik nedostupan, vizije nema , iz kluba ne dobijamo nikakve info , jesmol svorc , sto smo svorc , sta radimo na tome ako smo , ect.ect.
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
pasica
Postovi: 2397
Pridružen/a: 20 avg 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pasica » 19 jul 2017, 11:43

paulus je napisao/la:
mirzatele je napisao/la:mater im, obojici.
Sta je nama ovaj Said uradio , ja razumjem doso povrjedjen pa ajde cekamo da se oporavi al taj nece kile da skine a uzima pare , nece platu da smanji i nekako on se rjetko spominje u negativnom kontekstu , vise se ismijava, al covjek nas je naguzio i ne vadi , a nama ko sega. Kad ti mozes napisat jedno 2000 rjeci o problemima u klubu znas da si u kurcu . Duljevic , kapitalci , Said , Crnkic , Akademija , Cala, pojacanja, Stojcev nedostizan,Zaria , uzasan i predvidiv nogomet, naki odbori direktora a ne mozemo dovest igraca koliko nam je otislo,Vlasnik nedostupan, vizije nema , iz kluba ne dobijamo nikakve info , jesmol svorc , sto smo svorc , sta radimo na tome ako smo , ect.ect.
Nije on dosao povrijedjen, on je dosao kao invalid. Dakle lik je sportski invalid, i to se znalo prije nego sto ce doci. Ja kad to napisah ovdje kad su ga dovodili, naklatise mi se ovi njegovi "fanovi" na post kao muha na gov.no. Shvatite da on ne moze vide igrati, frajer u trku ako promijeni pravac zavrsiti ce na UKCS.
Dvorac u polju il' naziv zanata, više se voli grad od sindikata.
Mjesto gdje živiš, mjesto rođenja više se voli od zaposlenja.

BordoBolesnik
Postovi: 961
Pridružen/a: 17 maj 2016, 20:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoBolesnik » 19 jul 2017, 11:51

Ja sam malo je reci nezadovoljan, razocaran svima u klubu ili sto bi se reklo "pljuvac" ali nemojte se zavaravat da bi bojkot bio dobar, njima bi jos dobro dosao. Bitno je da pritisak i nezadovoljstvo vide sa tribina s tim da bi ga ja usmjerio na upravu i strucni stab a igraci su tu jer nemas bolje.

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la paulus » 19 jul 2017, 11:53

pasica je napisao/la:
paulus je napisao/la:
mirzatele je napisao/la:mater im, obojici.
Sta je nama ovaj Said uradio , ja razumjem doso povrjedjen pa ajde cekamo da se oporavi al taj nece kile da skine a uzima pare , nece platu da smanji i nekako on se rjetko spominje u negativnom kontekstu , vise se ismijava, al covjek nas je naguzio i ne vadi , a nama ko sega. Kad ti mozes napisat jedno 2000 rjeci o problemima u klubu znas da si u kurcu . Duljevic , kapitalci , Said , Crnkic , Akademija , Cala, pojacanja, Stojcev nedostizan,Zaria , uzasan i predvidiv nogomet, naki odbori direktora a ne mozemo dovest igraca koliko nam je otislo,Vlasnik nedostupan, vizije nema , iz kluba ne dobijamo nikakve info , jesmol svorc , sto smo svorc , sta radimo na tome ako smo , ect.ect.
Nije on dosao povrijedjen, on je dosao kao invalid. Dakle lik je sportski invalid, i to se znalo prije nego sto ce doci. Ja kad to napisah ovdje kad su ga dovodili, naklatise mi se ovi njegovi "fanovi" na post kao muha na gov.no. Shvatite da on ne moze vide igrati, frajer u trku ako promijeni pravac zavrsiti ce na UKCS.
Koji je to smrad samo , klub mu je ovaj samo valjo, navijaci su ga samo hvalili i obozavali i vidi kako nam vrati
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

zagorski
Postovi: 7640
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 19 jul 2017, 11:55

PitarBordo je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Plavom bojom označene teritorije gdje je BHTelecom dostupan. 30ak posto države može ligu pratit. Monopol je čudo. (slika preuzeta s FB-a, ako ima grešaka, ne odgovaram [emoji14] ). slika

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Čak i manje od ovoga, znam za činjenicu da u Sa i oko SA ima dijelova naselja gdje je nemoguće uvesti MojaTV zbog infrasktrukture.
Ja sam koristio moja tv 2 godine i jedva cekao da mi istekne ugovor da se vratim na telemach.
Internet im je katastrofa,spor,nestabilan i u tom momentu nisu uopste imali infrastrukturu kojom je to moguce poboljsati (opticki kablovi). A sve u opcini koja vrijedi 10 drugih :D u centru gl.grada fujjj

Avatar
Bordo79
Postovi: 166
Pridružen/a: 02 jul 2017, 16:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bordo79 » 19 jul 2017, 11:56

Nije on dosao povrijedjen, on je dosao kao invalid. Dakle lik je sportski invalid, i to se znalo prije nego sto ce doci. Ja kad to napisah ovdje kad su ga dovodili, naklatise mi se ovi njegovi "fanovi" na post kao muha na gov.no. Shvatite da on ne moze vide igrati, frajer u trku ako promijeni pravac zavrsiti ce na UKCS.[/quote]
Koji je to smrad samo , klub mu je ovaj samo valjo, navijaci su ga samo hvalili i obozavali i vidi kako nam vrati[/quote]
Mozes seljaka istjerati sa sela, ali selo iz njega nikada - Said Huseinovic :kafa:
"Ne mogu, brate ja, igrati za novac i slušati kako trebam igrati. Hvala im. Rekao sam im da ja mogu igrati samo u Sarajevu"

Avatar
Evander
Postovi: 14360
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 19 jul 2017, 12:05

Jesu li regres podijelili uposlenim u klubu? :)
Sreca pa dobismo neke pare od Europe i Hamze. Kako bi ljudi na more isli inace? :)

Zna li neko tacan broj uposlenih u klubu?

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk

Avatar
Lik
Postovi: 5272
Pridružen/a: 05 mar 2009, 10:50
Lokacija: Tribina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lik » 19 jul 2017, 12:08

FK Sarajevo uručio sezonske ulaznice najboljim učenicima


Krajem takmičarske sezone 2016/17 Fudbalski klub Sarajevo je putem svoje službene stranice prenio informaciju da će klub nagraditi najbolje učenike iz sarajevskog Kantona.
jevo zbog ovog lijepog gesta, koji ih je iznenadio i obradovao, a veliki broj njih će, naravno, redovno koristiti svoje godišnje ulaznice i pratiti domaće utakmice Fudblaskog kluba Sarajevo na Olimpijskom stadionu „Asim Ferhatović-Hase“. “Hvala Fudbalskom klubu Sarajevo na ovom divnom poklonu. Sarajevo je ovim gestom pokazalo da misli na nas mlade i da vodi brigu o obrazovanju učenika. Za mene je ovo dodatna motivacija za daljnji akademski razvoj.”, rekao je Harun Kovačević iz Srednje mašinsko-tehničke škole Sarajevo.
vom aktivnošću, Fudbalski klub Sarajevo ističe značaj školovanja i edukacije, kao sastavnog dijela života svake osobe, a klub želi dodatno motivisati mlade osobe kako ne bi zapostavili svoje školske obaveze. U sklopu trenažnih programa Škole fudbala “Asim Ferhatović-Hase” i Akademije FK Sarajevo, Sarajevo često organizuje različite edukacije, te vodi brigu o školskom uspjehu svojih polaznika, kako bi klub u svom pogonu prije svega djecu usmjeravao kao ispravnim životnim vrijednostima. Vrijedi istaći da svi učenici, koji su danas bili spriječeni dolaska u prostorije kluba, svoju godišnju ulaznicu mogu preuzeti svakim radnim danom u Odjelu za članstvo i ulaznice FK Sarajevo do 17.00h

Fin potez kluba :clap:
BIT
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

Avatar
Evander
Postovi: 14360
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 19 jul 2017, 12:10

Lik je napisao/la:FK Sarajevo uručio sezonske ulaznice najboljim učenicima


Krajem takmičarske sezone 2016/17 Fudbalski klub Sarajevo je putem svoje službene stranice prenio informaciju da će klub nagraditi najbolje učenike iz sarajevskog Kantona.
jevo zbog ovog lijepog gesta, koji ih je iznenadio i obradovao, a veliki broj njih će, naravno, redovno koristiti svoje godišnje ulaznice i pratiti domaće utakmice Fudblaskog kluba Sarajevo na Olimpijskom stadionu „Asim Ferhatović-Hase“. “Hvala Fudbalskom klubu Sarajevo na ovom divnom poklonu. Sarajevo je ovim gestom pokazalo da misli na nas mlade i da vodi brigu o obrazovanju učenika. Za mene je ovo dodatna motivacija za daljnji akademski razvoj.”, rekao je Harun Kovačević iz Srednje mašinsko-tehničke škole Sarajevo.
vom aktivnošću, Fudbalski klub Sarajevo ističe značaj školovanja i edukacije, kao sastavnog dijela života svake osobe, a klub želi dodatno motivisati mlade osobe kako ne bi zapostavili svoje školske obaveze. U sklopu trenažnih programa Škole fudbala “Asim Ferhatović-Hase” i Akademije FK Sarajevo, Sarajevo često organizuje različite edukacije, te vodi brigu o školskom uspjehu svojih polaznika, kako bi klub u svom pogonu prije svega djecu usmjeravao kao ispravnim životnim vrijednostima. Vrijedi istaći da svi učenici, koji su danas bili spriječeni dolaska u prostorije kluba, svoju godišnju ulaznicu mogu preuzeti svakim radnim danom u Odjelu za članstvo i ulaznice FK Sarajevo do 17.00h

Fin potez kluba :clap:
Ima li ko od tih ucenika da bi znao igrati veznog igraca, a da ne trazi veliku platu?

Ovo jeste lijep potez, ali bit ce bitan tek kad osnovne stvari budu uredjenje.

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 19 jul 2017, 12:11

Esport je napisao/la:
High je napisao/la:Dobro je pa mi ne dočekasmo ovaj Apollon...
Što to, kada budu igrali sa Širokim vidjećete da nije nikakav bauk. plus će Široki inkasirati dobru lovu.
Ma kakva Katolifilija. Ispast će. A Apollon je svakako dobar tim, što će dokazati i u narednim utakmicama.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Fikret1946
Postovi: 1752
Pridružen/a: 04 mar 2017, 15:27
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Fikret1946 » 19 jul 2017, 12:17

pasica je napisao/la:
paulus je napisao/la:
mirzatele je napisao/la:mater im, obojici.
Sta je nama ovaj Said uradio , ja razumjem doso povrjedjen pa ajde cekamo da se oporavi al taj nece kile da skine a uzima pare , nece platu da smanji i nekako on se rjetko spominje u negativnom kontekstu , vise se ismijava, al covjek nas je naguzio i ne vadi , a nama ko sega. Kad ti mozes napisat jedno 2000 rjeci o problemima u klubu znas da si u kurcu . Duljevic , kapitalci , Said , Crnkic , Akademija , Cala, pojacanja, Stojcev nedostizan,Zaria , uzasan i predvidiv nogomet, naki odbori direktora a ne mozemo dovest igraca koliko nam je otislo,Vlasnik nedostupan, vizije nema , iz kluba ne dobijamo nikakve info , jesmol svorc , sto smo svorc , sta radimo na tome ako smo , ect.ect.
Nije on dosao povrijedjen, on je dosao kao invalid. Dakle lik je sportski invalid, i to se znalo prije nego sto ce doci. Ja kad to napisah ovdje kad su ga dovodili, naklatise mi se ovi njegovi "fanovi" na post kao muha na gov.no. Shvatite da on ne moze vide igrati, frajer u trku ako promijeni pravac zavrsiti ce na UKCS.
Kod pravih navijaca jos ima kredita za Zelju i Levskog

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54024
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 19 jul 2017, 12:18

Evander je napisao/la:Jesu li regres podijelili uposlenim u klubu? :)
Sreca pa dobismo neke pare od Europe i Hamze. Kako bi ljudi na more isli inace? :)

Zna li neko tacan broj uposlenih u klubu?

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk
Jel pikas sve? Bord direktora, trenere?
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Evander
Postovi: 14360
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 19 jul 2017, 12:22

MortemHz je napisao/la:
Evander je napisao/la:Jesu li regres podijelili uposlenim u klubu? :)
Sreca pa dobismo neke pare od Europe i Hamze. Kako bi ljudi na more isli inace? :)

Zna li neko tacan broj uposlenih u klubu?

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk
Jel pikas sve? Bord direktora, trenere?
Ne trenere. Mislim na one koji rade u Titovoj. Direktori, marketing, one sluzbenice...
One koji nemaju veze sa terenom nego sa administracijom.

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.