FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider

Šta je bolje za FK Sarajevo u ovom trenutku?

Anketa traje do: 19 avg 2018, 21:11.

Ostanak Husrefa Musemića
111
81%
Odlazak Husrefa Musemića
26
19%

Ukupno glasova: 137

skoroalen
Kontakt:

PostPostao/la skoroalen » 11 nov 2017, 11:52

HeraklitMracni WroteColonJa ne bih otpisao Radovca , decko je napokon dosao sebi i sve ce bolji biti !
Ma on dođe sebi svaku 15. utakmicu.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Nakon svega, ti jedini put si do neba, jedina zastava moja, jedini grad što mi treba...

Za ovaj grad nije umrijeti grijeh!

Čuvajte se svi lopovi iz kluba, jednog dana će doći i vaš kraj!

Locust
Kontakt:

PostPostao/la Locust » 11 nov 2017, 12:11

Kako su ljudi ovdje samo licemjerni i nedoslijedni.

90% vas traži da igraju naša djeca, a onda 90% vas traži da se dovede još jedan špic.

PA GDJE SU ONDA **** MINUTE ZA HADŽIĆA, DA NE SPOMINJEM SMAJLAGIĆA?

Stroj1946
Kontakt:

PostPostao/la Stroj1946 » 11 nov 2017, 12:34

Ma kakav špic. Baš, nek igraju djeca ba. Ako dovedu onda će to biti neki polovnjak koji će zauzimat samo prostor.
Boja fesa, boja dresa! Osnovala partija, podržala čaršija!

skoroalen
Kontakt:

PostPostao/la skoroalen » 11 nov 2017, 12:49

Špic nam je najmanje potreban. Jedina pozicija gdje nam baš škripi je štoper. Nakon toga bekovi za rotacije i jedno krilo, po mogućnosti bolje od ovih kojim raspolažemo. A vezu i napad ne treba mijenjat', kao i golmana.

Nakon svega, ti jedini put si do neba, jedina zastava moja, jedini grad što mi treba...

DenchiNL
Kontakt:

PostPostao/la DenchiNL » 11 nov 2017, 13:24

Locust WroteColonKako su ljudi ovdje samo licemjerni i nedoslijedni.

90% vas traži da igraju naša djeca, a onda 90% vas traži da se dovede još jedan špic.

polako s vrijeđanjem, ima nas ovdje što pratimo malo duže fudbal pa znamo da Mersudin se ugasi iza nove...tako da će uzimat lično njemu minute...može li se Krste ozlijedit, požutit? i da ostanemo na 2 juniora u napadu? a išlo bi se na titulu neku? pa ne može krezav sine....
šta je to Nedim napravio s minutažom koju je dobio? a šta Radovac,Herić ili Adukor? dobijat će minutažu i dalje, ali treba nam golgeter za proljeće...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

haris004
Kontakt:

PostPostao/la haris004 » 11 nov 2017, 14:02

Ja bih otpisao crnkića, Novakovića, Saida i Livaka, pa možda i Adilovića (na klupi bih radije juniora gledao) a doveo stopera ala Serbečic ili Vukotić i jedno krilo ala Menalo (možemo samo sanjati) :mrgreen:
Ovo ostalo je i više nego dobro, sreda odlična, napad 3 dobra igrača, bekovi solidni, krila i stopere bi trebali zaganjati, ali ne kao prošle zime da dovedemo Lelića, nego nešto zvučnije. Otvoreno je mjesto i za stranca u tom slučaju.

Sent from my LG-P710 using Tapatalk

badboy
Kontakt:

PostPostao/la badboy » 11 nov 2017, 14:44

Iako nakon sve sapunice zvuci jako ofucano, Said je u najozbiljnijim kombinacijama te ce njegov povratak zestoko zaostrit konkurenciju u sredini. On ostaje sigurno i vec od pauze ce dobijati sve vecu minutazu. Novakovic je na ledu i on bi mogao otpast ali samo u slucaju da se uspije dovesti bolji i kvalitetniji stoper. Za ove ostale a la Livak, Perica, itd oni su klupa svakako tako da ce ih se mijenjat ako budu zeljeli da idu ( da igraju negdje) i to opet igracima tog kalibra za klupe back up ovim 13-14 koji su sigurni kod Husrefa.

Locust
Kontakt:

PostPostao/la Locust » 11 nov 2017, 15:08

DenchiNL WroteColon

polako s vrijeđanjem, ima nas ovdje što pratimo malo duže fudbal pa znamo da Mersudin se ugasi iza nove...tako da će uzimat lično njemu minute...može li se Krste ozlijedit, požutit? i da ostanemo na 2 juniora u napadu? a išlo bi se na titulu neku? pa ne može krezav sine....
šta je to Nedim napravio s minutažom koju je dobio? a šta Radovac,Herić ili Adukor? dobijat će minutažu i dalje, ali treba nam golgeter za proljeće...

Joachim Adukor, najbolji izdanak akademije FKS.

Hadžić će procvjetati sjedeći na klupi, isto kao i Mujakic kad dovedemo stopera.

Al vi sto duze pratite fudbal znate to vec.

sekac
Kontakt:

PostPostao/la sekac » 11 nov 2017, 15:10

Samo pozdrav svima (nije me dugo bilo na nečiju radost ili žalost) ali red je da se javim živi mi bili ne zamjerite!
Sarajevo ljubavi moja!

baboatif
Kontakt:

PostPostao/la baboatif » 11 nov 2017, 15:19

+1

Sent from my SM-G928F using Tapatalk
Svi u napad,jedan je HASE

sarajevo46
Kontakt:

PostPostao/la sarajevo46 » 11 nov 2017, 15:28

minus jedan.

Napisao @Denchi gore iznad razlog.

Primorac
Kontakt:

PostPostao/la Primorac » 11 nov 2017, 15:41

DenchiNL WroteColon

Jel to plata bila pa ti po hadzicu

ThrillerHz
Kontakt:

PostPostao/la ThrillerHz » 11 nov 2017, 16:13

Primorac WroteColonJel to plata bila pa ti po hadzicu

Nezz za Denchi-a, al tebi je izgleda kasnila, nisi nam odavno o Hadzicu pricao :roll:
1946~

skoroalen
Kontakt:

PostPostao/la skoroalen » 11 nov 2017, 16:18

Evo opet i Nedimovog advokata, još da se javi onaj 1997 i imamo sapunicu.
Pored ovakvog Mersudina ja ne bih Moratu ubacio u ekipu. Lik svaku tekmu zabije gol il' asistira, il svojom borbom doprinosi da neko od saigrača zabije gol. Ako on stane, imamo Hadžića, Velkoskog i Smajlagića. A poučeni dosadašnjim iskustvom s Musemićem, on ne vjeruje plaho ovim juniorima i on će radije na svaku poziciju dovest po još jednog iskusnijeg igrača nego se oslonit na Hadžića, Mujakića, Herića, Pidru i ostale. Mada bi se po meni pitanje špica trebalo postavit tek nakon što riješimo odbranu i krilo.

pitic
Kontakt:

PostPostao/la pitic » 11 nov 2017, 16:19

skoroalen WroteColonJa sad Ordagu ne bih ni dovodio. Ako je i do sad plata bila problem znači da opet neće doći za male pare, a sad imamo strašnu sredinu.

A, kolika mu je to plata :?: da Sloboda može, a Sarajevo ne može :?
SRETAN BROJ - 1725

skoroalen
Kontakt:

PostPostao/la skoroalen » 11 nov 2017, 16:26

pitic WroteColon
skoroalen WroteColonJa sad Ordagu ne bih ni dovodio. Ako je i do sad plata bila problem znači da opet neće doći za male pare, a sad imamo strašnu sredinu.

Pa prošli put se pričalo da ima 10 milja maraka. Ne znam ni ja konkretno, to je iz pisanja drugih forumaša, al' ja ne vidim šta bi ga drugo držalo u klubu koji je na rubu ponora još od odlaska Sisoje. Il' voli pare il' je mentalni patuljak pa se ne smije oprobat u većem klubu. Šta god od tog bilo, mislim da nam sad i nije potreban.

Esport
Kontakt:

PostPostao/la Esport » 11 nov 2017, 16:26

pitic WroteColon

:stop:
NJega bih zaobišao, on je prošle godine nasjeo na priču uprave Slobode, možda je dobar fudbaler, ali koka mozak.
To je potencijalni Crnkić.

MortemHz
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 11 nov 2017, 16:32

skoroalen WroteColon
pitic WroteColon

Pa prošli put se pričalo da ima 10 milja maraka. Ne znam ni ja konkretno, to je iz pisanja drugih forumaša, al' ja ne vidim šta bi ga drugo držalo u klubu koji je na rubu ponora još od odlaska Sisoje. Il' voli pare il' je mentalni patuljak pa se ne smije oprobat u većem klubu. Šta god od tog bilo, mislim da nam sad i nije potreban.

Ne kazem da nema ali to fakat nema logike, smisla.. jos oni srezali troskove i kao njega samo drze sa tolikom platom. Mozda ima dobar ugovor da se ugradjuju svi pa ga zato drze ali u protivnom ne znam vala. Sad ce mu isteci ugovor a nije mu impresivna statistika ove sezone kao proslih.
Merso ima 11 golova i 2 asistencije u 13 utakmica, to je savrseno jbt. :D
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★

San mi je da Sarajevo osvoji duplu krunu u bh. prvenstvu i da se pritom plasira u grupnu fazu nekog UEFA takmičenja.

527.049

pitic
Kontakt:

PostPostao/la pitic » 11 nov 2017, 16:35

Mi bi opet dovodili igrače iz Slobode :urnebes: Dok je Tuzle biti će bodova i prinova :urnebes:
Zadnja izmjena: pitic, dana/u 11 nov 2017, 16:36, ukupno mijenjano 1 put.
SRETAN BROJ - 1725

bodi123
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la bodi123 » 11 nov 2017, 16:36

I pored što imamo sad dobru sredinu Ordagić je i dalje Pirlo za svakog našeg igrača iz te sredine, i kao takav bi nas podigao na jedan novi nivo i zabetonirao ekipu, a zašto se ne bi pokušali dogovoriti s njim kad bi nam već mogao doći za kikiriki? Plata nije problem, to je šuplja, ali on će vjerovatno tražiti preko granice nešto a ostanak u ovoj ligi će mu biti alternativa.
Samo Saraj'vo, samo Koševo, grmi stadion, ti si šampion!

16 Grand Slam Titles (10 RG, 3 USO, 2 WB, 1 AO), 30 Masters 1000 Titles, 75 Career Titles, Olympic Gold Medal

#LaDecima

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: Benjolos, Benkara21, Dadox, Esport, robertkosar i 40 gostiju.