FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider

Šta je bolje za FK Sarajevo u ovom trenutku?

Anketa je završila: 19 avg 2018, 21:11.

Ostanak Husrefa Musemića
119
82%
Odlazak Husrefa Musemića
27
18%

Ukupno glasova: 146

Sabinho
Kontakt:

PostPostao/la Sabinho » 27 nov 2017, 18:00

Pozdrav za svu "palu" bracu a narocito za @unbx. :cry: Sta reci, nedostatak volje, cokirali su najvazniji igraci iz zadnjih par tekmi, narocito Marko i Adukor. Pohvalio bih Rahmanovica, uspio je donekle nesto povezati kod nas, ali ne moze sam. Idemo dalje, 6 bodova u naredne dvije tekme su imperativ.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

uNbx
Kontakt:

PostPostao/la uNbx » 27 nov 2017, 18:04

Sabinho WroteColonPozdrav za svu "palu" bracu a narocito za @unbx. :cry: Sta reci, nedostatak volje, cokirali su najvazniji igraci iz zadnjih par tekmi, narocito Marko i Adukor. Pohvalio bih Rahmanovica, uspio je donekle nesto povezati kod nas, ali ne moze sam. Idemo dalje, 6 bodova u naredne dvije tekme su imperativ.

Ti se bahatio, a meni ga zavukoše do balčaka. :stop: :stop: :stop: kuknjava
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

simidobar
Kontakt:

PostPostao/la simidobar » 27 nov 2017, 18:05

Vratnik10 WroteColon
AlfredNobel WroteColon
Vratnik10 WroteColonZasto svi ovdje brane Husrefa? Do igraca je, ali i do njega je. Moro je bolje postavit igru. Ovako ispalo je da ga je Adzem totalno nadmudrio u taktici. Gurbeti su nas totalno nadigrali danas, i nemojte se vise vadit na teren...

Da li se vi pravite budale ili? Kakvu će igru postaviti, samo mi to objasni, kako? Teren qurcu ne valja, ne možeš hodati, a kamo li loptu voditi. Snašao se i pobijedio onaj tim koji se brže prilagodio tim uslovima i koji je bio nabrijaniji. Ne možeš postaviti igru i taktiku, jer ne možeš dva pasa sastaviti. Da je Guardiola, ne bi je mogao postaviti..

Da se igralo na normalnom terenu, dobili bi ih 99%. Ali, nećemo o onome šta bi bilo kad bi bilo.

Kako su oni mogli? Jel im dragi Allah poslo specijalne kopaacke? Ili su oni izasli na zagrijavanje i da osjete teren nocas u dva? Vezali su igru sto puta bolje od nas, treba bit realan i rec. Pusti vise te "da je bilo ovo i da je bilo ono...", ne pije vode. Adukor se ne snalazi vidilo se odmah, mi ne smijemo izgubit bodove znaci MIJENJAJ odmah, Morinho je znao igrace poslije 20 minuta promjenit pa i one koji su usli ko zamjena. Znaci kriv je, jasta je nego kriv. Boli ovaj poraz.

Da im je uprava spreje organizovala utakmicu izbacili bi nas I iz Fife I iz uefe...
Kriv si i ti zato sto nisi to rekao Musemicu, trebao si mu poruku poslat .. Nemoj da ti se to ponovi vise :mrgreen:

PS malo sam fulio :mrgreen: mislio sam na Belgijace, a cigani su navikli da se valjaju po blatu....
Zadnja izmjena: simidobar, dana/u 27 nov 2017, 18:11, ukupno mijenjano 1 put.
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

YNWA
Kontakt:

PostPostao/la YNWA » 27 nov 2017, 18:09

Potpuno neocekivano, ali ocigledno su igraci mislili da je se samo dovoljno pojaviti an terenu, da ce pobjeda sama doci, i priredili su nam ovu sramotu. Ali hajde, ovo se mora brzo zaboraviti, uzeti 6 bodova do kraja polusezone, i onda na proljece krenuti po titulu, i ne sumnjam da cemo na kraju biti prvaci ;)
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

hrn
Kontakt:

PostPostao/la hrn » 27 nov 2017, 18:09

Kakav je ovo bio sukob medju navijacima ?

Vratnik10
Kontakt:

PostPostao/la Vratnik10 » 27 nov 2017, 18:18

Simidobar wrote:

“Da im je uprava spreje organizovala utakmicu izbacili bi nas I iz Fife I iz uefe...
Kriv si i ti zato sto nisi to rekao Musemicu, trebao si mu poruku poslat .. Nemoj da ti se to ponovi vise”

Nemam ja šta da mu šaljem poruke, on je trener i šef pa bi valjda trebo da zna neke stvari. Ti ga dizeš do neba ne ja, mada ja protiv Husa nemam lično ništa ali smatram da je i on dio ovog poraza i snosi krivicu ko i ostali.

Inijesta
Kontakt:

PostPostao/la Inijesta » 27 nov 2017, 18:18

hrn WroteColonKakav je ovo bio sukob medju navijacima ?

To je jucer bilo, izletilo par njihovih na korteo jedan s nozem narvno bez tog i ne mogu, izasla 2 " iskusnija" momka iz kortea i vidio si sta se desilo :D
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

skoroalen
Kontakt:

PostPostao/la skoroalen » 27 nov 2017, 18:23

Inijesta WroteColon

To je jucer bilo, izletilo par njihovih na korteo jedan s nozem narvno bez tog i ne mogu, izasla 2 " iskusnija" momka iz kortea i vidio si sta se desilo :D

Štrumfice u rikverc i bježanija. :mrgreen: :mrgreen:
Nakon svega, ti jedini put si do neba, jedina zastava moja, jedini grad što mi treba...

Za ovaj grad nije umrijeti grijeh!

Čuvajte se svi lopovi iz kluba, jednog dana će doći i vaš kraj!

zagorski
Kontakt:

PostPostao/la zagorski » 27 nov 2017, 18:24

Zip WroteColon
zagorski WroteColonVelkoski da ima obraza,sam bi uzeo ispisnicu jos veceras.
Kurcis se nesta,a na terenu pichka teska bio. Jos napravis materijala da se sprdaju sa nama mjesec dana. Idi malo do Splita kurvo makedonska!!!

Suphak, dosta te ziv bio!!

Mrš hemeroidu jedan incesoidni!!!
Ilievski odlazi!
Vratite nam Saraj'vo!

emir79
Kontakt:

PostPostao/la emir79 » 27 nov 2017, 18:26

Sto ovdje pojedini vole srati to je cudo. Zaboravili sta je do juce bilo.

U 10 utakmica covjek upise 8 pobjeda i nakon poraza doleprsaju redovni pljuvaci ne bi li koju pametnu prozvorili.

Pa zito vam ljubim je li vi mislite da bi ijedan trener na kugli zemaljskoj imao trenutno bolji skor sa Sarajevom od Husrefa.

Bolno je izgubili od sprejeva , ali mozda je i dobro sto se bas desio ovaj poraz. Malo su nam se i igraci opustili, a navijaci ufurali i navikli na pobjede.
Titula Jugoslavije: (2) 1966/1967, 1984/1985
Titula BIH (3) 1998/1999, 2006/2007, 2014/2015
Kup BIH (5) 1996/1997, 1997/1998, 2001/2002, 2004/2005, 2013/2014
Super kup BIH (1) 1996/1997

hrn
Kontakt:

PostPostao/la hrn » 27 nov 2017, 18:32

Inijesta WroteColon

Vidim nesto se prepiru po fb reko da nisu opet degenek negdje dobili

Locust
Kontakt:

PostPostao/la Locust » 27 nov 2017, 18:33

U čemu je problem napisati da je Husref glavni krivac? Šta me ima biti sram to napisati? Ne pozivam ja na smjene nikakve, ali ne vidim problem da se napiše istina.

1. Nije motivisao igrače na odgovarajući način. Ja sam siguran da njemu kao igraču ne bi bila potrebna motivacija dodatna u derbiju, ali koliko mi trenutno imamo takvih momaka u rosteru? Šta derbi znači tuzlacima, makedoncima, srbima, slovencima, gancima? Ništa specijalno, utakmica kao svaka druga. Njegov je zadatak bio da ih motiviše, i to nije uradio kako treba, kao što i sam reče u izjavi, nije mu jasno što im je nedostajalo želje. Pa zato što nisi ih psihološki spremio kako treba, šefe. Za dodatnu motivaciju igrača želje nije se pobrinuo Adžem, nego Krste i svi mi jučer kad nas je ponio naš poznati sarajevski duh. **** ga.

2. Izbor igrača je bio loš. Najgori pojedinac ove utakmice, bez konkurencije, bio je Elvis Sarić. Jel bilo teško predpostaviti da će biti tako? Frajer nije za ovakvog terena. Krste? Nikad nije volio da se prlja, pa tako ni danas. Danas je bila utakmica za Stanojeviće i Hebiboviće. Za Adukore koji su igrali prijeu ovakvom svinjcu. Ljude koji trče non stop i oru teren. Da smo imali golmana i 11 Stanojevića na terenu pobijedili bi 8-0. Naravno da je gurbetima odgovarao više ovakav teren, ali je teren takav kakav je, i nije bilo druge nego odgovoriti na to izborom igrača. Sjetite se Kodrine postave protiv Zvijezde u Gradačcu... Amera Bekića niodakle itd.

I pored 1. i 2., mi smo u prvom poluvremenu bili potpuno ravnopravni. Oni su svoje šanse iskoristili, mi nismo, i vodili su 1:0, ali smo imali ravnopravno stanje na terenu, a samim tim i šansu da izjednačimo. I onda....

3. Husref je počinio taktičko samoubistvo vađenjem defanzivnog veznog igrača i uvođenjem krilnog igrača. To nas je ubilo. OK, nije se snašao Adukor, u redu. ALI ŠTO NE HERIĆ ILI RAHMANOVIĆ DA UĐU? KAKAV BA GUZA? KAKVO KRILO? Kad je izveo Adukora, koji je i onakav nespreman za krmetnjak opet uzeo more lopti i postavljanjem im oduzeo puno linija za dodavanje, i uveo Saida, Husref je kapitulirao. Mi od 45 - 80 min. nismo centra prešli osim jedne polukontre. Užas teški. Sarića je kao povukao na Adukorovo mjesto, a Sarić naravno ne može to odigrati ni na old traffordu, a kamoli na krmetnjaku. Jednostavno nismo mogli doći do lopte, jer se sve svelo na to da Stanojević sam trči protiv njihova tri veznjaka. I onda 80. minuta, i izlazi krilo (Hebibović) a ulazi vezni igrač (Herić), praktično se vraćamo u formaciju u kojoj sm počeli utakmicu, i gle čuda, odjednom smo ponovo ravnopravni. Osim što imamo 10 min da nadoknadimo 2 gola, umjesto 45 da nadoknadimo 1.

**** ga, kako je tako je. Idemo dalje. Nadati se boljim terenima do kraja polusezone.

Memara
Kontakt:

PostPostao/la Memara » 27 nov 2017, 18:34

Izgubiš od ekipe koja je uzela mrtvog Borca iz jedne jedine prilike i to greškom igrača Borca... jbm ti fudbal! :urnebes:
FK Sarajevo ▪ Akademija ▪ Škola fudbala "Asim Ferhatović-Hase" ▪ SFK 2000 Sarajevo ▪ 1946

bordospartanac
Kontakt:

PostPostao/la bordospartanac » 27 nov 2017, 18:34

simidobar WroteColon
bordospartanac WroteColonNabijem na **** sve one koje su uz danasnjeg trenera.
Idi mu se na guzi.
Prozivanja direktna ili kakva god za sebe ostavite.
Prije pola godine sam rekao da on i prethodni trener polahko prolaze a dao sam sansu da mu mogu vjerovati i to iz ljubavi po ko zna koji put do sada i to beskonacnu.
Mozemo nije problem da ispitamo ko sta zna o fudbalu ili ti tom sokeru djecije price. Ja godinama pratim pjetlice pa gore kisa snijeg nebitno.
Ja nisam ovdje da bih drugima dokazivao nesto znam gdje sam do sada svih ovih godina bio dok neki nisu bili u planu da se rode, kada je ovaj smetljarski klub od danas u pitanju.
Klub koji je pun licemjera lazova narkomana komunjara
pa prodanih dusa iz sistema u sistem itd.
Prije pola godine pitam dragog prijatelja koji je malo reci mrtvi pitar malo je reci kojem su mnogi treneri donosili karte da ide na utakmicu sto govori kakav je zaljubljenik kluba, daj ba ne zezaj me sto ne ides na utakmicu kaze nikada vise rahmeta mi.
Sada i ja kazem pridruzujem ti se nikada vise i bice nas akobogda takvih valjat ce iole zdravlja sacuvati sto ga covjek ima.

Sta ti pratis smradu jedan, idi zapali se negdje...

Razumijem frustracije al vrijedjat radi toga sve oko sebe moze samo g*vno od covjeka, tolike si godine sprco u guz*cu a ponasas se ko balavac, dobar si primjer navijaca nema dalje...

Da te pitam, jesul te puskama tjerali da pratis klub ? Zasto nama pricas o tom "mrtvom" "velikom" pitaru kojeg vise na zanima FK Sarajevo ? Meni to nema logike sekunde jedne. Vi ste "veliki i naj" al ne zelite da gledate ono sto volite, pa sta ovi svi ljudi rade na forumu ? Dolaze da citaju kako si ti "veliki", da im ti kazes kako su budale zato sto I dalje prate, gledaju... Pogledaj Husrefa, onog kojeg si dobro izvrijedjao "veliki" pitaru i uporedi se sa njim. On je taj koji bi dao i zivot, na svakom treningu, utakmici, to svi znamo... A veze nemam ko si ti i ko je tvoj prijatelj, i cisto sumnjam da ce neko bit zabrinut ako vas nema...

Pun mi je ku*ac ovih "mrtvih" i "velikih" pitara kojim svaki post pocinje sa "ja pratim 40 godina" haman ko da je sam na stadionu bio, ko nakav heroj se predstavlja stali... Valjda mu to dodje ko dobra podloga za gov*a koja misli izbacit ovde.. Ko moze mu se, on je "veliki", samo ne znam sta...

Na kraju ja ti se zahvaljujem sto neces pratit FKS vise, to je veliko pojacanje za nas, uostalom bolje ti je sa onim plavim ciganima, uklapas se u njihovu koncepciju...

Tacno me stid ovakvih likova..

Kratko i jasno: popisam ti se na komentar sa oprostenjem prema pojedinim normalnim.
Varas se necu pratiti njih oni su malo veci smradovi od takvih kao ti.

skoroalen
Kontakt:

PostPostao/la skoroalen » 27 nov 2017, 18:38

Memara WroteColonIzgubiš od ekipe koja je uzela mrtvog Borca iz jedne jedine prilike i to greškom igrača Borca... jbm ti fudbal! :urnebes:

Izgubiš od ekipe koja je u dvomeču dala jedan gol Vitezu i ovi jedan sami sebi. Dovoljno. :mrgreen:
Nakon svega, ti jedini put si do neba, jedina zastava moja, jedini grad što mi treba...

Burberry46
Kontakt:

PostPostao/la Burberry46 » 27 nov 2017, 18:39

Nista nije gotovo, mi danas zasluzeno izgubili. idemo dalje jos dosta ima da se igra, 6 bodova zaostatka za prvim uopste nije puno.
Pa vec sljedece kolo se moze razlika smanjiti.

Husref ce to sve posloziti na zimu.

Idemo dobiti Borca
1946

36 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Memara
Kontakt:

PostPostao/la Memara » 27 nov 2017, 18:41

skoroalen WroteColon
Memara WroteColonIzgubiš od ekipe koja je uzela mrtvog Borca iz jedne jedine prilike i to greškom igrača Borca... jbm ti fudbal! :urnebes:

Izgubiš od ekipe koja je u dvomeču dala jedan gol Vitezu i ovi jedan sami sebi. Dovoljno. :mrgreen:
Aaaa sunce ti.... :urnebes:
FK Sarajevo ▪ Akademija ▪ Škola fudbala "Asim Ferhatović-Hase" ▪ SFK 2000 Sarajevo ▪ 1946

zagor1987
Kontakt:

PostPostao/la zagor1987 » 27 nov 2017, 18:42

Ahmetovic,Saric,Hodzic,Bekic,Hebibovic dok je ovih uhljipa,zena na terenu vazda cemo luzeri biti al vazda,ljudi su klocine teske,bezmudo igraju jedne zestoke kante,sa njima nikad nista osvojiti necemo nek se nose u 3 pm,ako citaju sjetim im se najmilijih,nikad nista ovom klubu dali nisu,pa kreteni poginite za dres,udarajte,lomite noge oni ko na izlet da su dosli,al dobro ako vas ovi danas nisu polomili il ako ne odu sami vrijeme je da ih po gradu lomimo,da spasimo klub makar na taj nacin,onako se ne bori za svetinju

skoroalen
Kontakt:

PostPostao/la skoroalen » 27 nov 2017, 18:43

Memara WroteColon
skoroalen WroteColon

Aaaa sunce ti.... :urnebes:

A nama strpaše dva, mogli još tri. Toliko o našoj mašineriji. :kafa:
A smio bih glavu dat da će ih Uski odučit od fudbala. Danas su srce i muda pobijedili, a protiv svojih športskih nemaju tih motiva. Pojest će ih škutori, upamtite.

emir79
Kontakt:

PostPostao/la emir79 » 27 nov 2017, 18:48

Ta poređenja koja vi pravite je na nivou djece od 10 godina. Oni pobjedili ove, mi one bla bla bla.

De ba uozbiljite se, kakve veze imaju prethodne utakmice sa derbijem? To nikad, ali nikad nije uticalo na gradski derbi niti ce.
Titula Jugoslavije: (2) 1966/1967, 1984/1985
Titula BIH (3) 1998/1999, 2006/2007, 2014/2015
Kup BIH (5) 1996/1997, 1997/1998, 2001/2002, 2004/2005, 2013/2014
Super kup BIH (1) 1996/1997

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.