FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
miky_hz
Postovi: 23106
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 12 dec 2017, 13:19

Izgleda da bi i Saidov mali (Andjusic) trebao u Celik.On bi mozda i mogao imati neku minutazu.

Mi sa ovim posudbama vala nikad nismo imali koristi ,ustvari jesmo jedino sa Hebom kojeg je Olimpik vratio u formu i od vracanja je standardan igrac.Ovo ostalo se salje samo nako uglavnom ,rijetko se ko opet nametne nesto.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 12 dec 2017, 13:24

miky_hz je napisao/la:Izgleda da bi i Saidov mali (Andjusic) trebao u Celik.On bi mozda i mogao imati neku minutazu.

Mi sa ovim posudbama vala nikad nismo imali koristi ,ustvari jesmo jedino sa Hebom kojeg je Olimpik vratio u formu i od vracanja je standardan igrac.Ovo ostalo se salje samo nako uglavnom ,rijetko se ko opet nametne nesto.
I Andjusic je dobro odradio posao u Olimpiku.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2533
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la LegendKiller » 12 dec 2017, 13:39

muhamedhulk je napisao/la:Mrtvi zeljovac je ramovic.
Ovo oko posudbe, celik se bori da opstane i bas ce smajlagica ubaciti koji nema min ozbiljnog fudbala u nogama. Sto ih u travnik ne posalju, ljudi su ionako propali i nemaju nikakvih ambicija i sigurno bi dobili sansu da igraju stalno..
Ne bi se složio za ovo oko posube. U Travniku ne mogu napredovati, jer se klub ne bori niti ima kakvih ambicija, igrači igraju samo da odrade posao. Kako u takvom ambijentu mlad igrač ne može napredovati, šta ima od igranja bez ambicije po livadama prve lige FBiH.
Nasuprot toga Čelik se bori za opstanak, biće pritiska i borbe do kraja. Neće se lako predati. Ako pogledaš kadar Čelika vidjećeš da momci poput Smajlagića itekako mogu igrati. Za Čelik trenutno, osim par izuzetaka, igraju amaterski igrači koje su pokupili iz nižih liga. O njihovoj fizičkoj spremi suvišno je govoriti, jer Čelik već u 35. minuti fizički pada. U takvoj situaciji prije će igrati školovan, mlad igrač koji ima snage nego neki poluprofesionalac. Juniori Sarajeva su trenutno u boljoj fizičkoj kondiciji od igrača Čelika. Tako da za njih sigurno ima mjesta u ekipi.
Druga će biti situacija ako bude šta od ovih Turaka u Čeliku, mada i u tom slučaju sumnjam da će dovesti 15tak provjerenih igrača kako bi izborili opstanak. Prije će to biti par iskusnih i nekoliko mladih koji imaju potencijal, a to je najbolja situacija za naše juniore da se pokažu.

SiouxLukavac
Postovi: 4390
Pridružen/a: 18 nov 2011, 20:53
Lokacija: Kambodža
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SiouxLukavac » 12 dec 2017, 14:35

Odličan potez je ova posudba igrača Čeliku. Trenirat će na dobrom stadionu, imat će mogućnost da se nametnu i izbore minutažu, ko je kvalitet on će to i pokazat i igrati, ono što je bitno je da su svi tu sa seniorima već duže vrijeme, na njima je da rade i da pokažu kvalitet pa da se neko vrati, bolji i iskusniji, gdje ćemo i mi imat koristi.

Sve bi ja ove mlade igrače koji neće i ne dobijaju minutažu poslao na posudbe u ekipe poput GOŠKa, Čelika, Slobode, Radnika... za Herića, Lelića, Anđušića bi to bio pun pogodak.

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 12 dec 2017, 15:08

Evolution87 je napisao/la:Kazna protiv mladosti 7 milja??? Koji qrac


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nedavno gledam uefine kazne za ligu prvaka onako bogatim klubovima za koju hiljadu vece nego sto ovi iz našeg saveza sirotinji uzimaju....cini mi se zenit dobio 10000 eura kazne zbog ubacivanja predmeta na teren, rasistickog navijanja i bilo je još par prekršaja...
You are someone else I am still right here

Avatar
robertkosar
Postovi: 3456
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la robertkosar » 12 dec 2017, 15:16

Evo jesic dobio nogu u Saudiji :mrgreen: Doveo klubbor ambisa hehehe :mrgreen:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 12 dec 2017, 15:22

robertkosar je napisao/la:Evo jesic dobio nogu u Saudiji :mrgreen: Doveo klubbor ambisa hehehe :mrgreen:
Treba im uputit saučešće. :urnebes: :urnebes:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 12 dec 2017, 15:26

skoroalen je napisao/la:
robertkosar je napisao/la:Evo jesic dobio nogu u Saudiji :mrgreen: Doveo klubbor ambisa hehehe :mrgreen:
Treba im uputit saučešće. :urnebes: :urnebes:
Jos im je sve frisko. :lol: Tek sad ulaze u fazu kad ce shvatiti da im je desetkovao ekipu, zatim krece period oporavka i placanja odsteta njemu i iqracima koje je doveo. :bow:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 12 dec 2017, 15:33

Sabinho je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:
robertkosar je napisao/la:Evo jesic dobio nogu u Saudiji :mrgreen: Doveo klubbor ambisa hehehe :mrgreen:
Treba im uputit saučešće. :urnebes: :urnebes:
Jos im je sve frisko. :lol: Tek sad ulaze u fazu kad ce shvatiti da im je desetkovao ekipu, zatim krece period oporavka i placanja odsteta njemu i iqracima koje je doveo. :bow:
Ima l' kakav njihov forum, da ih pitamo jesu l' mislili da im nameće autoritet, jesu l' dobili golgetera od hiljadu golova i je l' razbio klanove. :mrgreen:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

suarez000000
Postovi: 159
Pridružen/a: 04 dec 2012, 17:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la suarez000000 » 12 dec 2017, 15:40

Majkl najavio Ordagica hahah, znaci nema nista od njega :D

SiouxLukavac
Postovi: 4390
Pridružen/a: 18 nov 2011, 20:53
Lokacija: Kambodža
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SiouxLukavac » 12 dec 2017, 15:57

Valjda budal.a jednom pogodi haha

suarez000000
Postovi: 159
Pridružen/a: 04 dec 2012, 17:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la suarez000000 » 12 dec 2017, 16:07

Prošli prelazni koga je on najavio nije dosao. Ali et mozda i on nesto nekad pogodi, red je vise :D

Avatar
escobarpablo
Postovi: 1489
Pridružen/a: 15 feb 2017, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la escobarpablo » 12 dec 2017, 16:09

Ordagić ode konama.
FK Sarajevo 1946
Šampioni: 1967, 1985, 1999, 2007, 2015.
Osvajači kupa: 1997, 1998, 2002, 2005, 2014.
Osvajači super-kupa: 1997.

Impregnate pussys from Charity Field, and fuck their grandmothers!

zagorski
Postovi: 7664
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 12 dec 2017, 16:36

escobarpablo je napisao/la:Ordagić ode konama.
https://****/vijest/prvi-posao-nov ... nje-276126#

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 12 dec 2017, 16:44

FrancescoTotti je napisao/la:Ja ne bi dovodio napadaca sad na zimu jer imamo Hadzica i mislim da je to taj prostor koji on mora da ima. Da bude drugi napadac a ne treci.
U nekim slabijim utakmicama bi mu dao priliku prvo poluvrijeme, ako budemo vodili sa dva razlike ostavit ga u tekmi do kraja a ako bude trebao rezultat vadit ga u poluvremenu i ubacivat Ahmeta.
Mujakica vise nikad ne bi stavio iza novakovica jer Mujakic ovako mlad je Vidic za njega.
Mihojevic je opasno pao i mora se dohavizat reko zime, za njegovo dobro. Primjer sta da ne radi nek mu bude Radovac.

Na pauzi dovest jedno krilo, uz Ordagica i to je to. Eventualno gledati zamjene za kadusica i novakovica.

ne slažem se. kategorično.

ako idemo na titulu a valjda idemo? , ne možemo ići sa juniorom...za titulu dođeš i kehneš keš za 2 vrhunska igrača...
po mom mišljenju 1 stoper i 1 špic sada u zimskom periodu, možda još nekog trećeg igrača za rotacije, zavisno šta bude potrebno...
uzmeš titulu, smiriš strasti, remont na ljeto...ostaviš šta mogneš kvalitetno, lakše prodaš za koga ima interesa jer su šampioni...
i onda daj da počnemo sa davanje prilike mladima, sa malo manje pritiska, ali najaviš to od starta sezone....

ne znam s kojim krilom niste zadovoljni i zašto? dok je Said tu ja bi ga pustio da proba se dokazat...u najgorem slučaju Ivetić na beka a Almir na krilo...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 12 dec 2017, 16:49

DenchiNL je napisao/la: ne slažem se. kategorično.

ako idemo na titulu a valjda idemo? , ne možemo ići sa juniorom...za titulu dođeš i kehneš keš za 2 vrhunska igrača...
po mom mišljenju 1 stoper i 1 špic sada u zimskom periodu, možda još nekog trećeg igrača za rotacije, zavisno šta bude potrebno...
uzmeš titulu, smiriš strasti, remont na ljeto...ostaviš šta mogneš kvalitetno, lakše prodaš za koga ima interesa jer su šampioni...
i onda daj da počnemo sa davanje prilike mladima, sa malo manje pritiska, ali najaviš to od starta sezone....

ne znam s kojim krilom niste zadovoljni i zašto? dok je Said tu ja bi ga pustio da proba se dokazat...u najgorem slučaju Ivetić na beka a Almir na krilo...
Ni s jednim brate, realno. Hebib nam je trenutno najbolje krilo, a odličan je kao što je i onaj iz Čelika odličan golman. Ima nos za priliku, nađe se u 5-6 dobrih situacija po utakmici a jednu završi kako treba. Da ima 50% bolju realizaciju, mogao bi u Engleskoj igrat' jbt.
Mićo nula velika, ima jedan potez koji fura svaki put i to je to, ništa nije pokazao. Said odigra jednu tekmu pa ga pet nema, očito da on ne može igrat više za nas bez obzira na ono protiv Mladosti. Velkoski OK, dobar je al' ovdje ga ističem čisto zato jer nije krilo, a izmišljanje pozicija igračima nam ne treba u ovom trenutku. Lelić i Liivak ništa, a vjerovatno su bivši tako da...
Naravno, ovo je moje mišljenje. Krila nisu najkritičnija pozicija al' da se moraju pojačat, vala moraju.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Osttribine
Postovi: 2766
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 12 dec 2017, 16:54

skoroalen je napisao/la:
DenchiNL je napisao/la: ne slažem se. kategorično.

ako idemo na titulu a valjda idemo? , ne možemo ići sa juniorom...za titulu dođeš i kehneš keš za 2 vrhunska igrača...
po mom mišljenju 1 stoper i 1 špic sada u zimskom periodu, možda još nekog trećeg igrača za rotacije, zavisno šta bude potrebno...
uzmeš titulu, smiriš strasti, remont na ljeto...ostaviš šta mogneš kvalitetno, lakše prodaš za koga ima interesa jer su šampioni...
i onda daj da počnemo sa davanje prilike mladima, sa malo manje pritiska, ali najaviš to od starta sezone....

ne znam s kojim krilom niste zadovoljni i zašto? dok je Said tu ja bi ga pustio da proba se dokazat...u najgorem slučaju Ivetić na beka a Almir na krilo...
Ni s jednim brate, realno. Hebib nam je trenutno najbolje krilo, a odličan je kao što je i onaj iz Čelika odličan golman. Ima nos za priliku, nađe se u 5-6 dobrih situacija po utakmici a jednu završi kako treba. Da ima 50% bolju realizaciju, mogao bi u Engleskoj igrat' jbt.
Mićo nula velika, ima jedan potez koji fura svaki put i to je to, ništa nije pokazao. Said odigra jednu tekmu pa ga pet nema, očito da on ne može igrat više za nas bez obzira na ono protiv Mladosti. Velkoski OK, dobar je al' ovdje ga ističem čisto zato jer nije krilo, a izmišljanje pozicija igračima nam ne treba u ovom trenutku. Lelić i Liivak ništa, a vjerovatno su bivši tako da...
Naravno, ovo je moje mišljenje. Krila nisu najkritičnija pozicija al' da se moraju pojačat, vala moraju.
Ovaj lik je fkt najvise razocarao, ne pamtim niti jednu utakmicu da je nesto vrijedno pomena napravio u istoj, totalno razocarenje.

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19256
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bodi123 » 12 dec 2017, 17:07

Ako dodje kojim slučajem onaj crnac iz Istre kako ćemo ugurati ljubimca Krstea u prvih 11, ne gine mu klupa u tom slučaju. :D
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
miky_hz
Postovi: 23106
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 12 dec 2017, 17:19

Osttribine je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:
DenchiNL je napisao/la: ne slažem se. kategorično.

ako idemo na titulu a valjda idemo? , ne možemo ići sa juniorom...za titulu dođeš i kehneš keš za 2 vrhunska igrača...
po mom mišljenju 1 stoper i 1 špic sada u zimskom periodu, možda još nekog trećeg igrača za rotacije, zavisno šta bude potrebno...
uzmeš titulu, smiriš strasti, remont na ljeto...ostaviš šta mogneš kvalitetno, lakše prodaš za koga ima interesa jer su šampioni...
i onda daj da počnemo sa davanje prilike mladima, sa malo manje pritiska, ali najaviš to od starta sezone....

ne znam s kojim krilom niste zadovoljni i zašto? dok je Said tu ja bi ga pustio da proba se dokazat...u najgorem slučaju Ivetić na beka a Almir na krilo...
Ni s jednim brate, realno. Hebib nam je trenutno najbolje krilo, a odličan je kao što je i onaj iz Čelika odličan golman. Ima nos za priliku, nađe se u 5-6 dobrih situacija po utakmici a jednu završi kako treba. Da ima 50% bolju realizaciju, mogao bi u Engleskoj igrat' jbt.
Mićo nula velika, ima jedan potez koji fura svaki put i to je to, ništa nije pokazao. Said odigra jednu tekmu pa ga pet nema, očito da on ne može igrat više za nas bez obzira na ono protiv Mladosti. Velkoski OK, dobar je al' ovdje ga ističem čisto zato jer nije krilo, a izmišljanje pozicija igračima nam ne treba u ovom trenutku. Lelić i Liivak ništa, a vjerovatno su bivši tako da...
Naravno, ovo je moje mišljenje. Krila nisu najkritičnija pozicija al' da se moraju pojačat, vala moraju.
Ovaj lik je fkt najvise razocarao, ne pamtim niti jednu utakmicu da je nesto vrijedno pomena napravio u istoj, totalno razocarenje.

Sta ocekivati od igraca koji sa svojom 21-dnom godinom promjeni 7 klubova?

Garantujem da ce i kod nas izgurati jos ovu polusezonu i ode on.Dobit ce jos jednu sansu i to je to.Realno sem gola u Mostaru nista nije pokazao.Najlosije pojacanje u svakom smislu.Al eto pustit ga jos ovo pola godine,za sad apsolutno nista ne obecava.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la YNWA » 12 dec 2017, 17:20

escobarpablo je napisao/la:Ordagić ode konama.
On njih moze samo ponizavati, kao sto je i dosad radio.
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: aleole, avalkaB, bibula, Dadox, mnon46, zagorski i 64 gosta.