FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
haris004
Postovi: 1697
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la haris004 » 22 dec 2017, 23:42

Janjoš je za Hurtića i slične svemirski brod.

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 23 dec 2017, 00:17

haris004 je napisao/la:Janjoš je za Hurtića i slične svemirski brod.
Enterprise i Galaxy Falcon u jednom...

Jok Tošo i Hurta znaju.... :facepalm: :wtf: :damn:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 23 dec 2017, 00:48

Naloziti Adukora nek povede brata i rijeseno pitanje stopera :D Negdje sam vidio da igra CB, visok preko 1,90.
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
sarajevo46
Postovi: 1079
Pridružen/a: 26 jul 2015, 13:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sarajevo46 » 23 dec 2017, 08:53

DenchiNL je napisao/la:
haris004 je napisao/la:Janjoš je za Hurtića i slične svemirski brod.
Enterprise i Galaxy Falcon u jednom...

Jok Tošo i Hurta znaju.... :facepalm: :wtf: :damn:
Mislim da Toša nije u Akademiji, Hurtić jeste i muka mi kad pomislim da je on dio Akademije. Kako god to ne umanjuje činjenicu da bi još više postali merhametli kad bi primili još takvih ljudi, a među njima je i Janjoš. Nemam pojma evo recite mi možda griješim, ali kakvu on taktiku ima, kakav kvalitet da bi mogao to prenijeti na mlađe igrače? Jedino što ja mislim da bi mogao uraditi jeste motivacija, zbog tog nas je i pokopao u zadnjem mandatu je više od pola stvari išlo preko motivacije.

Helem u Akademiji trebaju stručniji i ozbiljniji ljudi i od Hurtića i Janjoša a nadam se da ćemo u budućnosti dočekati i to.

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3763
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 23 dec 2017, 08:55

Ne postoji raja koja bi izgubila od one ekipe koja je izasla prije 2 godine sa debelim Burovicem na čelu
1946

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3763
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 23 dec 2017, 08:59

Sabinho je napisao/la:
BitiSrcemVezan je napisao/la:Ko igra za nas na hasetovom, garant opet neka ekipa da je raja s termina moze uzet
Zavisi kakva je raja sa termina. :kafa:
Ne postoji raja koja bi izgubila od one ekipe koja je izasla prije 2 godine sa debelim Burovicem na čelu
1946

Avatar
haris004
Postovi: 1697
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la haris004 » 23 dec 2017, 10:32

sarajevo46 je napisao/la:
DenchiNL je napisao/la:
haris004 je napisao/la:Janjoš je za Hurtića i slične svemirski brod.
Enterprise i Galaxy Falcon u jednom...

Jok Tošo i Hurta znaju.... :facepalm: :wtf: :damn:
Mislim da Toša nije u Akademiji, Hurtić jeste i muka mi kad pomislim da je on dio Akademije. Kako god to ne umanjuje činjenicu da bi još više postali merhametli kad bi primili još takvih ljudi, a među njima je i Janjoš. Nemam pojma evo recite mi možda griješim, ali kakvu on taktiku ima, kakav kvalitet da bi mogao to prenijeti na mlađe igrače? Jedino što ja mislim da bi mogao uraditi jeste motivacija, zbog tog nas je i pokopao u zadnjem mandatu je više od pola stvari išlo preko motivacije.

Helem u Akademiji trebaju stručniji i ozbiljniji ljudi i od Hurtića i Janjoša a nadam se da ćemo u budućnosti dočekati i to.
U premijer ligi za seniore ne može se naći 5 ozbiljnijih trenera. Po čemu su Beganović i Hafizović bolji od Janjoša, ili onaj što je bio u Vitezu, bivši trener Borca i još mnogo njih.
Ruku na srce ni meni Janjoš ne izgleda kao taktički genije, ali je čovjek prepun iskustva i siguran sam da bi obavljao posao u akademiji više nego dobro. Sad što od toga nema ništa to je druga priča. Mislim da on nije zainteresovan za taj posao uopšte i da ne postoji ni promil šanse da on dođe u akademiju ali ne mogu te priče da onakav čovjek, iskusan trener, pedaog ne bi mogao ništa donijeti mlađim igračima. Za Hurtića, Hasancica i slične i taktički genije i daleko bolji trener.

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 23 dec 2017, 12:20

sarajevo46 je napisao/la:
DenchiNL je napisao/la:
haris004 je napisao/la:Janjoš je za Hurtića i slične svemirski brod.
Enterprise i Galaxy Falcon u jednom...

Jok Tošo i Hurta znaju.... :facepalm: :wtf: :damn:
Mislim da Toša nije u Akademiji, Hurtić jeste i muka mi kad pomislim da je on dio Akademije. Kako god to ne umanjuje činjenicu da bi još više postali merhametli kad bi primili još takvih ljudi, a među njima je i Janjoš. Nemam pojma evo recite mi možda griješim, ali kakvu on taktiku ima, kakav kvalitet da bi mogao to prenijeti na mlađe igrače? Jedino što ja mislim da bi mogao uraditi jeste motivacija, zbog tog nas je i pokopao u zadnjem mandatu je više od pola stvari išlo preko motivacije.

Helem u Akademiji trebaju stručniji i ozbiljniji ljudi i od Hurtića i Janjoša a nadam se da ćemo u budućnosti dočekati i to.
Griješiš. govoriš o treneru koji je išao na 2 fronta do zadnja 2 kola prošle sezone bez zadnjeg veznog i rezervnog špica(kvalitete koju sad imamo) i koji je pao jer su limitirani igrači fulali zicere i penale...koji zna prenijeti važnost derbija i dobiti isti, ponovo sa skromnijom ekipom...motivacija i prvom timu je pola tekme a juniorima ne treba ni objašnjavati...ponovo podvlačim da Dulja je bio izgubljen igrač na početku njegovog mandata a na kraju glavni motor ekipe...od momka poput Miće sada, koji se zabijao u korner zastavice i protivnike sa potezom viška, postao je igračina i reprezentativac...
ako se već slažeš hajmo onda odmah poboljšati struku akademcima sa Janjošem, to je jedna stepenica(bar) iznad ovih amatera, a eto sljedeći nek bude strani trener neki...glupost je držati amatera dok ne dođe neko 7 stepenica iznad njega...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 23 dec 2017, 12:25

Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Orangina85
Postovi: 821
Pridružen/a: 27 dec 2016, 15:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Orangina85 » 23 dec 2017, 12:48

sarajevo46 je napisao/la:
DenchiNL je napisao/la:
haris004 je napisao/la:Janjoš je za Hurtića i slične svemirski brod.
Enterprise i Galaxy Falcon u jednom...

Jok Tošo i Hurta znaju.... :facepalm: :wtf: :damn:
Mislim da Toša nije u Akademiji, Hurtić jeste i muka mi kad pomislim da je on dio Akademije. Kako god to ne umanjuje činjenicu da bi još više postali merhametli kad bi primili još takvih ljudi, a među njima je i Janjoš. Nemam pojma evo recite mi možda griješim, ali kakvu on taktiku ima, kakav kvalitet da bi mogao to prenijeti na mlađe igrače? Jedino što ja mislim da bi mogao uraditi jeste motivacija, zbog tog nas je i pokopao u zadnjem mandatu je više od pola stvari išlo preko motivacije.

Helem u Akademiji trebaju stručniji i ozbiljniji ljudi i od Hurtića i Janjoša a nadam se da ćemo u budućnosti dočekati i to.
Hurtic nije u klubu otkad je podnio ostavku na mjesto trenera.

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 23 dec 2017, 13:20

Jel se zna sastav naseg tima na Hasetovom memorijalu?
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 23 dec 2017, 13:57

belosevic28 je napisao/la:Jel se zna sastav naseg tima na Hasetovom memorijalu?
Mujakic jedini od prvotimaca igra.Dobili smo Vratnika na otvaranju 6-2. U 18:00 sa Zeljom igraju.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 23 dec 2017, 18:55

4 3 pobjeda u drugom kolu protiv Zeljeznicara. Mislim da su 3 0 gubili i okrenuli.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
koalem
Postovi: 1522
Pridružen/a: 15 okt 2011, 00:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la koalem » 23 dec 2017, 18:58

Nećeš ti niđe
4.10.2009.

Avatar
sarajevo46
Postovi: 1079
Pridružen/a: 26 jul 2015, 13:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sarajevo46 » 23 dec 2017, 19:34

Gubili 0-3, na kraju 4-3. Bilo bruku šansi za nas vala šteta bi bilo da nismo uzeli. Mujakić se igrao s njima po dvojica na njemu na leđima. :D

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5828
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 23 dec 2017, 19:52


Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8091
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 23 dec 2017, 20:12

Mujakic trafika :mrgreen: Nasljednik Stepanova.
Sad ozbiljno. Ljevak. Ima sve fizicke predispozicije za stopera. Na treneru je da ga sad koristi vise i da ga nauci sto vise moze. Na igracu je da ne odustaje.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 23 dec 2017, 20:13

Pratite opisa. :mrgreen:
Brat. :salut:slika

Poslano sa mog SM-J500FN koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 24 dec 2017, 00:57

miky_hz je napisao/la:
belosevic28 je napisao/la:Jel se zna sastav naseg tima na Hasetovom memorijalu?
Mujakic jedini od prvotimaca igra.Dobili smo Vratnika na otvaranju 6-2. U 18:00 sa Zeljom igraju.
Vidjeh danas sliku. Zemljak Selimovic igra, sto mi je jako, jako drago :bih:
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 24 dec 2017, 12:56

Momci su dobili i trecu utakmicu na turniru, pobjedjena Slavija 10-5. U finalu sa Bosnom Visoko.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Riziko i 44 gosta.