FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 21 jan 2018, 21:29

kupus army je napisao/la:
BordoSarajevo je napisao/la:I Krpić je podjednako dobra opcija kao i Obradović, dosta je napredovao u međuvremenu, a što se tiče ovog igrača, bolje da onda niko ne dolazi ako je on opcija al nadam se i vjerujem sa nije.
Ako ga pogodiš ko Halila,bice bolji od Ahmeta :urnebes:
:urnebes: :urnebes: :urnebes:
Krpic je dobar momak, kulturan, al nije za nas, stvarno dobar momak, igr'o ja termin s njim, nije za nas, ponavljam, fin momak, kulturan... :urnebes: :urnebes:
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 21 jan 2018, 21:35

belosevic28 je napisao/la:
kupus army je napisao/la:
BordoSarajevo je napisao/la:I Krpić je podjednako dobra opcija kao i Obradović, dosta je napredovao u međuvremenu, a što se tiče ovog igrača, bolje da onda niko ne dolazi ako je on opcija al nadam se i vjerujem sa nije.
Ako ga pogodiš ko Halila,bice bolji od Ahmeta :urnebes:
:urnebes: :urnebes: :urnebes:
Krpic je dobar momak, kulturan, al nije za nas, stvarno dobar momak, igr'o ja termin s njim, nije za nas, ponavljam, fin momak, kulturan... :urnebes: :urnebes:
Ma popljuva ovog Halilovica ko da je Kramar u najmanju ruku,sva sreca gledo sam ga ponekad dok je Zvjezda igrala,pa protiv Olimpica na Kosevu i znao sam da nije krampa barem to se da viditi na prvu

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 21 jan 2018, 21:38

Nemo's tako, on ga zna, mi obicni smrtnici ne znamo. :D
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 22 jan 2018, 02:08

Je li ikako igrao Šofranac protiv Veleža? Ako jeste, kakav je bio?
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Esport » 22 jan 2018, 08:34

mensur55 je napisao/la:
ThrillerHz je napisao/la:
mensur55 je napisao/la:slika
:D
Kad natrpa Amere i Mehike, pa mu Monterrey i LA Galaxy ponude ugovor :beba:
Ma nista to ide on u Chelsea umjesto Dzeke, poslace nam Abramovic Batshuayia u zamjenu.
Pristajemo na 20 mil. funti

zagorski
Postovi: 7688
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 22 jan 2018, 14:23

Kakvo je ovo mrtvilo na forumu,kao da nam se Melunovic vratio!? :D

Avatar
ledesma
Postovi: 4997
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 22 jan 2018, 14:25

Dok se drugi konkurenti konstantno pojačavaju na pozicijama gdje su deficitarni, naši glume budale i još uvijek nam govore kako imamo najbolji tim. Kakav ba najbolji tim, Hebibović majstor za profulat, projekat nam je zamjena ako se neko povredi/kartonira Adukor i Stanojević, u napadu nemamo rezrve za Ahmetovića(barem Husref ne računa ozbiljno na Hadžića), bočne pozicije su katastrofalne.. I onda recimo kad dovedu igrača par dana pred kraj priprema, cijelo vrijeme se govori kako nije uigran, kako je kasnije stigao u klub( pa jesam li ja za to kriv), al' hajd i to da bude tako, da vrijedi taj igrač nečemu da je fakat igračina i da se duže čeka, oni nas iznenade sa Šklj igračem. Do kad više? Uprava napolje!
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

fks74
Postovi: 9258
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 22 jan 2018, 14:29

Zasto gomilati igrace, nemogu svi igrati. A moras ih sve platiti.

Avatar
haris004
Postovi: 1697
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la haris004 » 22 jan 2018, 14:34

Ovo je zimski prelazni rok i realno teško je nać kvalitetnog igrača.
Možda nije problem dovesti igrače ranga Lelića i Livaka koji bi tu bili za rotacije, ali nekog ko bi izgurao Stanojevića iz prvih 11 je teško.
Očito je plan da klupu čine omladinci što je i okej, samo se nadam da će dobiti priliku, pogotovo tu mislim na bočne pozicije gdje očekujem omladince, a ne neke rotacije da Šofranac igra beka kao što je i Ivetić prošle godine igrao oba beka i zadnjeg veznog. Mislim da akademci imaju taj kvalitet.

Avatar
ledesma
Postovi: 4997
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 22 jan 2018, 14:35

fks74 je napisao/la:Zasto gomilati igrace, nemogu svi igrati. A moras ih sve platiti.
Pa sa projektom bi ja davno raskinuo ugovor, ali i to je primjer kakav je on ugovor dobio u Sar, da nema raskida, a moraš ga trpit još
Hebibović isto tako, pa jel moguće da svaku utakmicu on profula 100% šansu...

A nama su na nekim pozicijama potrebni itekako igrači.. i da normalno da je u nas gomilanje igrača, kad uhljupi dovode neznalice i nesposobnjakoviće preko menadžera u klub, yebo im Bilalagić sve. Dovedi kvalitetnog igrača, pa neće bit gomilanje, nego će onda Jadovac bit gomila.
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

fks74
Postovi: 9258
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 22 jan 2018, 14:40

ledesma je napisao/la:
fks74 je napisao/la:Zasto gomilati igrace, nemogu svi igrati. A moras ih sve platiti.
Pa sa projektom bi ja davno raskinuo ugovor, ali i to je primjer kakav je on ugovor dobio u Sar, da nema raskida, a moraš ga trpit još
Hebibović isto tako, pa jel moguće da svaku utakmicu on profula 100% šansu...

A nama su na nekim pozicijama potrebni itekako igrači.. i da normalno da je u nas gomilanje igrača, kad uhljupi dovode neznalice i nesposobnjakoviće preko menadžera u klub, yebo im Bilalagić sve. Dovedi kvalitetnog igrača, pa neće bit gomilanje, nego će onda Jadovac bit gomila.
Vidis da ljudi ne zele doci, dolaze samo oni koji nemogu nigdje igrati.

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 22 jan 2018, 15:46

ledesma je napisao/la:Dok se drugi konkurenti konstantno pojačavaju na pozicijama gdje su deficitarni, naši glume budale i još uvijek nam govore kako imamo najbolji tim. Kakav ba najbolji tim, Hebibović majstor za profulat, projekat nam je zamjena ako se neko povredi/kartonira Adukor i Stanojević, u napadu nemamo rezrve za Ahmetovića(barem Husref ne računa ozbiljno na Hadžića), bočne pozicije su katastrofalne.. I onda recimo kad dovedu igrača par dana pred kraj priprema, cijelo vrijeme se govori kako nije uigran, kako je kasnije stigao u klub( pa jesam li ja za to kriv), al' hajd i to da bude tako, da vrijedi taj igrač nečemu da je fakat igračina i da se duže čeka, oni nas iznenade sa Šklj igračem. Do kad više? Uprava napolje!
Nije projekat zamjena nego Herić. Uostalom, na sredini imamo Stanojevića, Adukora, Herića, Sarića i Radovca, vala nam ne treba još jedan vezista, ni ovi ne mogu dobit šansu. Za napadača je Husref sam rekao da očekuje pojačanje, znači tu ćemo valjda dovest nekog.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 22 jan 2018, 16:00

haris004 je napisao/la:Ovo je zimski prelazni rok i realno teško je nać kvalitetnog igrača.
Možda nije problem dovesti igrače ranga Lelića i Livaka koji bi tu bili za rotacije, ali nekog ko bi izgurao Stanojevića iz prvih 11 je teško.
Očito je plan da klupu čine omladinci što je i okej, samo se nadam da će dobiti priliku, pogotovo tu mislim na bočne pozicije gdje očekujem omladince, a ne neke rotacije da Šofranac igra beka kao što je i Ivetić prošle godine igrao oba beka i zadnjeg veznog. Mislim da akademci imaju taj kvalitet.
Lelić je doveden kao investicija i oba lijeva krila koja su bili mladi reprezentativci(on i Kuzmanović) su dovedeni u sklopu strategije koja nam se i ranije pokazala uspješnom kao način dobijanja kvalitetnih igrača za prvi tim i širinu(Bilbija,Kovačević,Travančić, Mihojević,Amer Bekić) na kojima se ponekad može zaraditi nešto...i prije bi tim igračima dao minutažu s klupe nego ovim isluženim ala Said...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
ledesma
Postovi: 4997
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 22 jan 2018, 16:03

skoroalen je napisao/la:
ledesma je napisao/la:Dok se drugi konkurenti konstantno pojačavaju na pozicijama gdje su deficitarni, naši glume budale i još uvijek nam govore kako imamo najbolji tim. Kakav ba najbolji tim, Hebibović majstor za profulat, projekat nam je zamjena ako se neko povredi/kartonira Adukor i Stanojević, u napadu nemamo rezrve za Ahmetovića(barem Husref ne računa ozbiljno na Hadžića), bočne pozicije su katastrofalne.. I onda recimo kad dovedu igrača par dana pred kraj priprema, cijelo vrijeme se govori kako nije uigran, kako je kasnije stigao u klub( pa jesam li ja za to kriv), al' hajd i to da bude tako, da vrijedi taj igrač nečemu da je fakat igračina i da se duže čeka, oni nas iznenade sa Šklj igračem. Do kad više? Uprava napolje!
Nije projekat zamjena nego Herić. Uostalom, na sredini imamo Stanojevića, Adukora, Herića, Sarića i Radovca, vala nam ne treba još jedan vezista, ni ovi ne mogu dobit šansu. Za napadača je Husref sam rekao da očekuje pojačanje, znači tu ćemo valjda dovest nekog.
Uporedi minute, pa ćeš vidjeti ko je zamjena

https://www.transfermarkt.co.uk/samir-r ... ler/247217
https://www.transfermarkt.co.uk/elvedin ... ler/374247
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Avatar
haris004
Postovi: 1697
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la haris004 » 22 jan 2018, 16:08

DenchiNL je napisao/la:
haris004 je napisao/la:Ovo je zimski prelazni rok i realno teško je nać kvalitetnog igrača.
Možda nije problem dovesti igrače ranga Lelića i Livaka koji bi tu bili za rotacije, ali nekog ko bi izgurao Stanojevića iz prvih 11 je teško.
Očito je plan da klupu čine omladinci što je i okej, samo se nadam da će dobiti priliku, pogotovo tu mislim na bočne pozicije gdje očekujem omladince, a ne neke rotacije da Šofranac igra beka kao što je i Ivetić prošle godine igrao oba beka i zadnjeg veznog. Mislim da akademci imaju taj kvalitet.
Lelić je doveden kao investicija i oba lijeva krila koja su bili mladi reprezentativci(on i Kuzmanović) su dovedeni u sklopu strategije koja nam se i ranije pokazala uspješnom kao način dobijanja kvalitetnih igrača za prvi tim i širinu(Bilbija,Kovačević,Travančić, Mihojević,Amer Bekić) na kojima se ponekad može zaraditi nešto...i prije bi tim igračima dao minutažu s klupe nego ovim isluženim ala Said...
Slažem se sa cijelim postom :D Dijelimo isto mišljenje :thumbup:

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 22 jan 2018, 16:15

ledesma je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:
ledesma je napisao/la:Dok se drugi konkurenti konstantno pojačavaju na pozicijama gdje su deficitarni, naši glume budale i još uvijek nam govore kako imamo najbolji tim. Kakav ba najbolji tim, Hebibović majstor za profulat, projekat nam je zamjena ako se neko povredi/kartonira Adukor i Stanojević, u napadu nemamo rezrve za Ahmetovića(barem Husref ne računa ozbiljno na Hadžića), bočne pozicije su katastrofalne.. I onda recimo kad dovedu igrača par dana pred kraj priprema, cijelo vrijeme se govori kako nije uigran, kako je kasnije stigao u klub( pa jesam li ja za to kriv), al' hajd i to da bude tako, da vrijedi taj igrač nečemu da je fakat igračina i da se duže čeka, oni nas iznenade sa Šklj igračem. Do kad više? Uprava napolje!
Nije projekat zamjena nego Herić. Uostalom, na sredini imamo Stanojevića, Adukora, Herića, Sarića i Radovca, vala nam ne treba još jedan vezista, ni ovi ne mogu dobit šansu. Za napadača je Husref sam rekao da očekuje pojačanje, znači tu ćemo valjda dovest nekog.
Uporedi minute, pa ćeš vidjeti ko je zamjena

https://www.transfermarkt.co.uk/samir-r ... ler/247217
https://www.transfermarkt.co.uk/elvedin ... ler/374247
Al brate Radovac je više igrao kao zamjena Sariću, jer su slični profili igrača, kreativni veznjaci. Ja sam više išao na to da li imamo zadnjeg veznog koji može odgovorit zadatku u slučaju izostanka Adukora il Miloša, a to je Herić, barem je do sad kod nas igrao tog "razbijača" ili box to box veznjaka, nije imao ulogu playmakera kao Sarić i Radovac. Al svakako nam je vezni red pretrpan sad, dodaj na ove gore nabrojane i Mustafića koji je na pripremama sad s A timom. Da igramo neku formaciju s rombom, gdje nam trebaju 4 slična igrača na sredini terena, onda bih bio za to da se dovede neka alternativa. Ovako, imamo 6 veznjaka, a recimo tri upotrebljiva krila, a igramo formaciju gdje su dva krila uvijek u prvoj postavi. Veći nam je problem ako se povrijedi Velkoski nego Adukor. Više vjerujem Heriću na DMFu nego Mići na lijevom krilu, osim renomea mladog reprezentativca nema ništa, ništa korisno nije uradio otkako je u Sarajevu.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 22 jan 2018, 16:57

Mi na sredini i nismo trebali dovodit igraca, trebao je Saric produziti ugovor i sredina je extra popunjena
Napad takodje extra funkcionise s tum da nam je to krilo kvalitetno bilo potrebno, a ne jos jedan upitnik u vifu halilovica iz poluprofesionalne lige
Po meni najvise nam skripi u odbrani i tu umjesto da se kvalitetno pojacamo, dovedemo igraca koji vjerovatno jest kvalitetan al koji nije utakmice kako treba odigro 1,5 god
Ja licno sekunde nisam zadovoljan ovim prelaznim rokom, ako su se vec ganjala ta 2 igraca onda se trebalo gledat da budu kvalitetni, doduse mislim da je nasim i evropa ravna osvajanju lige sampiona i da u tom smjeru i razmisljaju, mada po meni s ovom ekipom nam je i evropa upitna
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
BosnianKingdom
Postovi: 2877
Pridružen/a: 13 jun 2015, 10:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BosnianKingdom » 22 jan 2018, 17:06

Ne razumijem sta vi zelite na krilu? Kakvog igraca?
Imate Hebibovica koji ima ubjedljivo najvise asistencija u ligi + 2 gola. Sto je sasvim korektna statistika za jedno krilo. Naravno slazem se ja da on pored te statistike ima 10 promasenih 100% sansi, ali i pored toga momak je iznad prosjeka. Zamislite da imamo i lijevo krilo sa takvom statistikom, pa gdje bi nam kraj bio?
Sabrine mi moje!

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 22 jan 2018, 17:08

Ja ne vjerujem ni jednom mladom igraču i više sam za iskustvo. A nemamo se pravo zaliti, jedna smo od najmlađih ekipa u ligi i imamo dosta mladih igrača sa solidnom minutažom.

Mene boli samo činjenica što je ljudima u klubu cilj evropa, što su doveli klub na taj nivo da se bori i zadovoljava evropom. Ne moramo mi svake sezone osvajati trofeje, ali ne smijemo dozvoliti da prođu dvije sezone zaredom bez trofeja.

Živim za dan kad će doći ljudi koji znaju historiju i veličinu kluba unutar države, da imaju jasan cilj i viziju, da otvoreno i javno kažu na početku sezone da su cilj trofeji a ne ako se "ukaže prilika" i da ako se isti ciljevi ne ispune, svi napuštaju svoje pozicije kako bi svoje mjesto ustupili novim sposobnijim ljudima koji će pokušati ono što oni nisu znali/mogli.

Pa nema svinjski bolje uslove i finansije toliko da ne možemo i mi bar svake druge sezone osvojiti neki od trofeja.

Meni bi ekipa bila odlična za našu ligu da se pojačamo na bekovskim pozicijama tj. da imamo i tu konkurenciju i da dovedemo alternativu za Ahmetovića, al ništa od bekova..
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 22 jan 2018, 17:11

skoroalen je napisao/la:
ledesma je napisao/la:
skoroalen je napisao/la: Nije projekat zamjena nego Herić. Uostalom, na sredini imamo Stanojevića, Adukora, Herića, Sarića i Radovca, vala nam ne treba još jedan vezista, ni ovi ne mogu dobit šansu. Za napadača je Husref sam rekao da očekuje pojačanje, znači tu ćemo valjda dovest nekog.
Uporedi minute, pa ćeš vidjeti ko je zamjena

https://www.transfermarkt.co.uk/samir-r ... ler/247217
https://www.transfermarkt.co.uk/elvedin ... ler/374247
Al brate Radovac je više igrao kao zamjena Sariću, jer su slični profili igrača, kreativni veznjaci. Ja sam više išao na to da li imamo zadnjeg veznog koji može odgovorit zadatku u slučaju izostanka Adukora il Miloša, a to je Herić, barem je do sad kod nas igrao tog "razbijača" ili box to box veznjaka, nije imao ulogu playmakera kao Sarić i Radovac. Al svakako nam je vezni red pretrpan sad, dodaj na ove gore nabrojane i Mustafića koji je na pripremama sad s A timom. Da igramo neku formaciju s rombom, gdje nam trebaju 4 slična igrača na sredini terena, onda bih bio za to da se dovede neka alternativa. Ovako, imamo 6 veznjaka, a recimo tri upotrebljiva krila, a igramo formaciju gdje su dva krila uvijek u prvoj postavi. Veći nam je problem ako se povrijedi Velkoski nego Adukor. Više vjerujem Heriću na DMFu nego Mići na lijevom krilu, osim renomea mladog reprezentativca nema ništa, ništa korisno nije uradio otkako je u Sarajevu.
to što je Mustafić imao dobar nastup na prijateljskoj na pripremama, apsolutno ne znači da je to njegov nivo niti da će se na njeg ozbiljno računati...ovo mu je prvi susret sa profi fudbalom, dali mu da primiriše malo kao incentiv, nagradu jer je dobar bio u juniorima...da vide da li će se nastaviti razvijati , nakon ovoga će morati sačekati da dobije priliku, nemojte se čuditi tome...ima dobar pregled i miran je na lopti to je pozitivno ali treba nastaviti raditi....Herić i Radovac će nastaviti sa klupe dobijati priliku, čak iako Sarić ode, mislim da je opet Rahmanović prije njih , ako ništa zbog konstitucije....Radovac je bio više nego solidan i čvrst na lopti kad god je dobio priliku ove polusezone....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], skoJaa, Vanja8 i 69 gostiju.