FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Šta očekujete od FK Sarajevo na kraju sezone?

Dupla kruna
76
65%
Osvajači lige
29
25%
Osvajači kupa
2
2%
Europa
5
4%
Ništa od navedenog
5
4%

Ukupno glasova: 117

skoroalen
Kontakt:

PostPostao/la skoroalen » 30 jan 2018, 22:31

alenpitar WroteColonJa za ove pare nebi dovodio nikog :kafa:
Kupio bi titulu :mrgreen:

Fali nam Ivica. :kafa:
Nakon svega, ti jedini put si do neba, jedina zastava moja, jedini grad što mi treba...

Sarajevo, ti i ja, moramo iz pepela.

AlfredNobel
Kontakt:

PostPostao/la AlfredNobel » 30 jan 2018, 22:32

A jeste nakucali stranica, mašala..

DenchiNL

PostPostao/la DenchiNL » 30 jan 2018, 22:33

skoroalen WroteColon

treba Čenana nazvat, pitar je a po faci mu se vidi da zna te stvari :rol: :rol: :D
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Evander
Kontakt:

PostPostao/la Evander » 30 jan 2018, 22:35

Aj cujemo se pred pocetak sezone, da sumiramo ovu pauzu ;)
Koliku platu ima Valentin? Koliku platu ima Sabrina? Koliku platu ima Hujic? Koliku platu ima Ihtjarevic? Koliko ukupno mjesecno izdvajamo za "bord direktora" (pazi ti samo fancy naziva za uhljebe koji nista ne rade)?

Osttribine
Kontakt:

PostPostao/la Osttribine » 30 jan 2018, 22:36

Ti stvarno nisi dobar sekunde, mjesecima samo neku negativu prosipas, kad Sarajevo zareda sa pobjedama ne javljas se, fkt ne kontam tvoj cilj. Opet ti kazem sto cemo ih promovirati i uzimati veci novac ako ce ovi u Upravi kao sto kazes rastaliti se i pokrasti sve, onda je bolje ih dati za manju lovu tom tvojom logikom. Moje misljenje je da ih treba prodavati i ugradjivati se u procente od narednog transfera, nego uhljebit ih kao npr. Radovca. A i sama ta djeca teze inostranstvu, a vidjecemo sta ce im to donijeti. I nije tacno da djeca iz akademije ne dobijaju sansu, istina jesu to manje minute, ali je takva sitaucija da uvijek smo u nekom bodovnom zaostatku, sam je to i Husref rekao jedne prilike, ali dobro sta zna Husref jer on je po tebi uhljup.

Inijesta
Kontakt:

PostPostao/la Inijesta » 30 jan 2018, 22:39

skoroalen WroteColon

Ma ako vec ne misle dovoditi pojacanja, treba konama dati da zavrse konacno taj cuveni istok :D , jebu Dzeki i amru i sestru i majku a covjek ih gasenja spasio :D
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Evolution87
Kontakt:

PostPostao/la Evolution87 » 30 jan 2018, 22:39

E hajde idioti sad dovedite pojacanja! Para imate, samo je pitanje da li znate ili ne, a nazalost, bojim se da je ovo drugo.
Sabrina na dick then out

Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

skoroalen
Kontakt:

PostPostao/la skoroalen » 30 jan 2018, 22:43

Inijesta WroteColon
skoroalen WroteColon

Ma ako vec ne misle dovoditi pojacanja, treba konama dati da zavrse konacno taj cuveni istok :D , jebu Dzeki i amru i sestru i majku a covjek ih gasenja spasio :D

Raspituju se može l' makar 50 milja od Girouda :urnebes:
Nakon svega, ti jedini put si do neba, jedina zastava moja, jedini grad što mi treba...

Inijesta
Kontakt:

PostPostao/la Inijesta » 30 jan 2018, 22:48

Ma ako vec ne misle dovoditi pojacanja, treba konama dati da zavrse konacno taj cuveni istok :D , jebu Dzeki i amru i sestru i majku a covjek ih gasenja spasio :D[/quote]
Raspituju se može l' makar 50 milja od Girouda :urnebes:[/quote]

:rol: moze nek izvole :guz:
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

FrancescoTotti
Kontakt:

PostPostao/la FrancescoTotti » 30 jan 2018, 22:54

Memara WroteColonBez razmišljanja prodati Mihojevića! Eto mjesta za Mujakića! Win-Win

Isto mislimo :thumbup:

Jos ja neki dan pisem trebo bi Miho da ide.. zbog njega. Super za nas, sretno Miho :bih:
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Orangina85
Kontakt:

PostPostao/la Orangina85 » 30 jan 2018, 22:57

Kazu imamo i od Jahovica procenat, valjda 0,5% ili tako nekako. U kojem je on periodu bio tacno kod nas?

Evolution87
Kontakt:

PostPostao/la Evolution87 » 30 jan 2018, 22:58

Pa ovako i treba da funkcionise transfer politika, igrac iz akademije, prvotimac, 21 godina i lagano dalje u evropu za solidne pare. Ovako je trebalo raditi i sa Hadzicem, Velagicem, Sadikuom i siguran sam da bi oni sami i za vece pare otisli.
Sabrina na dick then out

Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Laznjak
Kontakt:

PostPostao/la Laznjak » 30 jan 2018, 23:01

Hahahha sta vam je raja. Bacite drkicu, ohladite malo. Odem na kafu nema me 2h i vi nakucate 10 strana. Dal ste normalni :D
Nek su ih ba prodali, sve bi ovo propalo kod nas.
Mrzim zeljeznicar i male sise

DenchiNL

PostPostao/la DenchiNL » 30 jan 2018, 23:02

Evolution87 WroteColonPa ovako i treba da funkcionise transfer politika, igrac iz akademije, prvotimac, 21 godina i lagano dalje u evropu za solidne pare. Ovako je trebalo raditi i sa Hadzicem, Velagicem, Sadikuom i siguran sam da bi oni sami i za vece pare otisli.

s ogromnom razlikom, ovi nisu htjeli čekat svoju priliku u Sarajevu nego su htjeli igrati vani....i tu ne možeš ništa nego uzeti pare i poželit im sreću...

nadam se da će Mujakić i još ovih par stopama Marka i Cimija.... :thumbup:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

skoroalen
Kontakt:

PostPostao/la skoroalen » 30 jan 2018, 23:04

Laznjak WroteColonHahahha sta vam je raja. Bacite drkicu, ohladite malo. Odem na kafu nema me 2h i vi nakucate 10 strana. Dal ste normalni :D

Tema gori k'o u najžešćim danima, ispadanje od Zarije, domaći remiji s Krupom i Radnikom prošle sezone itd. :mrgreen:

Laznjak
Kontakt:

PostPostao/la Laznjak » 30 jan 2018, 23:11

skoroalen WroteColon
Laznjak WroteColonHahahha sta vam je raja. Bacite drkicu, ohladite malo. Odem na kafu nema me 2h i vi nakucate 10 strana. Dal ste normalni :D

Tema gori k'o u najžešćim danima, ispadanje od Zarije, domaći remiji s Krupom i Radnikom prošle sezone itd. :mrgreen:

Sve budale moj Skoro. Boga mi ko neki igraci.
Mrzim zeljeznicar i male sise

AlfredNobel
Kontakt:

PostPostao/la AlfredNobel » 30 jan 2018, 23:11

Daj zovite još Majkla i neka ide sve u helać..

zagorski
Kontakt:

PostPostao/la zagorski » 30 jan 2018, 23:12

Ja svo vrijeme razmisljam o onome sto je @hilmo maloprije rekao. Hocemo li mi uopste i mozemo li vidjeti,kao klub,ikakve fajde od ovog novca!? Meni akademija nekako djeluje kao autonomna pokrajina u okviru kluba :D
Sarajevo ljubavi moja

YNWA
Kontakt:

PostPostao/la YNWA » 30 jan 2018, 23:13

Inijesta WroteColon
YNWA WroteColon
Inijesta WroteColonNije nama Cimi otvorio vrata Paoka nego Marko i Cimi istog menadjera imaju
Ovo se malo otelo kontroli , samo da ne bude na ljeto ako bez evrope ostanemo ganjali onog cigu sto kupuje staro zeljezo da mu Duljine ves masine tusnemo

Kako se otelo kontroli ?
Koliko su to Sadiku i Veladzic imali minuta za prvi tim? pa i Hadzic. Odlaskom tih igraca nista ne gubimo, osim toga da bi nesto moglo biti u buducnosti od njih, a poznavajuci nas, prije ce proci ko Radovac, nego da ce nesto napraviti, zato je prodaja sasvim logican izbor

Prodaja Marka je odlican potez, cak i za 500k KM, i njemu je vrijeme da ide, a i nece nam nesto faliti, jer je tu sad Mujakic,a i Adukor ce na stopera, i onda se oslobađa mjesto za Mustafica.

Za ove momke sam vec napisao da mi je ok prodaja uz dobar procenat, samo u tom slucaju je po meni opravdano a i slazem se da ce prije zavrsiti ko Radovac nego uspjeti
Al se ne slazem za prodaju Marka , igrac kojeg mozes uvijek prodati za ustu ovu cifru , i sta ces sad dovesti 2 nova stopera ustvari vec si doveo jednog koji nije godinu i po igrati, istog takvog mu mozes naci i partnera i sta ocekivati od odbrane koja je svakako bila losa

Pape ako je izvukao 500k eura za Marka treba mu produziti ugovor na 10 godina.

Marko iza sebe nema najbolju polusezonu, vec duze vrijeme nista ne napreduje, i idealno vrijeme je da ide dalje, nece nam nesto posebno faliti, a umjesto njega uskace Mujakic, i Adukor se vraca na stopera, samim tim se otvara mjesto za Mustafica i Herica u sredi. Za mene je prodaja Marka u ovom trenutku odlican potez, i to za cifru od 500k KM, a zvuci mi nestvarno da smo uzeli 500k eura, previse dobro bi to bilo.

Prodaja djece je odlican potez, mnogi previse povrsno gledaju na situaciju u klubu, Tan nije budala, nece on vise bacati lovu, i slati da se nasi igraju menadzera, moras nesto i zaraditi, moras prodati kojeg igraca, a poslije Cimirota smo prodali Velkoskog i Catakovica, te Barbarica(Tan castio) i igrali jedno pretkolo u EL, a na navijace i sponzore se ne mozes pouzdati, nema tu vece love. A FK Sarajevo je najorganizovaniji klub u drzavi, najvise radnika ima pod ugovorom, u akademiji se radi dobar posao, kupe se talenti iz cijele drzave, sto pokazuju i rezultati, a sve se to mora platiti, jos se radi na kampu, a da ne spominjemo Jesica i njegove igrace, ili one koje je on otjerao.

Sad bih ja potpisao da svake godine prodamo 2-3 talenta iz akademije, ko ovu trojicu i jednog prvotimca, ko Marka. Tako se mora raditi.
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

BosnianKingdom
Kontakt:

PostPostao/la BosnianKingdom » 30 jan 2018, 23:21

Anela kraljica storya hahahahaha
“Nemam ja godine, nemam ime ni prezime, a ni plata nije bila “ hahahahahah
Sabrine mi moje!

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.