FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider

Koliko može FK Sarajevo ove godine u Evropi?

1. pretkolo
85
27%
2. pretkolo
129
41%
3. pretkolo
33
10%
play-off
12
4%
Grupne faze EL
59
19%

Ukupno glasova: 318

bihuzur
Kontakt:

PostPostao/la bihuzur » 13 feb 2018, 13:51

VanBasten WroteColon
SarajevoJeBordo WroteColonPovedeš trećeg golmana u Antaliju, prođe pripreme s prvim timom, pošalješ ga na posudbu, onda dovedeš iz čelika trećeg golmana na posudbu :facepalm:

pa vidi, ako zaista u Kovacevicu vide nasu jedinicu u bliskoj buducnosti onda je bolje da ga se posalje negdje gdje ce braniti i skupljati iskustvo do kraja sezone. Nego da sjedi na tribinama i trenira sa nasim prvim timom. Trening ne moze zamjeniti takmicarsku utakmicu. Samo se nadam da je u ovom dilu dogovoren i minimalan broj nastupa za Kovacevica na posudbi.

To je to.

SarajevoJeBordo
Kontakt:

PostPostao/la SarajevoJeBordo » 13 feb 2018, 13:58

bihuzur WroteColon
VanBasten WroteColon
SarajevoJeBordo WroteColonPovedeš trećeg golmana u Antaliju, prođe pripreme s prvim timom, pošalješ ga na posudbu, onda dovedeš iz čelika trećeg golmana na posudbu :facepalm:

pa vidi, ako zaista u Kovacevicu vide nasu jedinicu u bliskoj buducnosti onda je bolje da ga se posalje negdje gdje ce braniti i skupljati iskustvo do kraja sezone. Nego da sjedi na tribinama i trenira sa nasim prvim timom. Trening ne moze zamjeniti takmicarsku utakmicu. Samo se nadam da je u ovom dilu dogovoren i minimalan broj nastupa za Kovacevica na posudbi.

To je to.

To 100% stoji pod uslovom da zaista tamo brani. Kao sto rekose koga briga ko je treci golman, al kad smo kod golmana mislim da se Adilovica treba rijesiti i dovesti bolji golman od Pavlovica. Pavlovic je ok na liniji, ali centaršut je katastrofa

Inijesta
Kontakt:

PostPostao/la Inijesta » 13 feb 2018, 14:13

Esport WroteColonU ovoj kombinaciji sa Amerikancima vjerujem u Semjona

Nema Semjon nikakve veze vise s nama, ovog je uliva Runda debil
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Zagor
Kontakt:

PostPostao/la Zagor » 13 feb 2018, 14:18

Kovacevic je trebao biti drugi golman. Ovo je nidje veze... Prva losa stvar ove godine je slanje njega na posudbu i dovodjenje ovog iz celika.. Neg jel ovaj Menalo sad nekad ide za Dinamo i da li ce igrat protiv nas??
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

MortemHz
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 13 feb 2018, 14:19

Zagor WroteColonKovacevic je trebao biti drugi golman. Ovo je nidje veze... Prva losa stvar ove godine je slanje njega na posudbu i dovodjenje ovog iz celika.. Neg jel ovaj Menalo sad nekad ide za Dinamo i da li ce igrat protiv nas??

Vjerovatno hoce ali Bagarić nece biti registrovan na vrijeme.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★

San mi je da Sarajevo osvoji duplu krunu u bh. prvenstvu i da se pritom plasira u grupnu fazu nekog UEFA takmičenja.

527.049

DenchiNL
Kontakt:

PostPostao/la DenchiNL » 13 feb 2018, 15:28

SarajevoJeBordo WroteColon
bihuzur WroteColon
VanBasten WroteColon

To je to.

To 100% stoji pod uslovom da zaista tamo brani. Kao sto rekose koga briga ko je treci golman, al kad smo kod golmana mislim da se Adilovica treba rijesiti i dovesti bolji golman od Pavlovica. Pavlovic je ok na liniji, ali centaršut je katastrofa

netačno, jedan od rijetkih koji zna izaći na visoku loptu i boksovati/uhvatiti po potrebi....puno korisnije je dovesti backup njemu jer Adilović je rupa...boljeg od njega npr. za grupne faze treba moći i platiti, za 30-tak tekmi ove kuruz-lige je bacanje para dovoditi golmana koji toliko odskače kvalitetom...kad možeš ne znam špica STRRRRAŠNOG dovest za te pare, ili veznjaka, krilo...nekog ko će imati drastičan efekat na igru ekipe i može je vući...

za Vladana je definitivno najbolje da brani i ide na posudbe, treći golman je obično junior, čisto da primiriše seniorskom fudbalu, al nas handri što baš nemamo ni u juniorima toliko golmana...
Zadnja izmjena: DenchiNL, dana/u 13 feb 2018, 15:33, ukupno mijenjano 1 put.
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

AlfredNobel
Kontakt:

PostPostao/la AlfredNobel » 13 feb 2018, 15:31

Pavlović je malo naprednija opcija od Bandovića. Zna skinuti maestralno, ali zato ga zna primiti i napraviti nelih poteza da ni djeca s 15 godina to ne rade.

VanBasten
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la VanBasten » 13 feb 2018, 15:32

Dobro, a kad kontate onda da ovaj Kovacevic oko kojega dizemo frku stane na gol kao nasa jedinica? Kad mu bude 25?
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

KrajisnikBosnjak
Kontakt:

PostPostao/la KrajisnikBosnjak » 13 feb 2018, 15:33

Asmir Begović je opcija.
Simpatizer Sarajeva i fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine. :)

DenchiNL
Kontakt:

PostPostao/la DenchiNL » 13 feb 2018, 15:34

AlfredNobel WroteColonPavlović je malo naprednija opcija od Bandovića. Zna skinuti maestralno, ali zato ga zna primiti i napraviti nelih poteza da ni djeca s 15 godina to ne rade.

đe rastu te gljive jbt??? :o :shock: :? :wtf:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

bordobijeli
Kontakt:

PostPostao/la bordobijeli » 13 feb 2018, 16:03

hajmo prvi 11 za lišticu , ocekivanje ,prognoze ???

SarajevoJeBordo
Kontakt:

PostPostao/la SarajevoJeBordo » 13 feb 2018, 16:05

DenchiNL WroteColon
AlfredNobel WroteColonPavlović je malo naprednija opcija od Bandovića. Zna skinuti maestralno, ali zato ga zna primiti i napraviti nelih poteza da ni djeca s 15 godina to ne rade.

Od Muhameda Alaima do Bojana Pavlovića ja mislim da nije bila epizoda u Evropi da nismo primili bar 1 gol gdje je direktni krivac golman na centaršutu. Čitavu ovu pauzu sam sate proveo gledajući izvještaje s utakmica s jeseni i imao je Bojan na nekoliko tekmi izlijetanje u prazno na visokim loptama, samo sto navijaci to vide kad primimo go. Uvijek se mi bavimo posljedicom, a ne spriječavanjem uzroka! Bojan je dobar golman osim u segmentu penala i centaršuta! Veceras kuci kad budem poslacu linkove izvjestaja gdje ispada.

AlfredNobel
Kontakt:

PostPostao/la AlfredNobel » 13 feb 2018, 16:13

DenchiNL WroteColon

Šta se čudiš? Tako je i Bandović znao braniti u stilu Ter Stegena, a i napraviti kikseva da me je nekad bilo sramota zbog njega. Recimo, ono kad ga je preletila lipta protiv Borussije.. Pavlović je samo upgrade. Isto tako zna skinuti momački i tu nema šta. Ali, čovjeku je branjenje penala ili barem pogađanje strane totalna nepoznanica. Milion puta je promašio loptu prilikom izlaska s gola, što nas je moglo koštati svaki put. A i on je primio onakav gol, tj. protiv Zarije. To je moje mišljenje i stojim iza svake riječi.

https://youtu.be/z3aq0849lBE .. Evo ti jedne situacije. Idi na 4:13 i vidi njegovo proletanje.

Samo mi je žao što se propustio mladi Ivković. Momak je branio u mlađim kategorijama Intera, u Istri, evo sad ode u Olympiacos.
Zadnja izmjena: AlfredNobel, dana/u 13 feb 2018, 16:20, ukupno mijenjano 1 put.

bihuzur
Kontakt:

PostPostao/la bihuzur » 13 feb 2018, 16:15

bordobijeli WroteColonhajmo prvi 11 za lišticu , ocekivanje ,prognoze ???

pavlovic, bekic, hodzic, sofranac, adukor, stanojevic, saric, rahmanovic, hebibovic, velkoski, ahmetovic
hebibovic/rahmanovic GOOLLLLLLLL

bordobijeli
Kontakt:

PostPostao/la bordobijeli » 13 feb 2018, 16:21

bihuzur WroteColon

pavlovic, bekic, hodzic, sofranac, adukor, stanojevic, saric, rahmanovic, hebibovic, velkoski, ahmetovic

koju poziciju krste igra ?? ako je krilo mislim da Halil bolje izgleda na toj poziciji od Velkoskog

kengur
Kontakt:

PostPostao/la kengur » 13 feb 2018, 16:25

1bod = ostajemo konkurenti za Evropu
3boda = u borbi za vrh

Za vrh nam bod nista ne znaci, dakle 1:2
Pazaiti se ove trojke Zlomislić, Lončar i Menalo (ako istrce), a ja se bojim sudije.
Zadnja izmjena: kengur, dana/u 13 feb 2018, 16:27, ukupno mijenjano 1 put.
Sa Sabrinom, Farukom, skautom, Poturom i ostalim uhljupima nikad nećemo osvojiti trofej. Klub sa najjacom ekonomskom situacijom kao maksimum uspjeha postavlja borbu za Evropu - zahvaljujuci nesposobnosti uprave.

MortemHz
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 13 feb 2018, 16:26

kengur WroteColon

1bod = ostajemo konkurenti za Evropu
3boda = u borbi za vrh

Za vrh nam bod nista ne znaci, dakle 1:2
Pazaiti se ove trojke Zlomislić, Lončar i Menalo (ako istrce).

Ni blizu, ima jos milion kola do kraja ali svakako da je pobjeda bitna mada ne znam koliko je to realno
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★

San mi je da Sarajevo osvoji duplu krunu u bh. prvenstvu i da se pritom plasira u grupnu fazu nekog UEFA takmičenja.

527.049

bihuzur
Kontakt:

PostPostao/la bihuzur » 13 feb 2018, 16:26

bordobijeli WroteColon
bihuzur WroteColon

koju poziciju krste igra ?? ako je krilo mislim da Halil bolje izgleda na toj poziciji od Velkoskog

krilo, kasnije ce halil uci umjesto mersudina a krste ce na spica

kengur
Kontakt:

PostPostao/la kengur » 13 feb 2018, 16:32

Morteme, slazem se da ima jos dosta da se igra ali nas je Gosk (+Krupa) unazadio na Kosevu i tesko je to nadoknaditi tako lako. Ako se bar nadamo necemu vise od Evrope ova se treba uzeti, jer ni gostovanje Krupi nece biti lagano.
Sa Sabrinom, Farukom, skautom, Poturom i ostalim uhljupima nikad nećemo osvojiti trofej. Klub sa najjacom ekonomskom situacijom kao maksimum uspjeha postavlja borbu za Evropu - zahvaljujuci nesposobnosti uprave.

DenchiNL
Kontakt:

PostPostao/la DenchiNL » 13 feb 2018, 16:39

AlfredNobel WroteColon
DenchiNL WroteColon

https://youtu.be/z3aq0849lBE .. Evo ti jedne situacije. Idi na 4:13 i vidi njegovo proletanje.

ja vidim grešku stopera, kojem protivnički igrač dobija zračni duel i glavom puca na gol, u onoj situaciji na mokrom terenu treba izletiti i boksovati i to je pošao da uradi...međutim golman je zadnji igrač odbrane ne i jedini u ovom detalju gdje nema ni o od organizacije, prekidi su nam tuta otkad znam za sebe(u oba smjera)....ti u ovom vidiš grešku golmana...za mene dovoljno...

preporučujem da pogledaš Bandovića ponovo čisto da sebi definiraš koji je to nivo...Bojan da zna braniti i penale ne bi u BiH bio ni 5 sekundi...mogli smo naći kakvog penal-experta za drugog golmana, ali eto uzeli Adilovića :think:

AlfredNobel WroteColonSamo mi je žao što se propustio mladi Ivković. Momak je branio u mlađim kategorijama Intera, u Istri, evo sad ode u Olympiacos.

ovdje si mislio na Ivušića iz Istre? on je 4-ti golman tamo, pored Proto i Choutesiotisa i još nekog grka i ugovor mu je do ljeta samo...da smo htjeli mogli smo ponudit bar posudbu...i ne samo za njega nego i za ovog Čelikovog malca smo trebali zapet pa ostavit ga da brani dole ako ništa...jbg sportski nas handri, ili nema vizije, ili ima a to je samo akademija...
Zadnja izmjena: DenchiNL, dana/u 13 feb 2018, 16:49, ukupno mijenjano 1 put.

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: Fecox, KrajisnikBosnjak i 18 gostiju.