FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 13 feb 2018, 22:38

ThrillerHz je napisao/la:
DenchiNL je napisao/la:jel i Buffon linijski golman sad :D :clap:
Ma de, za ljude koji su trpili Alaima, Plakala, Ostrakovica, Bandovica... previse pametujemo.
Boki je jedan od nasih boljih golmana, ako i ne najbolji u posljeratnoj historiji. Stavise upisao se u nasu historiju, sto jos vise potvrdjuje o kakvom je golmanu rijec :salut:
Ipak su Dragović i Delač pokazali klasu, samo što nemaju toliki broj utakmica kao Bojan.
A inače nemam ništa protiv njega, ne bih ga ni mijenjao sad osim za dokazano jačeg golmana tipa Borjana, ili da se pruži prilika Kovačeviću da se fajtaju za tu poziciju prvog golmana (al da se ne fajtaju k'o Alaim i Vojo :urnebes: ).
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 13 feb 2018, 22:40

ThrillerHz je napisao/la:
DenchiNL je napisao/la:jel i Buffon linijski golman sad :D :clap:
Ma de, za ljude koji su trpili Alaima, Plakala, Ostrakovica, Bandovica... previse pametujemo.
Boki je jedan od nasih boljih golmana, ako i ne najbolji u posljeratnoj historiji. Stavise upisao se u nasu historiju, sto jos vise potvrdjuje o kakvom je golmanu rijec :salut:
ma previše pljujemo generalno po individualcima, solidni su ovo igrači koji se ipak fino dokažu i na većem nivou...jedino što mene nervira je amaterluk i učenje na nama...zašto su ubjeđeni da igrače i klub može vodit svaka budala koja naiđe je zaista za dublje analize....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 13 feb 2018, 23:08

DenchiNL je napisao/la:
ThrillerHz je napisao/la:
DenchiNL je napisao/la:jel i Buffon linijski golman sad :D :clap:
Ma de, za ljude koji su trpili Alaima, Plakala, Ostrakovica, Bandovica... previse pametujemo.
Boki je jedan od nasih boljih golmana, ako i ne najbolji u posljeratnoj historiji. Stavise upisao se u nasu historiju, sto jos vise potvrdjuje o kakvom je golmanu rijec :salut:
ma previše pljujemo generalno po individualcima, solidni su ovo igrači koji se ipak fino dokažu i na većem nivou...jedino što mene nervira je amaterluk i učenje na nama...zašto su ubjeđeni da igrače i klub može vodit svaka budala koja naiđe je zaista za dublje analize....
U sustini uvijek su gledali kvantitet ispred kvaliteta i zbog toga i jesmo tu gdje jesmo
1946~

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 13 feb 2018, 23:12

skoroalen je napisao/la:
ThrillerHz je napisao/la:
DenchiNL je napisao/la:jel i Buffon linijski golman sad :D :clap:
Ma de, za ljude koji su trpili Alaima, Plakala, Ostrakovica, Bandovica... previse pametujemo.
Boki je jedan od nasih boljih golmana, ako i ne najbolji u posljeratnoj historiji. Stavise upisao se u nasu historiju, sto jos vise potvrdjuje o kakvom je golmanu rijec :salut:
Ipak su Dragović i Delač pokazali klasu, samo što nemaju toliki broj utakmica kao Bojan.
A inače nemam ništa protiv njega, ne bih ga ni mijenjao sad osim za dokazano jačeg golmana tipa Borjana, ili da se pruži prilika Kovačeviću da se fajtaju za tu poziciju prvog golmana (al da se ne fajtaju k'o Alaim i Vojo :urnebes: ).
Ma samo da mu izganjamo BH pasos, da ne uzima mjesto stranca i moze komotno branit jos 5 godina, ako ga Vladan ne skine u medjuvremenu.
Hahahahahaha bas :urnebes:
1946~

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 14 feb 2018, 01:02

Neko spomenu Oštrakovića. :lol:
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5811
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 14 feb 2018, 01:37

Mehmed Janjos je velki covjek legenda kluba i veoma dobar trener.

Promasen penal protiv zrinjskog, protiv zarije i kradza sudije u prvoj utakmici finala kup bih je napravila Calu da je niko i nista. A covjek nije najmanje (nimalo kriv)

Husref je ispo od mladosti u 16 stini i niko rjec nije reko izgubio od krupe kuci (koja je mnogo slabija od zrinjskog) niko nist, husref govori dovescemo beka njega ni na bugarskoj granici nema dovescemo napadaca dovedu mu parmaka treba stopera doveden polovnjak malo iznad prosjeka al ode Marko glavna poluga tima skoro zadnji dan prelazni roka, i zasto niko ne prozove husrefa zasto neda otkaz.

Husref jeste bolji od Cale al nije toliko da je Hus 10 a cala jedna velka 0.

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 14 feb 2018, 01:56

muhamedhulk je napisao/la:
sarajevo46 je napisao/la:Da li je fakat Čala nekom dobar trener? :D
Da.
Da.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

fera
Postovi: 12811
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 14 feb 2018, 10:41

Čala veliki covjek i dobar trener a husref u svemu za klasu bolji od njega. To sta pojedinci pisu o legendama kluba vise govori o njima samim nego bilo sta drugo.
You are someone else I am still right here

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Laznjak » 14 feb 2018, 10:49

:facepalm: Joj ljudi o Cali pricaju.
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8149
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 14 feb 2018, 10:53

Čala je dobar čovjek i najbolje rješenje za nas u onom trenutku kad je postavljen za trenera, jer smo bili u rasulu. Ne vjerujem da bi neko drugi sa onim rosterom izvuko nešto bolje, a on je maksimalno to uradio sa onom ekipom. Da je bolji od Husrefa kao trener, nije, al iskreno Čala je veliki maler kad su u pitanju velike i značajne utakmice. Nažalost po nas. Ipak je on naš čovjek, i zaslužuje poštovanje.
Najbitnija su tri boda sad protiv ubica da se vratimo u trku. Ostalo je šuplja.

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 14 feb 2018, 10:55

Pitar6785 je napisao/la:Mehmed Janjos je velki covjek legenda kluba i veoma dobar trener.

Promasen penal protiv zrinjskog, protiv zarije i kradza sudije u prvoj utakmici finala kup bih je napravila Calu da je niko i nista. A covjek nije najmanje (nimalo kriv)

Husref je ispo od mladosti u 16 stini i niko rjec nije reko izgubio od krupe kuci (koja je mnogo slabija od zrinjskog) niko nist, husref govori dovescemo beka njega ni na bugarskoj granici nema dovescemo napadaca dovedu mu parmaka treba stopera doveden polovnjak malo iznad prosjeka al ode Marko glavna poluga tima skoro zadnji dan prelazni roka, i zasto niko ne prozove husrefa zasto neda otkaz.

Husref jeste bolji od Cale al nije toliko da je Hus 10 a cala jedna velka 0.
Pretjera ga i ti momački, da valja.. Prvo, kako znaš da će makedonac biti promašaj, da je loš, da je ovo, da je ono? Jesi li ga negdje gledao osim na YT? Naravno da nisi. Drugo, rekao je da će se pokušati dovesti bek, ali da je teško pošto nema dobrih igrača u zimskom prijelaznom roku i neće se dovoditi igrači radi refa. Treće, koji je to stoper polovnjak, Šofranac? Čovjek je bio odličan na ovim pripremama, ima dobar CV, igrao u Rijeci i Cercle Bruggeu i ti kažeš da je polovnjak.. Trebaće mu još par tekmi da malo uđe u taj takmičarski ritam i to je to. Brz, jak, dobar u duelima i skokovima, odlične duge lopte šalje.

Što se tiče kvaliteta između Čale i Husrefa, tu je za mene Husref bolji. Opet kažem, Čala je dobar trener, mnogo nam je značio u historiji, ali Husref je bolji.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 14 feb 2018, 11:45

Treba napisat knjigu

P I T A R L U K
iz krajnosti u krajnost”
1946~

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6792
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VanBasten » 14 feb 2018, 12:01

ThrillerHz je napisao/la:Treba napisat knjigu

P I T A R L U K
iz krajnosti u krajnost”
Nije taj mentalni setup odlika samo nas pitara. To je jedan mnogo siri drustvni fenomen na ovim nasim prostorima. Mi, kao dio tog i takvog drustva, naravno patimo od istog.
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

Avatar
Pantelija
Postovi: 12895
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 14 feb 2018, 12:37

Stroj1946 je napisao/la:Čala je dobar čovjek i najbolje rješenje za nas u onom trenutku kad je postavljen za trenera, jer smo bili u rasulu. Ne vjerujem da bi neko drugi sa onim rosterom izvuko nešto bolje, a on je maksimalno to uradio sa onom ekipom. Da je bolji od Husrefa kao trener, nije, al iskreno Čala je veliki maler kad su u pitanju velike i značajne utakmice. Nažalost po nas. Ipak je on naš čovjek, i zaslužuje poštovanje.
Najbitnija su tri boda sad protiv ubica da se vratimo u trku. Ostalo je šuplja.
kako da nije
Prvo, cala je poznat po tome sto je imao rezultate, tipa izgubljene titule u vakat kad smo imali najjaci tim poslije rata!
pa je poznat po tome sto smo u njegov vakat bili 5-6 na tabeli pa je dobio otkaz .... (cluj)
pa je poznat po ovoj novoj eri po tome sto smo ostali bez titule i kupa a istu je uzeo klub koji je debelo zaostajao za nama... kao i kone ....

o ljudskoj velicini, evo ukratko, sta bi ti rekao da husref nije htio potpisati profi ugovor sa slobodom, jer prim platu od sarajeva iako ne trenira sarajevo? :)

toliko o toj temi

husref je alegri i gvardiola u jednom za ćalu!
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
benko21
Postovi: 2565
Pridružen/a: 17 mar 2016, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benko21 » 14 feb 2018, 12:59

Najzanimljiviji duel ovog kola između Širokog Brijega i Sarajeva sudit će Elvis Mujić iz Banovića, sa pomoćnnicima Sretenom Udovičićem, Amerom Macićem, Emirom Sivcem, Zoranom Grbićem i Draganom Petrovićem.
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 14 feb 2018, 13:10

VanBasten je napisao/la:
ThrillerHz je napisao/la:Treba napisat knjigu

P I T A R L U K
iz krajnosti u krajnost”
Nije taj mentalni setup odlika samo nas pitara. To je jedan mnogo siri drustvni fenomen na ovim nasim prostorima. Mi, kao dio tog i takvog drustva, naravno patimo od istog.
Upravu si vala, mentalitet balkana u sustini :thumbup:
1946~

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 14 feb 2018, 13:58

Evo igramo protiv Bosne, Crepulja i Altiparmakovski u prvoj.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
benko21
Postovi: 2565
Pridružen/a: 17 mar 2016, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benko21 » 14 feb 2018, 14:00

FK Sarajevo današnju prijateljsku utakmicu protiv NK Bosna Visoko započinje u sastavu:

- Adilović, Hodžić, Bekić, Mujakić, Mustafić, Herić, Crepulja, Radovac, Kuzmanović, Halilović i Altiparmakovski.
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan

Avatar
haris004
Postovi: 1697
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la haris004 » 14 feb 2018, 14:05

Zar nisu mogli napisati ranije da se uopšte igra utakmica..

Avatar
midzuka
Postovi: 963
Pridružen/a: 10 sep 2017, 22:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la midzuka » 14 feb 2018, 14:11

Nakon zavrsenih priprema i prije samog pocetka drugog dijela sezone stekao sam dojam da mozda Husref ove sezone i ne cilja toliko titulu.
On je preuzeo ekipu kad je bila blize dnu nego vrhu i sigurno je obecao upravi da ce izboriti Evropu, a da sljedece sezone ganja trofeje. To mi se nekako cini kao jedino objasnjenje za ulazak u drugi dio sezone sa 3 stopera(od cega jednom nije to prirodna pozicija), po jedan nekvalitetni bek i rezervni napadac u vidu Marjana.
Ocigledno je da bolje igrace mozemo ocekivati tek na ljeto jer ce tad biti vise njih koje mozemo dovesti i da je sada pristao Husref na daj sta das samo da privede ovu sezonu kraju sto bolje moze.
JURIŠ

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: avalkaB, Komercijala19 i 40 gostiju.