FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 20 feb 2018, 00:01

Ne znam zašto se ovaj momak Evander proziva toliko, kritike koje iznosi nisu level fb komentara polupismenih likova s fb stranice. Sve što je napisao su ČINJENICE! Jedino što on ostavlja postove nakon loših rezultata i svi ti postovi su usmjereni na negativne stvari. Ali bolje i to nego sve dizati u nebesa nakon dvije pobjede, pa onda poraz pa pljuješ sve što si juče hvalio na sva zvona. Koliko volim klub isto toliko mi je žao što nema osnova i činjenica da je oko kluba nešto sjajno, koliko ima da je mnogo toga loše.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6792
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VanBasten » 20 feb 2018, 00:04

Vjerovatno zato sto je u nekom drugom periodu bio upravo taj lik. A danas, objektivac kao. Ako sam ga s nekim zamjenio, ispricavam se.
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54371
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 20 feb 2018, 00:28

Nogometni/ Fudbalski Savez Bosne i Hercegovine održao je seminar za oficire za bezbjednost premijerligaških klubova, na kojima je predstavio nova pravila i smjernice, kada je u pitanju organizacija utakmica s aspekta sigurnosti.

Iz krovne kuće bh. fudbala izrazili su zabrinutost zbog upotrebe pirotehničkih sredstava, obzirom da ista spadaju u kategoriju ekslopzivnih sredstava, te da korištenje istih može značajno ugroziti zdravlje navijača na stadionu. Također, iz Saveza su istakli da, ukoliko na utakmicama BH Telecom Premijer lige BiH u proljetnom dijelu prvenstva ponovo dođe do masovne upotrebe pirotehnike, biće poduzete odgovarajuće disciplinske procedure koje uključuju i zatvaranje navijačkih tribina.

U protekloj polusezoni, Fudbalski klub Sarajevo je na ime kazni zbog korištenja pirotehnike bio obavezan platiti Savezu iznos od 56.400 KM, s toga klub apeluje na svoje navijače da se suzdrže korištenja pirotehnike, prije svega s apekta sigurnosti i očuvanja zdravlja, te kako ne bi Klub trpio finansijske troškove prema Savezu. Klub će u narednom periodu tražiti najbolja rješenja i ulagati u infrastrukturu na Olimpijskom stadionu “Asim Ferahtović—Hase”, kako bi gledaocima pružio dodatan užitak i sadržaj na našem stadionu.

Dodajmo i to da su predstavnici Saveza prenijeli su klubovima informaciju da je odlazak navijača na gostovanje samo moguć ako koriste autobus kao prevozno sredstvo, obzirom da Policijske Uprave više neće dozvolilit dolazak navijača putničkim vozilima. Najave dolaska gostujućih navijača na utakmicu moraju se slati najkasnije 72 sata prije odigravanja utakmice.

Proljetni dio BH Telecom Premijer lige BiH počinje nadolazećeg vikenda, 17/18. februara. Fudbalski klub Sarajevo gostovati će Širokom Brijegu u nedjelju. Utakmica počinje u 17.30 sati.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Zagor
Postovi: 5507
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zagor » 20 feb 2018, 00:39

miky_hz je napisao/la:Sarajevo će na Koševu u nedjelju ugostiti ekipu Radnika, a taj meč je na rasporedu u 14 sati i 30 minuta.
**** ti nedjelju i picku **** mater. Znamo li mi koji drugi dan igrat osim **** nedjelje. pa jbt koji ****...

btw.htjetoh napisati al mrsko mi bilo ulaziti na forum poslije juce. Jbt. nama da neko da prednost 2:0 na pocetku meca i da nam kaze probjate da osvojti barem bod, mi bi zijanili 3:2... Takav imam nekad osjecaj...
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 20 feb 2018, 01:25

Taktika je da igramo nedjeljom, jer tad na miru možemo pobijediti, pošto ovi u subotu kiksaju. :mrgreen:
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5828
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 20 feb 2018, 02:14

Realnost je cudo.

Realno FK SARAJEVO ne moze zaradit na osnovu svog imena tolike novce da izmiri plate igracima (njih 24-26 nije bitno) trenerima, doktorima itd. ZNACI NE MOZE.

Prodaja ulaznica
Dresova
I sponzora

Realno nije moguce, posebno ako hocemo da imamo ekipu koja ce bit pravi konkurent za titulu.

Realno MORA se naci neka vrsta proizvodnje novca pored ove 3 stvari. I jedina preostala stvar je prodaja igraca. Al ne mozes prodavat igrace zato sto nemaju djeca gdje trenirat, svako djete zeli da ima bar normalne uslove kao npr da zna kad je trening i na kojem mjestu. Da bi imo te uslove klub mora da ima bar livadu od 70m kvadratni. Posto nakon 70 godina postojanja nismo mogli dobit, kupit, drzavno uzet ni 007m kvadratnog, onda dolazi zadnja opcija da se vidi hocel ko kupit klub koji nista svoje nema osim 4 titule ime i 3.6 m km duga.

Realno mi trazimo od tana, da ulaze od prilike oko 3 m km godisnje zato sto nas je kupio.

Realno covjek nit je lud nit ce to uradit ikad nit bi to iko uradio osim neko ko je lud.

Covjek je doso i reko realno KRATKO rocan plan

Treba uzet titulu ili kupp prvu godinu
Drugu godinu titulu ako se ne osvoi prvu
Napravit kamp
Vratit dugove
Napravit akademiju koja ce bit na najveci moguci nivo stose tice uslova u BOSNI i hercegovini
Nac sponzora TA

Dugorocan plan REALNO

Prodavat igrace iz omladinskog pogona osim ako isti omladinac nebude igrac direktno iz juniora za seniore

Prodat mladog igraca za dopunu budzeta i dovodenje 2 igraca za nivo pl bih, sa procjenom struke da moze pomoc. Primjer .Marko Mihojevic

I stvoriti kruzni tok prodas marka dovedes crepulju halila i golmana i dopunis budzet, prodas sadikua hodzica veladzica i imas budzet za sledecu godinu. Ovaj koncept jeste bolan za nas navijace FK SARAJEVO jer ide sporo i dosta vremena treba da bi se taj sistem razvio i aktiviro i da bi mi mogli brat TITULE. Drugi i bolji nacin je zvani MENSUR IZ MANCHESTER CITY. Jedan je MENSO KUPI NAS MOLIM TE

REALNO ZIVI BILI PA VIDJELI SVI KLUBOVI U BOSNI KOJI BUDU ZELILI DA OPSTANU CE BIT PRODATI SAMO STO TO NECE KUPIT LJUDI KO TAN VEC TIPOVI KO MISIMOVICI AZMIRI ZNACI MNOGO SIROMASNI LJUDI KOJI NEMAJU NI 100 m $ sve zivo da prodaju.

Ubjeden sam da je zrinjski i sb privatno vlasnistvo MAMICA DINAMA vec, samo sto mamic nema jacinu ko tan i javno to kaze.

Realno gdje TAN mogo uradit dosta jeste da nas poveze sa cardifom da nam tipove kosto je duljevic odkupe i odvedu u Cardif i ako se ne izbori da ga nama posude.

Ako ce mo mi ici svake godine po 3-4 m km u dug pa mi bi za 4 godine bili minimu oko 12 do 16 m km U MINUSU..

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 20 feb 2018, 03:39

Joj retardiranog saveza baklje im najveci problem,ko sisa skandiranja u nistici,pricaju o sigurnosti na ovim raspalim stadionima,uslovi su im reflektori a tereni kaljuza,ko sisa sto sudija sviraju za Zrinjski providno penale,kas su se sa malenima sugavicima borili za titulu u 90 toj im penal daje jedva ceko da padne neko to nije bitno bitne si baklje nabijem i njih i baklje

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 20 feb 2018, 04:56

Pitar6785 je napisao/la:Realnost je cudo.

Realno FK SARAJEVO ne moze zaradit na osnovu svog imena tolike novce da izmiri plate igracima (njih 24-26 nije bitno) trenerima, doktorima itd. ZNACI NE MOZE.

Prodaja ulaznica
Dresova
I sponzora

Realno nije moguce, posebno ako hocemo da imamo ekipu koja ce bit pravi konkurent za titulu.

Realno MORA se naci neka vrsta proizvodnje novca pored ove 3 stvari. I jedina preostala stvar je prodaja igraca. Al ne mozes prodavat igrace zato sto nemaju djeca gdje trenirat, svako djete zeli da ima bar normalne uslove kao npr da zna kad je trening i na kojem mjestu. Da bi imo te uslove klub mora da ima bar livadu od 70m kvadratni. Posto nakon 70 godina postojanja nismo mogli dobit, kupit, drzavno uzet ni 007m kvadratnog, onda dolazi zadnja opcija da se vidi hocel ko kupit klub koji nista svoje nema osim 4 titule ime i 3.6 m km duga.

Realno mi trazimo od tana, da ulaze od prilike oko 3 m km godisnje zato sto nas je kupio.

Realno covjek nit je lud nit ce to uradit ikad nit bi to iko uradio osim neko ko je lud.

Covjek je doso i reko realno KRATKO rocan plan

Treba uzet titulu ili kupp prvu godinu
Drugu godinu titulu ako se ne osvoi prvu
Napravit kamp
Vratit dugove
Napravit akademiju koja ce bit na najveci moguci nivo stose tice uslova u BOSNI i hercegovini
Nac sponzora TA

Dugorocan plan REALNO

Prodavat igrace iz omladinskog pogona osim ako isti omladinac nebude igrac direktno iz juniora za seniore

Prodat mladog igraca za dopunu budzeta i dovodenje 2 igraca za nivo pl bih, sa procjenom struke da moze pomoc. Primjer .Marko Mihojevic

I stvoriti kruzni tok prodas marka dovedes crepulju halila i golmana i dopunis budzet, prodas sadikua hodzica veladzica i imas budzet za sledecu godinu. Ovaj koncept jeste bolan za nas navijace FK SARAJEVO jer ide sporo i dosta vremena treba da bi se taj sistem razvio i aktiviro i da bi mi mogli brat TITULE. Drugi i bolji nacin je zvani MENSUR IZ MANCHESTER CITY. Jedan je MENSO KUPI NAS MOLIM TE

REALNO ZIVI BILI PA VIDJELI SVI KLUBOVI U BOSNI KOJI BUDU ZELILI DA OPSTANU CE BIT PRODATI SAMO STO TO NECE KUPIT LJUDI KO TAN VEC TIPOVI KO MISIMOVICI AZMIRI ZNACI MNOGO SIROMASNI LJUDI KOJI NEMAJU NI 100 m $ sve zivo da prodaju.

Ubjeden sam da je zrinjski i sb privatno vlasnistvo MAMICA DINAMA vec, samo sto mamic nema jacinu ko tan i javno to kaze.

Realno gdje TAN mogo uradit dosta jeste da nas poveze sa cardifom da nam tipove kosto je duljevic odkupe i odvedu u Cardif i ako se ne izbori da ga nama posude.

Ako ce mo mi ici svake godine po 3-4 m km u dug pa mi bi za 4 godine bili minimu oko 12 do 16 m km U MINUSU..
Napisa ti što šta što nema veze sa stvarnosti. Klubovi u BiH egzistiraju kao udruženja građana čija je unutrašnja organizacija regulisana internim statutom. Nijedan klub u BiH NE MOŽE biti KUPLJEN i nijedan klub u BiH NE MOŽE imati svog VLASNIKA! Jedini spas klubovima za neki iskorak jeste upravo to, ali da bi našli vlasnike i slično potrebno je donijeti zakon o sportu, a vlastima je to bitno otprilike koliko i to što u Australiji nema snijega. I samo se pitam na osnovu čega si zaključio za Mamića i kamenjare? :urnebes: :urnebes:
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

mma_hz
Postovi: 10629
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 20 feb 2018, 10:35

Jbt ispade Sarajevo duguje Smajlagicu nesto po ovoj prici.Puna Bosna "Smajlagica"-
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
pasica
Postovi: 2399
Pridružen/a: 20 avg 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pasica » 20 feb 2018, 10:38

Papka treba ubiti dok je mali, jer kad poraste svi smo nayebali.
Dvorac u polju il' naziv zanata, više se voli grad od sindikata.
Mjesto gdje živiš, mjesto rođenja više se voli od zaposlenja.

Avatar
Lik
Postovi: 5294
Pridružen/a: 05 mar 2009, 10:50
Lokacija: Tribina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lik » 20 feb 2018, 10:56

Zagor je napisao/la:
miky_hz je napisao/la:Sarajevo će na Koševu u nedjelju ugostiti ekipu Radnika, a taj meč je na rasporedu u 14 sati i 30 minuta.
**** ti nedjelju i picku **** mater. Znamo li mi koji drugi dan igrat osim **** nedjelje. pa jbt koji ****...

btw.htjetoh napisati al mrsko mi bilo ulaziti na forum poslije juce. Jbt. nama da neko da prednost 2:0 na pocetku meca i da nam kaze probjate da osvojti barem bod, mi bi zijanili 3:2... Takav imam nekad osjecaj...
Neka ba nedjelje, ima ljudi rade subotom još sad zima tekma rano ne možeš ni ranije pobjeć sa posla.
BIT
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8161
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 20 feb 2018, 11:38

Nama treba rekonstrukcija tima. Ova ekipa igra drugu, treću sezonu skupa bez uspjeha, vrijeme je za promjenu. Pavlović, Hodžić, Bekić, Adilović, Husejinović, Hebibović, Radovac i Novaković, treba se riješiti status ovih igrača na kraju sezone. S tim da Hodžić i Hebibović možda budu samo za klupe, a Radovca na posudbu ili raskid. Imamo Herića i Mustafića kao mlađe. Lelića na posudbu i tražiti alternativu za Ahmetovića, i on može sa klupe uletiti.
Golmana kvalitetnog, dva stopera, dva lijeva beka, napadač, lijevo i desno krilo.
Anđušić, Pidro, Salčinović i Blagojević, na posudbu ako hoće, ako ne raskid. Kovačevića kao prvi ili drugi golman, al da brani jer momak ima potencijal ogroman.
Sa ovom ekipom u evropi svakako mi nemamo šta tražiti, to su mentalni patuljci za veće stvari. Rekonstrukcija je bolja opcija.

Avatar
haris004
Postovi: 1697
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la haris004 » 20 feb 2018, 11:58

Stroj1946 je napisao/la:Nama treba rekonstrukcija tima. Ova ekipa igra drugu, treću sezonu skupa bez uspjeha, vrijeme je za promjenu. Pavlović, Hodžić, Bekić, Adilović, Husejinović, Hebibović, Radovac i Novaković, treba se riješiti status ovih igrača na kraju sezone. S tim da Hodžić i Hebibović možda budu samo za klupe, a Radovca na posudbu ili raskid.
Sve i jednom igraču kojeg si ovdje naveo je isticao ugovor na kraju ove sezone, sa izuzetkom Hodžića koji je nešto ranije otkantao Husaru i potpisao novi ugovor. Produženi su Pavlović i Bekić, dok ugovor ističe još i Sariću, a skoro svi su potpisani one sezone kad smo sa Hurtićem ušli u sezonu. To je dokaz da se neke stvari ipak rade planski, jer od svih igrača nekolicina se pokazala i zaslužili su nove ugovore (tu računam i Ahmetovića) i oni čine kostur ekipe. Mislim da se ugovori neće produžiti niti jednom od njih, možda je to Hebibović zaslužio, ali mislim da se i on zasitio Sarajeva, a i dio Sarajeva njega. Također i Radovac mislim da ide, i to treba biti tako. Da nije naš ne bi zaslužio potpis ugovora.
Što znači da ostaju samo Pavlović, Bekić, Hodžić i Ahmetović, što je u neku ruku i okej. Za ovu dvojicu bekova mislim da bi 90% bili bolji da imaju neku konkurenciju i zamjenu, i da se ekipa može taktički prilagoditi protivniku. Protiv lištice se to najbolje vidjelo, gdje smo na bekovima imali krila. Ahmetović je definitivno zaslužio produženje svojim igrama na jesen, dok je čak i u lištici odigrao iole dobru utakmicu. Oko Bokija su podijeljenja mišljenja :mrgreen:
Mislim da su ostali najbolji i igrači od kojih možemo imati koristi u budućnosti.

Vratnik10
Postovi: 425
Pridružen/a: 14 maj 2017, 18:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vratnik10 » 20 feb 2018, 12:07

.
Zadnja izmjena: Vratnik10, dana/u 20 feb 2018, 12:46, ukupno mijenjano 2 puta.

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 20 feb 2018, 12:11

Vratnik10 je napisao/la:U svemu ovom je ofirno što se mi navijači ovdje taremo i nekad i uvrede pljušte. Možda ne zato što je neko zlonamjeran već zato što nas sve veže ljubav prema bordo boji a trenutno nam ne ide i raja su možda nervozna. Dok se drugi možda nasladjuju. Neki dan neko na gurbetskoj temi napisa nešto ko “Eno Evander im se vratio.. “. Ne treba to, treba da diskutujemo i svako ima pravo na svoje mišljenje. Ali jedan zajednički stav. U jačim ligama od naše se navijači puno pitaju pa bi tako vjerovatno bilo i kod nas kad bismo imali jasan stav, i peama upravi i prema igračima. Nešto u našem klubu ne štima i hajmo zajedno to popravit.
Treba se takmiciti u dobroti :D
You are someone else I am still right here

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8161
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 20 feb 2018, 12:16

haris004 je napisao/la:
Stroj1946 je napisao/la:Nama treba rekonstrukcija tima. Ova ekipa igra drugu, treću sezonu skupa bez uspjeha, vrijeme je za promjenu. Pavlović, Hodžić, Bekić, Adilović, Husejinović, Hebibović, Radovac i Novaković, treba se riješiti status ovih igrača na kraju sezone. S tim da Hodžić i Hebibović možda budu samo za klupe, a Radovca na posudbu ili raskid.
Sve i jednom igraču kojeg si ovdje naveo je isticao ugovor na kraju ove sezone, sa izuzetkom Hodžića koji je nešto ranije otkantao Husaru i potpisao novi ugovor. Produženi su Pavlović i Bekić, dok ugovor ističe još i Sariću, a skoro svi su potpisani one sezone kad smo sa Hurtićem ušli u sezonu. To je dokaz da se neke stvari ipak rade planski, jer od svih igrača nekolicina se pokazala i zaslužili su nove ugovore (tu računam i Ahmetovića) i oni čine kostur ekipe. Mislim da se ugovori neće produžiti niti jednom od njih, možda je to Hebibović zaslužio, ali mislim da se i on zasitio Sarajeva, a i dio Sarajeva njega. Također i Radovac mislim da ide, i to treba biti tako. Da nije naš ne bi zaslužio potpis ugovora.
Što znači da ostaju samo Pavlović, Bekić, Hodžić i Ahmetović, što je u neku ruku i okej. Za ovu dvojicu bekova mislim da bi 90% bili bolji da imaju neku konkurenciju i zamjenu, i da se ekipa može taktički prilagoditi protivniku. Protiv lištice se to najbolje vidjelo, gdje smo na bekovima imali krila. Ahmetović je definitivno zaslužio produženje svojim igrama na jesen, dok je čak i u lištici odigrao iole dobru utakmicu. Oko Bokija su podijeljenja mišljenja :mrgreen:
Mislim da su ostali najbolji i igrači od kojih možemo imati koristi u budućnosti.
Đaba što se "planski" radi, kad mi nemamo rezultata na kraju sezone sa tim igračima i zadovoljavamo se njihovim kvalitetama. Nama trebaju jači igrači od njih.

Avatar
Lakoste
Postovi: 7890
Pridružen/a: 17 nov 2015, 19:46
Lokacija: London
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lakoste » 20 feb 2018, 12:31

Da su se bekovske pozicije popunjavale ko strucni stab bili bi daleko bolje plasirani.

Glavni trener:
Husref Musemic

pomocnici:
Muhamed Dzakmic
Dzenan Cosic
Abdulah Oruc
Irfan Handzic

+ ispomoc:
Ermin Avdic
Faruk Ihtijarevic


Pa ja mislim da ovo nema ni Guardiola. :bow:

Vratnik10
Postovi: 425
Pridružen/a: 14 maj 2017, 18:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vratnik10 » 20 feb 2018, 12:46

U svemu ovom je ofirno što se mi navijači ovdje taremo i nekad i uvrede pljušte. Možda ne zato što je neko zlonamjeran već zato što nas sve veže ljubav prema bordo boji a trenutno nam ne ide i raja su možda nervozna. Dok se drugi možda nasladjuju. Neki dan neko na gurbetskoj temi napisa nešto ko “Eno Evander im se vratio.. “. Ne treba to dopustit, treba da diskutujemo i svako ima pravo na svoje mišljenje. Ali i jedan zajednički stav. U jačim ligama od naše se navijači puno pitaju pa bi tako vjerovatno bilo i kod nas kad bismo imali jasan stav, i prema upravi i prema igračima. Nešto u našem klubu ne štima i hajmo zajedno to popravit. Mi smo FK Sarajevo, trebamo se izdić iznad ostalih klubova a kome se ne svidja nek nas uhvati za spolovilo.

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6792
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VanBasten » 20 feb 2018, 12:59

Vratnik10 je napisao/la:U svemu ovom je ofirno što se mi navijači ovdje taremo i nekad i uvrede pljušte. Možda ne zato što je neko zlonamjeran već zato što nas sve veže ljubav prema bordo boji a trenutno nam ne ide i raja su možda nervozna. Dok se drugi možda nasladjuju. Neki dan neko na gurbetskoj temi napisa nešto ko “Eno Evander im se vratio.. “. Ne treba to dopustit, treba da diskutujemo i svako ima pravo na svoje mišljenje. Ali i jedan zajednički stav. U jačim ligama od naše se navijači puno pitaju pa bi tako vjerovatno bilo i kod nas kad bismo imali jasan stav, i prema upravi i prema igračima. Nešto u našem klubu ne štima i hajmo zajedno to popravit. Mi smo FK Sarajevo, trebamo se izdić iznad ostalih klubova a kome se ne svidja nek nas uhvati za spolovilo.
Ma brate moj, ne stima u nasoj drutvenoj zajednici, svjesti ljudi, nesto. I samo se preslikava na ostale drustvene podzajednice.

A ' dje sam ja tu' je bukvalno glavni princip, hajde da budem optimistican, makar 80% nasih ljudi. Princip, vodilja, nacin razmiljanja, pocetak i kraj.
Dovedemo nekog xy igraca, odmah ce se u startu bez da mu i ime upamti, naci dovoljan broj ljudi koji ce taj angazman pripisati 'dje sam j atu' principu, nema drugog objasnjenja to je to. Zasto, jer bi i on sam na tom mjestu u toj poziciji postupio isto. Ali naravno, bio bi to bolji igrac.
Mislim, samo jedan primjer tog virusa... koji ima jos jedno 50 mutacija kroz koje se manifestuje. Neko vrijeme zna da stagnira, ali je ko herpes, uvijek tu, i ceka priliku, u nasem slucaju los rezultat, bilo kakav pad 'imuniteta' da se opet manifestuje.
Tesko, tesko... do te tvoje, a i mogu sloboddno reci i moje utopije jer se u potpunosti slazem sa tvojim zakljuckom.
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

Avatar
Zagor
Postovi: 5507
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zagor » 20 feb 2018, 13:05

Lik je napisao/la:
Zagor je napisao/la:
miky_hz je napisao/la:Sarajevo će na Koševu u nedjelju ugostiti ekipu Radnika, a taj meč je na rasporedu u 14 sati i 30 minuta.
**** ti nedjelju i picku **** mater. Znamo li mi koji drugi dan igrat osim **** nedjelje. pa jbt koji ****...

btw.htjetoh napisati al mrsko mi bilo ulaziti na forum poslije juce. Jbt. nama da neko da prednost 2:0 na pocetku meca i da nam kaze probjate da osvojti barem bod, mi bi zijanili 3:2... Takav imam nekad osjecaj...
Neka ba nedjelje, ima ljudi rade subotom još sad zima tekma rano ne možeš ni ranije pobjeć sa posla.
Ok..sve to stoji. Al mi smo brate baksusi nedjeljom... Valjda se ne znamo nosit s tim protiskom, kad svi konkurenti pobjede i onda mi smo pod moranjem da isto to uradimo..a vrlo cesto kiksamo.. Volio bih da neko kaze ako zna da li smo mi najvise utakmica odigrali nedjeljom u zadnjih godinu dana..
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Morpheus i 51 gost.